ATLANTIS [ATS] cz . V

wszystko na temat spółek publicznych
menel
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2999
Rejestracja: 26 kwie 2006 07:21
Lokalizacja: Yelonky

Postautor: menel » 27 mar 2007 17:07

Witam
Tymm razem korekta mniejsza niż to niegdyś bywało 8)

Ja wam mówię, że strach zostawać bez papieru na noc :lol:

Nie wiadomo co, gdzie, kiedy się ukaże :lol: :lol: :lol: a wówczas......
LZPS + ABEBA + MSU = 20 zeta na początek
NFI KREZUS - kryzys trwa w najlepsze
NFI PROGRES - jeszcze będzie przepięknie...
Atlantis - prom kiedyś odpali...
Internet Group - 20 zeta...cel się nie zmienił

REKLAMA


ThomasSetti
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2739
Rejestracja: 28 gru 2005 09:16
Lokalizacja: Polska , ale już niedługo Mauritius.

Postautor: ThomasSetti » 27 mar 2007 17:08

dzisiaj oddali akcje niecierpliwi i wystraszeni - jutro dalej up. Pozdrawiam cierpliwych.
Też tak myśle , że będzie!!!!!!!!!!
I jedno jest pewne, że przełamiemy jutro 4 ZETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas.
Edgar Allan Poe

menel
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2999
Rejestracja: 26 kwie 2006 07:21
Lokalizacja: Yelonky

Postautor: menel » 27 mar 2007 17:09

dzisiaj oddali akcje niecierpliwi i wystraszeni - jutro dalej up. Pozdrawiam cierpliwych.
Też tak myśle , że będzie!!!!!!!!!!
I jedno jest pewne, że przełamiemy jutro 4 ZETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Będzie się DZIAŁO 8) 8) 8)
LZPS + ABEBA + MSU = 20 zeta na początek
NFI KREZUS - kryzys trwa w najlepsze
NFI PROGRES - jeszcze będzie przepięknie...
Atlantis - prom kiedyś odpali...
Internet Group - 20 zeta...cel się nie zmienił

Mandaryna
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 253
Rejestracja: 06 wrz 2006 11:58

Postautor: Mandaryna » 27 mar 2007 17:23

Chyba macie jakies macra porobione bo codziennie to samo piszecie, a jutro zapewne minus 5-10% i tak do piatku bo podobno bedzie info i tak w koleczko.

menel
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2999
Rejestracja: 26 kwie 2006 07:21
Lokalizacja: Yelonky

Postautor: menel » 27 mar 2007 17:46

Chyba macie jakies macra porobione bo codziennie to samo piszecie, a jutro zapewne minus 5-10% i tak do piatku bo podobno bedzie info i tak w koleczko.

:lol: :lol: :lol:
LZPS + ABEBA + MSU = 20 zeta na początek
NFI KREZUS - kryzys trwa w najlepsze
NFI PROGRES - jeszcze będzie przepięknie...
Atlantis - prom kiedyś odpali...
Internet Group - 20 zeta...cel się nie zmienił

longterm
Starszy chorąży
Posty: 1772
Rejestracja: 06 kwie 2006 21:19

Postautor: longterm » 27 mar 2007 17:46

Chyba macie jakies macra porobione bo codziennie to samo piszecie, a jutro zapewne minus 5-10% i tak do piatku bo podobno bedzie info i tak w koleczko.
czyli wedlug Ciebie do piatku kurs bedzie w przedziale 2.27-2.52... kazdy ma prawo do wlasnego zdania :wink: dla przypomnienia tylko napisze ze wczoraj prognozowalas na dzisiaj kurs 2,40-2,50 :lol:

sesja wg mnie w ogolnym rozrachunku na +, korekta po takim wzroscie byla nieunikniona, spadek na malejacych obrotach, dobry poziom utrzymany, opor wczoraj przelamany, info w drodze, pozostaje jedynie czekac. pozdrawiam!

Emitent
Starszy chorąży
Posty: 1778
Rejestracja: 18 lip 2006 16:04

Postautor: Emitent » 27 mar 2007 18:42

no coz ten nasz prom jakos tak ma ze po dlugiej bialej jest krotka czarna oby jutro byla dluga biala. to wybacze ta dzisiejsza czarna :wink:
wg mnie jutro kolejna krótka czarna, a w czwartek powrót w okolice 3zł (może nawet zamknięcie powyżej 3.00). Ciekawe czy się sprawdzi... ;)
Wszechświat nie znosi próżni... :)

graczoss
Młodszy chorąży
Posty: 630
Rejestracja: 03 lut 2007 18:52

Postautor: graczoss » 27 mar 2007 19:35

no coz ten nasz prom jakos tak ma ze po dlugiej bialej jest krotka czarna oby jutro byla dluga biala. to wybacze ta dzisiejsza czarna :wink:
wg mnie jutro kolejna krótka czarna, a w czwartek powrót w okolice 3zł (może nawet zamknięcie powyżej 3.00). Ciekawe czy się sprawdzi... ;)
spoko spoko....kolejne wybicie juz niedlugo

BMW Z3
Młodszy chorąży
Posty: 556
Rejestracja: 17 kwie 2006 13:24

Postautor: BMW Z3 » 27 mar 2007 19:42

no coz ten nasz prom jakos tak ma ze po dlugiej bialej jest krotka czarna oby jutro byla dluga biala. to wybacze ta dzisiejsza czarna :wink:
wg mnie jutro kolejna krótka czarna, a w czwartek powrót w okolice 3zł (może nawet zamknięcie powyżej 3.00). Ciekawe czy się sprawdzi... ;)
spoko spoko....kolejne wybicie juz niedlugo

i na to liczymy ja zostanę tu czas do kiedy się nie wyjaśni to na co czekamy a na co czekamy to zainteresowani juz wiedzą
jak rośnie to i spadnie a jak spada to i wzrośnie - kwestia tego gdzie wtedy będziesz

paterski
Starszy chorąży
Posty: 1502
Rejestracja: 05 gru 2005 15:50

Postautor: paterski » 27 mar 2007 19:42

OOO pojawiają się spekulanci co wyskoczyli z walorak i zaczynają skamleć że spadnie aby się taniej obkupić (np. mandayna). A ja przytoczę to co dziś już nam zapodał Thomas

ATLANTIS
Chciałbym przypomnieć wszystkim pewne wątki z wywiadu "Parkietu" z dnia 23.11.2006r z Lechosławem Mitułą, prezesem Firmy deweloperskiej WAN.


"Atlantis- w przypadku powodzenia emisji- będzie zupełnie innym partnerem do rozmów."

"Co do naszego udziału w ofercie Atlantisu- teraz nie mamy takiego zamiaru. Jednak, jak poznamy szczegóły oferty i się okaże, że jest ona atrakcyjna, to zobaczymy."

"Być może ta oferta będzie w stanie stworzyć stabilny akcjonariat, a spółka będzie w stanie prowadzić zyskowny interes. Dlatego nie mogę też zadeklarować, że nie zamierzamy nigdy kupować akcji Atlantisu, bo to tak, jakbym powiedział, że nie jesteśmy zainteresowani zarabianiem pieniędzy."

Parkiet 23 listopad 2006r

I przypomnę że 30.03.2007 wyniki pokaże WAN - jak wiecie to piątek czyli szaleńczych wzrostów początek. Każdy tu decyduje sam - tylko żeby nie płakali Ci co zostali na peronie bo biletów zabrakło. Pozdro dla wytrwałych 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol:
FORTUNA NALEŻY DO ODWAŻNYCH

jabada
Młodszy chorąży
Posty: 508
Rejestracja: 28 paź 2006 13:22
Lokalizacja: WiM Olsztyn

Postautor: jabada » 27 mar 2007 19:52

Chyba macie jakies macra porobione bo codziennie to samo piszecie, a jutro zapewne minus 5-10% i tak do piatku bo podobno bedzie info i tak w koleczko.
  • to nic ,a co sie dzieje na wętku elka,po każdym wzroście i potem *** ,na noże,sam mam i tez nie jestem szczesliwy,a wszedłem w pażdzierniku "na krótko" dobrze ze po 5,2 ,ale zełuje ze nie sprzedałem po 10 z groszami ,mam nadzieje ze na atlantisie zdąze sie ewakułować,na razie bezpiecznie bo kupiłem po 1,96 :lol:
    tam sie nie udzielam bo tu stanowczo kulturalniejsze towarzycho :roll:

kraffkate
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 07 lip 2006 22:38
Lokalizacja: Tarnowskie Gory

Postautor: kraffkate » 27 mar 2007 20:42

no coz ten nasz prom jakos tak ma ze po dlugiej bialej jest krotka czarna oby jutro byla dluga biala. to wybacze ta dzisiejsza czarna :wink:
wg mnie jutro kolejna krótka czarna, a w czwartek powrót w okolice 3zł (może nawet zamknięcie powyżej 3.00). Ciekawe czy się sprawdzi... ;)

jesli tak to przy bardzo malych obrotach - jednak ja sadze, ze bedzie jutro maly up oczywiscie jesli rynek na to pozwoli. ATS ma tylko 11,5mln akcji w ciagu tych 2 dni przemielilo sie troszke a czasu coraz mniej wiec.......

jester
Starszy chorąży
Posty: 1529
Rejestracja: 30 wrz 2005 16:26

Postautor: jester » 27 mar 2007 20:42

I przypomnę że 30.03.2007 wyniki pokaże WAN
30.04.2007 to od kilku dni jest obowiązująca wersja, choć nie wiem czy WAN będzie miał coś współnego z Atlantisem

ryba83
Chorąży sztabowy
Posty: 4965
Rejestracja: 23 lis 2006 09:56
Lokalizacja: Sopot

Postautor: ryba83 » 27 mar 2007 20:56

dzisiaj oddali akcje niecierpliwi i wystraszeni - jutro dalej up. Pozdrawiam cierpliwych.
Też tak myśle , że będzie!!!!!!!!!!
I jedno jest pewne, że przełamiemy jutro 4 ZETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
a wedlug czego ci tak wynika??
bo dzis wedlug ciebie mial byc odpal o 12???
ats bedzie wysoko, ale ty nieudlonie naganiasz

Mandaryna
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 253
Rejestracja: 06 wrz 2006 11:58

Postautor: Mandaryna » 28 mar 2007 03:14

Ja siedze tu przez przypadek bo mialem sprzedac na 3,10 ale net mi siadl, wiec radosnie czytam wasze posty i dolaczam sie do tych w wiekszosci bzdur.... JUTRO UP NA 4zl !!!
:)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości