WSiP [WSP]

wszystko na temat spółek publicznych
Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 15 gru 2006 23:35

Jakubas zapowiada kupno 300 tys. akcji, a ludzie mu sypią za pół darmo.
A później będą mówili: Jakubas wydudkał drobnych inwestorów.
NAJPIERW ***** AKCJE PO 14 ZETA MINUS PODATEK

A TERAZ TRABI NA LEWO I PRAWO ,ZE BĘDZIE ***!!! :twisted: :lol: :lol:

PRZECIEZ TO KUPY SIE NIE TRZYMA! :lol: :lol:
Akcje sprzedały firmy Jakubasa, bo osoby prawne płacą podatek tylko od zysku na sprzedaży akcji. Sam Jakubas nie sprzedał bo miałby taki cyrk z podatkiem jak wszystkie osoby fizyczne. Wydaje się tocałkiem logiczne. Nieracjonalne jest tylko sprzedawanie akcji poniżej 14 zł. firmom Jakubasa.

PRZY OBECNEJ CENIE ZA WSIP DLA FIRM JAKUBASA NIE MA SENSU SPRZEDAWANIE ,ZAPŁACENIE PODATKU I ODKUPIENIE!
MASŁO MASLANE! :twisted: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

REKLAMA


matt75
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2083
Rejestracja: 01 lis 2006 20:03

Postautor: matt75 » 17 gru 2006 13:44

Jakubas zapowiada kupno 300 tys. akcji, a ludzie mu sypią za pół darmo.
A później będą mówili: Jakubas wydudkał drobnych inwestorów.
NAJPIERW ***** AKCJE PO 14 ZETA MINUS PODATEK

A TERAZ TRABI NA LEWO I PRAWO ,ZE BĘDZIE ***!!! :twisted: :lol: :lol:

PRZECIEZ TO KUPY SIE NIE TRZYMA! :lol: :lol:
Akcje sprzedały firmy Jakubasa, bo osoby prawne płacą podatek tylko od zysku na sprzedaży akcji. Sam Jakubas nie sprzedał bo miałby taki cyrk z podatkiem jak wszystkie osoby fizyczne. Wydaje się tocałkiem logiczne. Nieracjonalne jest tylko sprzedawanie akcji poniżej 14 zł. firmom Jakubasa.

PRZY OBECNEJ CENIE ZA WSIP DLA FIRM JAKUBASA NIE MA SENSU SPRZEDAWANIE ,ZAPŁACENIE PODATKU I ODKUPIENIE!
MASŁO MASLANE! :twisted: :lol:
Ja uważam, że warto sprzedać po 14,10 i kupić po 12,00. Ale ty Rysiu jesteś generalni na NIE. Masz WSIPa?

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 17 gru 2006 14:31

Jakubas zapowiada kupno 300 tys. akcji, a ludzie mu sypią za pół darmo.
A później będą mówili: Jakubas wydudkał drobnych inwestorów.
NAJPIERW ***** AKCJE PO 14 ZETA MINUS PODATEK

A TERAZ TRABI NA LEWO I PRAWO ,ZE BĘDZIE ***!!! :twisted: :lol: :lol:

PRZECIEZ TO KUPY SIE NIE TRZYMA! :lol: :lol:
Akcje sprzedały firmy Jakubasa, bo osoby prawne płacą podatek tylko od zysku na sprzedaży akcji. Sam Jakubas nie sprzedał bo miałby taki cyrk z podatkiem jak wszystkie osoby fizyczne. Wydaje się tocałkiem logiczne. Nieracjonalne jest tylko sprzedawanie akcji poniżej 14 zł. firmom Jakubasa.

PRZY OBECNEJ CENIE ZA WSIP DLA FIRM JAKUBASA NIE MA SENSU SPRZEDAWANIE ,ZAPŁACENIE PODATKU I ODKUPIENIE!
MASŁO MASLANE! :twisted: :lol:
Ja uważam, że warto sprzedać po 14,10 i kupić po 12,00. Ale ty Rysiu jesteś generalni na NIE. Masz WSIPa?

NIE MAM WSIP-A BO PRZY TEJ CENIE MNIE NIE INTERESUJE!
JESZCZE NIE JEST CZAS NA NIEGO!

ODNIOSĘ SIE TEZ DO DRUGIEJ CZĘSCI TWEGO POSTU!
1.JAKI JEST SENS SPRZEDAZY PO 14,10 I ODKUPIENIE PO 12????
MYSLE,MYSLE ,MYSLE I NIC MI NIE PRZYCHODZI DO GŁOWY!!!
JEST TO DLA MNIE NIEPOJETA ZAGADKA!!!
MOZESZ MI POMÓC WYJASNIC TĘ ZAWIŁOSC BO DO SZCZĘTU ZGŁUPIAŁEM NAD TOKIEM TWOJEGO ROZUMOWANIA.
ALBO JESTEM KRETYNEM ,,,,,ALBO :twisted: .......ALBO CZEGOS NIE ROZUMIEM! :lol:

POMINE FAKT SKUPIENIA DUZEJ ILOSCI WALORA NA RYNKU BEZ WPŁYWU NA WZROST KURSU.A TEN FAKT JAKUBAS MUSIAŁ Z PEWNOSCIĄ WZIĄĆ POD UWAGE SKORO ZDECYDOWAŁ SIĘ ***** SWÓJ PAKIET W *****! :lol: :lol: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 20 gru 2006 13:24

ALE DZIŚ JEBŁO!!! :lol: :lol: :lol:


PS.MATTI WYTŁUMACZYSZ MI W KONCU ,BO CAŁY CZAS NIE MOGE ROZKMINIC ZAGADKI JAKUBASA? :lol: :lol: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

zenin
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 19 sty 2006 22:04
Lokalizacja: Torun

Postautor: zenin » 20 gru 2006 23:23

Wszystkim wielbicielom WSIP zycze Wesolych Swiat, Szczesliwego Nowego Roku i powrotu kursu powyzej 13 zl.

Zdzichu

kawasaki
Chorąży
Posty: 891
Rejestracja: 05 kwie 2006 20:20

Postautor: kawasaki » 22 gru 2006 19:39

cieszę sięże kilka dni temu sprzedałem wsip bo jak patrzę na jakubasa to mam dość czego się nie tknie to s...li

matt75
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2083
Rejestracja: 01 lis 2006 20:03

Postautor: matt75 » 22 gru 2006 21:49

A Pionieer znów zwiększa swój udział w spółce. Wesołych Świąt

cancer66
Młodszy chorąży
Posty: 541
Rejestracja: 26 kwie 2006 17:03
Lokalizacja: 100-lyca

Postautor: cancer66 » 29 gru 2006 20:07

KOMISJA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I GIEŁD
Raport bieżący nr 96 / 2006
Data sporządzenia: 2006-12-29
Skrócona nazwa emitenta
WSIP
Temat
Zbycie aktywów o znacznej wartości
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
Zarząd Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych Spółka Akcyjna informuje, że 29 grudnia 2006 r. zawarł umowę sprzedaży nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Pankiewicza 3.

Nabywającym jest Fenmet Drugi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Radomsku przy ul. Reymonta 62, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 00000220067. Kwota transakcji wynosi 18 831 633 zł. Wartość ewidencyjna ww. nieruchomości w księgach rachunkowych WSiP S.A. wynosi 13 230 000 zł.

Informacje nt. przedmiotowej nieruchomości zawarte są w prospekcie emisyjnym WSiP (pkt 19.1 (i) Rozdział V, str. 126-127).
Zarząd WSiP S.A. nie posiada jakichkolwiek informacji nt. powiązań pomiędzy Spółką i osobami nią zarządzającymi lub nadzorującymi a podmiotem nabywającym ww. aktywa.

Kryterium uznania ww. aktywów za aktywa o znacznej wartości są kapitały własne WSiP S.A.

Zarząd Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych przeanalizuje obecną sytuację finansową Spółki i jeśli korekta prognozy wyników finansowych (opublikowanej 29 września br.) okaże się konieczna, informacja o niej zostanie niezwłocznie przekazana do publicznej wiadomości.


Nazwa arkusza: MESSAGE (ENGLISH VERSION)



To będziemy bliżej 13 8)

nickkk
Starszy sierżant
Posty: 73
Rejestracja: 08 lis 2006 22:26

Postautor: nickkk » 01 lut 2007 13:06

Cos cicho w Nowym Roku na tym watku. Wstyd Panowie, zeby pierwszy post w lutym pisac. Rysio zyje...............? jakie prognozy, kiedy ustrawa windujaca WSIP na 15zl?
pozdro

querwa
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 23 kwie 2006 19:27

Postautor: querwa » 09 lut 2007 14:20

ja tak mysle sobie o co chodzi z tymi wymiankami....
http://futures.abc.pl/ - forum z głową. Bez wulgaryzmów i naganiactwa. codzienne komentarze z wykresami.

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 11 lut 2007 14:44

ALE RUCH NA WATKU!
NIE PISZCIE TAK SZYBKO ,BO NIE NADĄŻAM CZYTAĆ
! :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

zenin
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 19 sty 2006 22:04
Lokalizacja: Torun

Postautor: zenin » 12 lut 2007 01:05

wsip to taka spolka o ktorej malo kto publicznie rozmawia. Jest czarnym koniem w w gonitwie 2007 r ale psss., takie sekrety to tylk ona prv ;)

Przypuszczam ze spekulanci sie ze spolki wykryszyli czyli bardzo dobrze.

ajne_klajne_4U
Porucznik
Posty: 21022
Rejestracja: 14 maja 2006 01:12
Lokalizacja: ^^ http://www.psianiol.org.pl ^^ http://www.pegasus.org.pl ^^ http://www.pomoczwierzakom.pl :-)
Kontakt:

Postautor: ajne_klajne_4U » 12 lut 2007 01:15

ALE RUCH NA WATKU!
NIE PISZCIE TAK SZYBKO ,BO NIE NADĄŻAM CZYTAĆ
! :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
:-D

snk2000
Starszy chorąży
Posty: 1019
Rejestracja: 03 paź 2006 11:33

Postautor: snk2000 » 22 lut 2007 22:30

wsip to taka spolka o ktorej malo kto publicznie rozmawia. Jest czarnym koniem w w gonitwie 2007 r ale psss., takie sekrety to tylk ona prv ;)

Przypuszczam ze spekulanci sie ze spolki wykryszyli czyli bardzo dobrze.

ticho, esta ne :-$

marpap
Starszy chorąży
Posty: 1585
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: marpap » 13 mar 2007 00:30

:shock:
Coś chyba sie święci. Sądzę że lada chwila wrócimy w okolicę szczytów , może je nawet je przebijemy. Jedno jest pewne poziom 12,50 długo i uproczywie został testowany . Skoro sie obronił więc może :wink: Oczywiście nie liczę tu na jakieś fajerwerki , ale i przy spadkach napewno też będzie spokojnie :roll:
Widzę że WSIP jest mało popularny.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości