Lentex [LTX] część 2

wszystko na temat spółek publicznych
mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 06 maja 2006 10:48

Nie ma się o co sprzeczać.
Faktem jest że nie po raz pierwszy nazywano kogoś bezpodstawnie naganiaczem. Dla mnie naganiacz to negatywne określenie - które powinno być używane w stosunku do kogoś kto namawia do zakupu spółki która albo spadnie albo nie urośnie.
Okazuje się więc że określenia "naganiacz" - najchętniej używają nieudacznicy, jednostki słabe które nie mają odwagi zainwestować - a wkurwia ich że ktoś inny zarabia ...

oj tu masz rację wkyrwia, wkurwia ale niekoniecznie muszą to okazywać rysując mi auto!!!!! Z rana sie wkurwiłem na maksa pod piekarnią.

REKLAMA


SA366
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3660
Rejestracja: 01 maja 2006 09:41

Postautor: SA366 » 06 maja 2006 10:50

Duzo pojawia sie w sieci ludzi którzy
- nie załapali się
- zazdroszczą
- chca wejsć jak najtaniej
Będą pisać teraz różne rzeczy.
Wytrwali zarobią jednak mając nie zmienne przekonanie !
zapamiętajcie to
Zastanawiam się pod jakim nickiem pisałeś wcześniej.
Nie "wczesniej", ale rownolegle :!: :idea: :wink: :lol:

P.S. Typuje Pana Rakietmistrza. 8)
JESTEŚ W BŁĘDZIE

Na dniach miałes napisac o nowej rakiecie.
Kiedy poznamy szczegóły ?? :lol:
W NADCHODZĄCYM TYGODNIU .
KOCZY SIĘ STABILIZACJA

A LENTEX JESZCZE NIE SKONCZYŁ SWOJEJ DROGI ON DOPIERO ZACZOŁ DO PIERWSZEGO PRZYSTANKU KTÓRY BĘDZIE JAK BĘDZIE BARDZO KRÓTKI.

Robbson
Starszy chorąży
Posty: 1965
Rejestracja: 29 kwie 2006 07:00

Postautor: Robbson » 06 maja 2006 10:51

Byłem dzis cały dzięń w pracy. Myslę sobie poczytam co się dziś działo, a was tu wszystkich prawie popieściło nieźle. WQrwienie wielkie.
Posprzedawaliscie lentex czy co?

Jutro coś skrobnę, mam wydaje mi się ciekawe przemyślenia co do LTX po dzisiejszej sesji. Podejrzewam że przyszły tydzień będzie niesamowity, jutro napiszę dlaczego .Wydaje mi się mam już wszystkie klocki do układanki Lentex/Panowie F&M
napisz dzisiaj.wlaśnie wrócilem od koleżamki z drinka w wyśmienitym chumorze i chetnie poczytam jaka jest Twoja teoria 8)
widze ze znowu na tej samej łodzi płyniemy pozdrawiam :)
Wszyscy, tylko tym razem ta łódż została objęta przez najwyższej klasy sterników , wyposażona w najnowsze zdobycze nawigacji i zabezpieczeń przed kataklizmami tak aby w ZAŁOŻONYM CZASIE dopłynąć do Z GÓRY wyznaczonego celu. I co bardzo zabawne dla uwaznie obserwujących to co się dzieje na łodzi ten cel da się określić liczbą wymierną :))) Wiem jaki jest cel panów F&M ( wysokość kursu na jaki liczą ) i jaki był ich cel biznesowy inwestowania w LTX. Dziś jeszcze to uzasadnię na forum.

SA366
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3660
Rejestracja: 01 maja 2006 09:41

Postautor: SA366 » 06 maja 2006 10:52

Byłem dzis cały dzięń w pracy. Myslę sobie poczytam co się dziś działo, a was tu wszystkich prawie popieściło nieźle. WQrwienie wielkie.
Posprzedawaliscie lentex czy co?

Jutro coś skrobnę, mam wydaje mi się ciekawe przemyślenia co do LTX po dzisiejszej sesji. Podejrzewam że przyszły tydzień będzie niesamowity, jutro napiszę dlaczego .Wydaje mi się mam już wszystkie klocki do układanki Lentex/Panowie F&M
napisz dzisiaj.wlaśnie wrócilem od koleżamki z drinka w wyśmienitym chumorze i chetnie poczytam jaka jest Twoja teoria 8)
widze ze znowu na tej samej łodzi płyniemy pozdrawiam :)
Wszyscy, tylko tym razem ta łódż została objęta przez najwyższej klasy sterników , wyposażona w najnowsze zdobycze nawigacji i zabezpieczeń przed kataklizmami tak aby w ZAŁOŻONYM CZASIE dopłynąć do Z GÓRY wyznaczonego celu. I co bardzo zabawne dla uwaznie obserwujących to co się dzieje na łodzi ten cel da się określić liczbą wymierną :))) Wiem jaki jest cel panów F&M ( wysokość kursu na jaki liczą ) i jaki był ich cel biznesowy inwestowania w LTX. Dziś jeszcze to uzasadnię na forum.
150 -200 zł przed emisją

Robbson
Starszy chorąży
Posty: 1965
Rejestracja: 29 kwie 2006 07:00

Postautor: Robbson » 06 maja 2006 10:54

Byłem dzis cały dzięń w pracy. Myslę sobie poczytam co się dziś działo, a was tu wszystkich prawie popieściło nieźle. WQrwienie wielkie.
Posprzedawaliscie lentex czy co?

Jutro coś skrobnę, mam wydaje mi się ciekawe przemyślenia co do LTX po dzisiejszej sesji. Podejrzewam że przyszły tydzień będzie niesamowity, jutro napiszę dlaczego .Wydaje mi się mam już wszystkie klocki do układanki Lentex/Panowie F&M
napisz dzisiaj.wlaśnie wrócilem od koleżamki z drinka w wyśmienitym chumorze i chetnie poczytam jaka jest Twoja teoria 8)
widze ze znowu na tej samej łodzi płyniemy pozdrawiam :)
Wszyscy, tylko tym razem ta łódż została objęta przez najwyższej klasy sterników , wyposażona w najnowsze zdobycze nawigacji i zabezpieczeń przed kataklizmami tak aby w ZAŁOŻONYM CZASIE dopłynąć do Z GÓRY wyznaczonego celu. I co bardzo zabawne dla uwaznie obserwujących to co się dzieje na łodzi ten cel da się określić liczbą wymierną :))) Wiem jaki jest cel panów F&M ( wysokość kursu na jaki liczą ) i jaki był ich cel biznesowy inwestowania w LTX. Dziś jeszcze to uzasadnię na forum.
150 -200 zł przed emisją

Bingo SA ale bliżej 200 niz 150

MIMI
Chorąży sztabowy
Posty: 5182
Rejestracja: 14 gru 2005 14:27
Lokalizacja: Z państwa bezprawia

Postautor: MIMI » 06 maja 2006 11:00

ZAPRASZAM DO GłOSOWANIA NA WASZE CZARNE KONIE 2006
CZYLI SPółKI KTóRE DADZą 100% STOPE ZWROTU OD 1 MAJA DO KONCA ROKU 2006.

NiE TRAKTUJCIE TEGO JAKO NAGANIANIE ALE ZABAWę

W PRZYSZłYM TYGODNIU W HYDE PARKU RUSZY ANKIETA Z WASZYMI TYPAMI ALE W ANKIECIE BEDZIE TYLKO 10 SPółEK, KTóRE UZYSKAJA NAJWIECEJ GłOSóW

POZDRAWIAM I ZYCZE MILEJ ZABAWY.

LINK DO WąTKU:
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 09a068793d
...istotą świecy nie jest wosk, choć on zostawia ślady, ale jej światło.
A. de S.-E.

MARIO777777
Chorąży
Posty: 942
Rejestracja: 14 sie 2005 10:05

Postautor: MARIO777777 » 06 maja 2006 11:07

:lol: Czy lentex wygrał międzynarodowy przetarg na eksploatacje helu z kosmosu .Czy ktoś racjonalnie odpowie jakie są perSpektywy przed Lentexem na najbliższe lata ?

SA366
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3660
Rejestracja: 01 maja 2006 09:41

Postautor: SA366 » 06 maja 2006 11:10

:lol: Czy lentex wygrał międzynarodowy przetarg na eksploatacje helu z kosmosu .Czy ktoś racjonalnie odpowie jakie są perSpektywy przed Lentexem na najbliższe lata ?
DUZO KONTRAKTÓW, LEPSZE WYNIKI, NOWY AKCJONARIAT , AKWIZYCJE

MARIO777777
Chorąży
Posty: 942
Rejestracja: 14 sie 2005 10:05

Postautor: MARIO777777 » 06 maja 2006 11:13

:lol: Czy lentex wygrał międzynarodowy przetarg na eksploatacje helu z kosmosu .Czy ktoś racjonalnie odpowie jakie są perSpektywy przed Lentexem na najbliższe lata ?
DUZO KONTRAKTÓW, LEPSZE WYNIKI, NOWY AKCJONARIAT , AKWIZYCJE


To okey . Bo mi troche wpadło do koszyka wczoraj i nie spodziewałem się takiego ruchu w końcówce . :lol:

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Postautor: Bartekkk » 06 maja 2006 11:16

no Panie i Panowie dobre informacje dobiegaja z dzisjeszego Parkietu :)


miłego weekendu :)
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

Robbson
Starszy chorąży
Posty: 1965
Rejestracja: 29 kwie 2006 07:00

Postautor: Robbson » 06 maja 2006 11:16

:lol: Czy lentex wygrał międzynarodowy przetarg na eksploatacje helu z kosmosu .Czy ktoś racjonalnie odpowie jakie są perSpektywy przed Lentexem na najbliższe lata ?

Perspektywy nakreśla strategia spółki na lata do 2010 ale ponieważ strategię przygotował zarząd sprzed zmiany włascicielskiej kilka jej elementów ulegnie lekkim :)) modyfikacjom. Z punktu widzenia drobnego akcjonariatu te modyfikacje będa bardzo korzystne . A prognozy na lata następne ? Bez zmian . LTX planuje zostać jednym z największych i najnowocześniejszych w Europie producentów wykładzin i włóknin technicznych ale aby to zrealizowac potrzebuje 70 mln zł na inwestycje

BMW Z3
Młodszy chorąży
Posty: 556
Rejestracja: 17 kwie 2006 13:24

Postautor: BMW Z3 » 06 maja 2006 11:17

:lol: Czy lentex wygrał międzynarodowy przetarg na eksploatacje helu z kosmosu .Czy ktoś racjonalnie odpowie jakie są perSpektywy przed Lentexem na najbliższe lata ?
wygrał eksploatację zasobów miedzi na marsie i zaraz kupi KGHM - ale życzę Wam dalszych wzrostów, jestem obkupiony gdzie indziej i nie mam za co tu wejść.

pozdrawiam i powodzenia
jak rośnie to i spadnie a jak spada to i wzrośnie - kwestia tego gdzie wtedy będziesz

ester
Chorąży
Posty: 753
Rejestracja: 06 wrz 2005 19:03
Lokalizacja: 3-city

Postautor: ester » 06 maja 2006 11:24

no Panie i Panowie dobre informacje dobiegaja z dzisjeszego Parkietu :)


miłego weekendu :)
Jak nic trzeba będzie dokupić 8)

Pozdr

robo_33772
Porucznik
Posty: 33302
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: ZERNICA-ZERNIKI

Postautor: robo_33772 » 06 maja 2006 11:47

Mądrala czytam Twoje posty z zaciekawieniem. Moim zdaniem jesteś O.K. Tyś powinien otworzyć drugą część Lentex ale mówi się trudno. Należy Cie się to jak psu buda. Trzecia cześć będzie Twoja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich na tym forum i życzę udanych inwestycji.

przepraszam ile dziecko ma lat?????????????????tak to ma najwieksze znaczenie dla kursu czy watek otworzy najwiekszy ch** forum znaczy madrala czy np skotan sa *** tu same dzieci siedza :shock: :shock: :shock:

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 06 maja 2006 12:40

Mądrala czytam Twoje posty z zaciekawieniem. Moim zdaniem jesteś O.K. Tyś powinien otworzyć drugą część Lentex ale mówi się trudno. Należy Cie się to jak psu buda. Trzecia cześć będzie Twoja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich na tym forum i życzę udanych inwestycji.

przepraszam ile dziecko ma lat?????????????????tak to ma najwieksze znaczenie dla kursu czy watek otworzy najwiekszy ch** forum znaczy madrala czy np skotan sa *** tu same dzieci siedza :shock: :shock: :shock:
hej robo!!!!
heheheheh ta sprawa urąga do tak powaznego problemu że aż szkoda gadać a tak poza tym czy ci panowie z parkietu nie mogli by wrócic do poprzednich ustawień gdzie wątek mial stron ile fabryka dala??? :? :? :?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: NiKtoś i 85 gości