ELEKTRIM [ ELE ] CZESC XXIII

wszystko na temat spółek publicznych
Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Martins_57614 » 11 kwie 2006 19:11

Witam wszystkich

Informuję iż przygotowałem wniosek o ściganie z urzedu za popełnione przestępstwo gospodarcze inwestora o nicku FRED.
Wniosek ten zostanie jutro wysłany listem poleconym do Prokuratury Rejonowej w mieście Łodzi oraz wysłany do wiadomości Komisji Papierów Wartościowych i Giełd oraz Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych.
Dostanie go też redakcja Parkietu oraz GW i tu moja prośba o całkowite zablokowanie możliwości dostępu tego inwestora zanim narobi jeszcze więcej krzywdy nowym graczom (tzw. honorowym dawcom kapitału).
Żyjemy w Państwie Prawa jak sądzę a więc myśle że wymiar sprawiedliwości chętnie zainteresuje się sprawą tego naciągacza.

Radzę uważać na tego człowieka - niejaki Spekuła ostrzega zresztą przed nim od dawna. A propos! Spekuła! Gratuluję wyczucia! Przewidziałeś po raz kolejny dokładny przebieg wydarzeń na ELEKTRIMIE. Jak myślisz? Czy warto już wchodzić czy jeszcze się obsunie? Poziom wydaje się być już bardzo atrakcyjny. Pozdrawiam grono szanownych inwestorów (nie udzielam się na tego typu listach ale postanowiłem zrobić wyjątek)
Jasne ***, spequle też się należy odsiatka :lol: :lol: :lol: :lol:
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

REKLAMA


belzebub_30101
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2344
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: belzebub_30101 » 11 kwie 2006 19:12

zauwazyliscie ze wykruszylo sie duzo leszczy nowych,a zostali ci ktorzy bujali sie na elku od kilku lat,to chyba dobry prognostyk
hejka diabelku :twisted:
no wreszcie konkretni ludzie na konkretnych papierach,pozdr
przepraszam bardzo jeszcze ja zostałam całkiem nowy leszcz nawet nie pamietam po ile kupiłam ;-)
no coz witaj w klubie,tzn ze masz mocne nerwy i nie grasz pozyczonym kapitalem
chyba pierwsza inicjacje z elkiem masz juz za soba...
hahahaha

misiek24
Starszy chorąży
Posty: 1265
Rejestracja: 08 kwie 2006 00:19

Postautor: misiek24 » 11 kwie 2006 19:12

a w zrezcpospolitej jakis *** ***** napisał ze te akcje w pesymistycznym scenariuszu beda warte 17 zł a w optymistycznym 50!!za co im płaca do cholery!!??

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 11 kwie 2006 19:13

a w zrezcpospolitej jakis *** ***** napisał ze te akcje w pesymistycznym scenariuszu beda warte 17 zł a w optymistycznym 50!!za co im płaca do cholery!!??
misiek oni patrzą w przyszlość :lol: :lol: :lol: :lol:

mike_05
Podporucznik
Posty: 11612
Rejestracja: 05 kwie 2006 14:40
Kontakt:

Postautor: mike_05 » 11 kwie 2006 19:13

Oto co zauwazylem na forum bankiera.pl . Jutro bedzie spekulacja TKO ...zobaczymy co z tego cyrku wyjdzie ....:D A oto post zamieszczony na forumie :

"
Słuchajcie!!!
Jutro umówmy się, że o godzinie 9.20 wystawiamy nasze wolne środki na zakup Elka
PKC. Kto będzie chciał może się wycofać minutę przed otwarciem. Będzie kilka plusów
takiego zagrania. Po pierwsze zobaczymy czy grubasy naprawdę czytają nasze forum bo
jeśli nie to niech paru takich wystawi z nami po kilkadziesiąt kilo i cena wyskoczy
(poźniej my) a później znana Euforia i jazda. Jeśli nie wypali to najwyżej
przekonamy się ile osób naprawdę czyta to forum. Będzie to widać na zleceniach. NIkt
nie ryzykuje kasą bo można się wycofać przed otwarciem.
Co o tym sądzicie? o 9.20 PKC
i powielcie ten wątek"
N....
to jest zmowa i nielegalne TeddyBaar, jak chcesz tak sie umawiać to rob to tak jak grubasy, w cztery oczy, bez świadków
http://www.dzieciom.pl/2708 Many thanks in advance.
tu mnie znajdziesz:
http://forum.comparic.pl/index.php

skorupa
Chorąży
Posty: 941
Rejestracja: 25 sty 2006 17:00

Postautor: skorupa » 11 kwie 2006 19:13

Na capitalu spadlo ze 115 do 60 zl, na gancie z 42zl do okolo 20 zl a potem pierwszy papierek odbil do 86 a drugi do 30. Wiec podobna droga czeka elka. A na wszystkich trzech papierkach wczesniej byla szalona jazda, wiec dostrzegam pewna prawidlowosc - co uroslo musi spasc zeby jeszcze raz moglo sie odbic (moze nie tak wysoko ale odbic). Przed świetami pewie jeszcze troszke poleci, (a moze krotka konsolidacja) a po swietach wracamy na gore. Pewne jest jedno, ci co wskoczyli po kilkanascie zeta i teraz wyskoczyli to stracili, a ci co zostali to maja duze szanse na to ze nie straca, a moze i sowicie zarobią.
Co to za kalkulacje? Porównujesz spółki które były przed pp z ELE. Tam był inny akcjonariat i inne cele. Capital i Gant były przewartościowane, a ELE jest niedowartościowany i tyle na ten temat.

tym bardziej trzeba liczyc na odbicie
"Boze chron mnie od przyjaciol, a od wrogow sam sie obronie"

belzebub_30101
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2344
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: DO WSZYSTKICH

Postautor: belzebub_30101 » 11 kwie 2006 19:14

Fred obiedcuje że już nie spadnie jutro, ja mówie że będzie zjazd -15 % zobaczymy kto jest lepszym analitykiem
i jest wielce prawdopodobne,ze tyle sie *****,za przeproszeniem oczywiscie

n_e_o_N_ó_f_k_a
Sierżant
Posty: 48
Rejestracja: 05 kwie 2006 15:51

Postautor: n_e_o_N_ó_f_k_a » 11 kwie 2006 19:14

jest syg. S na MACD a wy kcecie wsiadac - no prosze was:)

belzebub_30101
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2344
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: belzebub_30101 » 11 kwie 2006 19:15

jest syg. S na MACD a wy kcecie wsiadac - no prosze was:)
NIE CHCECIE WSIADAC,TYLKO WSIEDLISCIE!!!!!!!!!!

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 11 kwie 2006 19:15

jest syg. S na MACD a wy kcecie wsiadac - no prosze was:)
to wysiadaj jak Ciebie to oświecilo :lol: :lol: :lol:

Mietko_52246
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3333
Rejestracja: 25 paź 2005 15:23

Postautor: Mietko_52246 » 11 kwie 2006 19:15

Komentarz po sesji 17:35 11.04.2006
wtorek

Dzisiejsza sesja zakończyła się spadkiem indeksów, najbardziej ucierpiały Techwig i Midwig, które straciły po blisko 1,5%, natomiast spadek WIG i WIG-20 był o połowę mniejszy.

Po wyższym otwarciu WIG-20 naruszył psychologiczny poziom oporu na 3000 pkt., lecz po raz kolejny wyższe poziomy zostały wykorzystane przez sprzedających. Z psychologicznego punktu widzenia największe szkody na rynku wyrządziło zachowanie Biotonu i KGHM, które po znacznie wyższych otwarciach w kolejnych godzinach traciły na wartości. Na szerokim rynku w dalszym taniały akcje niedawnych hitów, które przyciągały liczne grono inwestorów akcje Elektrimu i Lubawy. Pierwsza ze spółek straciła blisko 60 % ze swojej wartości od szczytu na 21 zł, a najgorszą rzeczą w przypadku obu spółek jest fakt, iż nie działają obecnie żadne poziomy wsparcia i na horyzoncie nie widać chętnych do ich odkupienia.

Najlepiej w gronie dużych spółek spisały walory Netii, która zyskała 2%. Prawdopodobnie lepsze zachowanie akcji tej spółki należałoby wiązać z faktem, iż ostatnich tygodniach akcje tej spółki nie skorzystały z ogólnej pozytywnej aury na rynku i obecnie przyszła kolej na te papiery. W granicach 1% procenta zyskały również akcje Kęt oraz BZ WBK.

Na szerokim rynku zainteresowanie inwestorów skoncentrowało się na walorach MCI i Travelplanet.pl. W przypadku spółki turystycznej do wzrostu musiały się przyczynić publikacje prasowe wskazujące na boom w biurach turystycznych. Natomiast w przypadku MCI, bez wątpienia do wzrostu przyczyniło się pokonania wcześniejszego szczytu sprzed kilku tygodni na 5,10 zł, ponadto nie bez znaczenia jest fakt, iż MCI jest wiodącym akcjonariuszem turystycznej spółki. Sporym zainteresowaniem inwestorów cieszyły się akcje Odlewni, które zrobiły wyraźny krok w kierunku nowych maksimów.

W ujęciu statystycznym wymowa sesji jest negatywna bowiem, znacznie więcej spółek straciło na wartości niż wzrosło (180/49), co z kolei sugeruje pogłębienie spadków na najbliższych sesjach. Obroty ukształtowały się na niższym poziomie niż w poniedziałek, co wskazuje na korekcyjny charakter spadku.

Tomasz Jerzyk
DM BZ WBK S.A.
Gdy stracisz, co ci fortuna udzieli, dopiero poznasz czy masz przyjaciół
http://i575.photobucket.com/albums/ss19 ... qn4hlv.gif

n_e_o_N_ó_f_k_a
Sierżant
Posty: 48
Rejestracja: 05 kwie 2006 15:51

Postautor: n_e_o_N_ó_f_k_a » 11 kwie 2006 19:17

jesli nie bedzie zadnego infa to 7 zł :):) i mozna myslec

savka
Starszy plutonowy
Posty: 34
Rejestracja: 08 kwie 2006 22:40
Lokalizacja: Tychy

Postautor: savka » 11 kwie 2006 19:17

Panowie i Panie nie zagryzajmy się nawzajem że jeden mówil o wzrostach a drugi że bedzie zwała. Jestem tu nowy ale po ostatnich wydarzeniach nauczyłem się jaka jest giełda raz północ a raz południe, dziś ja mam racje jutro ty.
Też jestem wplecy jak cholera, kupiłem po 17zl i nie oddam bo wiem że to jest niezły papier ale trzeba miec jaja a nie wydmuszki !!!

Tak apropo zgłaszam swoja kandydature na kolejny rozdział historii elka.

hentul
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3217
Rejestracja: 07 kwie 2006 10:18

Re: DO WSZYSTKICH

Postautor: hentul » 11 kwie 2006 19:18

Fred obiedcuje że już nie spadnie jutro, ja mówie że będzie zjazd -15 % zobaczymy kto jest lepszym analitykiem
chyba lepsza wrozka plutonowy i wracaj do szeregu :lol:

belzebub_30101
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2344
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: belzebub_30101 » 11 kwie 2006 19:18

jesli nie bedzie zadnego infa to 7 zł :):) i mozna myslec
7 TO NIE PADNIE,ALE BLISKO JUZ I TAK JEST,BO CHYBA PRZYZNASZ ZE BLIZEJ Z 9 NIZ Z 18,A JESLI TAK TRZEBA PO WOLI SIE PAKOWAC A NIE WYCHODZIC,CO WLASNIE Z KOLEGAMI KTORZY WALCZA Z ELKIEM OD KILKU LAT DZIS ZROBILISMY


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: trader75 i 131 gości