ADMIRAL BOATS [ADM] księga I NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
maniekgieldowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2106
Rejestracja: 26 maja 2014 21:28

Postautor: maniekgieldowy » 23 paź 2015 13:27

ty szeptucha to masz farta do tych "bardzo płynnych spółek :lol:
znowu animator będzie musiał ratować kurs :lol:

Już nie przesadzaj. Płynność znacząco się poprawiła na Admiral Boats. A chętnych do kupna jest sporo. Więc kto chce może sprzedać. Akcji w ostatnim tygodniu przemieliło się na prawdę wiele i widać, że trafiły w mocne ręce, bo podaż w arkuszu zmniejszyła się o ponad 70% :lol: .

Tu nikt nikogo to niczego nie zmusza. Moja kasa mój zarobek. :lol: :lol: :lol:
No rzeczywiście płynność się poprawiła. Na przykład dzisiaj już 3200zł no chyba, że ktoś mnie poprawi.
A tak w ogóle gdzie zniknął opis kejcama i inne komentarze?. W którym roku zaczął się ten wątek???

REKLAMA


szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 23 paź 2015 14:05

ty szeptucha to masz farta do tych "bardzo płynnych spółek :lol:
znowu animator będzie musiał ratować kurs :lol:

Już nie przesadzaj. Płynność znacząco się poprawiła na Admiral Boats. A chętnych do kupna jest sporo. Więc kto chce może sprzedać. Akcji w ostatnim tygodniu przemieliło się na prawdę wiele i widać, że trafiły w mocne ręce, bo podaż w arkuszu zmniejszyła się o ponad 70% :lol: .

Tu nikt nikogo to niczego nie zmusza. Moja kasa mój zarobek. :lol: :lol: :lol:
No rzeczywiście płynność się poprawiła. Na przykład dzisiaj już 3200zł no chyba, że ktoś mnie poprawi.
A tak w ogóle gdzie zniknął opis kejcama i inne komentarze?. W którym roku zaczął się ten wątek???

Wszystko zniknęło. Może coś nie powinno się na tym wątku za wcześnie ukazać? :lol: :lol: :lol: Ale ja tylko wkleiłem to co było w zagranicznej prasie od 12.10.2015 r. 8) 8) 8) 8) 8)


Co do obrotów jak sam widzisz dzisiaj już nikt nie chce oddawać na tych poziomach a popyt ma nadzieję 2-3 grosze niżej. A obrót w ostatnich dniach sam sobie wylicz jak nie wierzysz. Ale już ponad 1,81 ml akcji zmieniło właściciela. :lol:
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

kejcam1
Podporucznik
Posty: 14519
Rejestracja: 05 maja 2007 19:50

Postautor: kejcam1 » 23 paź 2015 14:18

W całym ubiegłym roku przychody Admiral Boats wyniosły 39 mln zł, a po sześciu miesiącach tego roku znajdowały się one na poziomie 14,8 mln zł.
Caly czas spadaja
Dług netto spółki (33,1 mln zł na koniec czerwca) !!!!stanowi 8,5-krotność EBITDA, a 12-miesięczny zysk operacyjny nie pokrywa kosztów odsetkowych netto (wskaźnik pokrycia odsetek to 0,76x).!!!!
bez emisji dno i wodorosty
Na koniec czerwca miała w zobowiązaniach pięć serii obligacji o łącznej wartości 12,9 mln zł. Żadna z nich nie jest notowana na Catalyst !!!!


i na do datek spolka przesunela raport .....bedzie sie dzialo ,szach przyjezdza z iranu,a mat po raporcie

mega obroty pod przyjazd szacha z Iranu ,jest opcja ze juz w ciszy z uchodzcami dotarl ,wisniewski go rozpoznal i zbiera pod info

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 23 paź 2015 14:22

kejcam nieudaczniku giełdowy wszędzie gdzie się pojawiasz z tymi wisniewskimi tam wisisz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na całe szczęście tu was nie ma. Będziecie odbierać od ns z pocałowaniem ręki na szczycie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jak zawsze. :lol: :lol: :lol:

Przypomnijmy prognozy Kejcama

EEX 200 zł w 2015
Acutogaz 200 zł w 2015

"Na razie lekko" mu nie idzie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 23 paź 2015 14:26

dolores krotko dzis byles na Komedzie szeptales z ucha ladnie :) przypominam najdalej za tydzien polkap 4.8 a juz 5.45 a tu 24 gr i nie placz prosze *** inwestycyjna he

kejcam1
Podporucznik
Posty: 14519
Rejestracja: 05 maja 2007 19:50

Postautor: kejcam1 » 23 paź 2015 14:27

Przypomnijmy prognozy Kejcama

EEX 200 zł w 2015
Acutogaz 200 zł w 2015

"Na razie lekko" mu nie idzie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... ht=autogaz



masz czeresniaku 6 stron do przeczytania
idz spreparuj te 200 zll

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 23 paź 2015 14:49

Na EEX też poznikały twoje posty gdy pisałeś, że brałeś prawie 10 tyś akcji po47 ale za to teraz jest, że masz średnią zakupu niższą od założycieli. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Więc kto tu preparuje. Na EEX i innych wydmuszkach dałeś już czadu. :lol: :lol: :lol: :lol: Widzisz ta dyskusja jest bez sensu. Ty tylko piszesz, ale średniej na EEX już pokazać nie chcesz, nie wspominając o wystawieniu w arkusz buhahaha. Ale to wątek Admiral więc do rzeczy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 23 paź 2015 14:50

kierunek gniota ------>0.24 polkap 4.8 kaliko hehehhe

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 23 paź 2015 14:52

kierunek gniota PTI ------>0.24 polkap 14.8 kaliko hehehhe

Dla mnie może być. Ale dla ciebie to PTI, które masz na górce? I to tuz przed pójściem do pu.... :? :? :? :?
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 23 paź 2015 14:56

kierunek gniota PTI ------>0.24 polkap 14.8 kaliko hehehhe

Dla mnie może być. Ale dla ciebie to PTI, które masz na górce? I to tuz przed pójściem do pu.... :? :? :? :?
tak jest baranie pti po 12 zl co tam mam jeszcze na gorce *** cale forum ci szcza w jape a ty ze orenzadka nie widzisz tego dolores ze jak cos kupisz spada he

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 23 paź 2015 15:00

kierunek gniota PTI ------>0.24 polkap 14.8 kaliko hehehhe

Dla mnie może być. Ale dla ciebie to PTI, które masz na górce? I to tuz przed pójściem do pu.... :? :? :? :?
tak jest baranie pti po 12 zl co tam mam jeszcze na gorce *** cale forum ci szcza w jape a ty ze orenzadka nie widzisz tego dolores ze jak cos kupisz spada he

Mylisz się. Co najwyżej twoje alter ego. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale dowiedzieliśmy się w twoim poście co lubisz na co dzień. Ne widzę tego. Polkap 4,97 a doszło do prawie 7 zł. Admiral 0,31 i po wydarzeniach najbliższych tydogni pójdzie o wiele drożej w twoje ręce. :lol: :lol: :lol: :lol: Ale musisz mieć fajnych kumpli :lol: :lol: :lol: :lol: tak piękna polszczyzna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 23 paź 2015 15:02

kompromituj sie dalej *** inwestycyjna kolega ci zadal pytanie o wyjasnienie sredniej a ty pacanie jak platfus nie wiesz o co chodzi jest tradem dla spolek pojawiasz sie na watku i spolka konczy bieg *** zaspamujesz wateka kurs na wstecznym a teraz pie r dol sie w du pe *** he i lataj za mna jak pies he

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 23 paź 2015 15:06

kompromituj sie dalej *** inwestycyjna kolega ci zadal pytanie o wyjasnienie sredniej a ty pacanie jak platfus nie wiesz o co chodzi jest tradem dla spolek pojawiasz sie na watku i spolka konczy bieg *** zaspamujesz wateka kurs na wstecznym a teraz pie r dol sie w du pe *** he i lataj za mna jak pies he

No faktycznie, szczególnie KGHM :lol: :lol: :lol: :lol: i 11 Bit, MOMO, MEGA SONIC i wiele innych :lol: :lol: :lol: :lol: paruffkowy toudi :lol: :lol: :lol: :lol: TW ps. USZATY :lol: :lol: :lol: :lol: i wiem, że to cię wkurza najbardziej bo miałem dostęp do akt w IPN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 23 paź 2015 15:08

*** skoncz dla mnie mzoesz miec jeszcze facbook po 20$ i trzymac do dzis poprostu jestes kompromitacja inwestycyjna :)

maniekgieldowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2106
Rejestracja: 26 maja 2014 21:28

Postautor: maniekgieldowy » 23 paź 2015 15:10

Dlaczego nikt nie chce kupować perły? Nadal za drogo? Przecież okazją miały być zakupy po wyższych cenach. Ile spadło od szczytu-nadal ponad 60%. Nie powinno tak być a jednak. Rynek się myli? Dlaczego szeptucha? :D


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości