Scope Fluidics [SCP]

wszystko na temat spółek publicznych
seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: seal6 » 18 cze 2020 21:41

Jestes hipokryta bo na np. Mabionie taki do przodu nie byles. Ale juz sie przyzwyczailem do twojego naganiania.
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 18 cze 2020 22:51

Jestes hipokryta bo na np. Mabionie taki do przodu nie byles. Ale juz sie przyzwyczailem do twojego naganiania.
Co do mabionu to to jest taka sama odpowiedź jak w przypadku CORMAYA...10 lat *** walcza juz z MAB cd20 i go skomercjalizowac nie mogą ....bo nie maja rejestracji....a Wiczorek i ferajna nawijali bzdety ze szybciutko im pójda badania i w 2015 bedzie juz wejscie na rynek.....Jest 2020 ..wiec co ty SCP porównujesz do MAB....

tutaj jesli ktos chce sprawdzic czy byli wiarygodni w tym co mowili i z terminami można to łatwo sprawdzić....oczywiscie COVID -19 ostatnio sprawił ze pewne kwestie sie ciutke opóźniły bo zbieranie danych jest utrudnione.......ale ogolnie idzie jak po sznurku ....czy to samo bedzie z Umową zobaczymy to jest najwieksza zagadka....jesli podpisza ciekawą umowe na PCR/ONE to ten papier bedzie wart wiele mld-ów PLn w szybkim czasie....

To nie hipokryzja tylko LOGIKA....Foczka....

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: seal6 » 18 cze 2020 23:07

Najlepiej byc madrym po fakcie.
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 18 cze 2020 23:15

Najlepiej byc madrym po fakcie.
O tych faktach ze mab sie pier.do.li z CD 20 jak matka z łobuzem było wiadomo i w 2016 i w 2017 i w 2018 i w 2019 A jaka była kapitalziacja??..fundy sie wje.ba.ly w kwita to i stał na takich poziomach na jakich stał....az w koncu doszło do wszytkich ze *** byndzie z rejestracja a konkurencji przybywa....to sie w koncu po.sra.lo... 8)

takze to nie zadna wiedza tajemna ani bycie MADRYM Po FAKTACh....tylko jeszcze raz LOGIKA....i kojarzenie faktów...ktore cały czas spływaja z poszcegolnych społek...

Jak mowie ryzyko w SCP istnieje bo to jest rasowy START UP...ale jesli skomercjalizuja PCR/ONE to juz nie beda start upem tylko takim CDR ktory wypuscił W3....i ktory ma kolejne projekty na tapecie---TO jest jasne jak BUDOWA CEPA....

dlatego pomimo ryzyka moim zdaniem warto miec jakąs czesc portfela ....w SCP....

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: seal6 » 19 cze 2020 01:01

jak do sciany
ty naprawde jestes taki glupi czy tylko udajesz?
nie sledze twoich poczynań ale jeszcze nie dawno naganiales na f51 jaki to mial byc hit wogole kontrakty z armią itp. i co pokazali? *** pokazali i tez ci moge napisac ze od poczatku wiedzialem ze *** z tego bedzie
podobnie ostatnio na DAT narzekales ze nie zarabiaja a kurs zapitala do gory, insiderzy kupuja
Scope niech najpierw dowiezie co obiecal zanim zaczniesz juz sprzedawac przyszle projekty i tylko tyle
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 19 cze 2020 09:36

jak do sciany
ty naprawde jestes taki glupi czy tylko udajesz?
nie sledze twoich poczynań ale jeszcze nie dawno naganiales na f51 jaki to mial byc hit wogole kontrakty z armią itp. i co pokazali? *** pokazali i tez ci moge napisac ze od poczatku wiedzialem ze *** z tego bedzie
podobnie ostatnio na DAT narzekales ze nie zarabiaja a kurs zapitala do gory, insiderzy kupuja
Scope niech najpierw dowiezie co obiecal zanim zaczniesz juz sprzedawac przyszle projekty i tylko tyle
to niedawno to 2 lata temu było.....Co pokazali ?? To ze w 2018 to była najlepsza inwestycjha rynkowa mi dali zarobic kilkaset % gdzie na wilu społkach nawet tych dobrych mozna było zaliczyc w.pier.dul... 8) :lol:

Wrózka nie jesteś to odnosnie DAT...ale nie podobały mi sie wyniki juz komercjalizowanego Produktu---jakbym wiedzieła ze beda pompowali kursa to bym pewnie nie spzredał ale jednak wole ryzykowac w SCP ---niz w DAT przy tej kapitalziacji...bo w SCP mam nadzieje ze moga byc setki mln PLN zysku z komercjalizacji jednego produktu a nie pier.do.le.nie sie jak do tej pory jest w DAT....z tymi ich wynikami chociaz juz mieli pokazywac KONKRETY....finansowe...

To kwestia wyboru....Foczka ----jesli chcesz czekac na finał PCR/ONE to twoja broszka ---ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego ze jesli pójdzie ewentualne Info o tym że PCR/ONE został skomercjalizowany/ a tak na prawde spzredany.... za Gruby szmal....to od razu bedzie zapewne potezna luka HOSSSY....szcegolnie przy tej Płynnosci i nie bedzie chodziło o pare PLN .... :lol: 8) :lol:

Kazdy ma swój rozum....i swoja strategie inwestowania....ja lubie inwestowac w potencjalna wartosc jesli cos mi zaczyna nie pasic ---po prostu wychodze i szukam czegos innego....

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: seal6 » 19 cze 2020 09:43

jak zwykle wybierasz co ci pasuje, f51 wydalo *** ktore nic nie zarobilo ale ty zarobiles na wzroscie kursu ale juz jak mowisz np DAT to grasz inna spiewke ze tu wazne jest ile zarabiaja a nie mowisz ile juz mozna bylo zarobic na kursie, czysta hipokryzja i dla wiadomosci powiem ci ze posiadam obie spolki wiec nie ze jade po Scopie tylko po twoim rozumowaniu i naganianiu tu czy tam
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 19 cze 2020 09:50

jak zwykle wybierasz co ci pasuje, f51 wydalo *** ktore nic nie zarobilo ale ty zarobiles na wzroscie kursu ale juz jak mowisz np DAT to grasz inna spiewke ze tu wazne jest ile zarabiaja a nie mowisz ile juz mozna bylo zarobic na kursie, czysta hipokryzja i dla wiadomosci powiem ci ze posiadam obie spolki wiec nie ze jade po Scopie tylko po twoim rozumowaniu i naganianiu tu czy tam
jedna gra moze zmienic wszystko----patrz np 11 BIT...czy np CDR który kiedys zrobił Wiedzmina 1...i potem kolejne wiedzminy,....czy ostatnio CRJ....ze swoim Green HELL....i nie chodzi o sama gre ale o UPGRADE...do niej .....który zmienił wszystko....

Obrazek


WW3 zapowiadał sie na świetna grę ...był na nią popyt i zrobił wiele szumu wśród graczy----ale nie mogłem pzrewidziec ze gra nie bedzie działała i ze technicznie ja tak spier.do.lą ....w symie pzreciez robili testy itp itd...Jelsiby wszytko smiegało to załoze sie ze WW3 spzredawałby sie lepiej niz GREEN HELL ....a F51 miałby teraz pewnie kapitalziację CRJ czy 11 bit...

Co do DAT....to pomimo zdobywania kontraktów i tego ze przechodza juz do fazy komercjalizacji to na wynikach nadal *** była i dlatego ( byc moze błednie) stwierdziłem ze odpuszcam....i wolałem wejsc mocniej np w PUR...po 50 niż siedziec na DAT....poki co pompują kwita...ale mnie cos sie w tej spółce pzrestało podobac...a mianowicie to ze pomimo nowych kontraktów nie widac tego na WYNIKACH---nie sposób za POŁDARMO ...dawac rozwiazania informatyczne NAJWAZNIEJSZE DLA SPOLEK jest ostatecznie zarabianie...i generowanie przychodów i HAJSU...... dlatego Kierujac sie swoim rozumem postanowiłem wyjsc....

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: seal6 » 19 cze 2020 10:00

dlatego pisze ze po fakcie to mozna sie mądrowac, taki mabion gdyby im wyszlo tez bylby kosmos ale wtedy mozna bylo tylko estymowac i sluchac zarzadu a wyszlo co wyszlo, PURa tez trzymam tylko od niecalych 40zl
Dat w tej chwili skupia sie na pozyskiwaniu klientow i referencji a nie zarabianiu duzej kasy
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 19 cze 2020 10:05

dlatego pisze ze po fakcie to mozna sie mądrowac, taki mabion gdyby im wyszlo tez bylby kosmos ale wtedy mozna bylo tylko estymowac i sluchac zarzadu a wyszlo co wyszlo, PURa tez trzymam tylko od niecalych 40zl
dlatego ja pakowałem sie w SCP pzred FAktami....po ok 50 PLN...poki co jest po 170 PLN...i załuje ze SCP nie zauwazyłem przy 20 PLN....

I teraz w suymie nie wiem o co sie prujesz.... :lol: :lol:

Tu sytuacja jest prosta jesli skomercjalizuja PRC/ONE np za 100-150 MLN $ ---czyli za 400-600 MLN PLN..to chyba *** oczywistym jest ze obecna kapitalziacja 400 MLN PLN....bedzie nieaktualna....i że jeżeli pokażą że potrafia na taki hajs komercjalizwoac swoje projekty to ta spółka powinna byc warta Miliardy PLN....wiec nie rozumiem Twojego PLUCIA sie na forum......

Chcesz to czekaj na OSTATECZNE FAKTY....jeśli beda Pozytywne to zobaczymy jak bedzie wyceniana SPolka i po ile bedzie warta akcja SCP ....jesli rynek bedzie juz wiedzial ze TA spolka moze zarobic na swoim produkcie np. setki MLN PLN....a kolejne produkty ma na tapecie.... 8) :lol:

Ja tam wole w tym przypadku jednak kupowac przyszłosc ---oczywiscie wiaże sie to ze znacznie wiekszym ryzykiem---ale nie ma zysku bez ryzyka w tej branzy....

P.S NA rynku jest tak ze czasami INTERESY I STRATEGIA..powoduja ze mozna zakrecić ludzmi i ZNAJACYMI FAKTY---przyklad wycena CDR po W3 ....na poziomie 2 MLD PLN...przy 20 PLN....za akcję.....czy wycena XTB ...na poziomie 1.2 MLD -1.4 MLD PLN PLN...przy...12 PLN .......rynek usilnie chce pzrekonac że Owe wyceny były / są jak najbardziej rzetelne i ze DUZO drozej nie bedzie....SAMA znajomosc FAKTÓW tez czesto nie wystarczy jesli w gre wchodzą DUZE PIENIADZE....bo ktoś moze cie przekonywac ze majac zlote jajko to w sumie to nie jest takie żłote jajko i chcę zebys mu spzredał to złote jako tak jakby było tylko SREBRNE.... :lol: 8) :lol: Rynek potrafi Psychologicznie nakręcac Logike uczestników ---kreujac takie a nie inne zachowanie kursu danych spółek..... nawet jak FAKTY sa powszechnie znane.....wszystkim....
Ostatnio zmieniony 19 cze 2020 10:16 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: seal6 » 19 cze 2020 10:15

dlatego pisze ze po fakcie to mozna sie mądrowac, taki mabion gdyby im wyszlo tez bylby kosmos ale wtedy mozna bylo tylko estymowac i sluchac zarzadu a wyszlo co wyszlo, PURa tez trzymam tylko od niecalych 40zl
dlatego ja pakowałem sie w SCP pzred FAktami....po ok 50 PLN...poki co jest po 170 PLN...i załuje ze SCP nie zauwazyłem przy 20 PLN....

I teraz w suymie nie wiem o co sie prujesz.... :lol: :lol:

Tu sytuacja jest prosta jesli skomercjalizuja PRC/ONE np za 100-150 MLN $ ---czyli za 400-600 MLN PLN..to chyba *** oczywistym jest ze obecna kapitalziacja 400 MLN PLN....bedzie nieaktualna....i że jeżeli pokażą że potrafia na taki hajs komercjalizwoac swoje projekty to ta spółka powinna byc warta Miliardy PLN....wiec nie rozumiem Twojego PLUCIA sie na forum......

Chcesz to czekaj na OSTATECZNE FAKTY....jeśli beda Pozytywne to zobaczymy jak bedzie wyceniana SPolka i po ile bedzie warat akcja SCP ....jesli rynek bedzie juz wiedzial ze TA spolka moze zarobic na swoim produkcie np. setki MLN PLN.... 8) :lol:

Ja tam wole w tym przypadku jednak kupowac przyszłosc ---oczywiscie wiaze sie to ze znacznie wiekszym ryzykiem---ale nie ma zysku bez ryzyka w tej branzy....
chodzi mi o to ze w papierach ktore posiadasz to widzisz potencjal a te ktorych nie masz a rosna widzisz tylko zagrozenia, im szybciej zrozumiesz ze wszystkich srok za ogon nie zlapiesz tym lepiej, bo beda kolejne okazje a czasem trzeba tylko siedziec na d....i czekac na owoce czyjejś zapewne ciezkiej pracy
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 19 cze 2020 10:19

to chyba LOGICZNE....jesli cos mam to z jakis powodów jesli czegos nie mam to też z jakis powodów....No *** normalka....

Wiec nie wiem teraz o co ci chodzi o SCP....czy o to ze oddałem DAT....duzo nizej niż jest obecnie bo stwierdziłem " komercjalizacja " jego produktu mi sie nie podoba.....i coraz mocniej sie zastanawiam czy ta konkurencyjnośc ich produktu ne wynika z tego ze prawei za FREE go nie rozdaja ----na swiecie....i w ten sposób gdzieniegdzie uda im sie duzych wykopać.... :lol: 8) :lol: ....moim zdaniem jesli jest taka strategia spółki to ona w dłuzszym terminie polegnie..i nie ma racji bytu....dlatego oddałem DAT....ktory jednak puchnie....kursowo...

ja jednak wole opierac swoje LONGI na trym ze w dłuzszej perspektywie spółki te mog,ą zarabiac KONKRETNY HAJS na swojej dzialnosci operacyjnej...to jest podstawa moich wyborów....czasmi to sie udaje...jak w przypadku 11 bit...TSGAMES.( ktore też były moimi flagowcami w swoim czasie).....itp a czasmi nie jak w przypadku F51....

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: seal6 » 19 cze 2020 10:32

nevermind.....
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

bździągwa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8017
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: bździągwa » 19 cze 2020 16:22

Szkoda się kłócić. Dzisiejsze info potwierdza, że tu nie ma wciskania kitu. Pełna certyfikacja w zasięgu wzroku. A wtedy sprzedaż PCRONE jest kwestią krótkiego czasu.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 22 cze 2020 09:59

najwazniejszy obecnie cel to pokonanie historycznych oporów jesli to uczynią ...to zapewne bedzie dynamiczna fala wzrostów tak jak miało to miejsce na sporej ilosci spółek z podobnym wykresem....kursowym


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości