CAPITAL XI

wszystko na temat spółek publicznych
vzdnz
Chorąży
Posty: 765
Rejestracja: 07 kwie 2006 09:43

Postautor: vzdnz » 28 maja 2006 00:14

Kurs podskoczy jak wejdą poważniejsi inwestorzy (z dużą kasą np. fundy). A oni wejdą jak bedą mieć wszystko czarno na białym (zobaczą fakty a nie prognozy), taka i taka wycena ecarda, tyle i tyle zysku z raportu skonsolidowanego itd.

no chyba, że drobni inwestorzy (owce) dostrzegą okazje i podciągną kurs, ale na nich bym nie liczył - ostatnio tak sie zesrali , że do tej pory smród pozostał
Dokladnie. Moim zdaniem ecard jest tak powazna spolka ze po jego debiucie wejda w nia fundusze co spowoduje podbicie kursu. Jesli Bala nie pozbedzie sie wiekszosci udzialow to Capek na tym skorzysta. A mysle ze tego nie zrobi bo zanim rozwinie sie CP Energia i dokona nowych przejec to bez ecarda Capek moze stracic zainteresowanie inwestorow. Mysle ze tego Bala nie che :)
LUDZIE O CZYM WY WOGLE PISZECIE !!:O

fundusze to jak gowna omijaja dalej karkosiki ;o to na takie CP to oni NAWET NIE MRUGNĄ !! LITOŚCI !!

REKLAMA


vzdnz
Chorąży
Posty: 765
Rejestracja: 07 kwie 2006 09:43

Postautor: vzdnz » 28 maja 2006 00:23

O społce juz wiele było napisane...Vil cały czas nt. AF Capital Partners pisze...

Bylem tutaj gdzieś od poziomu 25-30 pogrywając spekulacyjnie (do 40% portfela)...od 42 zostałem skracając portfel do emisji w ktora wszedłem...
Teraz mam 10%...

Inwestycje w takie społki ( z takimi udzialowcami jak np. Karkosik, Bala) sa obarczone wysokim ryzykiem i trzeba mieć świadomość tego...ja ją mam i uwielbiam taką grę...jak zostaje na dłużej to tylko dla AF...i w takiej ilości jaką ja zaplanowałem...
A spekulacyjnie to grało się tutaj dawno temu...
Czy społki po emisji jeżdzą jak na autostradzie...proponuje popatrzeć na Sanwil...:lol:

PS. Oj kolego jak Ty fundamentalnie wchodisz w Tepse to masz duży problem...

Wchodzi się w spolki ktore BĘDĄ mialy fundamenty...i tylko od Twojej analizy to zależy jak oceniasz szanse...

I nie ma się co dziwić temu zbytnio co się dzieje z kursem...Jak nie zobaczymy nowych DOBRYCH projektow to to za chwile bedzie druga TP-sa...i mnie wtedy tutaj nie będzie...

NAUCZCIE się zarządzać swoja pozycją w portfelu...To Wy rządzicie swoimi pieniędzmi a nie one Wami...
chociaz gram krotko i sporo trace:D sie nie zgodze ,
wchodzi sie w to CO JEST AKTUALNIE GRANE
to co jest grane zmienia sie bez przerwy , sa społki grane przez pare dni jak np ELEKITRM SWISMED SIMPLE itp i sa takie krorymi grali dłuzej NP MASTERS CAPITAL LUBAWA MUZA
i sa takie ktorymi graja do przesady jak NP BIOTON od debiutu czy tam powiedzmy SKOTAN i ALCHEMIA od zeszłych wakacji ,

problem w tym ze wiekszosc z tych społek juz grana nie jest i kupuja ja na koniec leszcze ktore dostaja po ***** najmocniej ,

o czym sie przekonałem nie sprzedajac capitala po 110 zł przed PP lub nawet za 100 jak trzeba było go sprzedac . albo MUZA na ktorej jestem 40% w ***** teraz:D

trzeba grac tym co jest grane i tyle . ostanio graja mocno na biotonie :D


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości