CAPITAL (CPA) cz. VI

wszystko na temat spółek publicznych
friko
Starszy chorąży
Posty: 1598
Rejestracja: 23 lip 2005 23:04
Lokalizacja: Legnica

CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: friko » 22 lut 2006 18:32

kolego kupno a nie sprzedarz
jak nie widzisz roznicy to mi przykro
poprosyu chcialem sie poradzic a nie sluchac drwin
no coz
taka spolka jaki akcjonariat
pozdrawiam
Własnie przez takich jak Ty spółka tak zleciała przez ostatnie dni zarobic 300 zł i sie narwac to taki akcjonariat ja Ty koleszko i bardzo dobrze ze leszczy juz raczej nie ma na tym walorku. Dopiero beda wchodzic zobacz po sobie. :evil: :evil: :evil:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2006 18:37 przez friko, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto kocha ten cierpi powiedziała małpa całujac w d-pe jeża.

REKLAMA


Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: Martins_57614 » 22 lut 2006 18:33

Na Alchemi otwarcie było +30%
Otóż to. Może i nie będzie 30% ale 50% jak najbardziej :)
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

kasia1
Chorąży sztabowy
Posty: 4139
Rejestracja: 13 lut 2006 11:51

CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: kasia1 » 22 lut 2006 18:33

NO NIEKONIECZNIE JUTRO A KIEDY RAPORTY SKONSOLIDOWANE CZY KTOS WIE . POPROSTU JESTEM WCIEKLA ZE KUPILAM WSZYSTKO DROGO NO I NIE MOGE JAKOS WYBRNAC.POKI CO MAM SAME STRATY...tak ja wczesniej pisalam kupilam alc bez pp po 72.7 i hut 32 po prostu pech.... i jeszcze mam tak malo co ganta i prawa pp prochna zamotalam to chyba wystarczy zem kobitka...

kumana_61045
Młodszy chorąży
Posty: 657
Rejestracja: 18 sty 2006 00:04
Lokalizacja: marihuanowa

CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: kumana_61045 » 22 lut 2006 18:33

kolego kupno a nie sprzedarz
jak nie widzisz roznicy to mi przykro
poprosyu chcialem sie poradzic a nie sluchac drwin
no coz
taka spolka jaki akcjonariat
pozdrawiam
Własnie przez takich jak Ty spółka tak zleciał przez ostatnie dni zarobic 300 zł i sie narwac to taki akcjonariat ja Ty koleszko i bardzo dobrze ze leszczy juz raczej nie ma na tym walorku. Dobiero beda wchodzic zobacz po sobie. :evil: :evil: :evil:
dla ciebie 5
Obrazek

tomin25
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 13 sty 2006 18:14

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: tomin25 » 22 lut 2006 18:35

Ja poproszę powtórkę jak na Gancie :D

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: Martins_57614 » 22 lut 2006 18:37

150 stron już mamy pora na nową część :)

http://www.parkiet.com/posts/list/0/33409.page#268055
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

pitello
Podporucznik
Posty: 15404
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: pitello » 22 lut 2006 18:39

opcje na jutro są trzy
1 próchnikowa -tj otwarcie kilka procent wyższe i wzrosty przez kilka dni(działał sternik)

2 gantowa -bardzo wysokie otwarcie ,silna jazda w órę przez 2 dni a potem opadanie (także działał sternik ,ten sam co na prc)

3 alchemiczna-wysokie otwarcie ,mocny zjazd i wytrzepanie leszcza ,a następnie jazda na szczyty
Ostatnio zmieniony 22 lut 2006 18:40 przez pitello, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

lubię uśrednianie w górę

FREDEK_31233
Kapitan
Posty: 44726
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: FREDEK_31233 » 22 lut 2006 18:39

Gdzie to wszystkich tak wywiało z forum? Do pracy poszli? :shock: :)
FRED jak zwykle do Tesco myć kible.
*** chyba mowisz o sobie.
Szybko się dzisiaj STARY CAPIE uwinąłeś :twisted:
Powiedz gdzie sie RODZA tacy *** jak ty?Ciekawy PRZYPADEK. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SWARZĘDZ -2 zł juz niebawem
HAWE-12,0-15,0zł bylo teraz CZAS NA 30zl
CAPITAL jedziemy na 50-100zł
ELEKTRIM w tym ROKU TRZYCYFROWY
PPWK 10-12 zł wkrótce

friko
Starszy chorąży
Posty: 1598
Rejestracja: 23 lip 2005 23:04
Lokalizacja: Legnica

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: friko » 22 lut 2006 18:39

150 stron już mamy pora na nową część :)

http://www.parkiet.com/posts/list/0/33409.page#268055
no to dawaj :wink:
Kto kocha ten cierpi powiedziała małpa całujac w d-pe jeża.

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: Martins_57614 » 22 lut 2006 18:40

SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

friko
Starszy chorąży
Posty: 1598
Rejestracja: 23 lip 2005 23:04
Lokalizacja: Legnica

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: friko » 22 lut 2006 18:40

opcje na jutro są trzy
1 próchnikowa -tj otwarcie kilka procent wyższe i wzrosty przez kilka dni(działał sternik)

2 gantowa -bardzo wysokie otwarcie ,silna jazda w órę przez 2 dni a potem opadanie (także działał sternik ,ten sam co na prc)
a trzecia? :lol:
Kto kocha ten cierpi powiedziała małpa całujac w d-pe jeża.

daniel_s2
Chorąży sztabowy
Posty: 4749
Rejestracja: 01 gru 2005 12:02

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: daniel_s2 » 22 lut 2006 18:42

--> OPOLGAZ i Daniel_2 zapraszam na forum dla przedszkolaków :
www.mój pierwszy misio.com

przecież nic dziwnego że Misiowa czy Kasia nic nie wie i nie rozumie bo jak przeczyta takich baranów którzy mają po tyle postów to naprawdę można zgłupieć. Głupa palą czy naprawdę nic nie wiedzą??????

Zachęcam niedoświadczonych inwestorów do poważnego potraktowania tych słów. Jeśli już się czymś sugerujecie to wiedzcie przynajmniej kto to pisze i czy warto w ogóle go czytać...

Niejaki daniel_s2 zarejestrował się w grudniu 2005 a dochrapał się pułkownika :roll: i to tylko dzięki paplaninie bez ładu i składu. Akurat jego pamiętam od pojawienia sie na forum, ponieważ zaczął pisać na spółce którą miałem (chyba na gancie jeśli dobrze pamiętam) i nie chciało mi się wierzyć, że człowiek inwestujący własne pieniądze na giełdzie może być aż takim ignorantem jeśli chodzi o GPW. Od tamtego czasu przybyło mu tylko mnóstwo wypowiedzi, bo wiedzy, z tego co czytam, raczej nie... :?
P.S. DO WYPOWIEDZI CHLOPA:

Tak masz racje i sa,m moge potwierdzic jak ostatnio spojrzalem na ilosc jego wypowiedzi to zgroza (pamietam jak sam mowil kiedy zaczal inwestowac i kiedy sie zarejestrowal - znam go z Muzy-gdzie kupil na gorce po 11 zl - no ale tutaj moglo sie kazdemu zdarzyc tylko,ze w jego przypadku to sie nie dziwie)

Naprawde ja tez niedawno sie zarejestrowalem ale inwestuje juz kilka ladnych lat i te wszystkie posty o PP mnie zatrwazaja jak mozna decydowac o PP w 45 min - ludzie opamietajcie sie , a czy wogole wiedza co to PP

Pozdrawiam

co Ty chłopie pieprzysz muze to ja mam od 5,30 a Ciebie pamietam jak płakałeś jak kurs walnął do 7 wiec nie osm ieszaj sie najpier sprawdz swoje informacje a potem próbuje sie przymilić innym najeżdżając na mnie.
Widze że wszysyc co maja Capitala to są ogrmni i wszytsko wiedzący inwestorzy no cóż zdarza sie każdego dnia każdy utwierdza sie w tymn że żyjemy w Polsce tutaj zamiast pomóc kogs trzeba go zabic bo czego nie wie.
Cwaniaczki Capitalowe wszytsko wiedzące omnibusy które nikomu nie chca pomóc bo uważaja że sa tacy mądrzy że innym sie nie pomaga tylko trzeba zbluzgac no cóz tak bywa.
Apple lepiej sprawdz swoje infomracje bo chyba czerpiesz je nie z tego źródła jak pamietam to pojaiłes sie na muzie jak kurs wanął na 10 zł ja nia niej byłem od 5,30 co potwierdza fakty a nie ***** któe sobie pnapisałes zeby sie przypodobac innym
każdy ma swoje 5 minut, to tylko kwestia czasu

pitello
Podporucznik
Posty: 15404
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: pitello » 22 lut 2006 18:43

mam prawą łapę w gipsie i coś mi się niechcąco wysłało przed skończeniem posta
[/quote]a trzecia? :lol: [/quote]
Obrazek

lubię uśrednianie w górę

FREDEK_31233
Kapitan
Posty: 44726
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: FREDEK_31233 » 22 lut 2006 18:43

--> OPOLGAZ i Daniel_2 zapraszam na forum dla przedszkolaków :
www.mój pierwszy misio.com

przecież nic dziwnego że Misiowa czy Kasia nic nie wie i nie rozumie bo jak przeczyta takich baranów którzy mają po tyle postów to naprawdę można zgłupieć. Głupa palą czy naprawdę nic nie wiedzą??????

Zachęcam niedoświadczonych inwestorów do poważnego potraktowania tych słów. Jeśli już się czymś sugerujecie to wiedzcie przynajmniej kto to pisze i czy warto w ogóle go czytać...

Niejaki daniel_s2 zarejestrował się w grudniu 2005 a dochrapał się pułkownika :roll: i to tylko dzięki paplaninie bez ładu i składu. Akurat jego pamiętam od pojawienia sie na forum, ponieważ zaczął pisać na spółce którą miałem (chyba na gancie jeśli dobrze pamiętam) i nie chciało mi się wierzyć, że człowiek inwestujący własne pieniądze na giełdzie może być aż takim ignorantem jeśli chodzi o GPW. Od tamtego czasu przybyło mu tylko mnóstwo wypowiedzi, bo wiedzy, z tego co czytam, raczej nie... :?
P.S. DO WYPOWIEDZI CHLOPA:

Tak masz racje i sa,m moge potwierdzic jak ostatnio spojrzalem na ilosc jego wypowiedzi to zgroza (pamietam jak sam mowil kiedy zaczal inwestowac i kiedy sie zarejestrowal - znam go z Muzy-gdzie kupil na gorce po 11 zl - no ale tutaj moglo sie kazdemu zdarzyc tylko,ze w jego przypadku to sie nie dziwie)

Naprawde ja tez niedawno sie zarejestrowalem ale inwestuje juz kilka ladnych lat i te wszystkie posty o PP mnie zatrwazaja jak mozna decydowac o PP w 45 min - ludzie opamietajcie sie , a czy wogole wiedza co to PP

Pozdrawiam

co Ty chłopie pieprzysz muze to ja mam od 5,30 a Ciebie pamietam jak płakałeś jak kurs walnął do 7 wiec nie osm ieszaj sie najpier sprawdz swoje informacje a potem próbuje sie przymilić innym najeżdżając na mnie.
Widze że wszysyc co maja Capitala to są ogrmni i wszytsko wiedzący inwestorzy no cóż zdarza sie każdego dnia każdy utwierdza sie w tymn że żyjemy w Polsce tutaj zamiast pomóc kogs trzeba go zabic bo czego nie wie.
Cwaniaczki Capitalowe wszytsko wiedzące omnibusy które nikomu nie chca pomóc bo uważaja że sa tacy mądrzy że innym sie nie pomaga tylko trzeba zbluzgac no cóz tak bywa.
Apple lepiej sprawdz swoje infomracje bo chyba czerpiesz je nie z tego źródła jak pamietam to pojaiłes sie na muzie jak kurs wanął na 10 zł ja nia niej byłem od 5,30 co potwierdza fakty a nie ***** któe sobie pnapisałes zeby sie przypodobac innym


:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: Masz rację.
SWARZĘDZ -2 zł juz niebawem
HAWE-12,0-15,0zł bylo teraz CZAS NA 30zl
CAPITAL jedziemy na 50-100zł
ELEKTRIM w tym ROKU TRZYCYFROWY
PPWK 10-12 zł wkrótce

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Odp:CAPITAL (CPA) cz. VI

Postautor: Martins_57614 » 22 lut 2006 18:45

Część VII założona, mam nadzieję że bardzo fartowna dla posiadaczy :)
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości