PETROLINVEST [OIL] cz.XXVI

wszystko na temat spółek publicznych
Mario._290147
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9464
Rejestracja: 17 lut 2010 22:26

Postautor: Mario._290147 » 03 lut 2011 20:21


Wysłany: Czw, 03 Lut 2011, 11:24
Chyba na 1h MFI wyprzedane ... jedziemy do góry ?
http://stooq.pl/c/?s=oil&c=1d&t=l&a=lg


Przez pierwsze trzy godziny dzisiejszych notowań akcje Petrolinvestu taniały - aż do 6,80 zł – a później kurs spółki się odbijał. Dwukrotnie bliski był już poziomu z wczorajszego zamknięcia, czyli 8,16 zł, ale za każdym razem bykom nie starczało sił, by wydostać go nad kreskę.

Piguła informacyjna spółki Petrolinvest

Cena akcji docierała najwyżej do poziomu 8,09 zł, a potem ponownie spadała.

Papiery spółki poszukiwawczej, kontrolowanej przez Ryszarda Krauzego, to dziś – podobnie jak wczoraj – jedne z najpopularniejszych walorów na warszawskiej giełdzie.

Do godziny 15.30 obroty nimi sięgnęły bez mała 70 mln zł. Chętniej obraca się dziś jedynie akcjami Kredyt Banku (obroty wyniosły dotychczas ponad 78,6 mln zł).
parkiet.com


Tak dla przypomnienia ... na koniec księgi ....

link do cz.XXVII
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 35ce20bfd3
Ostatnio zmieniony 03 lut 2011 21:44 przez Mario._290147, łącznie zmieniany 2 razy.

REKLAMA


Romek170
Starszy chorąży
Posty: 1001
Rejestracja: 12 kwie 2008 13:47

Postautor: Romek170 » 03 lut 2011 20:41

17:30:02 7,35 -9,93 100 000 15889 TRANSAKCJA
Czy to napewno drobnica zbiera ?

mustagh
Chorąży sztabowy
Posty: 5253
Rejestracja: 25 wrz 2006 15:55

Postautor: mustagh » 03 lut 2011 20:43

Przychodzą słabsze dni (...) jakiś bystry trader zauważy, że nie ma żadnych zleceń kupna które by broniły moich akcji, sprzedaje je wiec (..) moje papiery zaczynają zniżkować. No więc zaczynam je zbierać. Zapewniam im wsparcie które powinien mieć każdy dobry papier będący w łasce swoich sponsorów. (...) Co więcej jestem w stanie wykreować wsparcie bez akumulacji tych akcji (..), nic mnie to nie kosztuje, kupuję które akcje wcześnie krótko sprzedałem po wyższych cenach. Zawsze warto pokazać traderom a także zwykłym leszczom że na nasz papier jest popyt kiedy zaczyna spadać. Pozawala to ograniczyć otwieranie krótkich pozycji przez profesjonalistów jak i pozbywanie się akcji przez wystraszonych ich posiadaczy - co jest naturalną sytuacja kiedy akcja staje się coraz słabsza.

Lefevre 1911 s.225

:)

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 03 lut 2011 20:47

jeszcze dzisiaj :arrow: 6 z przodu
min, liczylem ze 5 z przodu bedzie, jednak naiwnych sporo na gieldzie

Qgen
a ja stale pisze o mechnizmnie psychologicznym, ktory wykorzystuja.,.zobacz moje ostatnie posciki w tym calym spamie (czytanym zreszta tylko przez przez piszacych, bo inni, zamiast czytac, wtedy..pisza :) ) -> tu ma byc rozprwadzanie powyzej 5 'ile sie da', bo inaczej, po co bylaby szybka (blyskawicznie przez widly - tak najtaniej) akcja z "podnisieniem pulapu" plasowania emnisji b.. z derugij strony mechanim, ktory opisywalem..musi spdac ale tak.. z nadzija :P zeby gracze przeszli do wlasciwej postawy, jak kolejne pokolenia - z wsciekloscia i nadzieja na poczatku, a z rezygnacja na koncu - te wyciczke przechdzily ;)

wydaje mi sie, ze mylisz sie tez Qgen, co do ilosci ..owszem , rejestrowali i dopuszczali iles, ale albo niewiele im szlo, albo wiedzili ze zrobia pozniej te akcje - pomysl rachunkiem zyskow i strat.. ;) i zeknij na wolumeny - gemy gemmami, ale tu naprawde wielu godnie przyjelo na bary finnsowanie bzinesow 'federalnych', wskazanych baknierow na 19% rocznie, powiazanych z nimi firm cos tam czasem robiacych i wierchuszki - tylko widza, ze glupio sie chwalic wlasna glupota ;)

tym bardziej, ze po znanych mi nickach, widze ze tu naprawde schylono sie do samego dna (jeszce od patrowicza zostali, ale oni chyba wierni swojemu krupierowi :) ) -> po uplasowaniu 'b' - jakis czas czas odpoczynku, bo po prostu... chwilowo - juz nie ma "wiekszych frajerow" :P co zreszta widac po powtarzaniu w postch regularnie tych smych glupot, z ktorych nawet leszcz z bankiera sie tylko smieje ;)
do qrwy nedzy

gdzie 5 ?
gdzie 6 ?
to Qgen :P - ja wrecz odwrotnie mowie od szybkigo wciagniaia na 13m zbirania sie wiekszych ..graczy 8) i sru im, i sru az zaspopkja pragnienie - tzw "dystrybucji" - ze nastepne beda (dzis tez) bez tej tam ostatniej z wielkimi widlami (minus dwucyfrowka) - tu ma to poklenie zyc zludzeniami, rysoawac sobie kreski , fiba, cuda, debaty z innymi, milardy $ , snic wytryski :) nafty noca ..i -> przywyknac(!) :P - jak batozony ruski chlop i jak zawsze tu :P przy okazji gratuluje jedynemu tu dla mnie wiarygodnie w tym ruchu zarbionemu ;)

nafciarz
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 29 paź 2008 09:50

Postautor: nafciarz » 03 lut 2011 21:35

11 :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 03 lut 2011 21:57

Przychodzą słabsze dni (...) jakiś bystry trader zauważy, że nie ma żadnych zleceń kupna które by broniły moich akcji, sprzedaje je wiec (..) moje papiery zaczynają zniżkować. No więc zaczynam je zbierać. Zapewniam im wsparcie które powinien mieć każdy dobry papier będący w łasce swoich sponsorów. (...) Co więcej jestem w stanie wykreować wsparcie bez akumulacji tych akcji (..), nic mnie to nie kosztuje, kupuję które akcje wcześnie krótko sprzedałem po wyższych cenach. Zawsze warto pokazać traderom a także zwykłym leszczom że na nasz papier jest popyt kiedy zaczyna spadać. Pozawala to ograniczyć otwieranie krótkich pozycji przez profesjonalistów jak i pozbywanie się akcji przez wystraszonych ich posiadaczy - co jest naturalną sytuacja kiedy akcja staje się coraz słabsza.

Lefevre 1911 s.225

:)
tu jeszcze ktos (byc moze kolega) wczoraj albo dzis cytowal, jak zbywac niechciany wczesniej papier- tez jakiegos 'klasyka" - i to jest prawdziwa "wartsoc dodana" mimo ze wiekszosc i tak nie chce sie niczego uczyc ;) ale chyba kazdy chcialby miec w Polsce dobrych lekarzy, inzynierow, naukowcow, menedzerow itd zamiast rzesz... nawet nie hazardzstow (troche kiedys zarobilem i stracilem w oczkach, pokerkach i kasynach i wiem ze tu.. karty sa znaczone, a kolo rulety tylko przypomina ;) to z kasyn) ale najbizej im - ciezkich narkomanow..to po prpstu "aproduktywne" jakl Vito ladnie tu takie nazwal - a zwazywszy na ukryta role demografii (prawdziwi narkomani/hazardzisci rzadko zakladaja/buduja rodziny) i skorelowanej z nia podazy pieniadza, pkb itd- dla spoleczenstwa - wrecz patologiczne ;)
Ostatnio zmieniony 03 lut 2011 22:02 przez optymistyczny, łącznie zmieniany 1 raz.

wtomek
Porucznik
Posty: 31032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wtomek » 03 lut 2011 22:00

do trzech razy sztuka?


120 min

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

nafciarz
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 29 paź 2008 09:50

Postautor: nafciarz » 03 lut 2011 22:06


do qrwy nedzy

gdzie 5 ?
gdzie 6 ?
gdzie 11 ? :lol: :lol: :lol:

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 03 lut 2011 22:09

... "Warto zapamiętać jedną podstawowych zasad manipulacji:
Akcje winduje się do maksymalnego możliwego do osiągnięcia poziomu a następnie rozprzedaje się je publiczności w czasie spadku." ...

Lefevre 1911 str.222

:)
warto wylowic w mega -spamie posty ludzi ktorzy.. jestem przekonany, ze.. zarabiaja ;) ze o tym samym od 3 dni pisze..to przypadek :) moze w ogole wrto byloby jakies madre ksiazki popolecac sobie.. ;) np to wyzej, "inteligentny inwestor" grahama, czy inna znakomita do wyrobienia 'wlasciwych nawykow' myslenia (tak jak np ruchowych jest podstawa pogrywnia dalej w tenisa ;) ) ale krotsza i "lzejsza" - "sztuka spekulacji" zenona komara. praktyka - i to tam widac, slychac i czuc :)

caritASS
Chorąży
Posty: 932
Rejestracja: 28 sty 2011 22:01

Postautor: caritASS » 03 lut 2011 22:23

... "Warto zapamiętać jedną podstawowych zasad manipulacji:
Akcje winduje się do maksymalnego możliwego do osiągnięcia poziomu a następnie rozprzedaje się je publiczności w czasie spadku." ...

Lefevre 1911 str.222

:)
warto wylowic w mega -spamie posty ludzi ktorzy.. jestem przekonany, ze.. zarabiaja ;) ze o tym samym od 3 dni pisze..to przypadek :) moze w ogole wrto byloby jakies madre ksiazki popolecac sobie.. ;) np to wyzej, "inteligentny inwestor" grahama, czy inna znakomita do wyrobienia 'wlasciwych nawykow' myslenia (tak jak np ruchowych jest podstawa pogrywnia dalej w tenisa ;) ) ale krotsza i "lzejsza" - "sztuka spekulacji" zenona komara. praktyka - i to tam widac, slychac i czuc :)
no tak, w rzeczy samej.....nie ma to jak zagrać przeciw nogom.... :wink:
ASSet Management rekomenduje:
HGN - 5-letni tyg. wykres mówi wszystko...

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 04 lut 2011 00:06

... "Warto zapamiętać jedną podstawowych zasad manipulacji:
Akcje winduje się do maksymalnego możliwego do osiągnięcia poziomu a następnie rozprzedaje się je publiczności w czasie spadku." ...

Lefevre 1911 str.222

:)
warto wylowic w mega -spamie posty ludzi ktorzy.. jestem przekonany, ze.. zarabiaja ;) ze o tym samym od 3 dni pisze..to przypadek :) moze w ogole wrto byloby jakies madre ksiazki popolecac sobie.. ;) np to wyzej, "inteligentny inwestor" grahama, czy inna znakomita do wyrobienia 'wlasciwych nawykow' myslenia (tak jak np ruchowych jest podstawa pogrywnia dalej w tenisa ;) ) ale krotsza i "lzejsza" - "sztuka spekulacji" zenona komara. praktyka - i to tam widac, slychac i czuc :)
no tak, w rzeczy samej.....nie ma to jak zagrać przeciw nogom.... :wink:
Ass..ty sobie nie zartuj..wykrytstalizowalo sie nowe 'pokolenie" 8) ja sie dlugo upieralem tu, ze tamto jakies takie durne i ..no 'niestabilne' :oops: i organiatorzy projektu beda szukac jakiejs nowej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wyspa_stabilno%C5%9Bci 8)

spojrz inaczej -(the) Mistrz AT ( 17 razy czy 23 tu przebatozony - najstarsi juz nie pamietaja 8) ) znow belkocze nad Nafciarzem i toba cos o wsparaciach, fibach itd - bo jest oczywistym, ze wydobywajacy kapital ze Zloza nie umieja polaczyc 4 wysunietych punktow na malowance dla 3-4 latka 8) i nie wiedza, ze ich parawdziwe Zloze juz pod te i inne malowanki sobie z nimi podiluje 8) i nie mysl ze to milczenie nieznaczace - o nie! oni tu milcza w zadumie..to petrol ..milcza godnie ..no milcza jak:
Obrazek

o! ten w srodku - stawiam 100 zeta , ze jutro odzyje i opowie ci, ile tu juz "k" przycial :twisted: :) :)

~gordon_gekko~
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 04 lut 2011 03:30

Postautor: ~gordon_gekko~ » 06 lut 2011 17:02

Większość myśli tak - nie no nie mogli przecież zrobić w ciula ludzi, bo KNF i te sprawy - OBUDZICIE SIĘ LUDZIE Z RĘKĄ W NOCNIKU PEŁNEGO MOCZU A NIE ROPY.

renikgsm
Sierżant sztabowy
Posty: 160
Rejestracja: 13 maja 2009 14:22

Postautor: renikgsm » 07 lut 2011 22:31

CO TO ZA CISZA WSZYSCY OSŁABLI ?

SirVulcano
Chorąży sztabowy
Posty: 5553
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Szczecin MegaCity

Postautor: SirVulcano » 07 lut 2011 22:34

Grono ludzi sie wyprzedalo na mega erupcji wiec emocje opadly.. kazdy ma w D*** , moze jak wroci na 6 pln to sie uaktywnia coraz to wieksze rzesze wtopionych..
CO TO ZA CISZA WSZYSCY OSŁABLI ?

Mario._290147
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9464
Rejestracja: 17 lut 2010 22:26

Postautor: Mario._290147 » 25 lut 2011 23:22

młody wytrzyj pianę z gęby ))))))))))) petrolinvest ciebie zabija i niech to zrobi jak najszybciej bo jesteś wrzodem
Nie na nim się wyżywaj tylko na tym co Cię ubrał podając śmieszne info :!: :!: :!: :!:
500% prosze ustawic za ma kase ze zleceniem gdzies w przedziale 3.00-3.50 pod ma nieobecnosc do 25.02.2011. Dzieki z gory!

Qgen

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 35ce20bfd3

QGEN ZŁAMANY C**J


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości