Lentex [LTX] - czê¶æ XXXIV

wszystko na temat spółek publicznych
szymek1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7416
Rejestracja: 05 lis 2006 19:12
Lokalizacja: z nieba

Postautor: szymek1 » 31 gru 2006 01:27

Rajd pijanego kierowcy ulicami miasta
Sobota, 30 grudnia (17:25)

Wrocławscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który jadąc ulicami miasta uszkodził cztery samochody, a na końcu uderzył w wiadukt kolejowy. Miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.

Jak poinformował w sobotę kom. Krzysztof Zaporowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji, 31-latek kierujący volvo, wjechał najpierw w dwa zaparkowane przy drodze auta, po czym wycofał i jadąc dalej uszkodził dwa kolejne.

Na końcu wjechał w wiadukt kolejowy. - Wtedy wysiadł z auta i na miejscu wykrzykiwał "prowadż nas krzychuuu! Jesteśmy z Tobą!Miliardpińcet i nie ma bata !zatrzymali go świadkowie całego zdarzenia. Oni też wezwali natychmiast policję - wyjaśnił Zaporowski.

Mężczyzna, który jest mieszkańcem Wrocławia, trafił do izby wytrzeźwień. Odpowie za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. W zależności od dalszych ustaleń może odpowiedzieć także za stworzenie zagrożenia na drodze oraz za uszkodzenie mienia.
zemsta jest rozkoszą bogów

REKLAMA


marass
Młodszy chorąży
Posty: 411
Rejestracja: 07 sie 2006 15:04

Postautor: marass » 31 gru 2006 01:29

=D> =D> =D>

hubertos
Starszy chorąży
Posty: 1424
Rejestracja: 31 sty 2006 11:08

Postautor: hubertos » 31 gru 2006 01:30

Podaj źródłó szymek - dobre :wink:

szymek1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7416
Rejestracja: 05 lis 2006 19:12
Lokalizacja: z nieba

Postautor: szymek1 » 31 gru 2006 01:31

Podaj źródłó szymek - dobre :wink:
www.interia.pl

*** ,a ja ciągle ppytam gdzie nasz księżulek :lol:
zemsta jest rozkoszą bogów

szymek1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7416
Rejestracja: 05 lis 2006 19:12
Lokalizacja: z nieba

Postautor: szymek1 » 31 gru 2006 01:33

trza by mu pokute jaką zadać,co chopy ?
już ja wim jaką,już ja wim :wink:
zemsta jest rozkoszą bogów

Chomik_biskupa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3397
Rejestracja: 26 sie 2006 21:24
Lokalizacja: Stajnia ****SA, Wierny zasadom na zawsze! Mamy wspólny cel i plan, który staramy się zrealizować ...
Kontakt:

Postautor: Chomik_biskupa » 31 gru 2006 11:41

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

flic5
Chorąży sztabowy
Posty: 5761
Rejestracja: 23 gru 2005 14:40
Lokalizacja: PIEKARY SL.

Postautor: flic5 » 31 gru 2006 11:50

Witam panie i panowie ale zescie spamowali w nocy watek :lol: Wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU 2007 i przedewszystkim zeby nam nasz leniuszek rosl w oczach coby te 140zeta niebylo tylko abstrakcyjne :lol:

Account,
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2043
Rejestracja: 21 cze 2006 09:36

Postautor: Account, » 31 gru 2006 13:06

Sven.

Przeczytałem co wtrąciłem do Twojej dyskusji.
Fakt w nieładny sposób napisałem choć intencję miałem dobrą.
Ten prosty firewall jak go przedstawiasz jest bardzo, bardzo skuteczny i rozważ go tak czy inaczej. Nie miałbyś kłopotów.
Co do wagi pomyliłeś się ździebko. Okulary - do sparingów zdejmuję. Albo na swoją wagę jesteś bardzo dobry - albo zwyczajnie zadufany w sobie. Sądzę że to drugie. Chętnie skrzyżuję rękawice. Bo na gołe ręce nie idę - nie chcę miec prokuratora później na karku ani na sumieniu tego że Ci krzywdę zrobiłem. Ostatni sparing miałem dwa tygodnie temu z gościem dwa lata trenującym - coś tam już umie. Jego parametry 188/94. Takie chucherko jak ja, w okularkach, niemota normalnie, wygrało na punkty 5:1 (a dostałem raz bo poczułem sie zbyt pewnie i mnie skarcił). Sędziowana była jedna runda. Wiesz czemu napisałem o jednej minucie - bo w okolicach 40tej sekundy nie nawykłym do mocniejszych zabaw tlen sie w organiźmie kończy. Pusty balonik robi sie z największych kozaków i to nawet tych co za piłką mają siłę dwie godziny biegać.
Hardy jesteś - ja też byłem, ale już nie muszę. Hardość zachowuję na 3X2 minuty. Polecam bo fajna zabawa, brzuch nie rośnie i człowiek spokojnieszy na codzień.

Reasumując: sorry za nieładny sosób przedstawienia porady, żle to napisałem, jak *** - miałem kiepską wenę. Zona rozważ. Palantem i ciapą nie jestem. I bez złośliwości - zachowaj czasem troche pokory bo nigdy nie wiesz co "65" (choć jest tego sporo więcej) w okularkach potrafi.

Tobie i Wszystkim leniuchom Szczęśliwego Nowego Roku!
2006 był zajebisty. Oby 2007 nie był gorszy.

Perlikan
Chorąży sztabowy
Posty: 5666
Rejestracja: 21 lut 2006 20:59

Postautor: Perlikan » 31 gru 2006 13:38

Sven.

Przeczytałem co wtrąciłem do Twojej dyskusji.
Fakt w nieładny sposób napisałem choć intencję miałem dobrą.
Ten prosty firewall jak go przedstawiasz jest bardzo, bardzo skuteczny i rozważ go tak czy inaczej. Nie miałbyś kłopotów.
Co do wagi pomyliłeś się ździebko. Okulary - do sparingów zdejmuję. Albo na swoją wagę jesteś bardzo dobry - albo zwyczajnie zadufany w sobie. Sądzę że to drugie. Chętnie skrzyżuję rękawice. Bo na gołe ręce nie idę - nie chcę miec prokuratora później na karku ani na sumieniu tego że Ci krzywdę zrobiłem. Ostatni sparing miałem dwa tygodnie temu z gościem dwa lata trenującym - coś tam już umie. Jego parametry 188/94. Takie chucherko jak ja, w okularkach, niemota normalnie, wygrało na punkty 5:1 (a dostałem raz bo poczułem sie zbyt pewnie i mnie skarcił). Sędziowana była jedna runda. Wiesz czemu napisałem o jednej minucie - bo w okolicach 40tej sekundy nie nawykłym do mocniejszych zabaw tlen sie w organiźmie kończy. Pusty balonik robi sie z największych kozaków i to nawet tych co za piłką mają siłę dwie godziny biegać.
Hardy jesteś - ja też byłem, ale już nie muszę. Hardość zachowuję na 3X2 minuty. Polecam bo fajna zabawa, brzuch nie rośnie i człowiek spokojnieszy na codzień.

Reasumując: sorry za nieładny sosób przedstawienia porady, żle to napisałem, jak *** - miałem kiepską wenę. Zona rozważ. Palantem i ciapą nie jestem. I bez złośliwości - zachowaj czasem troche pokory bo nigdy nie wiesz co "65" (choć jest tego sporo więcej) w okularkach potrafi.

Tobie i Wszystkim leniuchom Szczęśliwego Nowego Roku!
2006 był zajebisty. Oby 2007 nie był gorszy.
Ja myslałem po opisie ze wpadniesz w oko szymusiowi, pasowales na (ciote sorry) ale widze ze ty mogłbys byc Chuck Norris.
Chcesz staremu svenowi obic ryja, przestan jak staruszek bedzie chodzil na zlom :D przeca zyje ze starych puszek.
A nastepnie mama nie nauczyla ze starszych sie nie bije.
Ledwo mineły swieta a w ludziach tyle zlosci i nienawisci.
Wiec zycze wam milionerzy wiecej w nowym roku opanowania, zyczliwosci miłości ( normalnej), spotkania w zyciu jak najmniej zlych owadow na swojej drodze (Alkow ch$%%^jkow) i zdrowia i ciepła rodzinnego i zebyscie nie mieszkali w samotnosci. tym co lubia przyjarac zycze milych odlotow, a szymusiowi zeby zawsze mial przy sobie wazelinke, bo nie znasz szymus dnia ani godziny jak tos cie moze.... :twisted:
Pozostalym akcjonariuszom zycze zeby zawsze ktos kupowal pkc po 35k na leniu. Ale zgodnie z slowami gajosa co ma byc bedzie, a widac po dwoch ostatnich sesjach, ze te dni nadchodzą.

cukier1973
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2203
Rejestracja: 26 paź 2005 15:14

Postautor: cukier1973 » 31 gru 2006 13:53

Investorki Investory
Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i niech Nowy Rok spelni nam Nasze Miliardpinsetowe zyczenia


chomik a moze w starym roku jeszcze zradzisz nam te****sa

Nolimit
Młodszy chorąży
Posty: 432
Rejestracja: 04 paź 2006 14:46

Postautor: Nolimit » 31 gru 2006 14:00

Odemnie tez Najlepszego w Nowym Roku 8)

szymek1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7416
Rejestracja: 05 lis 2006 19:12
Lokalizacja: z nieba

Postautor: szymek1 » 31 gru 2006 14:02

Sven.

Przeczytałem co wtrąciłem do Twojej dyskusji.
Fakt w nieładny sposób napisałem choć intencję miałem dobrą.
Ten prosty firewall jak go przedstawiasz jest bardzo, bardzo skuteczny i rozważ go tak czy inaczej. Nie miałbyś kłopotów.
Co do wagi pomyliłeś się ździebko. Okulary - do sparingów zdejmuję. Albo na swoją wagę jesteś bardzo dobry - albo zwyczajnie zadufany w sobie. Sądzę że to drugie. Chętnie skrzyżuję rękawice. Bo na gołe ręce nie idę - nie chcę miec prokuratora później na karku ani na sumieniu tego że Ci krzywdę zrobiłem. Ostatni sparing miałem dwa tygodnie temu z gościem dwa lata trenującym - coś tam już umie. Jego parametry 188/94. Takie chucherko jak ja, w okularkach, niemota normalnie, wygrało na punkty 5:1 (a dostałem raz bo poczułem sie zbyt pewnie i mnie skarcił). Sędziowana była jedna runda. Wiesz czemu napisałem o jednej minucie - bo w okolicach 40tej sekundy nie nawykłym do mocniejszych zabaw tlen sie w organiźmie kończy. Pusty balonik robi sie z największych kozaków i to nawet tych co za piłką mają siłę dwie godziny biegać.
Hardy jesteś - ja też byłem, ale już nie muszę. Hardość zachowuję na 3X2 minuty. Polecam bo fajna zabawa, brzuch nie rośnie i człowiek spokojnieszy na codzień.

Reasumując: sorry za nieładny sosób przedstawienia porady, żle to napisałem, jak *** - miałem kiepską wenę. Zona rozważ. Palantem i ciapą nie jestem. I bez złośliwości - zachowaj czasem troche pokory bo nigdy nie wiesz co "65" (choć jest tego sporo więcej) w okularkach potrafi.

Tobie i Wszystkim leniuchom Szczęśliwego Nowego Roku!
2006 był zajebisty. Oby 2007 nie był gorszy.
szczwaniaku jeden Ty ,może ze mną byś spróbował,co ?
ja postury bruca lee ale prędkość błyskawicy :D
poza tym rozbroiłbym Cię samym tylko wyglądem ,więc nie kozacz bo jak się spotkamy w realu to.......... :evil:
ps.najlepszego
zemsta jest rozkoszą bogów

Avida_Dollars
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 213
Rejestracja: 29 paź 2006 11:51

Postautor: Avida_Dollars » 31 gru 2006 14:05

Wszystkim wspólnikom na LENIU spelnienia marzen i udanego 2007 :D
... a na Leniu zeby byla podobna stopa wzrostu jak w 2006 :D

gajos
Chorąży sztabowy
Posty: 5877
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: gajos » 31 gru 2006 14:44

Tokil odbiór..!!

mam zajefajną nowa muze.. 8)

"village kollektiv"

8)

picer69
Starszy chorąży
Posty: 1436
Rejestracja: 04 sie 2005 15:32

Postautor: picer69 » 31 gru 2006 15:08

Do zobaczenia w Nowym Roku łobuzy, dobrej nocy :D
Tysiące dni, lata niespłaconych ran,
czerwone psy, mordercy wielkich wspomnień, Judaszy płacz, srebrniki za ojczyzne,
fałszywe łzy za zbrodnie komunizmu!!!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości