MCI [MCI]

wszystko na temat spółek publicznych
stas
Chorąży sztabowy
Posty: 4599
Rejestracja: 12 gru 2005 21:42
Lokalizacja: GDYNIA

Odp:MCI [MCI]

Postautor: stas » 20 lut 2006 22:00

ładna " harmonijka" 4,70/4,72 :!: :!: :!: ostatni już czas na zakupy :lol: :lol: :lol:
ebidta... to jest eternit!
MOWA JEST SREBREM...MILCZENIE ZŁOTEM......

REKLAMA


Piotrek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 298
Rejestracja: 05 gru 2005 15:33
Lokalizacja: Gliwice

Odp:MCI [MCI]

Postautor: Piotrek » 20 lut 2006 22:04

Ja teraz już nie wywale MCI mam go od 2,5 zł :lol: sprzedałem za 3 - odkupiłem za 4,25 i teraz nie oddam tak łatwo, bo znowu coś przepasuje.

kasior1
Starszy chorąży
Posty: 1697
Rejestracja: 27 sty 2006 10:18
Lokalizacja: pieniny

Odp:MCI [MCI]

Postautor: kasior1 » 20 lut 2006 22:04

piszecie otym odlocie a tego jak narazie niema tylko takie tam podskoki


niewiem czy wywalić czy jeszcze poczekać czekam juz od 2.90z


wydaje sie ze kierunek bardziej połódnie pozdrowienia :x :x
Praktyka czyni mistrza.

windycity
Młodszy chorąży
Posty: 604
Rejestracja: 10 gru 2005 12:05
Kontakt:

Odp:MCI [MCI]

Postautor: windycity » 20 lut 2006 22:07

Co to jest macd ? Gdzie mozna przeczytac o tym sygnale
dzis calkiem ladny dzien na papierku
pozdrawiam
Gratuluje cybor :thumbup:

Mimo że nie znasz MACD postawiłeś na MCI.
Zobaczysz za niedługo jakiego miałeś nosa.
Ze swojej strony życzę Ci dużo cierpliwości i spokoju,
bo jeszcze wiele będzie się działo na papierku.

GOOD LUCK :wink:

Ps. Poczytaj coś o AT , warto coś o tym wiedzieć :)
Ostatnio zmieniony 20 lut 2006 22:10 przez windycity, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Idź tak daleko, jak sięgasz spojrzeniem; gdy tam dojdziesz będziesz mógł spojrzeć dalej" Anonim

Nepalczyk
Podporucznik
Posty: 14267
Rejestracja: 01 lut 2006 00:18
Lokalizacja: Pochwały: milion pięćset/sto dziewięćset

Odp:MCI [MCI]

Postautor: Nepalczyk » 20 lut 2006 22:08

piszecie otym odlocie a tego jak narazie niema tylko takie tam podskoki


niewiem czy wywalić czy jeszcze poczekać czekam juz od 2.90z


wydaje sie ze kierunek bardziej połódnie pozdrowienia :x :x
Nie zastanawiaj tylko wywalaj na otwarcie po PKC
Pozdrawiam
Tylko natchnieni przez Bóstwo potrafią przepowiadać szczegóły. Ptolemeusz, Centiloquium 1

Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.
Terry Pratchett 'Maskarada'

netiowiec

Odp:MCI [MCI]

Postautor: netiowiec » 20 lut 2006 22:32

piekny dzien !!! :D :D :D , najwyzszy czas na zmiane kodu !!! :D :D :D

Nepalczyk
Podporucznik
Posty: 14267
Rejestracja: 01 lut 2006 00:18
Lokalizacja: Pochwały: milion pięćset/sto dziewięćset

Odp:MCI [MCI]

Postautor: Nepalczyk » 20 lut 2006 22:36

piekny dzien !!! :D :D :D , najwyzszy czas na zmiane kodu !!! :D :D :D
Oj piękny
... 5... 6... tylko bez rakiet
Tylko natchnieni przez Bóstwo potrafią przepowiadać szczegóły. Ptolemeusz, Centiloquium 1

Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.
Terry Pratchett 'Maskarada'

darejos
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2978
Rejestracja: 06 wrz 2005 14:43

Odp:MCI [MCI]

Postautor: darejos » 20 lut 2006 23:22

Wskazniki sa wazne i nalezy je znac, ale nie zawsze trzeba sobie nimi uwage zawracac, kiedy chce sie inwestowac dlugoterminowo, czyli chocby srednioterminowo.
Jesli spolka dobrze sie rozwija, podaje dobre wyniki i ciekawe plany rozwoju, to mozna kupowac te wiadomosci i nie zawracac sobie glowy analiza techniczna.
Kupuje sie po cenie x i.... czeka. tak po prostu.
Ja kupowalem od 3,07. potem pare razy dokupowalem na korektach. i wyszla mi srednia 3,51.
Jakie ma dla mnie znaczenie jaki sygnal wygenerowal jakikolwiek wskaznik, skoro nie ma zadnych zlych wiadomosci ze spolki, ktore moglyby zachwiac trendem?
Sa dwa sposoby inwestowania, jesli sie jest krotkodystansowcem, nalezy patrzec na AT, ale jesli inwestuje sie w fundamenty, to po co?

Nepalczyk
Podporucznik
Posty: 14267
Rejestracja: 01 lut 2006 00:18
Lokalizacja: Pochwały: milion pięćset/sto dziewięćset

Odp:MCI [MCI]

Postautor: Nepalczyk » 20 lut 2006 23:25

Wskazniki sa wazne i nalezy je znac, ale nie zawsze trzeba sobie nimi uwage zawracac, kiedy chce sie inwestowac dlugoterminowo, czyli chocby srednioterminowo.
Jesli spolka dobrze sie rozwija, podaje dobre wyniki i ciekawe plany rozwoju, to mozna kupowac te wiadomosci i nie zawracac sobie glowy analiza techniczna.
Kupuje sie po cenie x i.... czeka. tak po prostu.
Ja kupowalem od 3,07. potem pare razy dokupowalem na korektach. i wyszla mi srednia 3,51.
Jakie ma dla mnie znaczenie jaki sygnal wygenerowal jakikolwiek wskaznik, skoro nie ma zadnych zlych wiadomosci ze spolki, ktore moglyby zachwiac trendem?
Sa dwa sposoby inwestowania, jesli sie jest krotkodystansowcem, nalezy patrzec na AT, ale jesli inwestuje sie w fundamenty, to po co?
Jeżeli podobnie myślących jest tutaj więcej to szybko zobaczymy 6 . :wink:
Tylko natchnieni przez Bóstwo potrafią przepowiadać szczegóły. Ptolemeusz, Centiloquium 1

Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.
Terry Pratchett 'Maskarada'

darejos
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2978
Rejestracja: 06 wrz 2005 14:43

Odp:MCI [MCI]

Postautor: darejos » 20 lut 2006 23:31

dzieki;)

Nie widzialem tej spolki miesiacami. miesiac temu jednak, ktos dal mi link do strony MCI. wszedlem a nastepnego dnia kupilem. i jest to jedna z moich perelek w portfelu.
Nie licze na zadna konkretna cene, licze na dynamiczny rozwoj. dynamiczny rozwoj i utrzymujaca sie koniunktura na gieldzie, to jest to na co licze. sprzedam dopiero jak sie koniunktura zalamie, co mam nadzieje nie nastapi szybko....

Nepalczyk
Podporucznik
Posty: 14267
Rejestracja: 01 lut 2006 00:18
Lokalizacja: Pochwały: milion pięćset/sto dziewięćset

Odp:MCI [MCI]

Postautor: Nepalczyk » 20 lut 2006 23:33

dzieki;)

Nie widzialem tej spolki miesiacami. miesiac temu jednak, ktos dal mi link do strony MCI. wszedlem a nastepnego dnia kupilem. i jest to jedna z moich perelek w portfelu.
Nie licze na zadna konkretna cene, licze na dynamiczny rozwoj. dynamiczny rozwoj i utrzymujaca sie koniunktura na gieldzie, to jest to na co licze. sprzedam dopiero jak sie koniunktura zalamie, co mam nadzieje nie nastapi szybko....
Myślę że koniunktura na MCI i na kilku innych spółkach tak szybko się nie załamie i będziemy mieli wiele powodów do radości :lol: :lol: :lol:
Tylko natchnieni przez Bóstwo potrafią przepowiadać szczegóły. Ptolemeusz, Centiloquium 1

Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.
Terry Pratchett 'Maskarada'

Nepalczyk
Podporucznik
Posty: 14267
Rejestracja: 01 lut 2006 00:18
Lokalizacja: Pochwały: milion pięćset/sto dziewięćset

Odp:MCI [MCI]

Postautor: Nepalczyk » 20 lut 2006 23:59

Dobranoc Panowie
Życzę powodzenia na jutrzejszej sesji.
Może przetestujemy wspólnie 5 zeta? :lol: :lol: :lol:
Tylko natchnieni przez Bóstwo potrafią przepowiadać szczegóły. Ptolemeusz, Centiloquium 1

Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.
Terry Pratchett 'Maskarada'

cybor
Młodszy chorąży
Posty: 669
Rejestracja: 22 sty 2006 13:54

Odp:MCI [MCI]

Postautor: cybor » 21 lut 2006 08:34

Witam
Chyba juz za pozno dla mnie na czytanie. Weszlem w mci zanim byl ten post o macd. Chodzilo mi tylko gdzie mozna ta rekomendacje przeczytac.
Skoki 20% a wskazniki - czy to ma cos ze soba wspolnego?
Weszlem w ten papierek z innego powodu o ktorym pisalem wczesniej.
Ale moze teraz zostane na dluzej, zobaczymy.
Korekta nam nie potrzebna bo nie bylo zadnych duzych wzrostow, wiec dzis znow do gory jadziem.
pozdrawiam

wtopiony
Chorąży
Posty: 789
Rejestracja: 05 lip 2005 13:17

Odp:MCI [MCI]

Postautor: wtopiony » 21 lut 2006 09:19

A ja jak zawsze krótko i prymitywnie-obecna wycena jest niska.Grubi jeszcze dobierają(a inne spółeczki wywalają)więc spokojnie radzę trzymać bo 5 zł to minium w pierwszym półroczu za MCI.

andy
Starszy sierżant
Posty: 98
Rejestracja: 13 sty 2006 11:44
Lokalizacja: Wrocław

Odp:MCI [MCI]

Postautor: andy » 21 lut 2006 10:26

A ja jak zawsze krótko i prymitywnie-obecna wycena jest niska.Grubi jeszcze dobierają(a inne spółeczki wywalają)więc spokojnie radzę trzymać bo 5 zł to minium w pierwszym półroczu za MCI.
A ja mysle, ze w pierwszym polroczu minimum na MCI to 6-7 zł :shock:
Inwestor z Wrocławia


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości