FON [FON] cz.IV

wszystko na temat spółek publicznych
KEMPES
Starszy chorąży
Posty: 1660
Rejestracja: 08 mar 2007 22:23

Postautor: KEMPES » 31 mar 2007 12:33

A tak trochę z innej beczki-czy ktoś wie jak "zainstalować" głośniki do komputera.

Właśnie sobie sformatowałem komputer,wszysto podłączyłem,tylko głośniki mi nie chodzą.Co robić :?:
Ja cie krece, gamoni nie sieja oni sie rodza, duzo rzeczy slyszalem ale zeby instalowac glosniki do systemu, paranoja hihihihi

Czlowieku ile ty juz masz lat i ile masz dni kompa?
Rozumien jakies problemy przy nowym kompie z karta dzwiekowa(brak, sterowniki zle, zle wsadziles wtyczke do karty) ale po sformatowaniu pytac o sposob instalacji glosnikow, to wybacz ale za przeproszeniem moze pytac, tylko *** komputerowy

REKLAMA


O`Cellott
Chorąży sztabowy
Posty: 6618
Rejestracja: 05 sie 2005 14:04

Postautor: O`Cellott » 31 mar 2007 12:35

A tak trochę z innej beczki-czy ktoś wie jak "zainstalować" głośniki do komputera.

Właśnie sobie sformatowałem komputer,wszysto podłączyłem,tylko głośniki mi nie chodzą.Co robić :?:
Musisz zainstalowac sterowniki audio. Powinny byc na płytce ze sterownikami do płyty głównej, a jak nie to trzeba ze strony producenta zassac.
A co do fona, to tu mamy w tej chwili trójkąt prostokątny, który może oznaczać kontynuację, jak i zmianę trendu. Ja obstawiam zmianę trendu i korektę w okolice 2 zł, a nawet poniżej 2 zł. Kroi sie generalna zwała na rynku w związku z nową aferą na Bliskim Wschodzie. Zwała ze 20- 30 proc na Wigu sie szykuje.
Lepiej kijek pocienkować jak go potem pogrubasić.

baska
Starszy chorąży
Posty: 1304
Rejestracja: 22 wrz 2006 01:01
Lokalizacja: Łodź
Kontakt:

Postautor: baska » 31 mar 2007 12:36

Co się dzieje, jeszcze tydzień temu wątek w czołówce, a teraz trzeba szukać na dalszych stronach.
Czyżby większość z inwestorów zrealizowała zysk na FONie??
Ja tam trzymam, choćby z ciekawości co będzie dalej :lol:
Pozdrawiam wytrwałych :wink:
I innych też :lol:
- to dobrze, że jest cisza :!: dobra inwestycja lubi ciszę :!:
a tak to będziemy mieli więcej turystów :twisted: typu wypych :twisted: Discovery - ale tak naprawdę to nie trzymasz akcji z ciekawości :?: bo ja w innym celu :lol: :lol: a teraz będzie systematycznia do góry :!: idziemy teraz już w dobrą stronę :!: :!: bez żadnych obaw :!: :!:
pozdr.miłego wypoczynku

PIERDEK
Starszy chorąży
Posty: 1085
Rejestracja: 06 lip 2006 17:35
Lokalizacja: RAKOWIECKA
Kontakt:

Postautor: PIERDEK » 02 kwie 2007 22:41

No ciekawe jak kurs jutro się zachowa.
ELEKTRIM leci w KOSMOSA.

WIDAĆ spóźnialskich. Biegną PATRZEĆ na wolumen.

Zwykły człowiek ma NATRYSK. Ja mam WANNĘ.

pijarosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2450
Rejestracja: 10 kwie 2006 07:09

Postautor: pijarosz » 08 kwie 2007 12:22

nie mam pytań 30gr > ponad 4 zł????????? nie wiem o co chodzi :)

misiowaty
Chorąży sztabowy
Posty: 5851
Rejestracja: 31 sty 2007 19:37
Lokalizacja: WIDZEW

Postautor: misiowaty » 08 kwie 2007 13:37

moglby ktos zamknac ten watek, bo nastepny ma juz 40 stron a niektorzy jeszcze nie potrafia zrozumiec ze istnieje nastepny :evil:
Obrazek
Obrazek


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości