PLAYWAY [PLW] księga I

wszystko na temat spółek publicznych
alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 01 paź 2016 15:55

car mechanik to dobrze spzredajaca sie gra..ale nie jest tak ze kazda kolejna i pozniejsza odslona spzredaje sie CORAZ LEPIEJ.....

SZCEGOLNIE BIORAC POD UWAGE NAJNOWSZA ODSLONE....CAR MECHANIC TRUCK.....widac ze zlapali juz mocna ZADYSZKE....czyzby juz GRA SIE PZREJADLA??...nie moawiac o car mechanic manager....

JA tam widze mocna tendencje spadkowa...wraz z kolejnymi odslonami...z POZNIEJSZYCH OKRESOW....DEBIUTOW....A PREZES MOWIL COS ODWROTNEGO....
Ciekawe na jakiej podstawie doszedłeś do takich wniosków?
CMS14 sprzedał się w ilości 160k kopii w 14 miesięcy (od końca stycznia 2014 do końca marca 2015) http://arstechnica.com/gaming/2015/03/s ... of-2014/3/
CMS15 z kolei miał 233k kopii tuż przed summersale czyli też po 14 miesiącach sprzedaży (od kwietnia 2015 do czerwca 2016) https://steamspy.com/sale/. Więc nie widać tu w ogóle rzekomej mocnej tendencji spadkowej przy kolejnej odsłonie gry, raczej mocny wzrost liczby nabywców w tym samym czasie od premiery. :roll:
To moze jeszcze cos powiesz o Mechanic Truck....i mechanik menager....ktore jeszcze pozniej wyszly...niz CS2015

P.S ..poza tym...o ile dobrze uslyszalem..prezesa to mowil ze kazda kolejna gra z rej serii sprzedaje sie wielokrotnie lepiej...niz...poprzednia...ale moze zle uslyszalem....

Jesze jedno...prezes tak agony..chwali...ja tam widze igraniczony potencjal i to mocno ograniczony...ja nie widze bardzo duzego potencjalu...z ta historia...z ta rozgrywka...z ta grafika...

Jak mowie spolka bylabyciekawa...jakby sie wyceniali na 100-150mln....ale oni w.rwa wyceniaja sie juz teraz tylko 2razy taniej niz Celon....z czym LUDZI...szczegolnie ze polowa kasy ma trafic nie do spolki...a od razu do prywatnej kabzy...DWOCH INWESTOROW...
:lol: 8) :lol:

czy te agony jest eksytujace??.....dla mnie to nuda..jak sie oglada gameplay....kiepska grafika...niewyrazne lokacje....chodzenie po korytarzach...i ...tylko odglosy na chwile.... moga budzic jakies tam emocje.....

ALe....nie wazne czy mi sie podoba..wazne czy ludzie to kupia....natomiast w kupowanieu pzreze mnie...akcji....i okreslaniu potencjalu....musze polegac tez na swoich odczuciach....

https://www.youtube.com/watch?v=gxclFmAWc3Y
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

REKLAMA


ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 01 paź 2016 23:07

po przeczytaniu 5 stron wniosek jest tylko jeden,
nie ma co kupować tego balona w ofercie :D

wątek można zamknąć :lol:

Kris59
Sierżant sztabowy
Posty: 108
Rejestracja: 22 maja 2016 12:50

Postautor: Kris59 » 02 paź 2016 15:04

ZorroGPW.
Też jestem z Łodzi więc możemy się kiedyś spotkać i podyskutować

Kris59
Sierżant sztabowy
Posty: 108
Rejestracja: 22 maja 2016 12:50

Postautor: Kris59 » 05 paź 2016 10:48

Parkiet podaje,że PW wczoraj wieczorem uzbierał juz 100% zapisow przeznaczonych dla detalu czyli sporo jeleni sie znalazło. A co z instytucjami? Jesli instytucje nie dopiszą a detal bedzie miał niewielka redukcje to kto odkupi te akcje po debiucie na gieldzie? Wtedy spadek na debiucie pewny. No chyba,że obniżka ceny sprzedaży będzie bardzo duża. Jutro sie okaże.

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 05 paź 2016 10:52

to se detal uśredni jak już

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 05 paź 2016 11:00

Parkiet podaje,że PW wczoraj wieczorem uzbierał juz 100% zapisow przeznaczonych dla detalu czyli sporo jeleni sie znalazło. A co z instytucjami? Jesli instytucje nie dopiszą a detal bedzie miał niewielka redukcje to kto odkupi te akcje po debiucie na gieldzie? Wtedy spadek na debiucie pewny. No chyba,że obniżka ceny sprzedaży będzie bardzo duża. Jutro sie okaże.
Wolna wola....JA tam jednak zdecydowanie z IPO wolalbym CELONA..z wycena 750 mln pln..z 250 mln keszu w spolce..z przychodami rzedu prawie 100 mln PLN..i zyskami..ok 40-50 mln pln..i C/Z...ponizej 20........

niz PW...z wycena prawie 400 mln PLN....z tym ze polowa emisji trafi do prywatnych kieszeni a nie zasili spolke....i z ich...wynikami jakie pokazuja,....BO TE W PRZYSZLOSCi..to sa LA.PATIC..PISANE......i obecna c/z na DZIEN DOBRY....ponad 60 :lol: 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 05 paź 2016 11:01 przez alkoita4, łącznie zmieniany 1 raz.
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

szarlej
Sierżant sztabowy
Posty: 120
Rejestracja: 24 sie 2016 16:17

Postautor: szarlej » 05 paź 2016 11:01

Parkiet podaje,że PW wczoraj wieczorem uzbierał juz 100% zapisow przeznaczonych dla detalu czyli sporo jeleni sie znalazło. A co z instytucjami? Jesli instytucje nie dopiszą a detal bedzie miał niewielka redukcje to kto odkupi te akcje po debiucie na gieldzie? Wtedy spadek na debiucie pewny. No chyba,że obniżka ceny sprzedaży będzie bardzo duża. Jutro sie okaże.
A niech biorą jak najwyżej, może reszta branży na tym skorzysta tzn. ta niedoceniana reszta :wink:

baret
Starszy chorąży
Posty: 1623
Rejestracja: 06 mar 2008 13:53

Postautor: baret » 05 paź 2016 11:56

No proszę i upychaja ten towar
Chętni są nawet po tej cenie :shock: :roll:

Laptop!!!
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2996
Rejestracja: 24 lut 2016 13:01

Postautor: Laptop!!! » 05 paź 2016 11:57

No proszę i upychaja ten towar
Chętni są nawet po tej cenie :shock: :roll:
jeleni zawsze znajda im drozsze to ludzie myslo ze cenniejsze he

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 05 paź 2016 14:56

drogo :roll: :shock:
i nie chca cos byc taniej :)
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 05 paź 2016 15:07

po przeczytaniu 5 stron wniosek jest tylko jeden,
nie ma co kupować tego balona w ofercie :D

wątek można zamknąć :lol:
razem z glownym akcjonariuszem czy bez ?? :)
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Postautor: Neuter » 05 paź 2016 16:28

czyli tu jest maly entuzjazm

a jak na bankierze- bo tam jakos inaczej poustawiane i nie bardzo widze watek Playway
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

Kris59
Sierżant sztabowy
Posty: 108
Rejestracja: 22 maja 2016 12:50

Postautor: Kris59 » 05 paź 2016 18:25

Ten bankier.pl to zszedł na psy. Nie ma żadnegooddzielnego forum poświęconego spolce. Co najwyżej jest dyskusja pod publikowanymi artykułami.

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Postautor: ggn. » 06 paź 2016 23:26

Cena ostateczna PlayWay ustalona na 52 zł

https://strefainwestorow.pl/artykuly/de ... -inwestora

radi3
Młodszy chorąży
Posty: 580
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postautor: radi3 » 07 paź 2016 00:20

Może jestem już za stary i za głupi , ale kupowanie kota w worku za 52 zł. z c/z = 64 !!!
to ........ !!!
Jeżeli taką cenę wynegocjowały Fundusze, to ja bym z takich "instytucji" szybko zabierał swoje pieniądze !!!!
Łatwo inwestują nie swoje, a premia i tak Im wpadnie......

Oferujący Trigon wróży zysk netto w 2017: 27 mil !!!
Ja się pytam z czego wróży:
Z fusów, czy z wosku ???

Dla mnie cena realna to 15- 20 zł.

Ale to tylko Polska bananowa GPW !!!
Proszę nie sugerować się moimi przemyśleniami.
Nasza Giełda już nie jednego zaskoczyła i ........ !!!

A na marginesie jeśli ktoś ma wątpliwości to może w ciągu 2 dni roboczych wycofać w swoim Biurze pisemnie zapis na akcję.
Podstawa prawna:

1. Jednocześnie, stosownie do art. 54 ust. 1 pkt 3 Ustawy o Ofercie Publicznej osobom, które złożyły zapis
przed przekazaniem do publicznej wiadomości informacji o ostatecznej cenie, przysługuje uprawnienie
do uchylenia się od skutków prawnych złożonego zapisu przez złożenie oświadczenia na piśmie, w
terminie 2 dni roboczych od dnia przekazania do publicznej wiadomości informacji o ostatecznej cenie
Akcji Oferowanych.

2. Jednocześnie, stosownie do art. 54 ust. 1 pkt 3 Ustawy o Ofercie Publicznej osobom, które złożyły zapis
przed przekazaniem do publicznej wiadomości informacji o ostatecznej liczbie Akcji Oferowanych,
przysługuje uprawnienie do uchylenia się od skutków prawnych złożonego zapisu przez złożenie oświadczenia na piśmie, w terminie 2 dni roboczych od dnia przekazania do publicznej wiadomości
informacji o ostatecznej liczbie Akcji Oferowanych.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości