ELEKTRIM [ELE] - KSIĘGA LI

wszystko na temat spółek publicznych
OFE_POLSAT
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3067
Rejestracja: 02 sty 2007 09:22
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: OFE_POLSAT » 01 kwie 2008 16:01

tą napewno - pośrednio bo to jest laska Hardego - kiedyś wklejał całą galerię jej fotek. :D :wink:
:lol: W takim razie długo nie musiał szukać i wychodzi na to, że brałby pierwszą lepszą :lol: , ta fotka zgłasza się pierwsza po wpisaniu w google słowa laska i naciśnięciu grafika :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

REKLAMA


19fm
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2472
Rejestracja: 06 gru 2007 22:38

Postautor: 19fm » 01 kwie 2008 17:15

Debiut Enei na GPW może się opóźnić
wto, 1. kwietnia 08, 13:37
Ministerstwo Skarbu Państwa nie wyklucza, że debiut spółki energetycznej Enea może się opóźnić, choć jest przekonany o tym, że transakcję uda się przeprowadzić na przełomie czerwca i lipca, wynika z wtorkowych wypowiedzi wiceministra skarbu Jana Burego. Prospekt emisyjny Enei powinien trafić do Komisji Nadzoru Finansowego na przełomie kwietnia i maja.

"Jestem przekonany, że debiut Enei będzie na przełomie czerwca i lipca tego roku, bo takie są zamierzenia. […] Jeśliby to się nie powiodło, nie wykluczam, że debiut Enei może się opóźnić" - powiedział we wtorek Bury w wywiadzie dla TVN CNBC Biznes.

Dodał, że prospekt emisyjny powinien trafić do KNF na przełomie kwietnia i maja.

Z jego słów wynika, że wartość oferty spółki może wynieść ok. 2,5 mld zł, choć zastrzegł, że wielkość kwot powinna wyjść z planów inwestycyjnych spółki. Na początku marca Bury powiedział, że MSP planuje podwyższenie kapitału Enei o ok. 25%.

We wtorek wiceminister powtórzył, że Enea jest w stanie przygotować dobrą ofertę zakupu akcji Zespołu Elektrowni Pątnów Adamów Konin (PAK) od Elektrimu i podmiotów stowarzyszonych z Elektrimem.

Kilka dni temu główny akcjonariusz Elektrimu Zygmunt Solorz-Żak zgłaszał wątpliwości co do możliwości sfinansowania przez Eneę odkupu akcji ZE PAK od Elektrimu i Skarbu Państwa oraz poniesienia dodatkowych nakładów na inwestycje w blok Pątnów I i kopalnie.

ISB
Mówimy teraz, na ten czas.Pan Solorz ewidętnie gra na czas,na zmęczenie materiału.Najchętniej odkupił by od skarbu państwa reszte akcji,ale przyzwolenia dalej nie ma.Następnie chciał by pozostac współwłaścicielem w kooperacji,z większym podmiotem gospodarczym.No i wreszcie sprzedaż,ale to niestety ostatecznośc i nie jest mu na ręke.Upadłośc w toku,pamiętajmy o tym.Po sprzedaży gdzie kasa, na czyim rachunku ?,czyli kłopoty.Takie jest moje zdanie,może ktoś ... =; Zapomniałem i żeby móc coś finansowac,trzeba miec z czegoś.np.prawników.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2008 09:10 przez 19fm, łącznie zmieniany 3 razy.

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Postautor: Generał » 01 kwie 2008 17:16

Debiut Enei na GPW może się opóźnić
wto, 1. kwietnia 08, 13:37
Ministerstwo Skarbu Państwa nie wyklucza, że debiut spółki energetycznej Enea może się opóźnić, choć jest przekonany o tym, że transakcję uda się przeprowadzić na przełomie czerwca i lipca, wynika z wtorkowych wypowiedzi wiceministra skarbu Jana Burego. Prospekt emisyjny Enei powinien trafić do Komisji Nadzoru Finansowego na przełomie kwietnia i maja.

"Jestem przekonany, że debiut Enei będzie na przełomie czerwca i lipca tego roku, bo takie są zamierzenia. […] Jeśliby to się nie powiodło, nie wykluczam, że debiut Enei może się opóźnić" - powiedział we wtorek Bury w wywiadzie dla TVN CNBC Biznes.

Dodał, że prospekt emisyjny powinien trafić do KNF na przełomie kwietnia i maja.

Z jego słów wynika, że wartość oferty spółki może wynieść ok. 2,5 mld zł, choć zastrzegł, że wielkość kwot powinna wyjść z planów inwestycyjnych spółki. Na początku marca Bury powiedział, że MSP planuje podwyższenie kapitału Enei o ok. 25%.

We wtorek wiceminister powtórzył, że Enea jest w stanie przygotować dobrą ofertę zakupu akcji Zespołu Elektrowni Pątnów Adamów Konin (PAK) od Elektrimu i podmiotów stowarzyszonych z Elektrimem.

Kilka dni temu główny akcjonariusz Elektrimu Zygmunt Solorz-Żak zgłaszał wątpliwości co do możliwości sfinansowania przez Eneę odkupu akcji ZE PAK od Elektrimu i Skarbu Państwa oraz poniesienia dodatkowych nakładów na inwestycje w blok Pątnów I i kopalnie.

ISB
Mówimy teraz, na ten czas.Pan Solorz ewidętnie gra na czas,na zmęczenie materiału.Najchętniej odkupił by od skarbu państwa reszte akcji,ale przyzwolenia dalej nie ma.Następnie chciał by pozostac współwłaścicielem w kooperacji,z większym podmiotem gospodarczym.No i wreszcie sprzedaż,ale to niestety ostatecznośc i nie jest mu na ręke.Upadłośc w toku,pamiętajmy o tym.Po sprzedaży gdzie kasa, na czyim rachunku ?,czyli kłopoty.Takie jest moje zdanie,może ktoś ... =;
taktyka trabanciarza :D
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Postautor: Generał » 01 kwie 2008 17:17

I JESZCZE PYTANIE CZY COS LACZY (MOZE BEDZIE LACZYC) TA PANIA Z ELE :twisted: :lol:
Obrazek
A może tą ?

Obrazek

pierwsza kaze myslec o pokucie .. druga .. no coz czekolada jest lodka... wlaczajac nawet te gorzka... :lol: :lol: :lol:
:shock:
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 01 kwie 2008 21:11

WYDAWALO MI SIE,ZE JUZ WCZESNIEJ KTOS PISAL NA TEN TEMAT,ALE WATKU NIE WIDAC

ZALOZONY NOWY WATEK POLSATU CYFROWEGO

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 0c#3832037


I ANKIETA

SADZE ZE DLA ELEFANOW ISTOTNA

CO SADZICIE??

PAP] Publikacja prospektu emisyjnego Cyfrowego Polsatu 10 kwietnia

Treść: Publikacja prospektu emisyjnego Cyfrowego Polsatu 10 kwietnia 1.4.Warszawa(PAP) - Publikacja prospektu emisyjnego Cyfrowego Polsatu nastąpi 10 kwietnia, w kwietniu będzie też miała miejsce oferta publiczna. Debiut spółki na warszawskiej giełdzie zaplanowano w maju - wynika z nieoficjalnych informacji PAP. "Oferta Cyfrowego Polsatu nastąpi w tym miesiącu. Publikacja prospektu emisyjnego będzie 10 kwietnia. Spółka zadebiutuje na GPW w maju" - powiedziała PAP osoba zbliżona do oferty. Akcje Cyfrowego Polsatu zostaną zaoferowane inwestorom w Europie oraz w USA. Oferta obejmować będzie tylko istniejące akcje. Oferującym akcje spółki jest Unicredit CAIB oraz UBS, a także DM Penetrator. Wartość oferty jest szacowana na 1-1,5 mld zł, co uczyni ją jedną z największych w historii GPW. Cyfrowy Polsat jest największą platformą cyfrową w Polsce pod względem liczby abonentów. W swojej ofercie ma 65 kanałów polskojęzycznych oraz ponad 500 obcojęzycznych. Ewa Pogodzińska (PAP) epo/ asa/
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

marcinecki_69537
Porucznik
Posty: 31543
Rejestracja: 14 mar 2006 18:28
Lokalizacja: Gdanisko

Postautor: marcinecki_69537 » 01 kwie 2008 21:13

sprawny inaczej sam pisałes na poprzedniej stronie.

no chyba że to inna zmiana. :lol:

areka_74186
Podporucznik
Posty: 12198
Rejestracja: 12 kwie 2006 21:42
Lokalizacja: Tuskowyje

Postautor: areka_74186 » 01 kwie 2008 22:43

:roll:

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 02 kwie 2008 00:04

Niepewny termin Enei
2008-04-02 (aktualizacja: 2008-04-01)
AMB (Puls Biznesu wyd. 2572, s. 12)
Resort skarbu wierzy, że Enea zadebiutuje w terminie, ale… nie wyklucza opóźnienia. Liczy też, że spółka dogada się z Elektrimem.

Ministerstwo Skarbu Państwa (MSP) nie traci nadziei, że do debiutu grupy energetycznej Enea, dojdzie w planowanym terminie.

— Jestem przekonany, że debiut Enei będzie na przełomie czerwca i lipca tego roku, bo takie są zamierzenia. (…) Jeśliby to się nie powiodło, nie wykluczam, że debiut Enei może się opóźnić — zastrzegł Jan Bury, wiceminister skarbu, w TVN CNBC Biznes.

Prospekt grupy z Poznania ma trafić do KNF na przełomie kwietnia i maja. Analitycy powątpiewali, czy ambitne plany debiutu w pierwszym półroczu uda się zrealizować. Spółka może mieć problem z zamknięciem prognoz finansowych, bo nie ma pewności, jak zostaną rozdzielone limity emisji CO2. Podział może mieć znaczący wpływ na ceny energii.

Trudne może być przygotowanie planu inwestycyjnego. MSP jest przekonane, że Enea jest w stanie złożyć dobrą ofertę odkupu akcji Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin od Elektrimu, w co wątpi główny akcjonariusz Zygmunt Solorz-Żak. Zdaniem Jana Burego, właśnie planowane inwestycje powinny być podstawą decyzji o wielkości giełdowej oferty Enei, którą minister szacuje na 2,5 mld zł. Takie wpływy spółka miałaby zrealizować dzięki podwyższeniu kapitału o blisko 25 proc.
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Postautor: Generał » 02 kwie 2008 00:22

Podział może mieć znaczący wpływ na ceny energii.

:?
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

wili2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3544
Rejestracja: 12 maja 2007 14:14

Postautor: wili2 » 02 kwie 2008 07:46

Witam

Chwała Elefan(T)om

8)

wili2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3544
Rejestracja: 12 maja 2007 14:14

Postautor: wili2 » 02 kwie 2008 10:31

Gdzie się wszyscy podziali?

:?

Zostałem sam z Solem?

8)

znawca
Podporucznik
Posty: 12361
Rejestracja: 02 mar 2007 15:43

Postautor: znawca » 02 kwie 2008 10:33

Gdzie się wszyscy podziali?

:?

Zostałem sam z Solem?

8)

...jestem...tylko ta *** vito otworzyla....
...golec prezes roku...2010...

scordia
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7894
Rejestracja: 14 wrz 2005 12:12

Postautor: scordia » 02 kwie 2008 10:33

Gdzie się wszyscy podziali?

:?

Zostałem sam z Solem?

8)
... wróci Elek i nie dopchasz sie do głosu ... :wink: :lol: :lol: :lol:
... w

wili2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3544
Rejestracja: 12 maja 2007 14:14

Postautor: wili2 » 02 kwie 2008 10:35

Gdzie się wszyscy podziali?

:?

Zostałem sam z Solem?

8)
... wróci Elek i nie dopchasz sie do głosu ... :wink: :lol: :lol: :lol:
Kiedy to nastąpi będę zajęty liczeniem kasy za Elka :D

scordia
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7894
Rejestracja: 14 wrz 2005 12:12

Postautor: scordia » 02 kwie 2008 10:35

Gdzie się wszyscy podziali?

:?

Zostałem sam z Solem?

8)

...jestem...tylko ta *** vito otworzyla....
:shock: ... Vito cyklista? :lol: :lol: :lol:
... w


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości