XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: XTB

Postautor: fluidek » 05 maja 2020 13:26

Tylko póki co cię ruchneli :lol:

REKLAMA


ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: XTB

Postautor: ANTYCHRYST » 05 maja 2020 13:27

Tylko póki co cię ruchneli :lol:
:lol: :lol:

Pięknie Sławka i Julitę ubrali :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 13:30

Tylko póki co cię ruchneli :lol:
chlopcze --nie mierz innych swoja miarą.... :lol: 8) :lol:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: XTB

Postautor: fluidek » 05 maja 2020 13:32

Tylko póki co cię ruchneli :lol:
:lol: :lol:

Pięknie Sławka i Julitę ubrali :lol:
Oj tak. Im bardziej pyskuje tym bardziej to widać :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 13:33

Tylko póki co cię ruchneli :lol:
:lol: :lol:

Pięknie Sławka i Julitę ubrali :lol:
Znajac zycie...i historię z innych społek.....przy 30 pln bedziesz pisał ze to SWiETNY papaier...bedziesz porownywał wyniki hajs itp..np do PLW --kolejnej internetowej spolki bazujacej na Klientach NETOWYCH--- ---i wyjdzie ci ze to powoinno ksoztowac min.100 PLN... :lol: 8) :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 13:40

O golasy znowu w Ofensywie ...lubicie robic z siebie mega krtetynów --zeby potem mozna było was cytowac ***....

Te same texty ..rownież przy okazji ABB----na SCOPE---to było przy 50 PLN...posmieli sie pośmieli i tyel z tego....Oni nadal GOLASY a SCP lata po 170 PLN...a moze latac po kilka K pln za akcje jesli wszystko pojdzie cool.... 8)

Obrazek

TIK...TAK...TIK....TAK....czas leci --logika swoje robi..a GOLAY sa GOLASAMI----GLUPI bo biedny... BIEDNY BO GŁUPI.... :mrgreen: :lol:

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: XTB

Postautor: KUGID » 05 maja 2020 14:06

XTB podało wyniki za I kw

Niewiarygodne.
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... 176-mln-zl

Co więcej w II kw powinny być jeszcze większe ze względu na to co wyprawiało się na ropie.
tutaj byłbym ostrozny własnie.....bo wszelkie problemy XTB...zaczeły sie od tego ze " oskubali" tak klientów na CHF....swego czasu....dlatego kwit zje.bał sie nawet na 2-3 PLN. 8) :lol:
—— Proszę o komentarz! I nie pisz , że Pie..r..ę, nie nawidzę wulgarymów, szczególnie od ....

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: XTB

Postautor: KUGID » 05 maja 2020 14:30

Po prostu : po prostu liczyłeś na odbicie ( plus forumowicze z “Portalu analiz”) , a tutaj sypià NAPRAWDĘ DUZI.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: XTB

Postautor: KUGID » 05 maja 2020 14:32

Dlaczego nie transakcje pakietowe???? Bo nikt tego nie ch.....

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 14:35

XTB podało wyniki za I kw

Niewiarygodne.
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... 176-mln-zl

Co więcej w II kw powinny być jeszcze większe ze względu na to co wyprawiało się na ropie.
tutaj byłbym ostrozny własnie.....bo wszelkie problemy XTB...zaczeły sie od tego ze " oskubali" tak klientów na CHF....swego czasu....dlatego kwit zje.bał sie nawet na 2-3 PLN. 8) :lol:
—— Proszę o komentarz! I nie pisz , że Pie..r..ę, nie nawidzę wulgarymów, szczególnie od ....
to pzrecież ty podobno rowniez aktywnie grasz na forexie masz XTB....-

na poczatku tak myslelem ale potem jak sie zglebilem w temat....to stwoierdziłem ze raczej byłem w bledzie---BO...na czym zarabia XTB...na preadach i na market making....powinienes wiedziec co to jest...jelsi ludzom czyscili pozycje bo nie mieli juz zabezpieczeń to zarabili an market making...sporo hajsu pozatym ze zarabiali w kwietniu tez ostro ...bo zmiennosc byla jeszce bardziej ostra niz w 1` qw...na przykladzie jednego goscia...w 1 qw zrobil 10 LOTÓw ---w kwietniu 40 LOTOW--na tym zarabia XTB....w kwietniu na potesnym dolujacym trendzie go wywliło ...bo depo mu pekło, po tym jak usrednial w dól.... ---market making..na tym tez zarabia XTB...

A wytłumacz mi dlaczego wczoraj sie dziwiłes ze ktoś sypie bo sam chyba byles tez bardziej aktywny w kwietniu --a po wynikach za 1 qw wiaodmo ze za 2 mioga byc rowniez kozackie jak nie jeszce bardziej kozackie...----a dlaczego dzisiaj to juz dla ciebie takie oczywiscte----Dla mnie sypią ci co musza --z jakis powodów A WCHODZA CIO CO CHCĄ WCHODZIĆ....

Jak napisałem byłbym ostrozny ale po ---pzreczytaniu o MAR--o koniecznosci zabezpieczenia klientów o marketmaking zeby te zabezpieczenia realziwoac popzrez stwarzanie plynnosci --doszedłem do wniosku ze powinni byc COOL.....


I teraz najwazniejsze...skoro w 1 qw mieli srednio 7 K miesiecznie nowych klientów...a teraz mowia o conajmniej 10 k miesiecznie --nawet jak zmiennosc zmniejszy sie---bieorac pod uwage ICh wyniki za 1 qw..ich kapotalziację....

To jestem bardziej pzrekonany do XTB nmiz byłem do TSGAMES przy ok 600-700 ,mln PLn z ich owczesnymi wynikami....bo XTB biej na twarz TSG wtedy i teraz...maja raczej realne plany rozwoju co jesce bardziej moze pompowac ich wyniki...Maja juz wieksze wyniki qwartalne niż tsgames Roczne ---a moga sie dopiero rozgzreać...Kapucy maja 10 krotnie wiecej niz TSGAMES....TSgames jest wart prawie 3.5 MLD PLN..oni ponizej 1 MLD PLN.....JKAK ktos sypie to ja biore..PO 70 -90 PLN na TSGAMES TEZ KTOŚ SYPAŁ.....na pzrelomie 2018/2019...teraz jest po 470 PLN---NA tym polega gielda.... :lol: 8) :lol:

na cdr Po zaje.bui...stym debiucie W3...tez sypali po 20-2x. PLn teraz jest po 360 PLN....itp itd....

Na tym polega gielda...Kapitał plynie od aktywnych do cierpliwych....XTB szykuje sie na bardzo kozacka społke ---kto chce moze korzystac kto nie moze stac z boku jak na wielu innych swietnych społkach ktore TANIO KIEDYS ROZDAWALI.... :lol: 8) :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 14:38

Dlaczego nie transakcje pakietowe???? Bo nikt tego nie ch.....
pzreciez pojdzie transakcja pakietowa dzisiaj/ albo na dniach....19 MLn akcji.... 8)
ja bym sie spytał dlaczego komus zalezy na tym zeby pzremielic w pare swesji kolejncyh 10 MLN akcji---*** czy co zeby takiej oakzji ne wykorzystac do ...wiekszej pompy??...pzreciez cyfry robia potezne wrazeni w 1 qw zarobili DUZO DUZO razy wiecej niz PLW w 2 lata....IPT ITD> :lol: 8) :lol:

a dlaczego sypią ?? a dlaczego sypali na MRC po 10-20 PLN --dlaczego sypali na TEN po 70-80 PLn a potem dlaczego po 230 Glowni oddawali...dlaczego kiedyś na CDR glowni oddawali kwity po kilka / kilkanascie PLN...dlaczego po zajebistym debiucie w3 rynek mielil sie w okolicach 20 PLN...??..dlazcego glowni na 11 bit oddawali kwity fundom po 70 PLN....??

Kogo to *** teraz obchodzi...było tak bo ktos chcial akcje...a dlaczego mielą bo..to budzi emocje..niepewnosc...i powoduje palpitacje i zadawanie putań pzrez leszczy--TYPU NIE MZOE BYC AZ TAK ZAJEBISCIE...skoro ktos sypie.... :lol: 8) :lol:

PSYCHOLOGIA TŁUMU...dlatego olac to lepiej stosowac LOGIKĘ....Cena to kurs jaki placisz WARTOSC to cos co otrzymujesz---moim zdaniem Wartosc XTB jest duzo wyzsza niz jej obecna cena---to tak zwana okazja rynkowa...jakich wiele juz doswiadczyłem na swoim koncie i i portfelu.... 8)

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: XTB

Postautor: KUGID » 05 maja 2020 14:48

Zapamiętaj , pewność siebie nie jest wskazana na rynku kapitałowym. Twoja pewność siebie jest na papierze , żeby nagonić - zbyt dużo akcji, żeby Leszczyna to odebrała. A Tak na prawdę zastanawiasz się, czy ciàć straty....., czy zostać na papier.PS. Chciałem to kupić, ale jak zobaczyłem nagonę na Portalu analiz , to odpuscilem. A teraz Ty naganiasz na Parkiecie.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 14:57

Zapamiętaj , pewność siebie nie jest wskazana na rynku kapitałowym. Twoja pewność siebie jest na papierze , żeby nagonić - zbyt dużo akcji, żeby Leszczyna to odebrała. A Tak na prawdę zastanawiasz się, czy ciàć straty....., czy zostać na papier.PS. Chciałem to kupić, ale jak zobaczyłem nagonę na Portalu analiz , to odpuscilem. A teraz Ty naganiasz na Parkiecie.
Wiel razy tto sleysaałem na temat 11 bit--tsgames itp itd...Tu nie chodzi o nagonienie--bo LESZCZ zawsze wyjdzie z tego typou spolek .....tu chodzi o perspektywy...

jakbym ne był pewien tego co robie to bym sie tym nie zajmował ---takze tzreba być pewnym swoich decyzji ale być tez elastycznym dlatego tez nie mam problemu z kupowaniem jak i tez sprzedawaniem społek....bo ufam swoim decyzjom--a sytuacje bywaja bardzo dynamiczne.....zawsze mogloby byc oczywiscie lepiej ale i tak jest za.je.biś.cie --patrząc na calokształt... 8)

dlatego nauczyłem sie sobie UFAC...chociaz nie powiem bledy tez jakis popełniam...ale to głowne w zwiazku ze zbyt szyvbkim wyjsciem z kwitów....a nie ich *** wyejsciem... :lol: 8) :lol:

hektor
Podporucznik
Posty: 12772
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: XTB

Postautor: hektor » 05 maja 2020 15:11

ku ... wa ale ktoś sypie. Zamknąłem część pozycji na 0.

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: XTB

Postautor: trance » 05 maja 2020 15:13

Haha, już nie nie pie_rdzielą.
30 tysi z prawej, 30 tysi z lewej;D


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości