pan Stanisław przewidział - (gn)Ida wygrała statuetkę

wszystko na temat spółek publicznych
DarekD
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3985
Rejestracja: 31 sie 2012 19:02

Postautor: DarekD » 23 lut 2015 12:14

Tak kurna, jesteśmy Żydami antysemitami :)

REKLAMA


Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Postautor: Neuter » 23 lut 2015 13:09

same sukcesy :oops:
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

Melzer
Plutonowy
Posty: 15
Rejestracja: 19 lut 2014 17:38

Postautor: Melzer » 23 lut 2015 13:23

bardzo dobry film, wyważone emocje.Jak dla mnie to nie jest film o żydach czy polakach ale a zagmatwanych czasach., i przetrwaniu lub nie jednostki ludzkiej.

DarekD
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3985
Rejestracja: 31 sie 2012 19:02

Postautor: DarekD » 23 lut 2015 13:34

Tylko Niemcy piszesz wielką literą ?

.Laptop`
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2135
Rejestracja: 28 sty 2015 19:31

Postautor: .Laptop` » 23 lut 2015 13:35

bardzo dobry film, wyważone emocje.Jak dla mnie to nie jest film o żydach czy polakach ale a zagmatwanych czasach., i przetrwaniu lub nie jednostki ludzkiej.
sam nick mowi kim jestes wiec to film o rodakach Twoich :)

DarekD
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3985
Rejestracja: 31 sie 2012 19:02

Postautor: DarekD » 23 lut 2015 13:43

bardzo dobry film, wyważone emocje.Jak dla mnie to nie jest film o żydach czy polakach ale a zagmatwanych czasach., i przetrwaniu lub nie jednostki ludzkiej.
To co bierzesz za "wyważone emocje" to są "niedopowiedzenia" - brak informacji o Niemcach ( w domyśle Polacy), brak informacji dlaczego zabił (w domyśle dla gospodarki), brak informacji jakich to "wrogów ludu" Lena na śmierć wysyłała..(Nila między innymi). Wyważone emocje :)
Tak i nie wytrzymała emocji i skoczyła z okna.. tyle że wylądowała w Oxfordzie jako prześladowana za semickie pochodzenie :)
(pochowana we wspólnym grobie chyba żeby jej nikt na marmur nie narobił)

Aha - to kiepski, zaklamany film drogi - nic więcej nic mniej.

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 23 lut 2015 13:53

bardzo dobry film, wyważone emocje.Jak dla mnie to nie jest film o żydach czy polakach ale a zagmatwanych czasach., i przetrwaniu lub nie jednostki ludzkiej.
To co bierzesz za "wyważone emocje" to są "niedopowiedzenia" - brak informacji o Niemcach ( w domyśle Polacy), brak informacji dlaczego zabił (w domyśle dla gospodarki), brak informacji jakich to "wrogów ludu" Lena na śmierć wysyłała..(Nila między innymi). Wyważone emocje :)
Tak i nie wytrzymała emocji i skoczyła z okna.. tyle że wylądowała w Oxfordzie jako prześladowana za semickie pochodzenie :)
(pochowana we wspólnym grobie chyba żeby jej nikt na marmur nie narobił)

Aha - to kiepski, zaklamany film drogi - nic więcej nic mniej.
o tym kogo wysyłała jest jedna scena zajęła w filmie może 20 sekund gość na sali sądowej mówi o zatrzymaniu delikwenta i znalezieniu u nie go szabli piłsudczykowskiej a więc wiadomo kim był ujęcie na Kuleszę w todze i koniec dalej nic nie ma tak jak o Niemcach a film chwilami nudny masakrycznie

Krytyk1
Starszy chorąży
Posty: 1961
Rejestracja: 22 gru 2006 12:53

Postautor: Krytyk1 » 23 lut 2015 13:57

temat holokaustu jest samograjem oskarowym w Hollywood, nawet jak się zrobi szzmirę

areka2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2172
Rejestracja: 22 gru 2011 15:26

Postautor: areka2 » 23 lut 2015 13:58

a film chwilami nudny masakrycznie

No cóż dla miłośników "Niezniszczalnych" każdy inny film będzie nudny. To tak jakby wielbicielom Big Brothera czy Tańca z gwiazdami ktoś proponował oglądanie teatru telewizji. Sorry, Ida nie jest dla ciebie. Nie ten target.

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 23 lut 2015 14:00


areka2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2172
Rejestracja: 22 gru 2011 15:26

Postautor: areka2 » 23 lut 2015 14:01

temat holokaustu jest samograjem oskarowym w Hollywood, nawet jak się zrobi szzmirę
Bzdura. "W ciemności" nie dostało Oscara, czym p. Holland zostala doprowadzona do furii - ona myślała dokładnie tak jak ty.

Członkowie Akademii to 6000 osób, które mieszkają w dużej części w USA i w d. mają jakiś holokaust czy inne tematy bezustannie wałkowane w Europie Wschodniej.

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 23 lut 2015 14:03

a film chwilami nudny masakrycznie

No cóż dla miłośników "Niezniszczalnych" każdy inny film będzie nudny. To tak jakby wielbicielom Big Brothera czy Tańca z gwiazdami ktoś proponował oglądanie teatru telewizji. Sorry, Ida nie jest dla ciebie. Nie ten target.
nie Ty o tym decydujesz co jest dla mnie ja oglądałem więc się dzielę spostrzeżeniami sceny w hotelu na dancingu w mieszkaniu ciotki dłużą się niemiłosiernie spokojnie można było z tego krótkometrażowy film zrobić ale trzeba było dmuchać gniota na NC pod oscary :lol:

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 23 lut 2015 14:05

temat holokaustu jest samograjem oskarowym w Hollywood, nawet jak się zrobi szzmirę
Bzdura. "W ciemności" nie dostało Oscara, czym p. Holland zostala doprowadzona do furii - ona myślała dokładnie tak jak ty.

Członkowie Akademii to 6000 osób, które mieszkają w dużej części w USA i w d. mają jakiś holokaust czy inne tematy bezustannie wałkowane w Europie Wschodniej.
tam ratował Żydów tu Polacy zamordowali

areka2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2172
Rejestracja: 22 gru 2011 15:26

Postautor: areka2 » 23 lut 2015 14:06

a film chwilami nudny masakrycznie

No cóż dla miłośników "Niezniszczalnych" każdy inny film będzie nudny. To tak jakby wielbicielom Big Brothera czy Tańca z gwiazdami ktoś proponował oglądanie teatru telewizji. Sorry, Ida nie jest dla ciebie. Nie ten target.
nie Ty o tym decydujesz co jest dla mnie ja oglądałem więc się dzielę spostrzeżeniami sceny w hotelu na dancingu w mieszkaniu ciotki dłużą się niemiłosiernie spokojnie można było z tego krótkometrażowy film zrobić ale trzeba było dmuchać gniota na NC pod oscary :lol:
No przecież zdiagnozowałem twój gust b. dokładnie, nie wymagam od miłośnikow kina akcji rozumienia kina wyrafinowanego, to tak jakbyś zamiast komiksow miał czytać poezję Leśmiana :-):-) Zbastuj z tematem, bo wśród idiotow wieść prym, to żadna chwała.

areka2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2172
Rejestracja: 22 gru 2011 15:26

Postautor: areka2 » 23 lut 2015 14:09

Wilu ludzi, szczególnie ze środowisk "prawicowych" nawet oglądając sierotkę Marysię, nie mówiac już o Czerwonym Kapturku dopatrzyłoby się plucia na ich ukochany kraj, ideały i bohaterów wyrwanych z kontekstu :-)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości