ATLANTIS [ATS] cz . V

wszystko na temat spółek publicznych
Harry.S.Toteles
Chorąży
Posty: 916
Rejestracja: 20 mar 2007 13:40

Postautor: Harry.S.Toteles » 28 mar 2007 10:17

zgadzam się z Paterskim. DUNLOP mnie zawiódł. Jak ktoś śledził wątek to wie o co chodzi. Tutaj trzeba akcjonariatu z prawdziwymi jajami a nie świątecznymi wydmuszkami.

pzdr dla wytrwałych
_hossa_, Eryk, - IGNOR dla tych osobników. Wam też zalecam.

REKLAMA


DUNLOP
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3333
Rejestracja: 04 sie 2006 11:41
Lokalizacja: Bangladesz

Postautor: DUNLOP » 28 mar 2007 10:20

Wiesz co Dunlop - z całym szacunkiem ale zminiłem o tobie zdanie. Posiadałeś duży pakiet akcji i twierdziłeś że jesteś twardym akcjonariatem, przy lekkim wyskoku w górę opyliłeś jak napisałeś 85% portfela i wypisujesz o spadkach mając nadzieję że kupisz taniej. Nie będę cię porównywał do roka bo to dzieciak ale coś podobnego u ciebie występuję. Bądź konsekwentny w tym co tu wypisujesz bo ludzie przestaną cie traktować jak poważnego inwestora. Oczywiście większość sama decyduje o swoich posunięciach inwestycyjnych ale pamiętaj że jest tu część dzieciaków którzy słuchają takich jak ty i sugerują się opiniami - a szkoda. Ja się trzymam twardo i nie dam się wytrzepać bo finał jest już bliski, ale proszę daruj sobie zagrywki w stylu roka pozdro 8) :lol: 8)
krótko i zwięźle bo widze nerwowosć :

kupilem w okolicach 1,4 zł . sprzedalem 85 % pakietu w okolicach 2,8-3 z hakiem , wezme jescze raz żeby ZAROBIĆ na widocznej róznicy ściśle wyliczonymi ETAPAMI , nie NAGANIAM , nie UCIEKAM Z OKRĘTU , mam 26,7 k co przy mojej sredniej zakupu i zarobku zabezpiecza mnie przez ewentualnymi zmianami kursu , co do ATS mam w tej chwili zupełnie inna teorie , POSIADACZ AKCJI ATS OD DAWNA !!!!

pozdrawiam Cie serdecznie

DUNLOP
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3333
Rejestracja: 04 sie 2006 11:41
Lokalizacja: Bangladesz

Postautor: DUNLOP » 28 mar 2007 10:23

zgadzam się z Paterskim. DUNLOP mnie zawiódł. Jak ktoś śledził wątek to wie o co chodzi. Tutaj trzeba akcjonariatu z prawdziwymi jajami a nie świątecznymi wydmuszkami.

pzdr dla wytrwałych

jakoś Cie nie moge skumać GOŚCIU ????? załózmy że masz papier po 2,4 bo w tych okolicach mi to wygląda i nagle po 8 miesiącach robi sie 4,8 zł , CHCIAŁBYM CIE ZOBACZYĆ W TYM MOMENCIE I TWÓJ PALEC NA ENTERZE ????? może w przypadku pona 200 kola akcji zmieniłbyś zdanie , Powtarzam CI JESZCZE RAZ , mam akcje i dokupie je wg swojej teorii inwestowania w tą spółkę !!!!!!!!! CAPISCI ??????????

grzesio_
Sierżant sztabowy
Posty: 190
Rejestracja: 04 lut 2006 21:23
Lokalizacja: www.forum-gieldowe.pl
Kontakt:

Postautor: grzesio_ » 28 mar 2007 10:33

dziś bawi się drobnica.. obroty male, pakiety jeszcze mniejsze..
zawsze jest alternatywa:
www.forum-gieldowe.pl
warto wiedziec wiecej..

jabada
Młodszy chorąży
Posty: 508
Rejestracja: 28 paź 2006 13:22
Lokalizacja: WiM Olsztyn

Postautor: jabada » 28 mar 2007 10:35

ale mu powiedziałeś DUNLOP :lol: a poważnie: twoja słuszność jest słuszniejsza niż jego słuszność,jesteśmy tu po to by zarabiać a nie uprawiać masochizm,kto dłuzej wytrzyma z palcem na enterze.A swoja droga na pewno chciałbyś aby spadł jak najwiecej by dokupić 8) pozdrawiam

ThomasSetti
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2739
Rejestracja: 28 gru 2005 09:16
Lokalizacja: Polska , ale już niedługo Mauritius.

Postautor: ThomasSetti » 28 mar 2007 10:37

zgadzam się z Paterskim. DUNLOP mnie zawiódł. Jak ktoś śledził wątek to wie o co chodzi. Tutaj trzeba akcjonariatu z prawdziwymi jajami a nie świątecznymi wydmuszkami.

pzdr dla wytrwałych
To jest akurat proste, DUNLOPowi wystarcza taki zarobek jaki ma.
A nam jest zawsze mało, mało, mało i za mało!!!!!!!!!!!!
Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas.
Edgar Allan Poe

DUNLOP
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3333
Rejestracja: 04 sie 2006 11:41
Lokalizacja: Bangladesz

Postautor: DUNLOP » 28 mar 2007 10:41

zgadzam się z Paterskim. DUNLOP mnie zawiódł. Jak ktoś śledził wątek to wie o co chodzi. Tutaj trzeba akcjonariatu z prawdziwymi jajami a nie świątecznymi wydmuszkami.

pzdr dla wytrwałych
To jest akurat proste, DUNLOPowi wystarcza taki zarobek jaki ma.
A nam jest zawsze mało, mało, mało i za mało!!!!!!!!!!!!

pośrednio o to własnie chodzi . pozdrawiam p.s. powtarzam po raz ostatni ze tego co mam nie sprzedam tanio , natomiast reszte kupie taniej niz jest teraz :lol: :lol: :lol:

Harry.S.Toteles
Chorąży
Posty: 916
Rejestracja: 20 mar 2007 13:40

Postautor: Harry.S.Toteles » 28 mar 2007 10:44

Pomińmy wszystkie spory. Najważniejsze żeby kurs szedł w górę. Hhehe. Teraz mi się przypomniało jak to kiedyś było fajnie jak była tylko stara lista dyskusyjna. Fajnie się tam pisało ::))
_hossa_, Eryk, - IGNOR dla tych osobników. Wam też zalecam.

ThomasSetti
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2739
Rejestracja: 28 gru 2005 09:16
Lokalizacja: Polska , ale już niedługo Mauritius.

Postautor: ThomasSetti » 28 mar 2007 10:47

zgadzam się z Paterskim. DUNLOP mnie zawiódł. Jak ktoś śledził wątek to wie o co chodzi. Tutaj trzeba akcjonariatu z prawdziwymi jajami a nie świątecznymi wydmuszkami.

pzdr dla wytrwałych
To jest akurat proste, DUNLOPowi wystarcza taki zarobek jaki ma.
A nam jest zawsze mało, mało, mało i za mało!!!!!!!!!!!!

pośrednio o to własnie chodzi . pozdrawiam p.s. powtarzam po raz ostatni ze tego co mam nie sprzedam tanio , natomiast reszte kupie taniej niz jest teraz :lol: :lol: :lol:
No nie wiem, nie wiem czy kupisz taniej, coś twardo jest kurs trzymany i nikt nie chce sprzedawać na tym poziomie.
Wręcz przeciwnie widać , że jak się uzbiera trochęwięcej akcji na Sprzedaży w moment są zbierane!!!! :lol: :lol: :lol:
Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas.
Edgar Allan Poe

DUNLOP
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3333
Rejestracja: 04 sie 2006 11:41
Lokalizacja: Bangladesz

Postautor: DUNLOP » 28 mar 2007 11:10

tera mi juz nie pozwolą nowego wątku założyć ...... cholera tyle czowiek psiarnie ganiał , tyle wytrzymał a tu prosze ....... :( :( :( :(

Parkieter
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3997
Rejestracja: 21 lis 2005 10:12

Postautor: Parkieter » 28 mar 2007 11:12

No nie wiem, nie wiem czy kupisz taniej, coś twardo jest kurs trzymany i nikt nie chce sprzedawać na tym poziomie.
Wręcz przeciwnie widać , że jak się uzbiera trochęwięcej akcji na Sprzedaży w moment są zbierane!!!! :lol: :lol: :lol:
No popatrz... i znaleźli się

DUNLOP
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3333
Rejestracja: 04 sie 2006 11:41
Lokalizacja: Bangladesz

Postautor: DUNLOP » 28 mar 2007 11:16

ale mu powiedziałeś DUNLOP :lol: a poważnie: twoja słuszność jest słuszniejsza niż jego słuszność,jesteśmy tu po to by zarabiać a nie uprawiać masochizm,kto dłuzej wytrzyma z palcem na enterze.A swoja droga na pewno chciałbyś aby spadł jak najwiecej by dokupić 8) pozdrawiam
taaa , jest dobrze a bedzie jescze lepiej , kazdy ma swoja strategie , siedzimy tu razem i tak zostanie , a to kto i le ma zalezy tylko i wylacznie od niego , ten co zarobil i czesc zostawil to nie zdrajca :lol: :lol: :lol: :lol: to wyrafinowana , przebiegła taktyka :lol: :lol: :lol:

trzeci
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3581
Rejestracja: 10 lut 2006 19:48
Lokalizacja: Kraków

Postautor: trzeci » 28 mar 2007 11:18

tera mi juz nie pozwolą nowego wątku założyć ...... cholera tyle czowiek psiarnie ganiał , tyle wytrzymał a tu prosze ....... :( :( :( :(
Bedziesz mial nauczke :)

DUNLOP
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3333
Rejestracja: 04 sie 2006 11:41
Lokalizacja: Bangladesz

Postautor: DUNLOP » 28 mar 2007 11:24

tera mi juz nie pozwolą nowego wątku założyć ...... cholera tyle czowiek psiarnie ganiał , tyle wytrzymał a tu prosze ....... :( :( :( :(
Bedziesz mial nauczke :)

hue hue hue hue hue hue hue hue

DUNLOP
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3333
Rejestracja: 04 sie 2006 11:41
Lokalizacja: Bangladesz

Postautor: DUNLOP » 28 mar 2007 11:34

No nie wiem, nie wiem czy kupisz taniej, coś twardo jest kurs trzymany i nikt nie chce sprzedawać na tym poziomie.
Wręcz przeciwnie widać , że jak się uzbiera trochęwięcej akcji na Sprzedaży w moment są zbierane!!!! :lol: :lol: :lol:
No popatrz... i znaleźli się
nie może być naprawde ??????????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: teraz jest inny scenariusz MOJ


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości