ALCHEMIA [ALC ] CZESC X

wszystko na temat spółek publicznych
CassinoRoyalle
Starszy chorąży
Posty: 1872
Rejestracja: 20 gru 2006 17:28
Lokalizacja: Bond Square

Postautor: CassinoRoyalle » 17 sty 2007 12:15

Alchemia blisko przejęcia Kuźni Batory i Walcowni Blach Grubych Batory
ISI2007-01-17, ostatnia aktualizacja 2007-01-17 10:55
Warszawa, 17.01.2007 (ISB) - Kontrolowana przez Romana Karkosika spółka Alchemia została zakwalifikowana do ostatecznego etapu akwizycji spółek Kuźnia Batory oraz 49,06% udziałów kapitału spółki Huta Katowice Walcownia Blach Grubych Batory, poinformowała Alchemia w komunikacie w środę.

"Komisja przetargowa w obecności sędziego-komisarza postępowania upadłościowego Huty 'Batory' SA w upadłości rozstrzygnęła przetarg: w zakresie zakupu zorganizowanej części Przedsiębiorstwa Kuźnia Batory Sp. z o.o. oraz w zakresie zakupu 333.236 udziałów stanowiących 49,06% kapitału zakładowego spółki Huta Katowice Walcownia Blach Grubych Batory Sp. z o. o." - czytamy w raporcie.

"W obu przypadkach oferta Alchemia SA wg wiedzy emitenta została przyjęta do ostatecznego etapu akwizycji w/w przedmiotów przetargu" - czytamy dalej.

Alchemia informowała przed dwoma tygodniami, że jest też w ostatecznej fazie negocjacji przejęcia 100% udziałów spółki Huta Bankowa. Sfinansowanie przejęcia tej spółki jest jednym z celów uchwalonej w grudniu emisji akcji. (ISB)
Wszyscy już o tym wiedzą, nawet w Bangladeszu :lol:

REKLAMA


Lazaartek
Chorąży sztabowy
Posty: 5493
Rejestracja: 19 lip 2005 14:06

Postautor: Lazaartek » 17 sty 2007 12:35

Ale szejkowi z Kikóła zależy,żeby ***** Ziomalom ten przewartościowany balon :lol:
I taki komunikat i taki i jeszcze jeden i że jest ok i że przejmujemy.
Ajajaj :lol:
Tak naiwne Ziomale - bierzcie ten przewartościowany balon wagonami, szejk z Kikóła podobno 5 zł dywidenty będzie płacił :lol:
A jeszcze musi opylić towaru troszkę bo mu KNF robi koło tyłka a i tu jest powyżej 66% i trzeba objąć emisje.
Brać naiwniaki wagonami bo szejku z Kikóła bedzie ciągnął 10 czy 15 mln akcji po 60 zł do setki a to tylko 0,5 -0,9 mld złoty :lol:

PAVULLON
Starszy chorąży
Posty: 1229
Rejestracja: 05 kwie 2006 17:11

Postautor: PAVULLON » 17 sty 2007 12:39

Ale szejkowi z Kikóła zależy,żeby ***** Ziomalom ten przewartościowany balon :lol:
I taki komunikat i taki i jeszcze jeden i że jest ok i że przejmujemy.
Ajajaj :lol:
Tak naiwne Ziomale - bierzcie ten przewartościowany balon wagonami, szejk z Kikóła podobno 5 zł dywidenty będzie płacił :lol:
A jeszcze musi opylić towaru troszkę bo mu KNF robi koło tyłka a i tu jest powyżej 66% i trzeba objąć emisje.
Brać naiwniaki wagonami bo szejku z Kikóła bedzie ciągnął 10 czy 15 mln akcji po 60 zł do setki a to tylko 0,5 -0,9 mld złoty :lol:
Wytłumacz mi ZIOMAL po jakiego ***** ty się tak produkujesz? Pieniądze za to dostajesz ZIOMAL?

Lazaartek
Chorąży sztabowy
Posty: 5493
Rejestracja: 19 lip 2005 14:06

Postautor: Lazaartek » 17 sty 2007 12:43

Ale szejkowi z Kikóła zależy,żeby ***** Ziomalom ten przewartościowany balon :lol:
I taki komunikat i taki i jeszcze jeden i że jest ok i że przejmujemy.
Ajajaj :lol:
Tak naiwne Ziomale - bierzcie ten przewartościowany balon wagonami, szejk z Kikóła podobno 5 zł dywidenty będzie płacił :lol:
A jeszcze musi opylić towaru troszkę bo mu KNF robi koło tyłka a i tu jest powyżej 66% i trzeba objąć emisje.
Brać naiwniaki wagonami bo szejku z Kikóła bedzie ciągnął 10 czy 15 mln akcji po 60 zł do setki a to tylko 0,5 -0,9 mld złoty :lol:
Wytłumacz mi ZIOMAL po jakiego ***** ty się tak produkujesz? Pieniądze za to dostajesz ZIOMAL?
Po to Ziomal, żeby inne naiwne Ziomy nie dały załadować się w towar szejka z Kikóła bo tu nie ma dużego potencjału do wzrostu! Żeby naiwne Ziomale nie zamroziły kasy na PP w momencie kiedy na giełdzie może nastapić dość głęboka korekta. Wkońcu po to, żeby karkosikowe dupowłazy nie wydymały resztek naiwniaków i nie ubrali ich na górce w przewartościowany papier!

CassinoRoyalle
Starszy chorąży
Posty: 1872
Rejestracja: 20 gru 2006 17:28
Lokalizacja: Bond Square

Postautor: CassinoRoyalle » 17 sty 2007 12:45

Ale szejkowi z Kikóła zależy,żeby ***** Ziomalom ten przewartościowany balon :lol:
I taki komunikat i taki i jeszcze jeden i że jest ok i że przejmujemy.
Ajajaj :lol:
Tak naiwne Ziomale - bierzcie ten przewartościowany balon wagonami, szejk z Kikóła podobno 5 zł dywidenty będzie płacił :lol:
A jeszcze musi opylić towaru troszkę bo mu KNF robi koło tyłka a i tu jest powyżej 66% i trzeba objąć emisje.
Brać naiwniaki wagonami bo szejku z Kikóła bedzie ciągnął 10 czy 15 mln akcji po 60 zł do setki a to tylko 0,5 -0,9 mld złoty :lol:
Wytłumacz mi ZIOMAL po jakiego ***** ty się tak produkujesz? Pieniądze za to dostajesz ZIOMAL?
Kolega Pavullon ma rację - wartość rynkowa Alchemii to 3,2 miliarda złotych, jestem jednak daleki od życzenia jak najgorzej akcjonariuszom jakiejkowiek spółki, bo i tak wszystkie nasze działania zweryfikuje rynek :wink:

Alex13
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2671
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Alex13 » 17 sty 2007 12:52

Lazaartek
Wysłany: Sro, 17 Sty 2007, 12:35 Temat postu:

Dodałeś tę osobę do Twojej Listy Ignorowanych. Kliknij TU aby obejrzeć ten post.


Dołączyłeś do grona ignorowanych durni :

malaga1, Bartkkk, 5504, drogba, Repatriant, MarcinDK, enerOGbioster - forumowe psychole bez cienia ratunku. Masz watpliwej jakosci towarzystwo - dobroczyńco.

bromba!
Podporucznik
Posty: 10279
Rejestracja: 29 gru 2005 13:39
Lokalizacja: to sa gorskie okolice to jest moje miasto...

Postautor: bromba! » 17 sty 2007 12:58

Lazaartek
Wysłany: Sro, 17 Sty 2007, 12:35 Temat postu:

Dodałeś tę osobę do Twojej Listy Ignorowanych. Kliknij TU aby obejrzeć ten post.


Dołączyłeś do grona ignorowanych durni :

malaga1, Bartkkk, 5504, drogba, Repatriant, MarcinDK, enerOGbioster - forumowe psychole bez cienia ratunku. Masz watpliwej jakosci towarzystwo.
niestety alex on troche racji ...info dziala i trzyma kurs ale tylko tyle ratuja przed czerwienia jesli nic nie kupia to nie bedzie wzrostow obietnice to malo ugotuja pipkami ludzi i tyle pipki to ja wole kupic jak beda not sie wtedy obaczy 8)
Za każdą wielką fortuną kryje sie przestępstwo

Lazaartek
Chorąży sztabowy
Posty: 5493
Rejestracja: 19 lip 2005 14:06

Postautor: Lazaartek » 17 sty 2007 13:03

:lol: :lol: :lol:
Tak Ziom, najłatwiej jest włożyć głowę w piasek i udawać, że wszystko idzie ok! :lol:
Poczułeś się obrażony, że zaliczasz się do środowiska dupowłazów? :lol:
Sorry Ziomal, ale taka jest prawda, Wasza firma jest potężnie przewartościowana a komunikaty o komunikatach, kolejne naiwne plany strategie i brak przejrzystości w firmach szejka z Kikóła dowodzi jednego - nie kary 1 mln Ziom, a utraty zaufania inwestorów - na początku utracił je wsród grubych - patrz przygoda Boryszewa w w20 i zero obrotów,wyjście ING i coraz mniej papieru w na kontach OFE (patrz statystyki) a teraz zaczyna je tracić u grubszych Ziomalów a na końcu straci je u drobnicy, którą warto ostrzec za nim bedzie za późno!
Warto czasem się zastanowic i przeczytać głos rozsądku - ja Lazaartek takim głosem jestem i nie zmienisz tego Ziom dodając mnie do ignorów :lol: :lol: :lol:
Alex13






Wysłany: Sro, 17 Sty 2007, 12:52 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Dodałeś tę osobę do Twojej Listy Ignorowanych. Kliknij TU aby obejrzeć ten post.

Bartkkk
Starszy chorąży
Posty: 1111
Rejestracja: 18 paź 2006 14:51

Postautor: Bartkkk » 17 sty 2007 13:05

Lazaartek
Wysłany: Sro, 17 Sty 2007, 12:35 Temat postu:

Dodałeś tę osobę do Twojej Listy Ignorowanych. Kliknij TU aby obejrzeć ten post.


Dołączyłeś do grona ignorowanych durni :

malaga1, Bartkkk, 5504, drogba, Repatriant, MarcinDK, enerOGbioster - forumowe psychole bez cienia ratunku. Masz watpliwej jakosci towarzystwo.
niestety alex on troche racji ...info dziala i trzyma kurs ale tylko tyle ratuja przed czerwienia jesli nic nie kupia to nie bedzie wzrostow obietnice to malo ugotuja pipkami ludzi i tyle pipki to ja wole kupic jak beda not sie wtedy obaczy 8)



Czy alkoholik alex 13 już sra po gaciach ? Nici z erupcji na midasku - jest tylko erupcja głupoty tego listowego naganiacza i alkoholika

CassinoRoyalle
Starszy chorąży
Posty: 1872
Rejestracja: 20 gru 2006 17:28
Lokalizacja: Bond Square

Postautor: CassinoRoyalle » 17 sty 2007 13:05

Lazaartek
Wysłany: Sro, 17 Sty 2007, 12:35 Temat postu:

Dodałeś tę osobę do Twojej Listy Ignorowanych. Kliknij TU aby obejrzeć ten post.


Dołączyłeś do grona ignorowanych durni :

malaga1, Bartkkk, 5504, drogba, Repatriant, MarcinDK, enerOGbioster - forumowe psychole bez cienia ratunku. Masz watpliwej jakosci towarzystwo.
niestety alex on troche racji ...info dziala i trzyma kurs ale tylko tyle ratuja przed czerwienia jesli nic nie kupia to nie bedzie wzrostow obietnice to malo ugotuja pipkami ludzi i tyle pipki to ja wole kupic jak beda not sie wtedy obaczy 8)
Wartość rynkowa Alchemii to 3,2 miliarda złotych, więc potrzeba odpowiednio dużo kasy, aby zwiększyć jej wycenę. Sam jestem ciekaw keidy część akcjonariuszy ALC powie" żegnaj Alchemia świat się zmienia" :wink:
Jak napisałem wyżej - zyczę wam tego, aby stało się tak na jak największych wzrostach i poziomach :wink:

AIex13
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 26 wrz 2006 18:37

Postautor: AIex13 » 17 sty 2007 13:10

Prawdę mówiąc jestem na skraju wyczerpania nerwowego. Nie mogę patrzeć jak kiszę się na alchemii i midasie a wszyscy wkoło zarabiają. Czekam do jutra i zaczynam sprzedawać. Pozdrawiam.
Niezależne myślenie prezentowane jest tutaj:
http://tylkoklatka.blog.pl/

Jak głębokie jest twoje gardło?

Obrazek

Alex13
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2671
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Alex13 » 17 sty 2007 13:20


niestety alex on troche racji ...info dziala i trzyma kurs ale tylko tyle ratuja przed czerwienia jesli nic nie kupia to nie bedzie wzrostow obietnice to malo ugotuja pipkami ludzi i tyle pipki to ja wole kupic jak beda not sie wtedy obaczy 8)
Nawet nie trochę, tylko bardzo dużo i bardzo słusznie, że poddaje tę inwestycje pod rozwagę.
Ale agresywna i nachalna forma w jakiej to robi jest nie do zaakceptowania. Krytykować można i trzeba, ale trzeba również zachować trochę obiektywizmu. Czytamy same dobre informacje i finalizuje się w najblizszych dniach długo oczekiwane przejecie. Nie można tylko pluć na Romana tylko trzeba wyważyć wpływ tych informacji na dalsze zachowanie kursu.
A ten człowiek widzi tylko jeden kolor - czarny. Jak ten koń z klapkami na oczach. Dla niego medal ma tylko jedną stronę, a moneta tylko rewers.

Poznałem jego stanowisko kilka dni temu, przeczytałem je kilkadziesiat razy i juz mi wystarczy. Dlatego umieściłem go w ignorach.
A że w towarzystwie takich idiotów, to trudno - przykro mi.

bromba!
Podporucznik
Posty: 10279
Rejestracja: 29 gru 2005 13:39
Lokalizacja: to sa gorskie okolice to jest moje miasto...

Postautor: bromba! » 17 sty 2007 13:36


niestety alex on troche racji ...info dziala i trzyma kurs ale tylko tyle ratuja przed czerwienia jesli nic nie kupia to nie bedzie wzrostow obietnice to malo ugotuja pipkami ludzi i tyle pipki to ja wole kupic jak beda not sie wtedy obaczy 8)
Nawet nie trochę, tylko bardzo dużo i bardzo słusznie, że poddaje tę inwestycje pod rozwagę.
Ale agresywna i nachalna forma w jakiej to robi jest nie do zaakceptowania. Krytykować można i trzeba, ale trzeba również zachować trochę obiektywizmu. Czytamy same dobre informacje i finalizuje się w najblizszych dniach długo oczekiwane przejecie. Nie można tylko pluć na Romana tylko trzeba wyważyć wpływ tych informacji na dalsze zachowanie kursu.
A ten człowiek widzi tylko jeden kolor - czarny. Jak ten koń z klapkami na oczach. Dla niego medal ma tylko jedną stronę, a moneta tylko rewers.

Poznałem jego stanowisko kilka dni temu, przeczytałem je kilkadziesiat razy i juz mi wystarczy. Dlatego umieściłem go w ignorach.
A że w towarzystwie takich idiotów, to trudno - przykro mi.

po tamtym tygodniu czyt. info infie ...nie mam alchmemi czekam na wynik zakupow ewentualnie not pp wole kupic mniej przy wzrostach i mniej zarobic niz czekac i patrzec na czerwien :? na szczescie mam tez kabelki i mostka ktore nic nie ucierpiały po grudniu i ladnie sie bronia
Za każdą wielką fortuną kryje sie przestępstwo

Bady84
Starszy chorąży
Posty: 1212
Rejestracja: 18 paź 2006 19:34

Postautor: Bady84 » 17 sty 2007 13:37

Czesc Alexe13 ...

tez mnie ta sytuacja irytuje tak na alchemii, jak i midasie...

czekamy na przejecia , ciekawe tylko czy to cos podniesie kurs..
przyznam szczerze ze zrobilem blad nie pozbywajac sie po czesci wczoraj midasa , i zredukowac alchemie, ale tak dlugo to trzymam ze czekam chyba tylko na cud ...
pozdrawiam 8) 8)

Alex13
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2671
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Alex13 » 17 sty 2007 13:39

:D :D

Kloniku, powinieneś jako klonik wiedzieć, ile dzisiaj mamy w plecki, a ile zarabiamy i bilansik powinien ci wyjść na duży plus.
Ale ty tego nie wiesz kloniku, bo wiesz tyle ile ci pozwolę wiedzieć. Na dzisiaj możesz zasrywać dwa wątki i bedziesz je zasrywał do końca świata, bo na innych mnie już nie zobaczysz.
A ja będę dbał o to, żebyś tu siedział do usranej śmierci i żył w niewiedzy - pa. :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 125 gości