ATM [ATM] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
bieniu
Starszy plutonowy
Posty: 38
Rejestracja: 19 lip 2008 17:00

Postautor: bieniu » 08 lis 2008 15:00

No to mamy 1 330tyś straty na czysto, ech :x
Z kąd to wziąłeś?
Nie mogę się doszukać...
już wiem...

REKLAMA


Janosic
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 213
Rejestracja: 28 lip 2007 14:29

Postautor: Janosic » 09 lis 2008 09:33

Witam.

Zacznę od informacji dla tych, którzy mnie nie znają. Od trzech lat prowadzę firmę KPconsulting.
Od początku pod własnym nazwiskiem. Uruchomiłem ją przedstawiając na swojej stronie transakcje z rynku futures pokazujące ponad trzy tysięczną stopę zwrotu. Ten start z roku 2006 okazał się falstartem. Dostałem po D***. Nie doceniłem siły przeciwnika, którym jest przyglądający ci się „rynek”. Gdy robisz zysk zbyt dużym ryzykiem, wyłącznie kwestią czasu jest twoja porażka.

Mam nadzieję, iż choć niektórzy z Was docenią różnicę, w stosunku do „zawodowców” reklamujących swoje wybitne osiągnięcia wyłącznie Nickiem, zapewniającym nieskończoną ilość nowych żyć... w przypadku porażki. Osiągniecie mistrzostwa w tej dziedzinie wymaga przetrwania dużych ich ilości. Ja mam ich na koncie sporo. Mam też wybitne sukcesy i jeden problem. Do tej pory osiągałem wyłącznie sukcesy cząstkowe. Teraz przyszedł czas na sukces pełny.

W ciągu najbliższych kilku lat stworzę największy fundusz w Polsce do którego wejdzie milion naszych rodaków. Mam predyspozycje psychiczne i od czterech tygodni udawadniam predyspozycje zawodowe. Poniżej link do wątku w którym to czynię. Choć z jednej strony twierdzę, iż jestem w tej chwili najlepszym traderem w tym kraju ( można obejrzeć moje transakcje na rynku Forex ) z drugiej strony jestem lecąc cytatem z pewnego filmu „ w czarnej d.” Nie mogąc pogodzić się z porażką roku 2007 zakręcałem się coraz bardziej. Nie miałem rezerw.

Dlatego dziś moja propozycja dla tych, którzy mi zaufają jest specjalna. Ludzie mają tendencje do okazywania braku zaufania tym większego im bardziej ktoś obiecuje... Dlatego w skrócie tylko powiem, iż oprócz co miesięcznych zysków to co Wam proponuję jest również rodzajem opcji, która zabezpiecza 90 procent wszystkiego co zarobię w ciągu najbliższych trzech lat dla tych, którzy obejmą pierwsze sto Praw do Udziałów w mojej firmie. To bardzo ciekawa konstrukcja, ale szczegóły to już w umowie, którą rozsyłam zainteresowanym. Biorąc pod uwagę zyski, które cały czas pokazuję, zwrot z kapitału powinien nastąpić po kilku miesiącach. Gdy stworzę taką firmę jaką planuję, zwrot z tej inwestycji będzie gigantyczny.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=135324

Pozdrawiam.
Krzysztof Perz

norton
Podporucznik
Posty: 13027
Rejestracja: 24 sie 2007 18:34

Postautor: norton » 14 lis 2008 17:48

ATM - Informacja o nabyciu akcji ( 48 / 2008 )

Treść raportu:
Zarząd ATM S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, że w dniu dzisiejszym do Spółki wpłynęła informacja o nabyciu przez Prezesa Zarządu - Romana Szweda w dniach 20.10-13.11.2008 roku łącznie 27089 akcji ATM S.A. po średniej cenie 5,03 zł.
Wiedza o wszystkim pochodzi od wszystkich.
Mahatma Gandhi

halohalo.pl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3772
Rejestracja: 22 mar 2007 01:15
Kontakt:

Postautor: halohalo.pl » 14 lis 2008 19:15

He he, bardzo ładnie 8)

norton
Podporucznik
Posty: 13027
Rejestracja: 24 sie 2007 18:34

Postautor: norton » 18 lis 2008 17:31

ATM - Informacja o nabyciu akcji ( 49 / 2008 )

Treść raportu:
Zarząd ATM S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, że w dniu dzisiejszym do Spółki wpłynęła informacja o nabyciu przez Wiceprezesa Zarządu â?? Tadeusza Czichona w dniach 15-17.10. oraz 14-18.11.2008 r. łącznie 6417 akcji ATM S.A. po średniej cenie 5,23 zł.
Wiedza o wszystkim pochodzi od wszystkich.
Mahatma Gandhi

halohalo.pl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3772
Rejestracja: 22 mar 2007 01:15
Kontakt:

Postautor: halohalo.pl » 18 lis 2008 18:26

he, he pięknie 8)

OŻEŁ
Chorąży
Posty: 738
Rejestracja: 18 maja 2008 15:36
Lokalizacja: tubylec

Postautor: OŻEŁ » 18 lis 2008 18:35

to wczoraj była tu historyczna gleba :?
lepiej być wielkim idiotąObrazekniż małą ciotą

halohalo.pl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3772
Rejestracja: 22 mar 2007 01:15
Kontakt:

Postautor: halohalo.pl » 18 lis 2008 22:33

To może jutro historyczny wzrost :lol: [/u]

halohalo.pl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3772
Rejestracja: 22 mar 2007 01:15
Kontakt:

Postautor: halohalo.pl » 20 lis 2008 19:42

Dzisiaj pakiet 59567 akcji po 5,95 8)

norton
Podporucznik
Posty: 13027
Rejestracja: 24 sie 2007 18:34

Postautor: norton » 08 gru 2008 18:09

ATM - Informacja o zmianie stanu posiadania akcji Spółki ( 51 / 2008 )

Treść raportu:
Zarząd ATM S.A. w Warszawie informuje, że w dniu dzisiejszym do Spółki wpłynęło zawiadomienie od Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. o zmianie ogólnej liczby głosów w Spółce, na skutek której Millennium Fundusz Inwestycyjny Otwarty reprezentowany przez Millennium TFI S.A., w wyniku transakcji sprzedaży 300 000 sztuk akcji ATM S.A. rozliczonych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 05.12.2008 r., posiada poniżej 5% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki. Liczba akcji posiadanych przed zmianą udziału przez Millennium Fundusz Inwestycyjny Otwarty wynosiła 1 862 873 sztuk, co stanowiło 5,1746% ogólnej liczby wyemitowanych akcji i dawało 1 862 873 (5,1746%) głosów na Walnym Zgromadzeniu. Liczba posiadanych akcji Spółki po zmianie udziału wynosiła 1 562 873 sztuk, co stanowi 4,3413% ogólnej liczby wyemitowanych akcji i daje 1 562 873 (4,3413%) głosów na Walnym Zgromadzeniu.
Wiedza o wszystkim pochodzi od wszystkich.
Mahatma Gandhi

halohalo.pl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3772
Rejestracja: 22 mar 2007 01:15
Kontakt:

Postautor: halohalo.pl » 08 gru 2008 18:28

Tylko, że nikt wcześniej nie wkleił a mi się też nie chciało :wink: :

17:28 28.11.2008
ATM SA informacja o nabyciu akcji

Raport bieżący 50/2008 Zarząd ATM S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, że w dniu dzisiejszym do Spółki wpłynęła informacja o nabyciu przez Wiceprezesa Zarządu - Tadeusza Czichona w dniach 19-28.11.2008 r. łącznie 14 980 akcji ATM S.A. po średniej cenie 4,69 zł.

8)

OŻEŁ
Chorąży
Posty: 738
Rejestracja: 18 maja 2008 15:36
Lokalizacja: tubylec

Postautor: OŻEŁ » 08 gru 2008 18:38

.... Millennium TFI S.A., w wyniku transakcji sprzedaży 300 000 sztuk akcji ATM S.A. rozliczonych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 05.12.2008 r., posiada poniżej 5% ....
O Jezu ! :shock: Ratuj [-o<
lepiej być wielkim idiotąObrazekniż małą ciotą

Marcepan
Sierżant sztabowy
Posty: 101
Rejestracja: 28 paź 2005 14:11

Postautor: Marcepan » 08 gru 2008 19:51

.... Millennium TFI S.A., w wyniku transakcji sprzedaży 300 000 sztuk akcji ATM S.A. rozliczonych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 05.12.2008 r., posiada poniżej 5% ....
O Jezu ! :shock: Ratuj [-o<
Upss, możemy mieć (ale nie musimy) sypacza z ukrycia 8)
- ale, takie czasy, że da się z tym żyć :lol:
- no kiedyś przecież będzie lepiej.

Pozdrawiam Wszystkich Akcjonariuszy ATM - Prezesa Tadeusz też 8)

halohalo.pl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3772
Rejestracja: 22 mar 2007 01:15
Kontakt:

Postautor: halohalo.pl » 08 gru 2008 20:19

Tylko ile razy po takich infach były wzrosty i to solidne. Jutro UP!

AG
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2597
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: AG » 08 gru 2008 21:16

Płać komórką prosto z konta za bilet

Bank Citi Handlowy, Polkomtel &#8211; operator sieci Plus, oraz agent rozliczeniowy mPay, przy udziale Zarządu Transportu Miejskiego, wprowadzają usługę "Płać komórką", która pozwala klientom na dokonywanie płatności telefonem komórkowym bezpośrednio z rachunku bankowego klienta w Citi Handlowy. Po raz pierwszy z tej możliwości będą mogli skorzystać pasażerowie warszawskiej komunikacji miejskiej, którzy będą mogli w ten sposób kupować bilety czasowe ZTM. "Płać komórką" ma szansę w krótkim czasie stać się pierwszym powszechnym standardem płatności mobilnych w Polsce.

"Płać komórką" to ogromny przełom na rynku płatności mobilnych możliwy dzięki historycznemu porozumieniu. Po raz pierwszy bank, operator sieci komórkowej oraz agent rozliczeniowy porozumiały się co do modelu biznesowego. Dzięki takiemu porozumieniu, klienci posiadający konto w Citi Handlowy oraz komórkę w sieci Plusa mogą w prosty i pewny sposób dokonywać płatności mobilnych. Wprowadzana przez nas innowacja w płatnościach mobilnych może stać się dzięki temu masowa, z czasem standardem, do którego będą dołączać inni - tłumaczy Sławomir S. Sikora, Prezes Zarządu banku Citi Handlowy.

Plus jest pierwszą siecią komórkową w Polsce, która już ponad rok temu zaoferowała klientom możliwość korzystania z mobilnych płatności. Teraz, jak na innowatora na polskim rynku telefonii komórkowej przystało, przy współpracy z Bankiem Citi Handlowy i mPayem wchodzimy w nowy, kluczowy etap rozwoju tego projektu, a przy tym wyznaczamy kierunki rozwoju i standard dla całego rynku - powiedział Jarosław Bauc, Prezes Zarządu Polkomtel S.A. Wierzymy, że dzięki powiązaniu usługi bezpośrednio z kontem bankowym mobilne płatności w szybkim tempie staną się bardzo popularne, a Polacy szybko odkryją ich liczne zalety. Należy również dodać, że Polska jest pierwszym krajem w Europie gdzie taka współpraca powiodła się z korzyścią dla klientów - dodał J. Bauc, Prezes Polkomtela.

Dzięki Zarządowi Transportu Miejskiego nowa usługa ma szansę na stałe zaistnieć w świadomości warszawiaków. A pasażerowie komunikacji miejskie zyskują nowy, wygodny sposób płacenia za bilety czasowe. Żeby kupić bilet, nie będą musieli szukać czynnego kiosku, nie będą musieli nawet mieć przy sobie pieniędzy. Wystarczy, że będą mieli telefon komórkowy. Dzięki możliwości płacenia za bilet komunikacji miejskiej komórką, pasażerowie będą mogli kupić bilety o każdej porze i z każdego miejsca &#8211; mówi Leszek Ruta, Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego.

Usługa "Płać komórką za bilet czasowy komunikacji miejskiej z konta" jest wygodna i prosta. Nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji. Wystarczy wpisanie w telefonie numeru *145*, a potem kodu dla odpowiedniego rodzaju biletu i kolejno znaku #. Kody dla biletów są następujące: 20-minutowy - 220020, 40-minutowy - 220040, 60-minutowy - 220060, 90-minutowy - 220090.

Płatności mobilne Citibank "Płać komórką" akceptowane są dzisiaj w ponad 1.500 punktach usługowo-handlowych. W pierwszym etapie realizacji projektu usługa jest dostępna przede wszystkim w Warszawie. W płatnościach Citi Handlowy realizowanych za pomocą telefonu komórkowego wprowadzono limity bezpiecznych płatności. Pojedyncza transakcja nie będzie, więc mogła być wyższa niż 300 złotych, a dzienny limit płatności mobilnych ustalony został na poziomie 500 złotych. Usługa płatności mobilnych "Płać komórką" jest bezpłatna, a klienci usługę będą mogli aktywować podpisując umowę o elektroniczny instrument płatniczy w oddziałach banku Citi Handlowy lub przez Citiphone.

mPay jest pierwszym Agentem Rozliczeniowym w Polsce, który już w 2007 roku wdrożył usługę płatności za pomocą telefonów komórkowych. Firma mPay, jako twórca innowacyjnego polskiego rozwiązania, przywiązuje dużą wagę do faktu, iż nasi partnerzy &#8211; Polkomtel i Citi Handlowy &#8211; zaprosili nas do wspólnej inicjatywy wytyczającej nowe trendy dla rynku płatności. Obecną inicjatywę postrzegamy jako ważny krok w drodze do integracji największych podmiotów rynku płatności mobilnych. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań umożliwiających masowe wykorzystanie telefonu jako instrumentu płatniczego. Warto podkreślić, że w obszarze tej nowoczesnej formy wykorzystania telefonu, jesteśmy w czołówce krajów europejskich - powiedział Konrad Łuczak, Prezes Zarządu mPay S.A.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości