CD Projekt RED [CDR] cz. XXVI

wszystko na temat spółek publicznych
kert
Chorąży sztabowy
Posty: 5904
Rejestracja: 16 lis 2005 18:17

Postautor: kert » 16 sie 2012 11:14

i skończyło sie tanie kupowanie?
MIŁEGO DNIA

REKLAMA


Sinuhe (2)
Starszy chorąży
Posty: 1771
Rejestracja: 12 lut 2011 10:57
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: Sinuhe (2) » 17 sie 2012 20:06

CD Projekt RED podsumowuje swoją obecność na gamescom 2012

Twórcy Wiedźmina 2 - najbardziej utytułowanej gry European Games Awards 2012 - zapraszają moderów do programu testów edytora REDkit

CD Projekt RED, twórcy Wiedźmina 2 rozpoczęli tegoroczne targi gamescom deklasując rywali podczas dorocznej ceremonii rozdania nagród European Games Awards - największego konkursu gier wideo w Europie. Wiedźmin 2 nominowany w 9 z 22 kategorii finalnie zdobył aż 6 nagród. Polska gra otrzymała nagrody w tak prestiżowych kategoriach jak: Najlepsza Europejska Gra, Najlepszy Europejski Projekt Gry, Najlepszy Świat w Grze Europejskiej, Najlepsza Europejski Projekt Postaci, Najlepsza Europejska Wizja Artystyczna, Najlepsza Europejska Edycja Specjalna.

"Proza Andrzeja Sapkowskiego, na podstawie której powstawał Wiedźmin posiada wiele odniesień do kultury średniowiecznej oraz historii Starego Kontynentu. To właśnie kontekst kulturowy jest jednym z elementów, który nadaje naszym grom wyjątkową głębię. Cieszę się, że doceniło to tak wielu europejskich graczy. Wiele radości dostarcza nam wsparcie fanów i to, że dzięki nim zdobyliśmy aż tyle nagród. Jeszcze raz chciałbym wszystkim podziękować" - powiedział Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.

Prezentowany przez polskie studio w kolejnych dniach targów REDkit czyli zestaw narzędzi do samodzielnego modyfikowania nagrodzonego tytułu, został świetnie przyjęty przez przedstawicieli branżowych mediów.

"Mamy własną wizję gier RPG. Produkcje należące do tego gatunku powinny opowiadać wciągające historie, w których stawiane graczom wybory mają wpływ na ich dalszy rozwój. Stworzony przez nas edytor REDkit to idealne narzędzie za pomocą którego moderzy będą mogli stworzyć dojrzałe, nieliniowe i wciągające historie, osadzone w przepięknym świecie zamieszkałym przez wiarygodne postacie" - mówi Adam Badowski, szef studio CD Projekt RED.

REDkit został po raz pierwszy zaprezentowany dziennikarzom z całego świata w zamkniętej części targów. Za pomocą przyjaznego użytkownikom interfejsu prezentowany przez CD Projekt RED edytor pozwala na dowolne budowanie i kształtowanie świata gry, w tym modelowanie jego środowiska i tworzenie własnych historii osadzonych w świecie Geralta z Rivii. Udostępnia on także moderom gotowe zasoby takie jak między innymi tekstury, rośliny, przedmioty, bazę postaci i animacje. Fani zainteresowani wczesnym dostępem do narzędzi przygotowanych przez CD Projekt RED, mogą rejestrować swoje zgłoszenia na stronie: thewitcher.com/redkit/

Termin składania zgłoszeń upływa 30 września 2012 r.

Dużym zainteresowaniem uczestników targów gamescom cieszyło się również dedykowane stanowisko rekrutacyjne CD Projekt RED. Polskie studio tworzące obecnie dwa projekty RPG klasy AAA zachęcało wszystkich utalentowanych i doświadczonych ludzi do podjęcia pracy w naszym kraju. Na specjalnie zorganizowanych w tym celu otwartych prezentacjach twórcy gier z CD Projekt RED przedstawiali międzynarodowemu audytorium zalety mieszkania i pracy w Warszawie.


http://www.cdprojektred.com/Press_Room/ ... ws_id,1690

kasia1
Chorąży sztabowy
Posty: 4139
Rejestracja: 13 lut 2006 11:51

Postautor: kasia1 » 18 sie 2012 14:49

No to są dobre wieści 2 gry typu AAA TO NIE ROK 2014 ale 2013 pewnie coś na wiosnę powiedzą bliżej.Zapowiedż ...itd.

.Laptop
Starszy chorąży
Posty: 1369
Rejestracja: 04 sie 2012 21:46

Postautor: .Laptop » 18 sie 2012 15:00

No to są dobre wieści 2 gry typu AAA TO NIE ROK 2014 ale 2013 pewnie coś na wiosnę powiedzą bliżej.Zapowiedż ...itd.
a Ty Kasiu jeszcze tu sie meczysz masz zdrowie era gier minela :oops: :lol:
O! ....---.--..../-...

Obrazek

kasia1
Chorąży sztabowy
Posty: 4139
Rejestracja: 13 lut 2006 11:51

Postautor: kasia1 » 19 sie 2012 14:13

Ja się nie męczę .Czekam cierpliwie na jesień co przyniesie,a to już niedługo.Zagranica nie odpuści takiej okazji Dobre wieści a spółka zdołowana i szorujemy po dnie od dłuższego czasu.Tylko czekać na efekt wybicia.

afterbefor
Chorąży
Posty: 741
Rejestracja: 16 maja 2011 15:59
Lokalizacja: ja mam wiedzieć?

Postautor: afterbefor » 19 sie 2012 21:09


Zawodowiec40
Chorąży sztabowy
Posty: 6113
Rejestracja: 21 gru 2011 18:34
Lokalizacja: SirVulcano-St.Choraży Sztabowy "zdradzony o świcie"

Postautor: Zawodowiec40 » 20 sie 2012 11:50

Dzin dobry , ale ruchy graniczace ze smiercia papiera..:)

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 20 sie 2012 14:07

Dzin dobry , ale ruchy graniczace ze smiercia papiera..:)
Czasy CDR minęły w ubiegłym roku i bardzo długo nie powrócą. Teraz na TOPie są inne spółki - jak np. ANTI/GET - nota bene w 2 miesiące mam na tej spółce już 100% zwrotu - tylko dzisiaj rośnie 20%. Gdybym był na CDR, to pewnie musiałbym czekać latami by podobnie podwoić kapitał, czyli aż kurs CDR osiągnie 9 zł. No ale nie piszę nic więcej bo zaraz gromy na mnie polecą :lol: .

Pozdrawiam i powodzenia życzę!

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 20 sie 2012 14:54

Dzin dobry , ale ruchy graniczace ze smiercia papiera..:)
Czasy CDR minęły w ubiegłym roku i bardzo długo nie powrócą. Teraz na TOPie są inne spółki - jak np.
...i powiedzial to osobnik dawno juz bez twarzy i imienia :oops:

afterbefor
Chorąży
Posty: 741
Rejestracja: 16 maja 2011 15:59
Lokalizacja: ja mam wiedzieć?

Postautor: afterbefor » 22 sie 2012 17:16

Dzin dobry , ale ruchy graniczace ze smiercia papiera..:)
Czasy CDR minęły w ubiegłym roku i bardzo długo nie powrócą. Teraz na TOPie są inne spółki - jak np. ANTI/GET - nota bene w 2 miesiące mam na tej spółce już 100% zwrotu - tylko dzisiaj rośnie 20%. Gdybym był na CDR, to pewnie musiałbym czekać latami by podobnie podwoić kapitał, czyli aż kurs CDR osiągnie 9 zł. No ale nie piszę nic więcej bo zaraz gromy na mnie polecą :lol: .

Pozdrawiam i powodzenia życzę!
to won na te twoje inne spółki i zabierz ze sobą te swoje mądrości i nie wracaj wcześniej jak w 2014. Wiele osób będzie Ci wdzięcznych.

kosmatek
Starszy chorąży
Posty: 1092
Rejestracja: 08 paź 2007 13:01
Lokalizacja: Spod ciemnej gwiazdy, nigdy spod stołu

Postautor: kosmatek » 23 sie 2012 14:16

(...)

to won na te twoje inne spółki i zabierz ze sobą te swoje mądrości i nie wracaj wcześniej jak w 2014. Wiele osób będzie Ci wdzięcznych.
afterbefor, skąd w tobie tyle złości i agresji? Stock, co by nie mówić, może i się myli, może i niektórych argumentów nie chce słyszeć, ale w porównaniu do coniektórych jest całkiem mimo pomyłek merytoryczny, kulturalny i nie nachalny. Porównaj sobie fora idm, oil, mci ... właście, a propos tego ostatniego, umilkł nam ostatnio Pan zmienna chorągiewka - nie napiszę wprost kto, bo znowu zasypie nas swoimi lamentami ;).

Stock możliwe że ma rację - mnie to by nawet cieszyło, gdyby spólka zaczęła zachowywać się stabilnie jak obligacje, bez tych spekulacyjnych jazd wte i wewte.
CDR <0.1% portfela; 0%XTB + na hajpie SUNEX! ~ 70% portfela, reszta oblig., pryw. pożyczki, lokaty; od lat czekam na prawdziwą bessę, to wiosną 2020 się nie liczy 8)

Marcus_301628
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2201
Rejestracja: 23 kwie 2010 17:21

Postautor: Marcus_301628 » 23 sie 2012 14:24

(...)

to won na te twoje inne spółki i zabierz ze sobą te swoje mądrości i nie wracaj wcześniej jak w 2014. Wiele osób będzie Ci wdzięcznych.
afterbefor, skąd w tobie tyle złości i agresji? Stock, co by nie mówić, może i się myli, może i niektórych argumentów nie chce słyszeć, ale w porównaniu do coniektórych jest całkiem mimo pomyłek merytoryczny, kulturalny i nie nachalny. Porównaj sobie fora idm, oil, mci ... właście, a propos tego ostatniego, umilkł nam ostatnio Pan zmienna chorągiewka - nie napiszę wprost kto, bo znowu zasypie nas swoimi lamentami ;).

Stock możliwe że ma rację - mnie to by nawet cieszyło, gdyby spólka zaczęła zachowywać się stabilnie jak obligacje, bez tych spekulacyjnych jazd wte i wewte.
Kosmatek do końca 2013 na spółce nie powinno być większych zawirowań, gdyż nie ma za bardzo pod co. Ale jako, że w2013 nie ma żadnej gry to kurs może i o 3.xx się otrzeć. Ale to jest giełda więc zależy od sentymentu rynku. Za to jedno jest pewne 2014 i 2015 należą do Optyka :lol:

kosmatek
Starszy chorąży
Posty: 1092
Rejestracja: 08 paź 2007 13:01
Lokalizacja: Spod ciemnej gwiazdy, nigdy spod stołu

Postautor: kosmatek » 23 sie 2012 14:36

(...)

to won na te twoje inne spółki i zabierz ze sobą te swoje mądrości i nie wracaj wcześniej jak w 2014. Wiele osób będzie Ci wdzięcznych.
afterbefor, skąd w tobie tyle złości i agresji? Stock, co by nie mówić, może i się myli, może i niektórych argumentów nie chce słyszeć, ale w porównaniu do coniektórych jest całkiem mimo pomyłek merytoryczny, kulturalny i nie nachalny. Porównaj sobie fora idm, oil, mci ... właście, a propos tego ostatniego, umilkł nam ostatnio Pan zmienna chorągiewka - nie napiszę wprost kto, bo znowu zasypie nas swoimi lamentami ;).

Stock możliwe że ma rację - mnie to by nawet cieszyło, gdyby spólka zaczęła zachowywać się stabilnie jak obligacje, bez tych spekulacyjnych jazd wte i wewte.
Kosmatek do końca 2013 na spółce nie powinno być większych zawirowań, gdyż nie ma za bardzo pod co. Ale jako, że w2013 nie ma żadnej gry to kurs może i o 3.xx się otrzeć. Ale to jest giełda więc zależy od sentymentu rynku. Za to jedno jest pewne 2014 i 2015 należą do Optyka :lol:
No też tak myślę :). I mi zależy żeby właśnie było spokojnie, bo przez wahania z ubiegłego roku jestem niestety w plecy w porównaniu do tego, gdybym nic nie robił. Spekuła mnie ogłupiła i wzbudziła chciwość :). Kupić, zapomnieć, czekać, w końcu firmy rozwija się w perspektywie lat. A spekulować to można sobie małym kawałkiem - dziś np. hawe daje nieźle po adrenalinie, nie ukrywam, mam trochę właśnie po to, by cdreda nie tykać...
CDR <0.1% portfela; 0%XTB + na hajpie SUNEX! ~ 70% portfela, reszta oblig., pryw. pożyczki, lokaty; od lat czekam na prawdziwą bessę, to wiosną 2020 się nie liczy 8)

kasia1
Chorąży sztabowy
Posty: 4139
Rejestracja: 13 lut 2006 11:51

Postautor: kasia1 » 23 sie 2012 15:03

Już niedługo coś zacznie się dziać .'S'tali Bywalcy "zagladają bez jakiś fajerwerków.Szorujemy ale już niedługo nastąpi przełom.

kert
Chorąży sztabowy
Posty: 5904
Rejestracja: 16 lis 2005 18:17

Postautor: kert » 23 sie 2012 15:42

Już niedługo coś zacznie się dziać .'S'tali Bywalcy "zagladają bez jakiś fajerwerków.Szorujemy ale już niedługo nastąpi przełom.
Naprawde?! i bedziesz mnie lubieć?
MIŁEGO DNIA


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości