CCC [CCC] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 16 maja 2006 13:25

Ni i gdzie sa te niedowiarki, ktore wrozyly szybki spadek do 40zl? Juz jest 42,80 i popycik zrobil sie!!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

REKLAMA


Mergan
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 14 lut 2006 17:55

Postautor: Mergan » 16 maja 2006 14:25

i chyba koniec korekty

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 16 maja 2006 14:30

pewnie ze tak, spodziewam sie jeszcze jakiegos zanizenia kursu przez jakiegos leszcza, ale bedzie to chwilowe i w granicach 42,50. Zastanawiam sie tylko gdzie sa ci, ktorzy trabili, ze do 40 zjedziemy-tez mi znawcy CCC....
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

bolec
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 284
Rejestracja: 20 wrz 2005 14:22

Postautor: bolec » 16 maja 2006 14:32

na to wyglada :twisted:

arkusz zlecen po prawej stronie nie wyglada najgorzej, zbydniej podazy nie ma :lol:

Mergan
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 14 lut 2006 17:55

Postautor: Mergan » 16 maja 2006 14:35

pewnie ze tak, spodziewam sie jeszcze jakiegos zanizenia kursu przez jakiegos leszcza, ale bedzie to chwilowe i w granicach 42,50. Zastanawiam sie tylko gdzie sa ci, ktorzy trabili, ze do 40 zjedziemy-tez mi znawcy CCC....


Jurgenek, nie każdy sie załapał na wybicie a 40 to bardzo atrakcyjna cena ale najbardziej mnie rozśmieszył gośc który chce kupic za 36 :lol:

bolec
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 284
Rejestracja: 20 wrz 2005 14:22

Postautor: bolec » 16 maja 2006 14:45

to dzisiaj konczymy na zielono :lol:

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 16 maja 2006 14:52

pewnie ze tak, spodziewam sie jeszcze jakiegos zanizenia kursu przez jakiegos leszcza, ale bedzie to chwilowe i w granicach 42,50. Zastanawiam sie tylko gdzie sa ci, ktorzy trabili, ze do 40 zjedziemy-tez mi znawcy CCC....


Jurgenek, nie każdy sie załapał na wybicie a 40 to bardzo atrakcyjna cena ale najbardziej mnie rozśmieszył gośc który chce kupic za 36 :lol:
Dawaj mi tego co za 36 chce kupic-zaraz mu przetlumacze, ze grzeszy tak piszac!!!!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

oregolac
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 27 kwie 2006 12:53
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: oregolac » 16 maja 2006 15:04

pewnie ze tak, spodziewam sie jeszcze jakiegos zanizenia kursu przez jakiegos leszcza, ale bedzie to chwilowe i w granicach 42,50. Zastanawiam sie tylko gdzie sa ci, ktorzy trabili, ze do 40 zjedziemy-tez mi znawcy CCC....
Sorry Jurgenek,ale muszę CI przypomnieć kilka faktów (ze starego wątku CCC) jaki to z Ciebie "wielki znawca" CCC i trochę nawtykać (bez urazy),ale widać,że Twoja mądrość zawsze wychodzi post factum i zawsze masz rację (nawet jak jej nie masz), kiedy w końcówce fazy wzrostowej sprzedałem papiery po 47,50-47,60 wyśmiałeś mnie,że nie znam się na CCC i że korekta już była (dobre sobie) - po skoku do 40zl spadło na 36 zl i to była wg CIebie korekta :lol: jednak życie zweryfikowało Twoją wiedzę i papier zjechał i to nawet o więcej niz 2-3 złote jak się spodziewałem. Co robi Jurgenek? Oczywiście wieści światu,że on był pewien korekty itp.itd.Potem kolejne posty typu "poniżej 43zł nie zejdzie" jak schodziło to u CIebie znowu,że się tego spodziewałeś- Gdzie tu konsekwencja ??? Gdzie umiejętność przyznania się do błędnej interpretacji??? Wściekasz się, że nie zdążyłeś przed korektą zrealizować zysków a osoby,który trafniej od CIebie przewidziały sytuację wyzywasz od leszcy i osłów ("gratulacje").A najlepsze jest w tym to ,że "osły" wyszły na tym najlepiej - to przecież osły w Twoim mniemaniu sprzedawały akcje realizując zyski i czekajac na okazję do odkupienia po niższej cenie. I co doczekały się? No Ty oczywiście też dokupywałeś - zazdroszczę środków finansowych bo na kązdym spadku wieściłeś skup (dziwne,że nie obroniłeś kursu przed leszczami i osłami).Ciekawy byłem Twoich wpisów po wczorajszych spadkach - kto wg Ciebie sprzedawał akcje- leszcze,osły już były więc wczoraj kto? :D

myślałem,że forum to miejsce gdzie można podyskutować i nawet mieć odmienne zdanie,ale widać co niektórzy wolą stwarzać swój świat i sobie nawzajem maślić a każdego kto ma inne zdanie albo inne strategie inwestycyjne nazwać leszczem albo osłem.

co do dalszych wypadków to nie śmiałbym się z tych 41zl bo to też może przy ogólnej zwale rynku się urzeczywistnić jak 50zł przy hossie

pozdrawiam i więcej szacunku dla innych życzę

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 16 maja 2006 15:13

No i zielono jestesmy!! A jesli chodzi o CCC i korekty to zawsze pisalem ze korekty wykorzystuje do dokupienia waloru, nie do sprzedazy! Zawsze pisalem, ze CCC trzymam dlugoterminowo bo to nie jest spolka do handlu.Zastanawiaja cie moje srodki? Dzisiaj rano wystawilem zleconko PKC na Milmecie i nabylem akcje po 23,10.Nastepnie te same akcje sprzedalem po 24,70 2 godziny pozniej.To juz wiesz skad srodki mam???
Z aktywnego handlu ale nie handlu na CCC. Nie jestem biernym inwestorem, dlatego czesto na watkach pisze, ze cos bym dokupil bo mam wiecznie ruch w portfelu!!!!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 16 maja 2006 19:36

witam kolegow! a jednak zamknelismy sie na 44zl, Mamy korekte na CCC ale nie tak gleboka jak wiekszosc myslala.Pozdrawiam!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

wplecy
Sierżant sztabowy
Posty: 175
Rejestracja: 16 paź 2005 19:05
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: wplecy » 16 maja 2006 19:55

Dzisiaj CCC zagościł w moim portfelu,ciekawi mnie tylko czy to koniec korekty czy tylko odbicie po ostatnich spadkach,żałuje tylko że nie miałem wolnych środków na tą rewelacyjną spółke,jak kurs oscylował ok.20zł.Widzę pewną analogię z ALM,tam spore wzrosty nastąpiły po ostatnim zakupie akcji przez P.Mazgaja,a w marcu prezes Miłek kupił coć ok.100tyś akcji,pytanie pod dywidende czy coś się szykuje,spólka ma super plany,ale my drobni akcjonariusze zawsze dowiadujemy się na końcu,jak coś się szykuje.

tyskie
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 25 sty 2006 20:46

Postautor: tyskie » 16 maja 2006 20:31

witam
mimo ogólnego przeświadczenia że ta spółka nie jest na DT miałem przyjemność zarobić kilka razy na DT w tym roku na tym papierze. jednak jak bliżej poznałem specyfikę spółki to również przeniosłem się na "kup i trzymaj". Wziołem po 38 jeszcze kilkanaście dni temu i mi urosło 20% i mimo koretky trzymam dalej bo po "małej" korekcie znów rośnie i to mimo ogólnej bessy na wigu. Od razu widać jakie spółki są mocne na korekcie to pierwsze wychodzą z czerwonego i szybko odreagowują po spadkach.

Mergan
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 14 lut 2006 17:55

Postautor: Mergan » 16 maja 2006 21:00

ciekawe co będzie jutro, ja obstawiam powrót na 46-47

jazdash
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 15 lut 2006 19:22

Postautor: jazdash » 16 maja 2006 23:33

pewnie ze tak, spodziewam sie jeszcze jakiegos zanizenia kursu przez jakiegos leszcza, ale bedzie to chwilowe i w granicach 42,50. Zastanawiam sie tylko gdzie sa ci, ktorzy trabili, ze do 40 zjedziemy-tez mi znawcy CCC....
Jurgenek - zanim zaczely sie spadki sam twierdziles ze zdanej korekty nie bedzie w najblizszym czasie,co jak widac i mozna bylo przewidziec okazalo sie nieprawda. Wiem, bo ci na tego posta odpowiadalem wiec zeby nie bylo.
A co do korekty to rzeczywiscie zdaje sie ze bylo juz dno, mozliwe ze bedzie znowu podejscie w gore ale raczej krotkotrwale - musimy sie troche pobujac w okolicach 45. No a potem tradycyjnie zapewne w gore, chociaz wyniki za I kwartal takie sobie.

patadeusz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 221
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: patadeusz » 16 maja 2006 23:40

moze to tylko odreagowanie po silnych spadkach?

42 napewno jeszcze raz zobaczymy

czy 41 tego pewnien nie jestem
Obowiązkiem mężczyzny jest próbować


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości