ELEKTRIM (ELE) cz.LXVII

wszystko na temat spółek publicznych
pietiap
Podporucznik
Posty: 13216
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pietiap » 03 sty 2013 16:51

a czytaliście o tym?
:twisted: :lol:

http://natemat.pl/45465,pracownicy-indy ... na-kolegow

tylko w unii oszuści i p e d a ł y są pod ochroną

w indiach nie pier...lą się z cwaniakami :lol:

oddajesz kasę a jak nie to zobaczysz jak grzejemy gar z wodą na zupę
:twisted: :twisted:
"ten ma racje kto ma akcje".
Obrazek

REKLAMA


scordia
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7894
Rejestracja: 14 wrz 2005 12:12

Postautor: scordia » 03 sty 2013 18:20

... coś za dużo na tym wątku o kucharzeniu :lol: :lol: :lol: ...
... w

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 04 sty 2013 12:03

WITAM ELE-FANOW

TO O ZE PAK-U

BLISKI ZMIANY KODU NA 3 Z PRZODU
:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

markii
Młodszy chorąży
Posty: 414
Rejestracja: 08 sie 2005 13:23

Postautor: markii » 04 sty 2013 14:30

PAK praktycznie nie jest nasz tzn jest ale chyba tylko w zakresie zobowiązań inwestycyjnych na jego majatku . A tak na marignesie porównanie naszej POlityki prorodzinnej i Ukrainy; http://niezalezna.pl/36776-13-tys-euro- ... -nie-u-nas
Pozdrawiam

arkan777
Sierżant sztabowy
Posty: 169
Rejestracja: 16 lis 2010 22:22

Postautor: arkan777 » 04 sty 2013 17:28

Takie drobne podsumowanie z ważniejszych aktywów
+ Mamy ponad 16% Polkomtela
+ Mamy około 10 % PAKU
+ Mamy Port Praski na którym powoli budowa idzie, a stacja metra ma być oddana do VI :) 2013 roku, ciekawe czy się wyrobią ...
+ Mamy Enelkę marinę i jakieś tam domki, których przybywa w Turcji
+ Mamy inwestycje na około 90 milionów w Data Center w Grodzisku
+ Mamy chyba jeszcze udziały w WTC Gdynia Expo
+ Piękny budynek przy Pańskiej :)
+ Elektrim Megadex i jego jakieś tam inwestycje + walka o odszkodowanie od US
+ Apene S.A. i Larise Investment zbogacone o nieruchomości
+ Exbud, i inne dziwne firmy
+ No i perełki cypryjskie, w których nie wiadomo czego nie ma

Nie mamy już
- Ubyły udziały w Giełdzie Energii
- Ubyły nieruchomości rolne, tereny i budynki ( nie wiemy w jakim poziomie)
- Ubyły udziały w Polytag S.A.
- Ubyły udziały w PAKu (40%)
- Ubyły udziały w Elektrim Volt
- Ubyły udziały w Rafako (2011 rok)

PS/ ciekawe czy nabyliśmy też jako Elektrim (spółka cypryjska) udziały w takich ciekawostkach jak AREO, SFERIA, MIDAS czy INNE DZIWNE AKTYWA... z UKŁADANI, ktoś na tym forum coś wie na ten tema? może coś napiszę ? ...

SPORE ROSZADY, a tak mało komunikatów z firmy :(
ciekawe co przyniesie raport za 2012 rok.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013 17:40 przez arkan777, łącznie zmieniany 1 raz.

have_a_nice_trip
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 03 lis 2010 16:32

Postautor: have_a_nice_trip » 04 sty 2013 18:20

Już w czerwcu powinien być raport to będziemy wiedzieć co mamy. Jeśli nie będziemy wiedzieć co mamy to i tak bez znaczenie bo to znaczy że powrotu na giełdę nie będzie. :)

W lutym zdaje się powinien być komunikat o posiadaniu 20% PLUSA.

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 04 sty 2013 22:31

Jestem przekonany arkan :!: :!: :!: :!:
że takie wyliczenia tylko zaciemniają :!: :!: :!:
potencjalną wartość akcji elektrimu :!:

Rozliczenie PTC , którego efektem jest te hipotetyczne 20% Metelem
nie wiedzieć czemu traktowane przez niektórych jako 20% Polkomtela :shock: ...na co zadnych dowodów nie ma :!:
Plus 40% PAKu które "oddałeś" Solorzowi GRATIS :roll: :roll: :!:

Wszystko to razem tak zgrabnie pominięte :twisted: :twisted:
stanowić moze nawet 80% i więcej wartości akcji :!:

Dlatego jakiekolwiek "wyliczanki" w których amputujesz Elektrimowi jakieś
4-5 mld zł , traktuję jako Fałszerstwo :!:

To sa wyliczanki dla ludzi którzy ...hm .... chorobliwie unikają w zyciu konfliktów ..że tak powiem oględnie :twisted: :twisted:
i z góry aprobują ochłapy wedle Łaski Pańskiej :twisted: :twisted:

Ja z takim myśleniem nie zgodę się nigdy :!: :!: :!:
Jestem przekonany ze prawdziwych akcjonariuszy interesuje wszystko , co ma zasadniczy wpływ na wartośc ich akcji
a nie jakieś zastępcze pier..ły




Takie drobne podsumowanie z ważniejszych aktywów
+ Mamy ponad 16% Polkomtela
+ Mamy około 10 % PAKU+ Mamy Port Praski na którym powoli budowa idzie, a stacja metra ma być oddana do VI :) 2013 roku, ciekawe czy się wyrobią ...
+ Mamy Enelkę marinę i jakieś tam domki, których przybywa w Turcji
+ Mamy inwestycje na około 90 milionów w Data Center w Grodzisku
+ Mamy chyba jeszcze udziały w WTC Gdynia Expo
+ Piękny budynek przy Pańskiej :)
+ Elektrim Megadex i jego jakieś tam inwestycje + walka o odszkodowanie od US
+ Apene S.A. i Larise Investment zbogacone o nieruchomości
+ Exbud, i inne dziwne firmy
+ No i perełki cypryjskie, w których nie wiadomo czego nie ma
Nie mamy już
- Ubyły udziały w Giełdzie Energii
- Ubyły nieruchomości rolne, tereny i budynki ( nie wiemy w jakim poziomie)
- Ubyły udziały w Polytag S.A.
- Ubyły udziały w PAKu (40%)- Ubyły udziały w Elektrim Volt
- Ubyły udziały w Rafako (2011 rok)

PS/ ciekawe czy nabyliśmy też jako Elektrim (spółka cypryjska) udziały w takich ciekawostkach jak AREO, SFERIA, MIDAS czy INNE DZIWNE AKTYWA... z UKŁADANI, ktoś na tym forum coś wie na ten tema? może coś napiszę ? ...

SPORE ROSZADY, a tak mało komunikatów z firmy :(
ciekawe co przyniesie raport za 2012 rok.
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

belizar
Sierżant
Posty: 40
Rejestracja: 23 kwie 2006 09:21

Postautor: belizar » 04 sty 2013 23:13

krytykujesz i w mojej ocenie obrażasz
rozumiem że jako prawdziwy i oświecony akcjonariusz działasz aktywnie na rzecz swoich racji
nie tylko nie akceptujesz ochłapów ale także prezentujesz je w trakcie walnych zgromadzeń, na pewno tak jest bo przecież Ty chorobliwie nie unikasz konfliktów i walczysz o swoje

jako uczestnik walnych Elektrimu napiszę jedno - raptem dwóch uczestników tego forum sowimi postami potwierdza, że kiedykolwiek aktywnie brało udział w walnym Elektrimu
Jestem przekonany arkan :!: :!: :!: :!:
że takie wyliczenia tylko zaciemniają :!: :!: :!:
potencjalną wartość akcji elektrimu :!:

Rozliczenie PTC , którego efektem jest te hipotetyczne 20% Metelem
nie wiedzieć czemu traktowane przez niektórych jako 20% Polkomtela :shock: ...na co zadnych dowodów nie ma :!:
Plus 40% PAKu które "oddałeś" Solorzowi GRATIS :roll: :roll: :!:

Wszystko to razem tak zgrabnie pominięte :twisted: :twisted:
stanowić moze nawet 80% i więcej wartości akcji :!:

Dlatego jakiekolwiek "wyliczanki" w których amputujesz Elektrimowi jakieś
4-5 mld zł , traktuję jako Fałszerstwo :!:

To sa wyliczanki dla ludzi którzy ...hm .... chorobliwie unikają w zyciu konfliktów ..że tak powiem oględnie :twisted: :twisted:
i z góry aprobują ochłapy wedle Łaski Pańskiej :twisted: :twisted:

Ja z takim myśleniem nie zgodę się nigdy :!: :!: :!:
Jestem przekonany ze prawdziwych akcjonariuszy interesuje wszystko , co ma zasadniczy wpływ na wartośc ich akcji
a nie jakieś zastępcze pier..ły




Takie drobne podsumowanie z ważniejszych aktywów
+ Mamy ponad 16% Polkomtela
+ Mamy około 10 % PAKU+ Mamy Port Praski na którym powoli budowa idzie, a stacja metra ma być oddana do VI :) 2013 roku, ciekawe czy się wyrobią ...
+ Mamy Enelkę marinę i jakieś tam domki, których przybywa w Turcji
+ Mamy inwestycje na około 90 milionów w Data Center w Grodzisku
+ Mamy chyba jeszcze udziały w WTC Gdynia Expo
+ Piękny budynek przy Pańskiej :)
+ Elektrim Megadex i jego jakieś tam inwestycje + walka o odszkodowanie od US
+ Apene S.A. i Larise Investment zbogacone o nieruchomości
+ Exbud, i inne dziwne firmy
+ No i perełki cypryjskie, w których nie wiadomo czego nie ma
Nie mamy już
- Ubyły udziały w Giełdzie Energii
- Ubyły nieruchomości rolne, tereny i budynki ( nie wiemy w jakim poziomie)
- Ubyły udziały w Polytag S.A.
- Ubyły udziały w PAKu (40%)- Ubyły udziały w Elektrim Volt
- Ubyły udziały w Rafako (2011 rok)

PS/ ciekawe czy nabyliśmy też jako Elektrim (spółka cypryjska) udziały w takich ciekawostkach jak AREO, SFERIA, MIDAS czy INNE DZIWNE AKTYWA... z UKŁADANI, ktoś na tym forum coś wie na ten tema? może coś napiszę ? ...

SPORE ROSZADY, a tak mało komunikatów z firmy :(
ciekawe co przyniesie raport za 2012 rok.

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 04 sty 2013 23:57

krytykujesz i w mojej ocenie obrażasz
rozumiem że jako prawdziwy i oświecony akcjonariusz działasz aktywnie na rzecz swoich racji
nie tylko nie akceptujesz ochłapów ale także prezentujesz je w trakcie walnych zgromadzeń, na pewno tak jest bo przecież Ty chorobliwie nie unikasz konfliktów i walczysz o swoje

jako uczestnik walnych Elektrimu napiszę jedno - raptem dwóch uczestników tego forum sowimi postami potwierdza, że kiedykolwiek aktywnie brało udział w walnym Elektrimu

quote]

Jezeli ktoś uwaza , ze tylko uczestnictwo w Walnych Elektrimu
gwarantuje własciwy stopień "wtajemniczenia" i kompetencje do wypowiadania się na temat spółki ...oczywiście tylko na tych Walnych
](*,) ](*,) #-o #-o
to rzeczywiście powinien się czuć obrazony :twisted: :twisted: :twisted:
nawet tym co o nim myślę , a czego nawet nie chce mi się wyjasniać :twisted: :twisted:


W dalszym ciągu jestem przekonany ze 99% akcjonariuszy , interesują FAKTY o których pisałem wyzej , majace bezpośredni wpływ na wartość akcji :!: :!: :!:

Twoje belizar "odczucia estetyczne" , czy poczucie jakiejś hierarchii ](*,)
mierzonej uczestnictwem w WZ ..jest dla normalnych akcjonariuszy tak interesujace i potrzebne jak ....pryszcz na du.ie :? :?

Napisz coś belizar o rozliczeniu PTC lub o powrocie PAKu do Elektrimu ...chętnie o tym porozmawiam :P
albo sp....j :evil: :evil: :evil:
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

have_a_nice_trip
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 03 lis 2010 16:32

Postautor: have_a_nice_trip » 05 sty 2013 01:02

Prawdziwy akcjonariusz jest tylko jeden i nazywa się Zygnunt Solorz. Bez Solorza nie byłoby Elektrimu. Całą reszta to zwykli spekulanci i krzykacze którzy chcą na akcjach zarobić. Tylko że, żeby zarobić na akcjach to główny akcjonariusz musi doprowadzić do sytuacji że akcje Elektrimu ktoś będzie chciał kupić za godziwą cenę. Jeśli jemu uda się sprzedać swoje akcje za godziwą cenę, to i spekulanci zarobią. I tak to wygląda,
Gadanie że jakiś majątek jest gdzieś tam ukrywany czy wyprowadzany ma taki sam sens jak gadanie o zamachu w Smoleńsku. Są objawem zaślepienia rozumu przez emocje lub zwyczajnej głupoty.
Na wartości akcje szczególnie zależy Solorzowi i zależmy mu w stopniu proporcjonalnym do posiadanych akcji.

bambole
Starszy chorąży
Posty: 1984
Rejestracja: 28 gru 2007 21:47

Postautor: bambole » 05 sty 2013 10:39

Prawdziwy akcjonariusz jest tylko jeden i nazywa się Zygnunt Solorz. Bez Solorza nie byłoby Elektrimu. Całą reszta to zwykli spekulanci i krzykacze którzy chcą na akcjach zarobić. Tylko że, żeby zarobić na akcjach to główny akcjonariusz musi doprowadzić do sytuacji że akcje Elektrimu ktoś będzie chciał kupić za godziwą cenę. Jeśli jemu uda się sprzedać swoje akcje za godziwą cenę, to i spekulanci zarobią. I tak to wygląda,
Gadanie że jakiś majątek jest gdzieś tam ukrywany czy wyprowadzany ma taki sam sens jak gadanie o zamachu w Smoleńsku. Są objawem zaślepienia rozumu przez emocje lub zwyczajnej głupoty.
Na wartości akcje szczególnie zależy Solorzowi i zależmy mu w stopniu proporcjonalnym do posiadanych akcji.
"Cała reszta to zwykli spekulanci i krzykacze którzy chcą na akcjach zarobić" Tekst rodem z Dziennika Telewizyjnego z okresu głębokiej komuny :D Chyba (piszę "chyba" bo Ty raczej nie bardzo chcesz) każdy akcjonariusz chce na akcjach zarobić :D
Co robisz na gpw? :shock:

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 05 sty 2013 10:44

Witam Elefantów w roku 2013 który będzie lepszy , najlepszy , przełomowy , decydujący .Wszystkim tego życzę.
Podzielam zdanie Belizara , który mówi że najlepszym miejscem do walki o prawdę jest Walne .Zgadzam się również z tym co mówi Świadek.
Nie mniej Solorz , jego biznesy oraz życie osobiste pochłaniają go tak bardzo że nie ma pojęcia o frustracjach forumowiczów .Jedyny moment w którym przypomina sobie o nas to dzień walnego kiedy Piskorz zdaje mu relację o przebiegu walnego.Drugi moment to ten kiedy Zielińska pisze o elektrimie i przypomina jednym zdaniem o tzw.akcjonariuszach i ich rozterkach.Niestety Zielińska od dłuższego czasu przestała wykonywać rzetenie swój zawód i obecny stan embarga informacyjnego przyjęła za standard.
(Na marginesie, nie zdziwię się jak w niedalekiej przyszłości Zielińska dostanie nową posadę w imperium medialnym Solorz)

Jeżeli ten rok nie będzie rokiem prawdy , powrotu wszystkich aktywów , ujawnienia rozliczenia PTC a przede wszystkim przywrócenia do notowań na GPW to zasadne będzie egzekucja odpowiedzialości zgodnie z KSH dla przewodniczącego rady nadzorczej , prezesa oraz pozostałych członków rady i zarządu.


.........W polskim prawie handlowym bardzo szerokie kompetencje członków zarządu spółki akcyjnej oraz rady nadzorczej są powiązane z ich surową odpowiedzialnością zarówno cywilnoprawną jak i karnoprawną.

Tak rygorystycznie określona odpowiedzialność, wynika między innymi z wysokiego miernika staranności postępowania osób pełniących funkcje członków zarządu.

W kodeksie spółek handlowych zakres odpowiedzialność członka zarządu spółki akcyjnej określony jest dość szeroko. Najogólniejszą zasadę odpowiedzialności ustanawia przepis, zgodnie z którym członek zarządu odpowiada wobec spółki za szkodę wyrządzoną zawinionym działaniem lub zaniechaniem sprzecznym z prawem lub postanowieniami statutu spółki. Przy osądzie działań lub zaniechań członków zarządu oraz ocenie czy ponoszą oni winę, należy pamiętać, iż przy wykonywaniu swoich obowiązków są zobowiązani dołożyć staranności wynikającą z zawodowego charakteru swojej działalności...............

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 05 sty 2013 11:18

Prawdziwy akcjonariusz jest tylko jeden i nazywa się Zygnunt Solorz. Bez Solorza nie byłoby Elektrimu. Całą reszta to zwykli spekulanci i krzykacze którzy chcą na akcjach zarobić. Tylko że, żeby zarobić na akcjach to główny akcjonariusz musi doprowadzić do sytuacji że akcje Elektrimu ktoś będzie chciał kupić za godziwą cenę. Jeśli jemu uda się sprzedać swoje akcje za godziwą cenę, to i spekulanci zarobią. I tak to wygląda,
Gadanie że jakiś majątek jest gdzieś tam ukrywany czy wyprowadzany ma taki sam sens jak gadanie o zamachu w Smoleńsku. Są objawem zaślepienia rozumu przez emocje lub zwyczajnej głupoty.
Na wartości akcje szczególnie zależy Solorzowi i zależmy mu w stopniu proporcjonalnym do posiadanych akcji.
Przypominam Ci tepy palancie :!: po raz nie wiadomo który , i zapamiętaj to sobie w końcu :!: ..że akcjonariuszem Elektrimu jestem "trochę" dłuzej niż Solorz , dlatego nazywanie mnie spekulantam i przyrównywanie do hałastry , która przykładowo , kupiła w ostatnim dniu notowań , to zwyczajna POTWARZ :!: :!: co w niczym nie zmienia faktu , ze ich prawa wynikające z posiadania akcji spółki publicznej sa takie same ..

Od momentu wejścia Solorza do Elektrimu w 2003 , przez wszystkie lata wojen sadowych , majątek Elektrimu był ukrywany :!: :!: :!: :!:
Z wiadomych względów :wink:
...ale też w efekcie tego , do dnia dzisiejszego , nie mamy pełnego obrazu tego majątku :!: ..o czym tu w ogóle dyskutować :?: :?: :?:
Do tego dochodzą nowe kłamstwa , jak choćby Piskorza w sprawie PAK-u

Działania Solorza w temacie powrotu na GPW , po dwóch latach od wyjścia z upadłości :!: :!: :!: , na razie są żadne :!: :!: :!: :!:
W temacie uzyskania wysokiej ceny akcji ...prawie zadne :!:
Gwarancji ze w ogóle będzie ten powrót ..żadnych :!:
Innych koncepcji rozwiązania problemu drobnych akcjonariuszy ..brak :!:


Żeby tego nie widzieć , trzeba rzeczywiście być zaślepionym tchórzliwym liżydupkiem , albo raczej jak Ty ..być po prostu pachołkiem Solorza :( :(
I na koniec ...w tym co napisałem , nie ma naprawdę nawet krzty emocji .. :lol: :lol: :lol: :lol:
To taka :twisted: ....łagodna zachęta dla Pana Solorza z synem :!: i kumplami do ...bardziej wytężonych i szybszych działań , i lepszej komunikacji z akcjonariatem :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

FREDKO
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2004
Rejestracja: 29 gru 2009 19:34

Postautor: FREDKO » 05 sty 2013 11:49

Prawdziwy akcjonariusz jest tylko jeden i nazywa się Zygnunt Solorz. Bez Solorza nie byłoby Elektrimu. Całą reszta to zwykli spekulanci i krzykacze którzy chcą na akcjach zarobić. Tylko że, żeby zarobić na akcjach to główny akcjonariusz musi doprowadzić do sytuacji że akcje Elektrimu ktoś będzie chciał kupić za godziwą cenę. Jeśli jemu uda się sprzedać swoje akcje za godziwą cenę, to i spekulanci zarobią. I tak to wygląda,
Gadanie że jakiś majątek jest gdzieś tam ukrywany czy wyprowadzany ma taki sam sens jak gadanie o zamachu w Smoleńsku. Są objawem zaślepienia rozumu przez emocje lub zwyczajnej głupoty.
Na wartości akcje szczególnie zależy Solorzowi i zależmy mu w stopniu proporcjonalnym do posiadanych akcji.
Przypominam Ci tepy palancie :!: po raz nie wiadomo który , i zapamiętaj to sobie w końcu :!: ..że akcjonariuszem Elektrimu jestem "trochę" dłuzej niż Solorz , dlatego nazywanie mnie spekulantam i przyrównywanie do hałastry , która przykładowo , kupiła w ostatnim dniu notowań , to zwyczajna POTWARZ :!: :!: co w niczym nie zmienia faktu , ze ich prawa wynikające z posiadania akcji spółki publicznej sa takie same ..

Od momentu wejścia Solorza do Elektrimu w 2003 , przez wszystkie lata wojen sadowych , majątek Elektrimu był ukrywany :!: :!: :!: :!:
Z wiadomych względów :wink:
...ale też w efekcie tego , do dnia dzisiejszego , nie mamy pełnego obrazu tego majątku :!: ..o czym tu w ogóle dyskutować :?: :?: :?:
Do tego dochodzą nowe kłamstwa , jak choćby Piskorza w sprawie PAK-u

Działania Solorza w temacie powrotu na GPW , po dwóch latach od wyjścia z upadłości :!: :!: :!: , na razie są żadne :!: :!: :!: :!:
W temacie uzyskania wysokiej ceny akcji ...prawie zadne :!:
Gwarancji ze w ogóle będzie ten powrót ..żadnych :!:
Innych koncepcji rozwiązania problemu drobnych akcjonariuszy ..brak :!:


Żeby tego nie widzieć , trzeba rzeczywiście być zaślepionym tchórzliwym liżydupkiem , albo raczej jak Ty ..być po prostu pachołkiem Solorza :( :(
I na koniec ...w tym co napisałem , nie ma naprawdę nawet krzty emocji .. :lol: :lol: :lol: :lol:
To taka :twisted: ....łagodna zachęta dla Pana Solorza z synem :!: i kumplami do ...bardziej wytężonych i szybszych działań , i lepszej komunikacji z akcjonariatem :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

TROCHE WIECEJ POKORY, KAZDY WIEDZIAL NA CO SIE DECYDUJE POZOSTAJAC Z AKCJAMI I nie oddajac w WEZWANIU.JESZCZE RAZ CI POWIEM GDYBY NIE SOLORZ TO BYSMY MIELI WIELKIE G.WNO a nie to co mamy teraz(NADZIEJA na DUZA KASĘ)CO ZAS SIE TYCZY ELKA TO JESTEM TU MOZE JEDNYM Z NASTARSZYCH AKCJONARIUSZEM ktory ma AKCJE W CIĄGŁOSCI i bez podatku.POZDRAWIAM CIERPLIWYCH bo sprawy naprawdę ida w DOBRYM KIERUNKU.

PS.I PROSZE SOLORZA NIE WYZYWAC OD ZLODZIEJI bo to jest nasz GŁÓWNY DARCZYNCA, bez niego juz dawno by nikt o ELKU nie pamiętal. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



2013 powinien byc ROKIEM CESARZA. :lol: :lol: :lol:

have_a_nice_trip
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 03 lis 2010 16:32

Postautor: have_a_nice_trip » 05 sty 2013 12:38

Czy Ty się zastanawiałeś kiedyś co wynika z Twoich twierdzeń?
1. Jeśli faktycznie masz te akcje dłużej niż Solo, to kupiłeś je na górce, to jesteś takim samym kretynem jak Ci którzy kupili Petrola na górce. W takim razie pretensje do Barbary czy Siwaka.
2. Jeśli kupiłeś w dołku, to mogłeś sprzedać te akcje z przebitką kilkuset jeśli nie kilkutysięc procent. Jeśli tego nie zrobiłeś to sam sobie jesteś winien i tak samo jesteś kretynem.
3. Gdyby Solo nie przeprowadził tych operacji na aktywach Elektrimu, to Elektrimu już by nie było bo Vivka miała zasądzone odszkodowanie w wysokości przewyższającej majątek Elektrimu. Jeśli o tym nie pamiętasz czy nie wiesz to jesteś kretynem.
4. Akcje wprowadza się na giełdę po to żeby uzyskać za nie właściwą cenę. Jaka może być cena Elektrimu jeśli spółka ogłasza w raporcie miliardowe straty? Jaka mogłaby być cena elektrimu, kto kupiłby te akcje w takiej sytuacji? Jeśli nie zdajesz sobie z tego spawy to jesteś kretynem.
5. W sytuacji w której jest Solo, kiedy płaci najwyższe na rynku premie od kapitału, to Solorzowi najbardziej zależy na upublicznieniu akcji Elektrimu i wyjściu z pakietu choćby w celu spłacenia kredytu.
6. Cena PAK-u na giełdzie jest jaka jest, każdy może sobie sprawdzić i wyliczyć ile jest warty pakiet PAK-u. Towar jest tyle warty za ile sprzedawca chce go sprzedać a kupiec kupić.
7. Ciekawe w jaki sposób Solo może wyprowadzić majątek skoro wcześniej majątek Elektrimu był prześwietlany przez nadzorcę sądowego a obecnie przez US. Jeśli się tego nie rozumie, jest się kretynem.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości