EKOEXPORT [EEX] księga L

wszystko na temat spółek publicznych
smooth
Starszy chorąży
Posty: 1641
Rejestracja: 31 lip 2008 22:39
Lokalizacja: znikąd

Postautor: smooth » 06 mar 2015 21:06

po co się tu męczycie?
chodźcie na MSW :D
Tera dopiero mówisz?

REKLAMA


tom-reds
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2532
Rejestracja: 14 lut 2013 20:09

Postautor: tom-reds » 07 mar 2015 01:20

http://www.bankier.pl/wiadomosc/PILAB-S ... 40245.html

hmmm ciekawe przecie to taki insajder :lol:

ze znanych i cenionych..

.....społek polecam również e kiosk :lol:

radpoI
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 221
Rejestracja: 04 sty 2015 08:54
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: radpoI » 07 mar 2015 07:10

Skoro w kasie jest 18 000 zł, to z czego sobie i ludziom wypłaty płacili?
maniakgieldowy aka wisniewski.inwestycje,
"Po co kupować EEX ze słabymi wynikami, z coraz większymi zobowiązaniami ze spadającymi przychodami skoro można mieć to (i zrzut PMI po 1,53)!"

Giermek.do.wynajecia
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 310
Rejestracja: 06 mar 2015 07:10

Postautor: Giermek.do.wynajecia » 07 mar 2015 08:10

ladnie sobie dajecie w kakao ktos jeszcze wierzy w tego balona z ekobalona przeneisli sie na 11bit i tam to samo stracilki czucie ekosie :)

radpoI
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 221
Rejestracja: 04 sty 2015 08:54
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: radpoI » 07 mar 2015 18:14

ladnie sobie dajecie w kakao ktos jeszcze wierzy w tego balona z ekobalona
Już tylko prychosekta S lawusiowa z prywatnego forum klepania się po zadach.
maniakgieldowy aka wisniewski.inwestycje,
"Po co kupować EEX ze słabymi wynikami, z coraz większymi zobowiązaniami ze spadającymi przychodami skoro można mieć to (i zrzut PMI po 1,53)!"

radpoI
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 221
Rejestracja: 04 sty 2015 08:54
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: radpoI » 07 mar 2015 19:34

Co to będzie w poniedziałek?
Kolejne info o wyprzedaży zarządowej? :P
maniakgieldowy aka wisniewski.inwestycje,
"Po co kupować EEX ze słabymi wynikami, z coraz większymi zobowiązaniami ze spadającymi przychodami skoro można mieć to (i zrzut PMI po 1,53)!"

1miki
Starszy sierżant
Posty: 94
Rejestracja: 19 wrz 2014 12:54

Postautor: 1miki » 07 mar 2015 20:07

Ale jestem pełen podziwu że Wam się chce ciągle tutaj pisać :lol: :lol: :lol:
też się dziwię, zwłaszcza że wzajemne inwektywy stają się coraz bardziej prymitywne z każdym wpisem, zero kreatywności i polotu.....
ale jak ja pisałem o religii to byłem beee, bo to było off-topic :lol:
mineły czasy merytoryki, normalnej krytyki , muzy i dowcipów.
eks sie skończył , kto został to frajer
Ty nim jesteś niezależnie od akcji ;)
fakt, że akcji eksa nie mam nie jest jednoznaczny z błędnym postrzeganiem rzeczywistości jakie posiadasz. Rok temu w lutym napisałem cały scenariusz eksa,
i ugrałem sporo. A ty frustruj się dalej. Powodzenia .
P.S. jak facet może dać sobie takiego nicka? ***?
No co ty zakłamany *** nie wymyślisz ;)

radpoI
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 221
Rejestracja: 04 sty 2015 08:54
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: radpoI » 08 mar 2015 07:43

No co ty zakłamany *** nie wymyślisz ;)
Nadziany na hak kundel piszczy.
Wiś z godnością ***, skoro rozumy ci brakło, gdy kupowałeś pod 45 zł słuchając tyrad Sławka vel mk. :lol:
maniakgieldowy aka wisniewski.inwestycje,
"Po co kupować EEX ze słabymi wynikami, z coraz większymi zobowiązaniami ze spadającymi przychodami skoro można mieć to (i zrzut PMI po 1,53)!"

radpoI
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 221
Rejestracja: 04 sty 2015 08:54
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: radpoI » 08 mar 2015 18:05

Poczytałem sobie trochę to wasze prywatne forum.
Faktycznie, już wam nic więcej nie zostało jak pocieszanie się i powracanie do czasów, kiedy balon spekulanci rozdęli do 50 zł.

W jednym macie rację. Nawet teraz jest znaczne przewartościowane i musi być cofka do 17 zł.
maniakgieldowy aka wisniewski.inwestycje,
"Po co kupować EEX ze słabymi wynikami, z coraz większymi zobowiązaniami ze spadającymi przychodami skoro można mieć to (i zrzut PMI po 1,53)!"

grubaspekula
Starszy chorąży
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2014 13:24

Postautor: grubaspekula » 08 mar 2015 21:51

Sporo jadu tutaj. A tak na prawdę "zabawa" na rynkach finansowych powinna być pozbawiona jakichkolwiek emocji. Od tego są zlecenie tnące straty, albo realizujące zakładany take profit. A wy tutaj się wyzywacie, ubliżacie. Nie warto. Jeśli spadnie poniżej 21,5 to sprzedam. Wzrośnie do 30 zł sprzedam. No chyba, że po drodze pojawią się jakieś ważne informacje fundamentalne. 8) Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi. Panowie i Panie dajcie sobie na luz. Jedni i drudzy mogą funkcjonować obok siebie. 8) HAWK!

bandzior
Sierżant sztabowy
Posty: 122
Rejestracja: 06 sty 2015 20:50

Postautor: bandzior » 08 mar 2015 22:20

Sporo jadu tutaj. A tak na prawdę "zabawa" na rynkach finansowych powinna być pozbawiona jakichkolwiek emocji. Od tego są zlecenie tnące straty, albo realizujące zakładany take profit. A wy tutaj się wyzywacie, ubliżacie. Nie warto. Jeśli spadnie poniżej 21,5 to sprzedam. Wzrośnie do 30 zł sprzedam. No chyba, że po drodze pojawią się jakieś ważne informacje fundamentalne. 8) Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi. Panowie i Panie dajcie sobie na luz. Jedni i drudzy mogą funkcjonować obok siebie. 8) HAWK!
No własnie po co te emocje ?
:lol:

guciu25
Młodszy chorąży
Posty: 546
Rejestracja: 12 cze 2008 14:36

Postautor: guciu25 » 08 mar 2015 22:21

Poczytałem sobie trochę to wasze prywatne forum.
Faktycznie, już wam nic więcej nie zostało jak pocieszanie się i powracanie do czasów, kiedy balon spekulanci rozdęli do 50 zł.

W jednym macie rację. Nawet teraz jest znaczne przewartościowane i musi być cofka do 17 zł.

Przyjazn forumowa to podstawa, test lojalnosci imuczciwosci i ta ekipa palcem robiona zdala go celujaco

guciu25
Młodszy chorąży
Posty: 546
Rejestracja: 12 cze 2008 14:36

Postautor: guciu25 » 08 mar 2015 22:25

W tej chwili najle9szym wyjscoem dla spolki jest pozyskanie inwestora skup akcji po 15-18 zlotych i wycofanie z gieldy, chyba ze fundamenty poszly sie je...c i chodzi tylko o dojenie z kasy naiwniakow

bandzior
Sierżant sztabowy
Posty: 122
Rejestracja: 06 sty 2015 20:50

Postautor: bandzior » 08 mar 2015 22:33

W tej chwili najle9szym wyjscoem dla spolki jest pozyskanie inwestora skup akcji po 15-18 zlotych i wycofanie z gieldy, chyba ze fundamenty poszly sie je...c i chodzi tylko o dojenie z kasy naiwniakow
Może jeszcze z raz da zarobić.

:lol:

grubaspekula
Starszy chorąży
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2014 13:24

Postautor: grubaspekula » 08 mar 2015 22:39

Najpierw niech popracują nad nowymi kontraktami, nawet kosztem niższej marży netto. To przełoży się na zyski. A nic tak nie cieszy akcjonariuszy jak zyski. Spłata zobowiązań by zmniejszyć comiesięczne koszty ich spłaty. Racjonalizacja innych kosztów. Potem wzrost kursu i możemy myśleć o inwestorze strategicznym. 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości