INDYGO TECH MINERALS [IDG] księga IX

wszystko na temat spółek publicznych
Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 05 kwie 2017 20:03

skoncz poiuer..olic bo mnie az sie niedobrze robi po 2 piwe

tutaj NIGDY nie bedzie dobrze. N I G D Y, bo prezes to zwykly ...... a firma to zwykly ....

skoncz naganiac na ***, bo wiekszego idioty od siebie juz nei znajdziesz

milego dnia :)
One Ziolo to rule them all.

REKLAMA


keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 05 kwie 2017 20:13

skoncz poiuer..olic bo mnie az sie niedobrze robi po 2 piwe

tutaj NIGDY nie bedzie dobrze. N I G D Y, bo prezes to zwykly ...... a firma to zwykly ....

skoncz naganiac na ***, bo wiekszego idioty od siebie juz nei znajdziesz

milego dnia :)
miłego dnia o 20:00 :lol: nie pij bo to całkowicie cię pozbawia zdrowego myślenia :lol: dwa piwa :shock: widać że masz łeb do picia !! zacznij od jogurtu ! zamiast bredzić w amoku pijackim :lol: czas spędzisz na klopie ! tam jest dobre miejsce dla ciebie !! i nie wyzywaj od idiotów bo ty robisz to z siebie ! jednak nie wytrzymałeś i znowu plujesz jadem !! coraz bliżej twojej wielkiej kompromitacji !!! i kto tu na co nagania !! masz rozum ? to korzystaj z resztek !!

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 05 kwie 2017 20:28

2 piwka, bo wczesnie ide spac :)

smiec jest wart ***, zero, nic

badz dobrym czlowiekiem i nie podbijaj watku,

top sie w tym szambie sam
One Ziolo to rule them all.

GPF CAUSA2
Starszy chorąży
Posty: 1086
Rejestracja: 20 lis 2012 22:56

Postautor: GPF CAUSA2 » 05 kwie 2017 20:54

Chlop na 3 zmiany jedzie to i spac chodzi z kurami :lol:

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 05 kwie 2017 21:18

w tesco sa tylk 2 zmiany

do nauki glupcze :)
One Ziolo to rule them all.

krug1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2584
Rejestracja: 16 cze 2008 20:43

Postautor: krug1 » 05 kwie 2017 22:11

coś długo trwają te negocjacje ? :roll:

warunków upadłości likwidacyjnej :?: :lol:
Widać to nie taka prosta sprawa ta upadłość. :lol:

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 05 kwie 2017 22:23

on by juz dawno upadlos c oglosili, ale z parpem bedzie sie trzeba rozliczyc :D

jak kiedys dobrze zabaluje, to popelnie pismo do jakiegos wojewody :D

ze nabrali milionow a stoja jakies baraki w polu :D :D
One Ziolo to rule them all.

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 06 kwie 2017 07:39

nie szkoda ci czasu !! pisać na wątku który cię całkowicie nie dotyczy ? tylko nienawiść rozgrzewasz z przeszłości że umoczyłeś na IDG !! ogarnij że się i skończ pisać jak i czytać tu wraz z krugiem !! będziesz zdrowszy i trzeźwiejszy ! dobrego dnia :wink:

sicario
Chorąży
Posty: 900
Rejestracja: 21 sty 2016 11:58

Postautor: sicario » 06 kwie 2017 18:11


keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 06 kwie 2017 18:30

wiesz dobrze że ECR , LZMO , BCI , prochu nie wymyślili bo to już dawno temu zostało wymyślone !! ale jakie będzie produkował ECR izolatory korpusy ceramiczne to takie na jakie będzie zapotrzebowanie / takie firmy były ! są i będą !! konkurencja wolny rynek ? czy widziałeś gdzieś kominy z tej firmy ? trafiłeś w wyszukiwarce ! to jest i będzie firma ABB ma bardzo szeroką gamę izolatorów i co nikt już nic nie sprzeda ? :shock:

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 06 kwie 2017 18:40

Zwołali walne lzmo dotyczące dalszego istnienia spólki,
ja od bardzo dawna piszę, że te kominy należy zatopić w baltyku i zapomnieć, to jakieś kompletne nieporozumienie!
Oczywiście przed likwidacją wrzucić wszystkie koszty w te dwa gnioty i skupić się wyłącznie na kałzie,
ale kto mnie tam słucha, *** woli udawać że problemu nie ma i chować głowę w piasek, nawet na walne bał się przyjść. :roll:

sicario
Chorąży
Posty: 900
Rejestracja: 21 sty 2016 11:58

Postautor: sicario » 06 kwie 2017 18:47

wiesz dobrze że ECR , LZMO , BCI , prochu nie wymyślili bo to już dawno temu zostało wymyślone !! ale jakie będzie produkował ECR izolatory korpusy ceramiczne to takie na jakie będzie zapotrzebowanie / takie firmy były ! są i będą !! konkurencja wolny rynek ? czy widziałeś gdzieś kominy z tej firmy ? trafiłeś w wyszukiwarce ! to jest i będzie firma ABB ma bardzo szeroką gamę izolatorów i co nikt już nic nie sprzeda ? :shock:
podobno ich produkt jest innowacyjny :roll:

sicario
Chorąży
Posty: 900
Rejestracja: 21 sty 2016 11:58

Postautor: sicario » 06 kwie 2017 18:49

Zwołali walne lzmo dotyczące dalszego istnienia spólki,
ja od bardzo dawna piszę, że te kominy należy zatopić w baltyku i zapomnieć, to jakieś kompletne nieporozumienie!
Oczywiście przed likwidacją wrzucić wszystkie koszty w te dwa gnioty i skupić się wyłącznie na kałzie,
ale kto mnie tam słucha, *** woli udawać że problemu nie ma i chować głowę w piasek, nawet na walne bał się przyjść. :roll:
punkt 10 jest dobry :lol:

\Laptop|
Starszy chorąży
Posty: 1561
Rejestracja: 27 mar 2017 08:25

Postautor: \Laptop| » 06 kwie 2017 18:55

Zwołali walne lzmo dotyczące dalszego istnienia spólki,
ja od bardzo dawna piszę, że te kominy należy zatopić w baltyku i zapomnieć, to jakieś kompletne nieporozumienie!
Oczywiście przed likwidacją wrzucić wszystkie koszty w te dwa gnioty i skupić się wyłącznie na kałzie,
ale kto mnie tam słucha, *** woli udawać że problemu nie ma i chować głowę w piasek, nawet na walne bał się przyjść. :roll:
jak bys nie wiedzial znafco kontraktow ze to norma na walnych ten punkt ale lepiej sie mundrzyc co :)

sicario
Chorąży
Posty: 900
Rejestracja: 21 sty 2016 11:58

Postautor: sicario » 06 kwie 2017 18:57

Zwołali walne lzmo dotyczące dalszego istnienia spólki,
ja od bardzo dawna piszę, że te kominy należy zatopić w baltyku i zapomnieć, to jakieś kompletne nieporozumienie!
Oczywiście przed likwidacją wrzucić wszystkie koszty w te dwa gnioty i skupić się wyłącznie na kałzie,
ale kto mnie tam słucha, *** woli udawać że problemu nie ma i chować głowę w piasek, nawet na walne bał się przyjść. :roll:
jak bys nie wiedzial znafco kontraktow ze to norma na walnych ten punkt ale lepiej sie mundrzyc co :)
chyba na patroscierwach :roll:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości