KABLE [KBL] - część IV

wszystko na temat spółek publicznych

Jaki będzie kurs Kabli po wynikach za IV kwartał?

poniżej 90 zł
30
21%
90-100 zł
10
7%
100-110 zł
18
13%
110-120 zł
21
15%
120-130 zł
17
12%
130-140 zł
9
6%
140-150 zł
7
5%
powyżej 150 zł
32
22%
 
Liczba głosów: 144

wioskowy_głupek
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 08 mar 2007 11:09
Lokalizacja: Spod ruskiej granicy

Postautor: wioskowy_głupek » 08 mar 2007 14:44

Proponuję coby nowy wątek założył człek co to ma aktualnie najwięcej kabli na posiadaniu. Ja od razu mówię że mam jeden - z dachu chałupy do słupa na drodze przy stodole. Kto da więcej???!!!

REKLAMA


zora
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3547
Rejestracja: 07 mar 2007 22:54
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: zora » 08 mar 2007 15:05

Proponuję coby nowy wątek założył człek co to ma aktualnie najwięcej kabli na posiadaniu. Ja od razu mówię że mam jeden - z dachu chałupy do słupa na drodze przy stodole. Kto da więcej???!!!
eh, tych kabli przy domu mam trochę więcej niż jeden (ciekawe, które z nich pochodzą z naszej spółki ); wciąż jednak są na tym wątku osoby, które bardziej zasługują na to wyróżnienie :D :D :D :D , i dobrze wiecie, kogo mam na myśli :wink:

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 08 mar 2007 15:09

DAJE WAM GODZINE CZASU NA OTWORZENIE NOWEGO WĄTKU.
BO JAK NIE TO SAM OTWORZE :twisted:

NIE CHCE TERAZ PRZEZ KILKA STRON CZYTAC USTALEN KTO MA OTWORZYC.JESZCZE BEDZIE JAK NA ELEKTRYMIE ,ZE 50 STRON BEDZIE POSWIECONE USTALENIOM

O GODZ. 16 OTWIERAM WIEC DECYDUJTA
SIE!
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

wioskowy_głupek
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 08 mar 2007 11:09
Lokalizacja: Spod ruskiej granicy

Postautor: wioskowy_głupek » 08 mar 2007 15:13

Ludziska!! Ruszta się!!! Naprawde chceta coby wątek założył wam jakiś wiochmen?? Dyć to wstyd bedzie czytać!!!
Tera ide krowy wydoić. Jak wróce i nie bedzie nowego wątka to sam go założe i dopiero będzieta mieli!!

utopek1
Starszy sierżant
Posty: 80
Rejestracja: 01 mar 2007 19:44

Postautor: utopek1 » 08 mar 2007 15:39

Ale ekipa się zebrała, no no.

Powracam do wątku taniej miedzi w IV kwartale i związanych z tym oczekiwań na suuuuper wynik finansowy. Jak wiecie nic z tego nie wyszło, ale to chyba inna bajka, więc teraz podążajmy tym tropem dalej:

8.3.Londyn (PAP/Bloomberg) - Cena miedzi w transakcjach
trzymiesięcznych na Londyńskiej Giełdzie Metali wyniosła 6.260,50
USD wobec 6.060,50 USD podczas poprzedniej sesji.

Ale w może udamy się w inną stronę, co wy na to :?:
Rośnie miedź = rośnie cena kabli (lub przynajmniej mają mniejsze upusty). :shock:

zora
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3547
Rejestracja: 07 mar 2007 22:54
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: zora » 08 mar 2007 16:13

Ale ekipa się zebrała, no no.

Powracam do wątku taniej miedzi w IV kwartale i związanych z tym oczekiwań na suuuuper wynik finansowy. Jak wiecie nic z tego nie wyszło, ale to chyba inna bajka, więc teraz podążajmy tym tropem dalej:

8.3.Londyn (PAP/Bloomberg) - Cena miedzi w transakcjach
trzymiesięcznych na Londyńskiej Giełdzie Metali wyniosła 6.260,50
USD wobec 6.060,50 USD podczas poprzedniej sesji.

Ale w może udamy się w inną stronę, co wy na to :?:
Rośnie miedź = rośnie cena kabli (lub przynajmniej mają mniejsze upusty). :shock:
raz przeszkadzała im niska, raz wysoka cena miedzi w osiągnięciu wyższych zysków; zobaczymy, jak to będzie; ale cena Cu powinna się jakoś unormować w końcu, trochę Chiny mieszają (niby zwiększają zapotrzebowanie - i to widać wyraźnie po liczbach, a światowi eksperci wygłaszają teorię wprost przeciwną) i te strajki w Peru też się przysłużyły zamieszaniu miedziowemu; a ostatni większy spadek ceny tego surowca był spowodowany zbyt dużymi zapasami w GB ...
no nic, zobaczymy, Chiny będą tu odgrywały jednak główną rolę, myślę, że o większych spadkach ceny Cu raczej nie ma co marzyć

ale ładne dzisiaj te nasze Kable :D

wioskowy_głupek
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 08 mar 2007 11:09
Lokalizacja: Spod ruskiej granicy

Postautor: wioskowy_głupek » 08 mar 2007 16:19

Ekipa..ekipa. Wiedziołem że jakiś miastowy zaraz bedzie marudził.
Człowiek się odważył do internetu napisać, a tu zaraz na niego najeżdżają jak na burą suke u Bandziachów, co to mieszkają za wygonem. Lepiej byś nowego wątka założył i tam jakieś uczone rzeczy na poczatku byś napisał.
Lece jeszcze swinie nakarmić i jak wroce to sam go założe, ino się jeszcze musze nauczyc jak to zrobić.

zora
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3547
Rejestracja: 07 mar 2007 22:54
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: zora » 08 mar 2007 16:24

Ekipa..ekipa. Wiedziołem że jakiś miastowy zaraz bedzie marudził.
Człowiek się odważył do internetu napisać, a tu zaraz na niego najeżdżają jak na burą suke u Bandziachów, co to mieszkają za wygonem. Lepiej byś nowego wątka założył i tam jakieś uczone rzeczy na poczatku byś napisał.
Lece jeszcze swinie nakarmić i jak wroce to sam go założe, ino się jeszcze musze nauczyc jak to zrobić.
nasz kolega nie miał Ciebie na myśli :wink:

kamaru
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 388
Rejestracja: 12 cze 2006 11:24

Postautor: kamaru » 08 mar 2007 16:25

Według ostatniego raportu Kablom sprzyja wysoka cena miedzi, ale wg poprzednich raportów - nie sprzyja. Tu jest jakaś śliska sprawa i tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co... to każdy wie o co chodzi. :)

Naprawdę nikt z akcjonariuszy nie chce założyć nowego wątku? Ja tu tylko wpadam przelotem. Bo rzeczywiście ten inwestor z prowincji jeszcze gotów jest to zrobić :)
Albo co gorsze Rysio

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 08 mar 2007 16:29

Według ostatniego raportu Kablom sprzyja wysoka cena miedzi, ale wg poprzednich raportów - nie sprzyja. Tu jest jakaś śliska sprawa i tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co... to każdy wie o co chodzi. :)

Naprawdę nikt z akcjonariuszy nie chce założyć nowego wątku? Ja tu tylko wpadam przelotem. Bo rzeczywiście ten inwestor z prowincji jeszcze gotów jest to zrobić :)
Albo co gorsze Rysio
DAŁEM WAM CZAS DO 16.00 A NAWER 28 MINUT DŁUZEJ!
OTWIERAM NOWY WĄTEK I MAM NADZIEJE ,ZE POMYSLNY
POZDRO DLA OKABLOWANYCH
:lol: :lol: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

wielki_serdelki
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2953
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wielki_serdelki » 08 mar 2007 16:29

Według ostatniego raportu Kablom sprzyja wysoka cena miedzi, ale wg poprzednich raportów - nie sprzyja. Tu jest jakaś śliska sprawa i tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co... to każdy wie o co chodzi. :)

Naprawdę nikt z akcjonariuszy nie chce założyć nowego wątku? Ja tu tylko wpadam przelotem. Bo rzeczywiście ten inwestor z prowincji jeszcze gotów jest to zrobić :)
Albo co gorsze Rysio
Ten inwestor z prowincji to jakiś stary okablowany, który sobie robi jaja :wink:

wioskowy_głupek
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 08 mar 2007 11:09
Lokalizacja: Spod ruskiej granicy

Postautor: wioskowy_głupek » 08 mar 2007 16:29

[

nasz kolega nie miał Ciebie na myśli :wink:
Dziekuje Ci dobra kobieto! Dam na msze u proboszcza za ciebie.

wioskowy_głupek
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 08 mar 2007 11:09
Lokalizacja: Spod ruskiej granicy

Postautor: wioskowy_głupek » 08 mar 2007 16:32

Według ostatniego raportu Kablom sprzyja wysoka cena miedzi, ale wg poprzednich raportów - nie sprzyja. Tu jest jakaś śliska sprawa i tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co... to każdy wie o co chodzi. :)

Naprawdę nikt z akcjonariuszy nie chce założyć nowego wątku? Ja tu tylko wpadam przelotem. Bo rzeczywiście ten inwestor z prowincji jeszcze gotów jest to zrobić :)
Albo co gorsze Rysio
Ten inwestor z prowincji to jakiś stary okablowany, który sobie robi jaja :wink:
Oczywiście że od stary okablowany. Elektryke do wsi podciągneli gdzieś już za Gomułki, jak ociec gadają


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości