Lubawa [LBW] czesc 8

wszystko na temat spółek publicznych
TrzyL
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 maja 2006 16:29

Postautor: TrzyL » 10 cze 2006 14:19

GDZIE ***** PROSPEKT OSZUŚCI Z LUBAWY !!!!!!!!!!!????????????

REKLAMA


liowa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8389
Rejestracja: 21 paź 2005 17:04
Lokalizacja: koniec świata

Postautor: liowa » 10 cze 2006 14:25

ty trzy L , nowicjuszu cholerny , wskoczyłes na giełdę na okienku między polskim , a matematyką . Myślałes ,ze złapałes srokę za ogon, a tu niespodzianka, korekta sie zaplątała.Teraz skaczesz po wszystkich wątkach i siejesz zamęt. Przecież pisałeś ,że jestes happy, bo wszysko sprzedałeś to po cholerę tu szalejesz. Sprzedałes na stratach i zależy Ci żeby wszyscy zrobili to samo i tanio odkupisz? .Goń się chłopcze .

CYFERKA2
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 09 kwie 2006 19:05
Lokalizacja: GDAŃSK

Postautor: CYFERKA2 » 10 cze 2006 14:32

TrzyL Ty to Musisz mieć ***** w tej swojej główce.Nie zaśmiecaj wątku swymi wypocinami i spadaj na inny jak psa nie masz a kumpla szukasz. :D

TrzyL
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 maja 2006 16:29

Postautor: TrzyL » 10 cze 2006 14:33

TrzyL Ty to Musisz mieć ***** w tej swojej główce.Nie zaśmiecaj wątku swymi wypocinami i spadaj na inny jak psa nie masz a kumpla szukasz. :D
JAKIMI WYPOCINAMI ?
GDZIE JEST PROSPEKT ?
NIE BĘDZIE EMISJI TAK TO WYGLĄDA !

CYFERKA2
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 09 kwie 2006 19:05
Lokalizacja: GDAŃSK

Postautor: CYFERKA2 » 10 cze 2006 14:40

CO TY ***** STARY?

TrzyL
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 maja 2006 16:29

Postautor: TrzyL » 10 cze 2006 14:45

CO TY ***** STARY?
GDZIE PROSPEKT ?????

TrzyL
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 maja 2006 16:29

Postautor: TrzyL » 10 cze 2006 14:49

DLACZEGO W OFICJALNYM KOMUNIKACIE LUBAWA NIE PODAŁA ŻE PROSPEKT ODRZUCIŁA KPWiG ???

CYFERKA2
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 09 kwie 2006 19:05
Lokalizacja: GDAŃSK

Postautor: CYFERKA2 » 10 cze 2006 14:50

CZEKAMY I DAJE GŁOWĘ URWAĆ ŻE BĘDZIE. :D

TrzyL
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 maja 2006 16:29

Postautor: TrzyL » 10 cze 2006 14:54

CZEKAMY I DAJE GŁOWĘ URWAĆ ŻE BĘDZIE. :D
DLACZEGO MOSKA NIE DAŁ KOMUNIKATU ZE GPW ODRZUCIŁA PROSPEKT ?
DAJE PO PARE RAZY TE SAME NAK SA POZYTYWNE A JAK NIE TO CHOWA DO SZUFLADY .

DYSTRYBUCJA

Wiertara
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 381
Rejestracja: 05 kwie 2006 16:31

Postautor: Wiertara » 10 cze 2006 15:03

Wysłany: Sob, 20 Maj 2006, 16:44 Temat postu: LUBAWA
Też jestem nowy,
Czytam czasem to forum i chciałem Wam coś napisac bo nie wszyscy chyba są świadomi do czego idziemy.
Warto zwrócić uwagę na to, że rosnące kursy wszystkich spółek, którymi interesuje się ta grupa inwestycyjna związana z Lubawą S.A. To wzrost wartości każdej z nich.
Kto nie zwrócił uwagi jeszcze na pewne zależności to proszę się zastanowić nad schematem?:
Jeśli rośnie A to rośnie wartość, B, jeśli rośnie B to rośnie wartość A jeśli rośnie wartość C itd. itd. Wystarczy, że jedna rośnie napędza to wzrost dwóch pozostałych lub przynajmniej jednej. Ale jak ktoś ogląda i monitoruje systematyczną politykę inwestycyjną Panów z pod znaku Lubawy zrozumie, że mamy do czynienia ze złotym trójkątem.
Podobnie jak Alchemia, Skotan, Boryszew tylko w przypadku tych spółek z obrębu Lubawy to faza początkowa i wielki potencjał do wzrostów.
Dlatego wierni akcjonariusze zarobią bardzo dużo, a wiernych i rozumiejących będzie coraz więcej.
Skakanie po tych spółkach nie ma sensu! Tak samo nie ma póki, co moim zdaniem lepszej alternatywy na rynku niż właśnie 3L. Przynajmniej na najbliższy rok.
Oni musza dbać o informacje strategie nowe impulsy do wzrostów systematyczne informacje na rynek , bo to jest złoty trójkąt.
Ogromne pieniądze wymuszają sukces.
Każdemu polecam pod rozwagę 3L tu będą emisje może nawet podwójne w każdym wypadku, bo są nowi akcjonariusze dochodzą powiązania z nowymi firmami, branżami, zwiększa się potencjał zamówień, rynków itd.
Kto pojmie, że w złotym trójkącie może zarobić najwięcej będąc wiernym odnajdzie swojego GRALA na GPW! Uwazam to za pewnik.
Pisanie głupot nie ma sensu nie po to spotkaliście się na giełdzie, aby się wyzywać tylko po to, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla zysków. Moim zdaniem spokojna rzeczowa inwestycja z dłuższym horyzontem w spółki 3L da jeden z największych zysków w tym roku i zapewne w przyszłym.
Lepiej liczyć kilkaset procent lub kilkatysięcy procent za pare miesiecy niż próby łapania dołków i entuzjazm dzienny.
Trzeba rozumieć , że nie dzienyy zysk na "lizaka" celem jest, a np roczny na "nowy dom". Lizaki sie poliże i ich nie ma !
Dom stać będzie latami !!!

Jesteśmy na początku wzrostów tego trójkąta , a informacje potwierdzające ten fakt będą spływać na rynek systematycznie aby tych rozsądnych rozważnych inwestorów utwierdzać w przekonaniu , że podjedli najlepszą decyzje inwestując w 3 L jej nowe oblicze .
Taką decyzje polecam wszystkim.
Wysłany: Sob, 10 Cze 2006, 12:10 Temat postu: LUBAWA
HAHAHAHA

GDZIE PROSPEKT ?

GDZIE EMISJA ?

JAK SYF WOKÓŁ SPÓŁKI TO BRAK KOMUNIKATÓW A TAK TO WALILI INF PO KILKA RAZY O TYM SAMYM !!
ALE CYRK TA LUBAWA TO JEDEN WIELKI BALON ANI ZYSKÓW ANI KONTRKTÓW NIC , ANI NAWET PROSPEKTU .
TAKIE SĄ FAKTY !!!
ZA TO JEDNO JEST !!!

DYSTRYBUCJA AKCJI !!!
Wysłany: Sob, 10 Cze 2006, 11:45 Temat postu: LENTEX
I JESZCZE JEDNO NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ PRZEZ NAGANIACZY NA TE SPÓŁKI !
***** O 100 ZETACH FUNDUSZACH I INNE BAJERY TO MOZECIE WŁOŻYĆ MIĘDZY BAJKI .
NIC Z TEGO NIE WYJDZIE ŻADNA LUBAWA ITD.
LEPIEJ CIĄĆ STRATE JUŻ TERAZ ....
TrzyL ty jesteś zwykla DZIWKA :!: :!: :!: No comment!!! :mrgreen:
MOSKA MI WTEDY KAZAŁ PISAĆ TAKIE GŁUPOTY BO SIĘ WYSYPYWAŁ. NIC Z TEGO NIE BĘDZIE
Wysłany: Sob, 20 Maj 2006, 17:39 Temat postu: LUBAWA
No to opracowanie jest super ale ale czy nie ma tam jakiegoś sponsoringu pana ze złotego trójkąta ???????????? Tak pytam bo coś mi się to za ładne wydaje. Dodatkowo muszę (3L) powiedzieć że realizacja krótkich zysków to nie tylko lizak jak kolega pisze a częstokroć konieczność. Ja np. prowadziłem firmę prawie 20 lat zatrudniałem 20 - 50 ludzi ale od stycznia wszystkich zwolniłem chcę odpocząć , a żyć z czegoś trzeba . Wpompowałem w GPW znaczną kwotę i z tego utrzymuję rodzinę , a więc oprócz inwestycji długoterminowych gram też na krótko na lizaka jak mówisz i wiesz co myślę że takich jest wielu.
Też jestem przedsiębiorcą wiem, o czym mówisz.
I oczywiście można dzielić a nawet trzeba kapitał ruchomy ( mniejszy) i kapitał stały mieć.
Ten mój wywód jest o kapitale stałym!
Swoje doświadczenia opieram na Boryszewie , Alchemi, Skotanie
Wysłany: Sob, 20 Maj 2006, 19:34 Temat postu: LUBAWA
Wiesz ja kapitał stały jak mówisz (dlamnie to nieruchomości sprzęt itd ale mniejsz o szczegóły) umieściłem na SEB-1 to w miare bezpiecznie a pozostałą czesc na giełdzie. Jeśli Ty wpompowałes wszystko w giełde to musisz byc bardzo odważny, albo mieć źródełko dobrych info, bo jak Wiesz to nie jest bezpieczna zabawa.
Jak bym chciał bezpiecznie to bym wlazł w nieruchomości i czekał pare lat.
Jest jedno ale , mam już tyle lat, że szkoda mi czasu.
A życie mnie nauczyło, że warto iść tam gdzie jest fala wznosząca.
Ryzyko akceptuje, stać mnie na nie i dlatego zajmuje się właśnie giełdą.
Wysłany: Sob, 20 Maj 2006, 21:04 Temat postu: LUBAWA
TrzyL ....... mam podobne podejscie do sprawy wierzac w sprawnosc dzialania zarzadu lubawy (o czym juz moglismy sie przekonac) lubie jednak lapac gorki i dolki by zwiekszyc zyski ..... iwestuje dlugofalowo jak to napisales (na dom) , ale w oczekiwaniu na niego lubie polizac lizaka :)
wierze jednak ze moj wybor 3xL byl wyborem trafnym :)
Wszytko zalezy jakie pieniądze inwestujesz .
jednak jeśli ma ktoś ma kilkaset tysięcy w 3L to wiadomo jak osiagnąć najlepszy zysk.
Lizakowcy będa zawsze, ale tu gra nie idzie o lizaka.
Gościu ja myslalem swego czasu ze ty powazny czlowiek jestes. Pisales ze masz swoje lata, ze jestes przedsiebiorca, ze masz juz tyle lat, ze ryzyko akceptujesz, ze wlasnie dlatego zajmujesz sie gielda, a teraz mowisz ze Moska ci cos tam KAZAŁ. To ty masz wogole SWOJE ZDANIE, czy robisz jak Ci kaza. Teraz tez pewnie ktos kazal ci robic gnoj. Czlowieku wspolczuje twojej zonie, o ile ja masz, bo ma ***** w domu, nie faceta. Przekaz jej moje kondolencje :mrgreen:
Obrazek

TrzyL
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 maja 2006 16:29

Postautor: TrzyL » 10 cze 2006 15:08

PROSPEKTU NIE MA .
LUBAWA PROWADZI WYBIURCZĄ POLITYKE INFORMACYJNĄ !
CIEKAWE NA CZYJE POLECENIE ?

TAKIE SĄ FAKTY NIE ZMIENIAJ TEMATU

some1
Chorąży sztabowy
Posty: 4805
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: some1 » 10 cze 2006 15:09

wiertara..wiesz ty coooo.. popraw ten post bo ***** obrazasz :) ***** wg mojego mniemania w tym kontekscie to jakies slabe osobniki.. a powyzszy jegomosc to jakas wredna *** ktorej wypadalo by skore wygarbowac. Nia ma sie co wdawac w polemike z gosciem.. weekend wolne.. a nei pyskowka ze smarkaczem. anglia -paragwaj 1:0
Ostatnio zmieniony 10 cze 2006 15:10 przez some1, łącznie zmieniany 1 raz.
maciek na cenzurowanym

TrzyL
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 maja 2006 16:29

Postautor: TrzyL » 10 cze 2006 15:10

wiertara..wiesz ty coooo.. popraw ten post bo ***** obrazasz :) ***** wg mojego mniemania w tym kontekscie to jakies slabe osobniki.. a powyzszy jegomosc to jakas wredna *** ktorej wypadalo by skore wygarbowac.
PRAWDA BOLI

Wiertara
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 381
Rejestracja: 05 kwie 2006 16:31

Postautor: Wiertara » 10 cze 2006 15:14

wiertara..wiesz ty coooo.. popraw ten post bo ***** obrazasz :) ***** wg mojego mniemania w tym kontekscie to jakies slabe osobniki.. a powyzszy jegomosc to jakas wredna *** ktorej wypadalo by skore wygarbowac. Nia ma sie co wdawac w polemike z gosciem.. weekend wolne.. a nei pyskowka ze smarkaczem. anglia -paragwaj 1:0
Mozesz mi wierzyc some1 ze pierwotnie bylo po prostu ***** ale kultura osobista kazala mi poprawic. Ja jestem czlowiek na poziomie :D A ten gosc to poprostu zwykla gnida :D
Obrazek

lisp
Starszy sierżant
Posty: 78
Rejestracja: 11 lut 2006 13:00

Postautor: lisp » 10 cze 2006 15:15

TrzyL.
Poradź mi w takim razie co mam zrobić. Kupiłem po 3,2. Myślisz, że mam sprzedać ? Myślałem, że to bezpieczny poziom, ale już nie wiem czy ratować zyski, czy spokojnie czekać. Jak myślisz do jakiego minimum może dojść ? Czy naprawdę w perspektywie 6 miesięcy moge źle wyjść na tej inwestycji ?
Poradź coś, bo widzę, że wiesz o co chodzi i mądry z Ciebie gość. Masz racje, osoby na tym forum tylko naganiają, od kilku tygodni non stop piszą, że będzie Luba po 100 zl.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości