CAPITAL [CPA] XX część

wszystko na temat spółek publicznych
Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 08 gru 2006 11:40

DOBRZE ,ZE SMIECIUCHA ***** W ***** :lol: :lol: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

REKLAMA


Watra
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2237
Rejestracja: 10 wrz 2006 16:12
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Watra » 08 gru 2006 11:52

nie no to juz przesada , 2x dałem sie wydymac na hutmenie ;o ja liczylem ze bez pp sprzedam go ładnie a tu taki syf :O FUU

to powinno konkurowac o *** miesiąca z capitalem :D

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 08 gru 2006 11:57

nie no to juz przesada , 2x dałem sie wydymac na hutmenie ;o ja liczylem ze bez pp sprzedam go ładnie a tu taki syf :O FUU

to powinno konkurowac o *** miesiąca z capitalem :D

*** CAPITALA NIC NIE PRZEBIJE! :lol:
SMIEC TO JEST SMIEC! :twisted:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7572
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Postautor: Pandziora » 08 gru 2006 12:05

nie no to juz przesada , 2x dałem sie wydymac na hutmenie ;o ja liczylem ze bez pp sprzedam go ładnie a tu taki syf :O FUU

to powinno konkurowac o *** miesiąca z capitalem :D
Sam widzisz ze za analityka to mozesz robic co najwyzej w Samoobronie :twisted:

Gdzie ci spolka z taka kapitalizacja bedzie rosla! Musi sie przemielic, ewentualne wzrosty gdzies od wtorku lub pozniej.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

Watra
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2237
Rejestracja: 10 wrz 2006 16:12
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Watra » 08 gru 2006 12:28

nie no to juz przesada , 2x dałem sie wydymac na hutmenie ;o ja liczylem ze bez pp sprzedam go ładnie a tu taki syf :O FUU

to powinno konkurowac o *** miesiąca z capitalem :D
Sam widzisz ze za analityka to mozesz robic co najwyzej w Samoobronie :twisted:

Gdzie ci spolka z taka kapitalizacja bedzie rosla! Musi sie przemielic, ewentualne wzrosty gdzies od wtorku lub pozniej.
ja wchodziłem bo chciałęm jakies pp jeszce a myslalem ze htm to htm to karkosik itd jakie PP karkosika nie było bardzo udane ?:D PP inwesta mi nie wyszło kupiłem po 28 sprzedałem po 19.5 i tylko kilkdziesiat % tam wyprałem . na htm wszedłęm by dobrać reszte :D

wogle to hutmen smierdzi wałem od paru miechów ozenili takich robercików po 145 zł :D i oni tego do PP juz ie odzyskali to był niezaciekawy zwiastun juz :D

Watra
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2237
Rejestracja: 10 wrz 2006 16:12
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Watra » 08 gru 2006 12:28

czy ktos z obecnych tutaj gra w gre dla studentów na parkiecie ?

DAPI
Chorąży sztabowy
Posty: 5535
Rejestracja: 06 paź 2005 11:42
Kontakt:

Postautor: DAPI » 08 gru 2006 12:36

czy ktos z obecnych tutaj gra w gre dla studentów na parkiecie ?
Tak...ja to nawet na onecie {tam nie wszyscy mogą}... :lol: :lol: :lol: ale Pandziora mnie ostatnio wyprzedziła... :lol: 8)
Piękny, jak najbardziej chaotyczny i nieprzewidywalny chaos.
Graal jest tutaj www.atinwestor.pl
Wykresy sa tutaj: www.atcharts.pl
Trochę fundamentów www.stockwatch.pl

Cała reszta jest tutaj: www.attrader.pl

Watra
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2237
Rejestracja: 10 wrz 2006 16:12
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Watra » 08 gru 2006 12:40

no ja gram w tej grze dla studentów :D i wygram :P

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7572
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Postautor: Pandziora » 08 gru 2006 12:51

HTM kupilam wylacznie ze wzgledu na PP. Roman ma te spolke tylko posrednio. Zawsze czekal az sie uspokoi. PP skotana wrecz zanizyl. I bardzo dobrze troche leszczy nastawionych na szybki zysk oddalo bez zarobku :twisted:
Ci co brali htm po 140, moze dzieki Romanowi zweryfikuja poglady i myslenie typu "nie oddam na stracie" uznaja za glupie :twisted:

Podaj linka do tej gry. Zobaczymy jak ci idzie :P

Ps Midas sie zwalil bardziej niz myslalam. Widac same Watry tam siedzialy ;)
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

Watra
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2237
Rejestracja: 10 wrz 2006 16:12
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Watra » 08 gru 2006 13:45

HTM kupilam wylacznie ze wzgledu na PP. Roman ma te spolke tylko posrednio. Zawsze czekal az sie uspokoi. PP skotana wrecz zanizyl. I bardzo dobrze troche leszczy nastawionych na szybki zysk oddalo bez zarobku :twisted:
Ci co brali htm po 140, moze dzieki Romanowi zweryfikuja poglady i myslenie typu "nie oddam na stracie" uznaja za glupie :twisted:

Podaj linka do tej gry. Zobaczymy jak ci idzie :P

Ps Midas sie zwalil bardziej niz myslalam. Widac same Watry tam siedzialy ;)
aktualne rankingi są na ostaniej stronie parkietu :D codziennie

MIDAS tak jak myslalem eldorado sie skonczyło jak padnie 37 to litosci nie bedziedla nikogo pozatym ile on mógł tak rosnac ;d a do tego ostanio sporo ukrytej sprzedazy było to mozna było sie spodziwac ewakuacji po 300% zarobku spóldzielców :D

Watra
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2237
Rejestracja: 10 wrz 2006 16:12
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Watra » 08 gru 2006 13:49

Pandziora

ale alchemia przed poprzednim pp miałą tyle samo akcji co hutmen przed tym pp i jakos na 1 dzien zrobili 50% wzrostu bez prawa poboru wiec wiesz . tutaj było cos nie tak w takim razie i cos dalej jest nie tak.

to juz teraz wiem chhyba o co chodziło oni ogolili mnie robercików itd wszyscy sie spodziewali juz 200zł przez pp a oni zabrali zabawi ozenili leszczyków i przedstwienie skonczone , obym sie mylił

POZDRO DLA ROBERCIKA :D HTM+CAP PIEKNE KOMBO :D

KRÓL
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3034
Rejestracja: 28 paź 2006 12:22

Postautor: KRÓL » 08 gru 2006 14:02

Obserwujcie dobrze PROSPER

To ostatnia niedowartościowana spółka na GPW!

8) 8) 8)
ares - tak wabi się kundel mojego kolegi

:P :P :P

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7572
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Postautor: Pandziora » 08 gru 2006 14:07

Na alchemii max byl gdzies na +45%. Free float o 1mln mniejszy niz na htm. To duzo! Alchemia jest wazna dla karka, a hutmen to takie nieslubne dziecko ;) Potencjal spadkow htm powoli sie wyczerpuje. Moze niedlugo zaobaczymy czy ktos dzis akumulowal.
Zwalenie kursu htm bylo konieczne by leszcze nie przeszkadzaly zbytnio na kwiatku i by miec srodki na kwiatka i ferrum 8) W koncu ktos musi utrzymywac kursy balonow na odpowiednich poziomach 8)
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 08 gru 2006 15:02

KOMISJA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I GIEŁD
Raport bieżący nr 77 / 2006
Data sporządzenia: 2006-11-03
Skrócona nazwa emitenta
CAPITAL
Temat
Informacja uzyskana w trybie art. 160 ust. 1 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi
Podstawa prawna
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Treść raportu:
Zarząd Spółki Capital Partners S.A. informuje, że w dniu 3 listopada 2006r. otrzymał zawiadomienie od Prezesa Zarządu Pana Pawła Bali o zbyciu przez niego łącznie 445.000 akcji Emitenta w wyniku zawartych w dniu 30 października br. pakietowych pozasesyjnych transakcji sprzedaży, przy czym 260.000 akcji w cenie 7,50 zł za jedną akcję a 185.000 akcji w cenie 7,00 zł za jedna akcję.







CAPITAL (CPA): Informacja uzyskana w trybie art. 160 ust. 1 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (raport nr 74/2006)
27.10.2006 17:12



Raport bieżący nr 74/2006
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd Spółki Capital Partners S.A. informuje, że w dniu 27 października 2006r. otrzymał zawiadomienie od Prezesa Zarządu Pana Pawła Bali o zbyciu przez Panią Annę Balę, żonę Prezesa, 315.000 akcji Emitenta w wyniku zawartej w dniu 23 października br. pakietowej pozasesyjnej transakcji sprzyedaży. Cena sprzedaży jednej akcji wyniosła 14,00 PLN.
Konrad Korobowicz - Wiceprezes Zarządu





Zarząd Spółki Capital Partners S.A. informuje, że w dniu 27 października 2006r. otrzymał zawiadomienie od Prezesa Zarządu Pana Pawła Bali o zbyciu przez Panią Annę Balę, żonę Prezesa, 315.000 akcji Emitenta w wyniku zawartej w dniu 23 października br. pakietowej pozasesyjnej transakcji sprzyedaży. Cena sprzedaży jednej akcji wyniosła 14,00 PLN.

Zarząd Spółki Capital Partners S.A. informuje, że w dniu 3 listopada 2006r. otrzymał zawiadomienie od Prezesa Zarządu Pana Pawła Bali o zbyciu przez niego łącznie 445.000 akcji Emitenta w wyniku zawartych w dniu 30 października br. pakietowych pozasesyjnych transakcji sprzedaży, przy czym 260.000 akcji w cenie 7,50 zł za jedną akcję a 185.000 akcji w cenie 7,00 zł za jedna akcję.












Węgierski Emfesz skarży polski rząd
(PAP, pr/04.11.2006, godz. 08:33)

Węgierska spółka Emfesz, która od marca bezskutecznie próbuje wejść na polski rynek gazu i złamać monopol PGNiG, straciła cierpliwość.

Po miesiącach negocjacji umowy o transport gazu przez Polskę poskarżyła się do Komisji Europejskiej na nasz rząd - dowiedział się "Parkiet".

Emfesz zarzuca Polsce, że narusza dyrektywę (nr 2003/55/WE) Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej, dotyczącą funkcjonowania wewnętrznego rynku gazu Wspólnoty. Chodzi o to, że Polska nie uchwaliła przepisów wykonawczych, określających warunki magazynowania błękitnego paliwa oraz regulacji zapewniających pełną niezależność regulatora rynku (Urząd Regulacji Energetyki) od jego uczestników.

M.in. brak tych przepisów uniemożliwia Emfeszowi podpisanie umowy o przesył gazu od granicy polskiej do Puław i w konsekwencji realizację zawartego już kontraktu na dostawy surowca do Zakładów Azotowych Puławy. Współpraca z Puławami miała być początkiem węgierskiej ekspansji w Polsce. Oznaczałoby też załamanie monopolu PGNiG.

Do 12 grudnia Europejska Dyrekcja ds. Energii i Transportu ma zdecydować, czy skarga Emfeszu jest zasadna i czy zostanie w tej sprawie wszczęte postępowanie wyjaśniające. Jeżeli Komisja Europejska uzna, że Polska nie wykonała zobowiązania, wyda opinię, do której będziemy musieli się zastosować. Jeśli rząd tego nie zrobi, sprawa może trafić do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, którego postanowienia są ostateczne. W taki wypadku Emfesz będzie mógł wnieść sprawę o odszkodowanie za utracone zyski.

"Parkiet" ostrzega, że skarga i ewentualne postępowanie Komisji Europejskiej w sprawie utrudniania przez rząd dostępu do rynku gazu mogą mieć dodatkowe skutki. Na pewno nie pomogą Polsce w uzyskiwaniu pieniędzy unijnych na realizację rządowych projektów zawiązanych z bezpieczeństwem energetycznym.

Ministerstwo Gospodarki zapytane przez dziennik przed trzema tygodniami o to, czy i kiedy pojawią się przepisy wykonawcze dotyczące unijnych dyrektyw, do tej pory nie udzieliło odpowiedzi
.
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

Watra
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2237
Rejestracja: 10 wrz 2006 16:12
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Watra » 08 gru 2006 15:45

chryste panie ale sie dałem oglolić jak i*** i to 2x :O

BEEEEE BEEEEE BEEEEEE

robercik jak tam hutmen ?:D


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: NiKtoś i 166 gości