BRASTER (BRA) sezon 3 - komercjalizacja testera

wszystko na temat spółek publicznych
Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 30 cze 2016 00:00

Czytam ile się da, codziennie robię prasówkę, dbam o każdą ze spółek którą obserwuje dlatego się dziwie że nadal cisza...

No offense mate, po prostu jestem w szoku - niby taki hit że świat będzie podbijać a tutaj grobowa cisza.

Może powiem nawet więcej.

Marketing ten firmy jest żaden, wejdź sobie na yt, wpisz Braster i zobacz co wyskakuje...podpowiem, meksykanin który nawija o du pie maryni a płytę nagrał w wytwórni HTC records.

To nie jest biznes do szuflady. Tu powinno być tak, że jak wchodzę do apteki, przychodni, szpitala, to wszędzie wiszą plakaty. ***, jaki to koszt takich plakatów i miejsc reklamowych w takich ośrodkach. Na co im ta cała kasa z emisji ? Dzisiaj zrobili emisję na Polskę, potem zrobią emisję na Europę a efektów nie widać.

To urządzenie ma 72% procent skuteczności w diagnozowaniu raka piersi a słyszal o nim pan Waldek i pan Mariusz którzy pracują na linii produkcyjnej.

REKLAMA


Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 30 cze 2016 08:05

Bo nie zdaza. Na bank nie zdaza, i przesuna termin.
One Ziolo to rule them all.

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 30 cze 2016 09:59

Bo nie zdaza. Na bank nie zdaza, i przesuna termin.
ledwo zdążyli z emisją co to była niepotrzebna niby bo kasy w bród :lol:

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 30 cze 2016 10:05

Potencjal jest, ale opoznienie bankowo bedzie. Dodatkowo wyladowywali taczkami od 18 bo wiedzieli ze tania emisje wezma.
Insajdy tutaj p[rzeokrutne i zarabiaja na wahaniach kursu, potem dodruk :)

Cza czkeac az sie krechy uloza i tyle. Na ta chwile czas na espi z opoznieniem :D
One Ziolo to rule them all.

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 30 cze 2016 10:08

Potencjal jest, ale opoznienie bankowo bedzie. Dodatkowo wyladowywali taczkami od 18 bo wiedzieli ze tania emisje wezma.
Insajdy tutaj p[rzeokrutne i zarabiaja na wahaniach kursu,
potem dodruk :)

Cza czkeac az sie krechy uloza i tyle. Na ta chwile czas na espi z opoznieniem :D
typowy polski banan

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 30 cze 2016 10:16

I standardowa śpiewka milionerów z forum. Mam nadzieję, że kupicie i też tutaj zarobicie, bo szkoda życia pisać, a nie zarabiać. :)

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 30 cze 2016 10:17

I typowa spiewka powieszonego na haku.
od 12 MIESIECY kurs sie buja miedzy 14 a 12. Gdzie ten zarobek ?

Bedzie roslo to sie wejdzie. Ja nie mam z tym problemow
One Ziolo to rule them all.

Jorivercar
Chorąży sztabowy
Posty: 4481
Rejestracja: 11 lip 2006 18:15

Postautor: Jorivercar » 30 cze 2016 10:27

I typowa spiewka powieszonego na haku.
od 12 MIESIECY kurs sie buja miedzy 14 a 12. Gdzie ten zarobek ?

Bedzie roslo to sie wejdzie. Ja nie mam z tym problemow
Oj tu się bardzo mylisz, okazji do zarobku było na pęczki 8)

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 30 cze 2016 10:29

W sensie long term ;)
One Ziolo to rule them all.

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 30 cze 2016 10:32

I standardowa śpiewka milionerów z forum. Mam nadzieję, że kupicie i też tutaj zarobicie, bo szkoda życia pisać, a nie zarabiać. :)
to są fakty jeszcze napisz ze cena nowej emisji nic a nic Cię nie zaskoczyła :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 30 cze 2016 10:42

I standardowa śpiewka milionerów z forum. Mam nadzieję, że kupicie i też tutaj zarobicie, bo szkoda życia pisać, a nie zarabiać. :)
to są fakty jeszcze napisz ze cena nowej emisji nic a nic Cię nie zaskoczyła :lol:
Widzisz, ja się nie podniecam jak tutaj niektórzy, o jejku jej, emisja po 15zł, o jejku prezes objął kolejne akcje z planu motywacyjnego. To kompletnie mnie nie interesuje. Mnie wyłącznie interesuje czy produkt się przyjmie. A jeżeli tak to za przeproszeniem guzik rynek będzie obchodziło ile było emisji i po jakiej cenie, bo kurs będzie odpowiedni. Jak się nie uda z produktem to trzeba liczyć na farta i w porę wyjść i tyle. Pisanie głupów ciągle o tym samych jest śmieszne, ale takie jest podejście sporej części z was, zamiast się zamknąć i zarabiać to lepiej walić posty co chwilę. :) Okazji do zarobku było, jak ktoś ma szczęście to mógł to wykorzystać, bo to w gruncie rzeczy odnosi się tylko do trafienia i w dobrym momencie zakup/sprzedaż. inni sobie czekają, bo też mają do tego prawo.

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 30 cze 2016 10:47

My tez jestesmy zainteresowani sukcesem produktu.
W przeciwienstwie do Ciebie mamy inna taktyke.

Sypacz jest na psoterunku, a z koniem nie ma co sie kopac. Skonczy sypanie, zacznie zbieranie to i my bedziemy po jego stronie.

Narazie, jak obserwuje te zenujace podbitki w gore, to mnie smiech ogarania.Wg mnie dalej szukaja chetnych na akcje
One Ziolo to rule them all.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 30 cze 2016 10:52

My tez jestesmy zainteresowani sukcesem produktu.
W przeciwienstwie do Ciebie mamy inna taktyke.

Sypacz jest na psoterunku, a z koniem nie ma co sie kopac. Skonczy sypanie, zacznie zbieranie to i my bedziemy po jego stronie.

Narazie, jak obserwuje te zenujace podbitki w gore, to mnie smiech ogarania.Wg mnie dalej szukaja chetnych na akcje
Oczywiście że tak, dlatego smieszy mnie Alik który twierdzi że nie zdążysz wejść na bita jak zacznie rosnąć. Zdążysz, tutaj tak samo. Po prostu Ci co bardziej ryzykują mogą mieć trochę lepszy zarobek. Natomiast nie lubię pisania głupot. Sorki Zielnik, jak się nic nie dzieje to wolę milczeć i w tym czasie coś ciekawego porobić, Ty masz taktykę spędzania czasu na forum patrząc na częstotliwość postów. Nic mi do tego, ale uważasz że warto tracić życie na nic nie wnoszące dyskusje? Przesuną termin to wtedy się o tym porozmawia.

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 30 cze 2016 10:56

Wiesz, zalezy jak lezy.
Ja mam taka prace ze siedze przy kompie. Stuknac posta to dla mnie 1 min roboty.I to jak sie ociagam.

No i idea forum sluzy do wymiany pogladow. Rozmawiac o przesunieciu terminu wlasnie warto wczsniej. Kto ma racje dobe przed wszystkimi przez 24h uchodzi za idiote ;)

Coby nie bylo, oboje liczymy na sukces i wzrost kursu. Trza sie tylko wstrzelic i tyle w temacie :)
One Ziolo to rule them all.

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 30 cze 2016 11:05

Opóźnienie jest możliwe, ale chyba trochę za bardzo prezes potwierdzał termin jesienny, żeby świadomie robić z gęby cholewę.
Z drugiej strony zawsze można "celowo opóźnić debiut urządzenia w celu dopracowania rozwiązań bla bla bla".
Problem się kumuluje, bo każde opóźnienie zwiększa szansę, że przed debiutem SPX zakończy konsolidację na szczytach. A ta trwa już 1,5 roku.
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości