Gdzie się podziało 64 tys. chorych na COVID w Polsce??

wszystko na temat spółek publicznych
śpiochu
Młodszy chorąży
Posty: 572
Rejestracja: 25 paź 2012 13:38

Re: Gdzie się podziało 64 tys. chorych na COVID w Polsce??

Postautor: śpiochu » 08 sty 2021 12:22

a jaki to ma zwiazek z falszowaniem danych lub zwyklym burdelem ??
Taki, że już niedługo pryśnie czar dobrobytu i poznamy prawdziwą skalę destrukcji finansów państwa

REKLAMA


Apacz
Podporucznik
Posty: 12194
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: Gdzie się podziało 64 tys. chorych na COVID w Polsce??

Postautor: Apacz » 08 sty 2021 12:50

a jaki to ma zwiazek z falszowaniem danych lub zwyklym burdelem ??
Taki, że już niedługo pryśnie czar dobrobytu i poznamy prawdziwą skalę destrukcji finansów państwa
ukrywac beda do konca

a potem beda (jak trampek) w oczy twierdzic, ze sfalszowane

lub ze to bylo przez wczesniejsze

"osiem ostatnich lat" (oczywiscie przed 5 czy 6 latami ich)

dobrze ze do czasow sanacyjnych sie nie odwolaja !
No risk, no fun :-)

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Gdzie się podziało 64 tys. chorych na COVID w Polsce??

Postautor: pandorinium » 08 sty 2021 13:05

To nie takie proste. W tym roku OFE i NBP przykryją trochę problemy. Dodatkowo emisja obligacji i obniżenie stóp. I wisienka na torcie. Gigantyczna kasa z Unii. Nieważne, że sporo trzeba oddać - to będzie problem dla kolejnych ekip - na teraz to będzie zastrzyk kasy, który przykryje wiele problemów z finansami.

Cerwazy
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2021 13:10

Re: Gdzie się podziało 64 tys. chorych na COVID w Polsce??

Postautor: Cerwazy » 08 sty 2021 13:38

Apacz, jak ty w ogóle rozumujesz? Masz z góry założoną tezę i szukasz tylko potwierdzenia, że jest właściwa. Zżera cie nienawiść do PISu, albo jesteś mało rozgarnięty. Niektórzy nie są powiedzmy delikatnie zbyt lotni. Tu na tym forum jest tych przedstawicieli więcej niż przeciętnie wśród społeczeństwa.
Odnosząc się do tematu.
Nie należy wziąć przypadkowych liczb i ich dodać lub odjąć bezmyślnie. Dajmy na to ja podszedłem do tematu inteligentnie bo taki jestem od urodzenia.
Tematu chorych nie analizowałem do czasu przeczytania twojego posta.
Wyobraź sobie że zwróciłem uwagę na treść twego posta i oprócz liczb przeczytałem jeszcze ich znaczenie.
Kwarantanna, wyzdrowiało, nie chorych,zachorowało,chorych i szpitale. Zrazu coś mnie tknęło.
Co to jest kwarantanna? Otóż są to ludzie zdrowi zamknięci profilaktycznie. Łapiesz już?
Nie sądzę. Dodawać umiesz, ale to i małpę można nauczyć.
No więc wyjaśniam. Dodałeś jabłka do gruszek i w efekcie wyszły ci jabłka, i brakło gruszek.
A skoro brakło gruszek to wina ***= nieprawdaż? :lol: :lol:
Nie wiem czy to wina nienawiści do PISu, czy nielotność,ale jest to pewna ułomność.
Nie sądzisz?
Nie wnikam czy dane są prawdziwe czy nie. Pokazuje tylko oczywiste braki w rozumowaniu i podaje ewentualne przyczyny.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7464
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Gdzie się podziało 64 tys. chorych na COVID w Polsce??

Postautor: NiKtoś » 08 sty 2021 13:53

Czyj klonik? :mrgreen:
Apacz, jak ty w ogóle rozumujesz? Masz z góry założoną tezę i szukasz tylko potwierdzenia, że jest właściwa. Zżera cie nienawiść do PISu, albo jesteś mało rozgarnięty. Niektórzy nie są powiedzmy delikatnie zbyt lotni. Tu na tym forum jest tych przedstawicieli więcej niż przeciętnie wśród społeczeństwa.
Odnosząc się do tematu.
Nie należy wziąć przypadkowych liczb i ich dodać lub odjąć bezmyślnie. Dajmy na to ja podszedłem do tematu inteligentnie bo taki jestem od urodzenia.
Tematu chorych nie analizowałem do czasu przeczytania twojego posta.
Wyobraź sobie że zwróciłem uwagę na treść twego posta i oprócz liczb przeczytałem jeszcze ich znaczenie.
Kwarantanna, wyzdrowiało, nie chorych,zachorowało,chorych i szpitale. Zrazu coś mnie tknęło.
Co to jest kwarantanna? Otóż są to ludzie zdrowi zamknięci profilaktycznie. Łapiesz już?
Nie sądzę. Dodawać umiesz, ale to i małpę można nauczyć.
No więc wyjaśniam. Dodałeś jabłka do gruszek i w efekcie wyszły ci jabłka, i brakło gruszek.
A skoro brakło gruszek to wina ***= nieprawdaż? :lol: :lol:
Nie wiem czy to wina nienawiści do PISu, czy nielotność,ale jest to pewna ułomność.
Nie sądzisz?
Nie wnikam czy dane są prawdziwe czy nie. Pokazuje tylko oczywiste braki w rozumowaniu i podaje ewentualne przyczyny.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Cerwazy
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2021 13:10

Re: Gdzie się podziało 64 tys. chorych na COVID w Polsce??

Postautor: Cerwazy » 08 sty 2021 14:12

Klonik nikogo, kolego
Fakt, byłem tu na forum, ale to było lata temu. Forum było inne Obecnie nawet nicka sobie dokładnie nie przypomnę.
Wprawdzie coś mi przypomina ten, co to używa wielokropka jak przecinka, ale nie pamiętam, kto to był. Zresztą, jakie to ma znaczenie. Dobrze, że to wielokropek, mógł używać ***** ***, albo "kurtyzana potocznie"
Tak więc jakość zachowana.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Gdzie się podziało ponad 80 tys. chorych na COVID w Polsce??

Postautor: dochodzeniowy » 09 sty 2021 23:40

1356882-1095616-30241=231025
Teraz juz brak ponad 80 tys osob

co zachorowano, nie zmarlo

nie ma ich na kwarantannie, ani w szpitalach !

To gdzie sa ??
https://www.worldometers.info/coronavir ... ry/poland/

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3631
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Gdzie się podziało 64 tys. chorych na COVID w Polsce??

Postautor: koordynator1 » 10 sty 2021 00:05

Apacz, jak ty w ogóle rozumujesz? Masz z góry założoną tezę i szukasz tylko potwierdzenia, że jest właściwa. Zżera cie nienawiść do PISu, albo jesteś mało rozgarnięty. Niektórzy nie są powiedzmy delikatnie zbyt lotni. Tu na tym forum jest tych przedstawicieli więcej niż przeciętnie wśród społeczeństwa.
Odnosząc się do tematu.
Nie należy wziąć przypadkowych liczb i ich dodać lub odjąć bezmyślnie. Dajmy na to ja podszedłem do tematu inteligentnie bo taki jestem od urodzenia.
Tematu chorych nie analizowałem do czasu przeczytania twojego posta.
Wyobraź sobie że zwróciłem uwagę na treść twego posta i oprócz liczb przeczytałem jeszcze ich znaczenie.
Kwarantanna, wyzdrowiało, nie chorych,zachorowało,chorych i szpitale. Zrazu coś mnie tknęło.
Co to jest kwarantanna? Otóż są to ludzie zdrowi zamknięci profilaktycznie. Łapiesz już?
Nie sądzę. Dodawać umiesz, ale to i małpę można nauczyć.
No więc wyjaśniam. Dodałeś jabłka do gruszek i w efekcie wyszły ci jabłka, i brakło gruszek.
A skoro brakło gruszek to wina ***= nieprawdaż? :lol: :lol:
Nie wiem czy to wina nienawiści do PISu, czy nielotność,ale jest to pewna ułomność.
Nie sądzisz?
Nie wnikam czy dane są prawdziwe czy nie. Pokazuje tylko oczywiste braki w rozumowaniu i podaje ewentualne przyczyny.
Dobra wiemy że pi SS dy płacą za posta ale tak szczerze jaki nick masz normalnie ale jak znam życie to się ci0to nie przyznasz ale to kwestia czasu wyczaję :evil:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości