MNI [MNI cz XXXI

wszystko na temat spółek publicznych
relkaMe
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3158
Rejestracja: 07 lis 2005 10:57

Postautor: relkaMe » 01 lut 2011 22:17

pozwolę sobie zapytać o TFO.
Szczerze to wygląda nijako. Po przebiciu linii trendu wzrostowego na poziomie 6,20 na początku roku zrobił się ruch powrotny do niej i wychodzi teraz, że będzie lecieć dalej.
W krótkim terminie to ja widzę 5,65 ale to jak przebije 5,80. Tam się spadek powinien zatrzymać. A jeżeli nie to dalej z górki na pzaurki...

Ale to tak na szybko. Kompletnie nie znam spółki.


P.S. Za dużo już tych kresek na MNI mam chyba przed oczami bo jak byk wychodzi mi te 4,3 w lutym. Ale sypacz miałby się tak szybko poddać?

REKLAMA


Greg_skce
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8062
Rejestracja: 11 mar 2006 22:34

Postautor: Greg_skce » 02 lut 2011 00:03

Piękna akcja. Skupili ćwierć miliona akcji jednym machnięciem i zbili kurs na zamknięciu :D
Najpierw ktoś wysypał pkc i kurs zanurkował z 3,46 do 3,42. Trzy minuty później ktoś niecierpliwy bierze pkc od ceny 3,48 do 3,55, a kurs dociera nawet do 3,60. Po czym znowu stopniowe zbijanie ceny. Po co tak się pieklił? Desperat z kasą 8)?
Ech nurkowania kursu to Ty chyba nie widziałeś :)

PS. Szukam mapy okolic lotniska Don Mueang w Bangkoku - najlepiej tajskiej i angielskiej jednocześnie. Jeśli ktoś widział w sieci albo wie gdzie kupić w Polsce - byłbym wdzięczny za informacje.
*) Niniejszy tekst jest wyłącznie wyrazem poglądów autora i nie powinno się go interpretować jako jakąkolwiek formę rekomendacji inwestycyjnej.

hajdi
Chorąży sztabowy
Posty: 6554
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: hajdi » 02 lut 2011 05:40

Piękna akcja. Skupili ćwierć miliona akcji jednym machnięciem i zbili kurs na zamknięciu :D
Najpierw ktoś wysypał pkc i kurs zanurkował z 3,46 do 3,42. Trzy minuty później ktoś niecierpliwy bierze pkc od ceny 3,48 do 3,55, a kurs dociera nawet do 3,60. Po czym znowu stopniowe zbijanie ceny. Po co tak się pieklił? Desperat z kasą 8)?
Ech nurkowania kursu to Ty chyba nie widziałeś :)

PS. Szukam mapy okolic lotniska Don Mueang w Bangkoku - najlepiej tajskiej i angielskiej jednocześnie. Jeśli ktoś widział w sieci albo wie gdzie kupić w Polsce - byłbym wdzięczny za informacje.
wczesniej trzeba było mowic swiezy import by sie załatwiło
Głosuj na PO a dzień wolności podatkowej będzie 24 grudnia

kampolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2007
Rejestracja: 25 sty 2006 19:07

Postautor: kampolo » 02 lut 2011 15:28

dokupiłem dzisiaj pakiecik i jestem juz załadowany prawie pod korek:)

misiekxxx
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 02 gru 2007 07:53

Postautor: misiekxxx » 02 lut 2011 19:12

Witam.
Sporo dzisiaj łyknałem tej perły. Chociaż przyznam szczerze że brałem z pewną nięśmiałością. Mam obawy czy to tylko korekta wzrostów. Nie wygląda to optymistycznie :(

czapajewo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7370
Rejestracja: 26 sty 2008 00:09

Postautor: czapajewo » 02 lut 2011 19:21

Inwestowanie w fundamenta jak patrze ma również i zle strony mocy :twisted:
NO niech te amerykańskie fudny się tylko nakupią 8)
Ostatnio zmieniony 02 lut 2011 20:15 przez czapajewo, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba http://gloriapolo.neuevangelisierung.org/indexpl.html

> kangaroo
Sierżant sztabowy
Posty: 191
Rejestracja: 07 sty 2008 11:01
Lokalizacja: Batemans Bay
Kontakt:

Postautor: > kangaroo » 02 lut 2011 20:05

PS. Szukam mapy okolic lotniska Don Mueang w Bangkoku - najlepiej tajskiej i angielskiej jednocześnie. Jeśli ktoś widział w sieci albo wie gdzie kupić w Polsce - byłbym wdzięczny za informacje.
Ja mam globus Bankoku :lol:
Obrazek

Greg_skce
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8062
Rejestracja: 11 mar 2006 22:34

Postautor: Greg_skce » 02 lut 2011 20:14

PS. Szukam mapy okolic lotniska Don Mueang w Bangkoku - najlepiej tajskiej i angielskiej jednocześnie. Jeśli ktoś widział w sieci albo wie gdzie kupić w Polsce - byłbym wdzięczny za informacje.
Ja mam globus Bankoku :lol:
A co to jest BANKOK ? Ja pytałem o Bangkok !
*) Niniejszy tekst jest wyłącznie wyrazem poglądów autora i nie powinno się go interpretować jako jakąkolwiek formę rekomendacji inwestycyjnej.

sorento
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 271
Rejestracja: 03 sie 2007 20:34

Postautor: sorento » 02 lut 2011 21:10

A co szykujesz mały zamach :?: tu coś masz http://www.bangkok-maps.com/bangkokairport.htm 8)

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: miki331 » 02 lut 2011 21:13

Inwestowanie w fundamenta jak patrze ma również i zle strony mocy :twisted:
NO niech te amerykańskie fudny się tylko nakupią 8)
trochę to potrwa
tak ze dwa lata

Greg_skce
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8062
Rejestracja: 11 mar 2006 22:34

Postautor: Greg_skce » 02 lut 2011 21:35

A co szykujesz mały zamach :?: tu coś masz http://www.bangkok-maps.com/bangkokairport.htm 8)
Dzięki, tej strony nie znałem, zawsze to jakaś pomoc.
Zamachu nie będzie :).
Z dworca autobusowego (ponoć jest blisko lotniska), będę przemieszczał się do Kanchanaburi jakimś autobusem (bo nic innego tam nie jeździ) - to blisko granicy z Birmą niedaleko mostu na Kwai i jednocześnie niedaleko od Bangkoku (120km mniej więcej). Potem będzie już łatwiej bo w kolejne miejsca latają samoloty i jeżdżą przyzwoite pociągi. Za tydzień będzie tam mój znajomy, ale on ma inną trasę i plany więc może nie zebrać potrzenych informacji.
*) Niniejszy tekst jest wyłącznie wyrazem poglądów autora i nie powinno się go interpretować jako jakąkolwiek formę rekomendacji inwestycyjnej.

Tulipan
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 13 sty 2009 22:24

Postautor: Tulipan » 02 lut 2011 21:39


caritASS
Chorąży
Posty: 932
Rejestracja: 28 sty 2011 22:01

Postautor: caritASS » 02 lut 2011 22:03

no ja dzisiaj miałem przerwę w ładowaniu mnicha, ale kto wie co jutro, bo przybyło mi gotóweczki ze sprzedaży 3/4 grajewa i wczoraj 1/4 wASSko i tyleż samo permedia bo stop poszedł, a były to 2 największe pozycje.....za to podwoiłem kopex i zrobiłem małe wybicie na LSI :wink: .....aha, na OILu nie grałem.... :D
Relka zerknij na kopex 5-letni tygodniowy logarytmiczny.... :wink:
ASSet Management rekomenduje:
HGN - 5-letni tyg. wykres mówi wszystko...

czapajewo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7370
Rejestracja: 26 sty 2008 00:09

Postautor: czapajewo » 03 lut 2011 08:19

Inwestowanie w fundamenta jak patrze ma również i zle strony mocy :twisted:
NO niech te amerykańskie fudny się tylko nakupią 8)
trochę to potrwa
tak ze dwa lata
to tyle amerykański akcjonarjusz nie wysiedzi w miejsu 8) W grudniu decyzja jeszcze przed wynikami za 4 kwartał winni być już zapakowani w te troche więcej niż 20 mln euro - mniej więcej 20 mln akcji :shock: narazie jeszcze komunikatu nie było :wink: A może zieMNIak czeka żebym sobie jeszcze dopakował niżej no to wporzo bo będe miał więcej zieMNIaka :roll:
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba http://gloriapolo.neuevangelisierung.org/indexpl.html

relkaMe
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3158
Rejestracja: 07 lis 2005 10:57

Postautor: relkaMe » 03 lut 2011 08:49

Kopex wyglada obiecujaco. Szanse na 30 sa. Ale coz to wobec mnicha ktory ma podobno niezle odpalic :D Aha dzisiaj moga wykrecic niezla czerwien. Ciekawe na jakim poziomie kurs ustawia...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości