PRÓCHNIK [PRC] część 6

wszystko na temat spółek publicznych
barakuda555
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 265
Rejestracja: 28 sie 2006 20:50

Postautor: barakuda555 » 29 sie 2006 14:43

wiecie co albo nie przychodzcie do MNI ,bez kasy nic tam nie zdziałacie lepiej bawcie sie waszymi drobnymi ze skarbonki tutaj.

REKLAMA


greg20
Starszy chorąży
Posty: 1715
Rejestracja: 02 maja 2006 13:18
Lokalizacja: Kraków

Postautor: greg20 » 29 sie 2006 15:02

wiecie co albo nie przychodzcie do MNI ,bez kasy nic tam nie zdziałacie lepiej bawcie sie waszymi drobnymi ze skarbonki tutaj.
co za gosc......!!! po co ty tu w ogóle zagladasz?

rezer
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8906
Rejestracja: 07 kwie 2006 12:02

Postautor: rezer » 29 sie 2006 15:03

wiecie co albo nie przychodzcie do MNI ,bez kasy nic tam nie zdziałacie lepiej bawcie sie waszymi drobnymi ze skarbonki tutaj.
co za gosc......!!! po co ty tu w ogóle zagladasz?
8) on sam nie wie 8)

miliarder
Sierżant sztabowy
Posty: 108
Rejestracja: 06 kwie 2006 04:13

Postautor: miliarder » 29 sie 2006 15:04

no to moje przewidywania sie sprawdzaja :D :D :D juz nidlugo niedowiarki zobacza swoje 1,5 zl i wiecej :D :D :D

rezer
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8906
Rejestracja: 07 kwie 2006 12:02

Postautor: rezer » 29 sie 2006 15:06

no to moje przewidywania sie sprawdzaja :D :D :D juz nidlugo niedowiarki zobacza swoje 1,5 zl i wiecej :D :D :D
przed tym będzie dużo mielenia na niższych poziomach niż obecnie ale to normalne 8) pzdr

miliarder
Sierżant sztabowy
Posty: 108
Rejestracja: 06 kwie 2006 04:13

Postautor: miliarder » 29 sie 2006 15:11

no to moje przewidywania sie sprawdzaja :D :D :D juz nidlugo niedowiarki zobacza swoje 1,5 zl i wiecej :D :D :D
przed tym będzie dużo mielenia na niższych poziomach niż obecnie ale to normalne 8) pzdr
watpie czy na nizszych poziomach , po przekroczeniu 1 zl moga sie zdarzyc glebsze korekty , ale teraz do zlotowki ciagniemy najwyzej na niewielkiej "zadysze"od czasu do czasu :D :D :D

greg20
Starszy chorąży
Posty: 1715
Rejestracja: 02 maja 2006 13:18
Lokalizacja: Kraków

Postautor: greg20 » 29 sie 2006 15:20

no to moje przewidywania sie sprawdzaja :D :D :D juz nidlugo niedowiarki zobacza swoje 1,5 zl i wiecej :D :D :D
przed tym będzie dużo mielenia na niższych poziomach niż obecnie ale to normalne 8) pzdr
watpie czy na nizszych poziomach , po przekroczeniu 1 zl moga sie zdarzyc glebsze korekty , ale teraz do zlotowki ciagniemy najwyzej na niewielkiej "zadysze"od czasu do czasu :D :D :D
Coraza bardziej w to wierzę!!

barakuda555
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 265
Rejestracja: 28 sie 2006 20:50

Postautor: barakuda555 » 29 sie 2006 15:45

wiecie co albo nie przychodzcie do MNI ,bez kasy nic tam nie zdziałacie lepiej bawcie sie waszymi drobnymi ze skarbonki tutaj.
co za gosc......!!! po co ty tu w ogóle zagladasz?

a bo Niebrzydowski i jego mama mnie denerwują ,są poprostu oszustami i co jakis czas wpadam i pisze to zeby utwierdzic w przekonaniu posiadaczy walorka iz wtopią kase póki jest w nim Ela .S i jej syn Niebrzydowski tzn znaczy tylko on ma kase bo jego mama umie tylko sprzedawac swetry w Skierniewicach.Jezeli moge ostrzec tych którzy o tym zapomnieli to jestem z tego zadowolony.A takwogóle to do was na tym watku nie mam nic i pozdrawiam.

ps.Zeby nie było ze mnie opedzlowali na tym papierze itd ,nigdy go nie miałem,poprostu uwazam iz trzeba negowac takie zachowania jak p.niebrzydowskiego i doprowadzic do ukerócenia działalnosci tej pary.

petrus3
Starszy chorąży
Posty: 1886
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: petrus3 » 29 sie 2006 15:58

***** wypisujecie straszne...... :shock: :shock: :shock: .....PRC po 1.50zł !!!!!!!!.......panowie, wystarczy, że znajdzie sie jeden sfrustrowany inwestor, który wywali PKC 500k akcji i w sekundę lądujecie na 70gr......akcje PRC są w bardzo słabych rękach i dlatego jak przychodzi zwała to wszyscy ***** dzrzwiami i oknami...... 8)

highlander77
Starszy chorąży
Posty: 1504
Rejestracja: 31 mar 2006 16:02
Lokalizacja: PŁOCK

Postautor: highlander77 » 29 sie 2006 16:06

wiecie co albo nie przychodzcie do MNI ,bez kasy nic tam nie zdziałacie lepiej bawcie sie waszymi drobnymi ze skarbonki tutaj.
co za gosc......!!! po co ty tu w ogóle zagladasz?

a bo Niebrzydowski i jego mama mnie denerwują ,są poprostu oszustami i co jakis czas wpadam i pisze to zeby utwierdzic w przekonaniu posiadaczy walorka iz wtopią kase póki jest w nim Ela .S i jej syn Niebrzydowski tzn znaczy tylko on ma kase bo jego mama umie tylko sprzedawac swetry w Skierniewicach.Jezeli moge ostrzec tych którzy o tym zapomnieli to jestem z tego zadowolony.A takwogóle to do was na tym watku nie mam nic i pozdrawiam.

ps.Zeby nie było ze mnie opedzlowali na tym papierze itd ,nigdy go nie miałem,poprostu uwazam iz trzeba negowac takie zachowania jak p.niebrzydowskiego i doprowadzic do ukerócenia działalnosci tej pary.
Każdy z Nas wie jak jest na tym walorze i ponosi ryzyko na własny koszt. Jak chcesz ukrócić takie praktyki P. S. i jej syna to zacznij działać. Jest prokuratura, KPWIG i wiele innych instytucji, które się takimi przekrętami zajmują.

miliarder
Sierżant sztabowy
Posty: 108
Rejestracja: 06 kwie 2006 04:13

Postautor: miliarder » 29 sie 2006 16:08

***** wypisujecie straszne...... :shock: :shock: :shock: .....PRC po 1.50zł !!!!!!!!.......panowie, wystarczy, że znajdzie sie jeden sfrustrowany inwestor, który wywali PKC 500k akcji i w sekundę lądujecie na 70gr......akcje PRC są w bardzo słabych rękach i dlatego jak przychodzi zwała to wszyscy ***** dzrzwiami i oknami...... 8)
dlatego nie bedzie zwaly tylko sukcesywny wzrost poparty od wrzesnia dobrymi informacjami. Przypone Ci jak Prochnik bedzie po 1,5 zl o tych "*****" :D :D :D

greg20
Starszy chorąży
Posty: 1715
Rejestracja: 02 maja 2006 13:18
Lokalizacja: Kraków

Postautor: greg20 » 29 sie 2006 16:26

***** wypisujecie straszne...... :shock: :shock: :shock: .....PRC po 1.50zł !!!!!!!!.......panowie, wystarczy, że znajdzie sie jeden sfrustrowany inwestor, który wywali PKC 500k akcji i w sekundę lądujecie na 70gr......akcje PRC są w bardzo słabych rękach i dlatego jak przychodzi zwała to wszyscy ***** dzrzwiami i oknami...... 8)
A po co ktoś miałby coś takiego robić ....dla zabawy , zwalenia kursu,nie rozumiem oświeć mnie ..!!!

petrus3
Starszy chorąży
Posty: 1886
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: petrus3 » 29 sie 2006 16:29

@greg20

wywala się nie dla zabawy, ale pod kupno innych walorów, pod emisję, pod PP.........jak ty możesz inwestować jak ty nawet tego nie wiesz???..... :roll: :roll: :roll:
Jak do tej pory PRC nie pokazał nic co by było pozytywnym sygnałem dla inwestorów, nie ma nowych kontraktów, nie ma przejęć, wszystkie plany dały rzyci, AF lipna same straty.......to gdzie tu potencjał wzrostowy????
Wzrosty z okresu 9/10/11 to inna sprawa.....o PP chodziło wtedy.

barakuda555
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 265
Rejestracja: 28 sie 2006 20:50

Postautor: barakuda555 » 29 sie 2006 16:45

Ta spólka to zombii albo jak kto woli spółka widmo dlatego kosztuje grosze.Ela.S (czyt; niebrzydowski) musi trzymac akcje do pazdziernika dlatego jeszcze oscyluje w granicach 0,7-0,9 pózniej juz......... na dno rowu mariańskiego (12 km głebokosci).

mo ikl
Młodszy chorąży
Posty: 544
Rejestracja: 24 sty 2006 18:26
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: mo ikl » 29 sie 2006 16:48

tak petrus tylko zanim "inwestorzy" dowiedzieli się że chodzi o prawo poboru to akcje nie kosztowały wtdy 0,60 gr tylko 1,2


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości