ARTEFE [ART] cz. III --WYPRAWA PO ZŁOTE RUNO ***New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
jarek67_116912
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7149
Rejestracja: 14 mar 2007 09:17

Wykluczenie - z obroty - jak mało czasu zostało !!!!!!!

Postautor: jarek67_116912 » 05 wrz 2015 08:59

Post z bankiera robi się nie ciekawie

Wykluczenie - z obroty - jak mało czasu zostało tu macie link

http://www.bankier.pl/forum/temat_wyklu ... 11129.html

http://stooq.pl/n/?f=918250&search=gc+investment
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.

REKLAMA


jarek67_116912
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7149
Rejestracja: 14 mar 2007 09:17

Why Do We Fall

Postautor: jarek67_116912 » 01 paź 2015 13:07

Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.

jarek67_116912
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7149
Rejestracja: 14 mar 2007 09:17

Postautor: jarek67_116912 » 13 paź 2015 09:35

kiedy dadzą ten raport :roll:
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.

indiana_jones
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3568
Rejestracja: 14 paź 2013 17:26
Lokalizacja: Kępno

Postautor: indiana_jones » 13 paź 2015 11:25

No powinni się z tym pośpieszyć, bo wkrótce GPW może ich wykluczyć z obrotu.

INWESTORQ_54103
Podporucznik
Posty: 18014
Rejestracja: 16 lis 2005 19:04
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: INWESTORQ_54103 » 19 sty 2016 08:55

Dla tych co nie czytali na bankierze:
...Od kilku tygodni zgłębiam temat spółki, byłem w kilku miejscach, zdobyłem telefon do prokurenta Mirosława Ruchwa. Postanowiłem coś zrobić w tym temacie gdyż akcje tej spółki posiadam od czasu pierwszego pomysłu jakim była żwirownia.
Spawa wygląda następująco:
Link do firmy gdzie można wysłać maila do prokurenta to:
http://futuresystems.eu/en/node/14
Telefonu nie podam z oczywistych powodów. Rozmawiałem dziś z p. Mirosławem prawie godzinę i wyjaśniliśmy parę kwestii.
Jedynym miejscem gdzie można zobaczyć produkty Artefe to siedziba firmy. Mogę potwierdzić, że w Krakowie na u. Grodzkiej 61 sklep jest już dawno nieczynny. Produkty można kupić przez firmę EPTA, bez problemu można znaleźć na allegro.
W Mielcu działa produkcja asortymentu Artefe oraz akcesoriów do monitoringu miejsc parkingowych.
Sprawa żwirowni jest zamknięta. Przynajmniej Mirosław nic nie wie na ten temat.
Nieruchomość w Skarżysku Kamiennej to sprawa otwarta.
Pytałem o inwestycje krótko terminowe o wartości 4,6 mln zł, ale nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi z powodu iż nie mogę być bardziej doinformowany niż inni akcjonariusze. Poprosiłem, żeby taka informacja pojawiła się w najbliższym raporcie.
W razie jakichkolwiek wątpliwości można przyjechać na walne, które odbędzie się w czerwcu, żeby pogadać face to face.
Pytałem czy zarząd sprzedaje akcje, uzyskałem informację, że nie i nie mają pojęcia dlaczego ktoś sprzedaje po groszu. Zapewnił iż nikt nie jest w posiadaniu informacji poufnych, które mogłyby skłonić do sprzedaży akcji w tej cenie.
Zagadałem, że raporty wyglądają jakby ktoś używał ctrl c i ctrl v i żeby bardziej przywiązywali uwagę do rzetelnych informacji.
W najbliższym czasie chciałbym wysłać maila podsumowującego naszą rozmowę, sugestię co ma się znaleźć w raporcie. Jest szansa, że informacji będzie więcej. Być może nawet powróci temat skupu akcji, zobaczymy.
Jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie.
Moim zdaniem powinni przeprowadzić scalenie akcji, przeprowadzić skup, wypłacić dywidendę i przyłożyć się do rzetelnych informacji na temat działalności spółki.
Proszę podzielcie się Waszymi spostrzeżeniami, żeby wspólnie wypracować jakieś rozwiązanie...
Witam co dalej sie dzieje z ta Spolką?
kiedys b dawno temu mialem troche jej akcji - zostal sentyment ....
wykluczyli ja z obrotu a przeciez nie postawiono w stan liwkidacji ..ciekawe ?
BBDEV - JEST OK

miltonkeynes5248
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2016 13:24

oddam akcje artefe

Postautor: miltonkeynes5248 » 12 maja 2016 13:28

oddam akcje artefe, szczegóły mailowo miltonkeynes5248@gmail.com


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości