Budopol [BDL]

wszystko na temat spółek publicznych
robo_33772
Porucznik
Posty: 33302
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: ZERNICA-ZERNIKI

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: robo_33772 » 21 sty 2006 16:12

WIELKA INWESTORKA ZE SZWECJI PRZYJECHALA WESZLA JAKO DUZY AKCJONARIUSZ DO SPOLEK GANT,BUDOPOL,KRUK,MEWA,PRUCHNIK :!: :!: :!: :!:



A OKAZALO SIE ZE TO NIE JEST INWESTORKA ZE SZWECJI TYLKO ZWYKLA WIESNIARA ODERWANA OD *** ZE SKIERNIEWIC :!: :!: OT CALA PRAWDA O ELI


A JESLI NIE MA PRZEKRETU TO CZEMU PRZEDSTAWIALI JA JAKO INWESTORKE ZE SZWECJI PROSZE O ODPOWIEDZ?????????????????CWANIAKI

CZZEKAM NA ODPOWIEDZ

REKLAMA


lukaszenkoGPW_18412
Podporucznik
Posty: 13013
Rejestracja: 28 lip 2005 00:22
Lokalizacja: Wall Street
Kontakt:

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: lukaszenkoGPW_18412 » 21 sty 2006 16:24

dziwię Ci się Robo! Przecież sam jaj zaufałeś!

Ja teraz czekam co bedzie dalej i w żaden sposób nie naganiam!

Nie mam żadnego pojęcia co będzie dalej, bo nie mam wiedzy!

Powinni bronić kursu. to jest moje zdanie!


krecik1
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 04 sty 2006 19:42

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: krecik1 » 21 sty 2006 16:28

krecik1:dwucyfrowke to Ty bedziesz mial jak mi pociag na rece przejedzie...Tu smierdzi przekretem na wieksza skale a na fixach to sobie moga ustawiac kurs jak chca przelewajac z wora do wora,zycze szczescia na papierach!
tylko uważaj żeby ci tej reki przy samej D*** nie urwał :evil: :evil:
poczekaj do końca stycznia :twisted: i uważaj na ręce :twisted: :twisted:
zawsze będę twierdził że czarne jest czarne a białe jest białe

robo_33772
Porucznik
Posty: 33302
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: ZERNICA-ZERNIKI

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: robo_33772 » 21 sty 2006 16:31

dziwię Ci się Robo! Przecież sam jaj zaufałeś!

Ja teraz czekam co bedzie dalej i w żaden sposób nie naganiam!

Nie mam żadnego pojęcia co będzie dalej, bo nie mam wiedzy!

Powinni bronić kursu. to jest moje zdanie!
WIEM ZAUFALEM ALE JUZ NIE UFAM TEJ OSOBIE ZA CHOLERE :!: :!: :!: :!: GANTA SPRZEDALEM I NIECHCE MIEC Z TA OSOBA NIC WSPOLEGO :!:
Ostatnio zmieniony 21 sty 2006 16:31 przez robo_33772, łącznie zmieniany 1 raz.

lukaszenkoGPW_18412
Podporucznik
Posty: 13013
Rejestracja: 28 lip 2005 00:22
Lokalizacja: Wall Street
Kontakt:

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: lukaszenkoGPW_18412 » 21 sty 2006 16:34

dziwię Ci się Robo! Przecież sam jaj zaufałeś!

Ja teraz czekam co bedzie dalej i w żaden sposób nie naganiam!

Nie mam żadnego pojęcia co będzie dalej, bo nie mam wiedzy!

Powinni bronić kursu. to jest moje zdanie!
WIEM ZAUFALEM ALE JUZ NIE UFAM TEJ OSOBIE ZA CHOLERE :!: :!: :!: :!: GANTA SPRZEDALEM I NIECHCE MIEC Z TA OSOBA NIC WSPOLEGO :!:
Czytałem że sprzedałeś i moim zdaniem zrobiłeś jak najbardziej słusznie!

Babi33
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2006 16:42

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: Babi33 » 21 sty 2006 16:46

Budopol - kupno po 8.35 ja to dopiero mam pszesrane

budopol
Starszy plutonowy
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2006 22:45

Budopol [BDL]

Postautor: budopol » 21 sty 2006 16:48

WITAM

PANI ELA W TVN W NIEDZIELE O 8.30

ZAPRASZAM I ZYCZE POWODZENIA TYM CO SPRZEDALI W PIATEK

POZDRAWIAM

lukaszenkoGPW_18412
Podporucznik
Posty: 13013
Rejestracja: 28 lip 2005 00:22
Lokalizacja: Wall Street
Kontakt:

Budopol [BDL]

Postautor: lukaszenkoGPW_18412 » 21 sty 2006 16:51

WITAM

PANI ELA W TVN W NIEDZIELE O 8.30

ZAPRASZAM I ZYCZE POWODZENIA TYM CO SPRZEDALI W PIATEK

POZDRAWIAM
Napisz Budopol jakie masz pomysły na to wszystko!

maniak
Chorąży sztabowy
Posty: 5876
Rejestracja: 16 lis 2005 14:27
Lokalizacja: KRAKÓW

Budopol [BDL]

Postautor: maniak » 21 sty 2006 17:02

WITAM

PANI ELA W TVN W NIEDZIELE O 8.30

ZAPRASZAM I ZYCZE POWODZENIA TYM CO SPRZEDALI W PIATEK

POZDRAWIAM
BUDOPOL,PO TWOICH WPISACH W PIATEK WIEM JUZ ZE *** WIESZ I TYLE,A W NIEDZIELE BEDZIE SIE MOZNA POSMIAC Z RANA

MOZE JEJ MOLEK NP ZAPROPONUJE ROZMOWE PRZEZ GG Z INWESTORAMI,CIEKAWE CZY UMIE CHOCIAZ WCISNAC PRZYCISK POWER????? :twisted: :twisted:

SMIECH TOTALNY A GROMADKA WZAJEMNEJ ADORACJI WCIAZ SIE POCIESZA :!: :!: :!: :!: :!:
Obrazek MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND

Paulina_25005
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 228
Rejestracja: 18 gru 2005 16:52

Budopol [BDL]

Postautor: Paulina_25005 » 21 sty 2006 17:19

WITAM

PANI ELA W TVN W NIEDZIELE O 8.30

ZAPRASZAM I ZYCZE POWODZENIA TYM CO SPRZEDALI W PIATEK

POZDRAWIAM
Rzepa zagrała na emocjach,być może ktoś za to zapłacił, teraz artykulik w parkiecie, wystapienie w TVN, troche czasu upłynie, emocje przeminą, życiorys synka pójdzie na bok jak już sie okaże że pieniądze są czyste, dojdzie do emisji, spółka wejdzie na ciągłe, a ci co sprzedali ze stratą bedą pluć na siebie each other i gonic pociąg w przypływie pozytywnych emocji, które sie ujawnią po wyciszeniu tej *** sprawy, :wink:

Z drugiej strony nie sądzę żeby synek tej sławnej inwestorki był na tyle głupi i dał wywiadzik w Rzepie opowiadając o swojej przestępczej przeszłości z usmiechem na twarzy i tak po prostu dla jaj pomniejszył portwelik mamusi, z którego sam kozysta(zwróccie uwagę w jakim tonie jest napisany tan tekst), ponadto istnieje cos takiego jak monitoring bankowy i jakby ta kasa była na prawde brudna to juz dawno by ja przyblokowali (bo to jest takze w interesie samej KPWIG), :twisted:

a z drugiej strony to Rzepa ubrała tylko synalka w ciuszki kryminalisty bo o jego bujnej przeszłości pisano już kilka miesiecy temu, do tego w interesie Rzepy jest znalezienie 'cosia' i ubarwienie słów tak aby zwiekszyć nakład poprzez temat sensacja ( no a wyborcza nie chciała być gorsza bo o nowym dniu nie wspomne dlatego że to brukowiec jest). :mrgreen:


a emocje opadną, z czasem przeminą, znikną i zostanie niesmak dla prasy, giełdy i ludzkiej naiwności :wink:

POzdrawiam :wink:
Ostatnio zmieniony 21 sty 2006 17:48 przez Paulina_25005, łącznie zmieniany 4 razy.
":Życie jest jedno- odnieś zwycięstwo"

gajos
Chorąży sztabowy
Posty: 5877
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Budopol [BDL]

Postautor: gajos » 21 sty 2006 17:23

cut20 nie jestem Twoim wujkiem..

a czego mam się bać..? że strace pieniądze..? w przeciwieństwie do wielu graczy ja wlazłem kasą do której mam szacunek ale jestem przygotowany na strate nawet 99%.. więc takie teksty o hojraczeniu to mów przed lustrem do siebie.. po drugie z kim ja tu dyskutuje.. jeśli dla wielu z was czymś niesamowitym byłą wiadomość o jakiejś sprzedaży nieruchomości na górniczej, o wartości nieruchomości, o kredycie, o budopolu racławicka.. radze przed wejściem w spółkę przeanalizować dokłądniej sytuacje.. będziecie mieli mniej stresu na przyszłość.. a że zadałem sobie troche trudu nie boje się tak jak kilka ciot skaczących z kwiatka na kwiatek pod wpływem naganiania jakiś *****...

ale koniec pirdzenia..:)

zobaczymy przed walnym..:)

POzdrawiam..:)

Paulina_25005
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 228
Rejestracja: 18 gru 2005 16:52

Budopol [BDL]

Postautor: Paulina_25005 » 21 sty 2006 17:27

WITAM

PANI ELA W TVN W NIEDZIELE O 8.30

ZAPRASZAM I ZYCZE POWODZENIA TYM CO SPRZEDALI W PIATEK

POZDRAWIAM
BUDOPOL,PO TWOICH WPISACH W PIATEK WIEM JUZ ZE *** WIESZ I TYLE,A W NIEDZIELE BEDZIE SIE MOZNA POSMIAC Z RANA

MOZE JEJ MOLEK NP ZAPROPONUJE ROZMOWE PRZEZ GG Z INWESTORAMI,CIEKAWE CZY UMIE CHOCIAZ WCISNAC PRZYCISK POWER????? :twisted: :twisted:

SMIECH TOTALNY A GROMADKA WZAJEMNEJ ADORACJI WCIAZ SIE POCIESZA :!: :!: :!: :!: :!:

":Życie jest jedno- odnieś zwycięstwo"

Robertyszanin
Starszy chorąży
Posty: 1597
Rejestracja: 19 sty 2006 15:10
Lokalizacja: Tychy

Budopol [BDL]

Postautor: Robertyszanin » 21 sty 2006 17:38

Dobrze piszesz, masz racje juz emocje troche opadły.Poczekajmy, niech FAKTY przemówią i zdrowe ruchy inwestycyjne.Nie wierze że także akcjonariusze w Gancie,Budopolu,Próchniku itp byli ślepi. Są fakty Próchnik funkcjonuje, nie upadl, rozwija sie ma perspektywy.Czy ta babina komuś zaszkodziła:? NIE!!!

Effendi
Chorąży sztabowy
Posty: 4794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: Effendi » 21 sty 2006 17:56

przeczytajcie wypowiedz niejakiego maestro z forum bankiera:

http://www.bankier.pl/wiadomosci/articl ... id=1392001
wiecie czego sie nauczyłem na polskiej giełdzie?? powiem wam...jak jest ogólnym pesymizm to trzeba kupować akcje, jak jest szał zakupów to trzeba sprzedawać.Pamiętajcie ze inwestycje w Ganta dadzą bardzo zarobić.Rozmawiałem z prezesem Habitem.Powiedział mi ze najprawdopodobniej firmy Gant-Budopol-Mostostal połączą sie a po fuzji i emisji nowych akcji nastąpi split ażeby zwiększyc płynność akcji.Gant z tego co wiem posiada super działki budowlane.Najbliższa inwestycja rozpocznie sie w tym roku w Krakowie.Inwestycje zrealizuje Budopol :)...jeszcze zobaczycie co sie stanie..pozdro :)

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Odp:Budopol [BDL]

Postautor: Silent@Bob » 21 sty 2006 18:01

Jak przecena majątku Pani Sjoeblom w poniedziałek, jak w piątek to Gant, Budopol i Próchnik będą musiały wyemitować 2 lub 3 razy więcej akcji niż planowały lub znacząco podnieść cenę emisyjną :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 220 gości