INTERNET GROUP [IGR] część V

wszystko na temat spółek publicznych
fortel6
Starszy sierżant
Posty: 74
Rejestracja: 03 lip 2007 23:11

Postautor: fortel6 » 19 lis 2007 20:29

Coś mi się wydaje że siedzimy na minie z wielkim G w środku, a te niedojdy z zarządu nic nie robią żeby to zmienić. Kupili by chociaż po 5k papiera, przynajmniej wyglądało by że interesują się spółką :evil:
Taa...niech te mongoły zrobią ściepę i ratują tonącego IGRa :twisted: :twisted: :twisted:
Nie ma co na nich liczyć skoro, jak mówi Pemo, wiceprezes nawet nie zna aktualnego kursu. Natomiast kaskę z nowej emisji chcą pozyskać jak najbardziej. Niedawno Pemo pisał, że fundusze wezmą wszystko - jak widać po ostatnim sypanku nie wszystkie :? Bankowo funduszem, który sprzedaje kieruje fala umorzeń oraz perspektywa nowej emisji.

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 44020
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 19 lis 2007 20:33

Coś mi się wydaje że siedzimy na minie z wielkim G w środku, a te niedojdy z zarządu nic nie robią żeby to zmienić. Kupili by chociaż po 5k papiera, przynajmniej wyglądało by że interesują się spółką :evil:
Taa...niech te mongoły zrobią ściepę i ratują tonącego IGRa :twisted: :twisted: :twisted:
Nie ma co na nich liczyć skoro, jak mówi Pemo, wiceprezes nawet nie zna aktualnego kursu. Natomiast kaskę z nowej emisji chcą pozyskać jak najbardziej. Niedawno Pemo pisał, że fundusze wezmą wszystko - jak widać po ostatnim sypanku nie wszystkie :? Bankowo funduszem, który sprzedaje kieruje fala umorzeń oraz perspektywa nowej emisji.
Ale z drugiej strony kto to odbierał ??? przecież nie drobnica, bo ta od paru sesji mocno podenerwowana sytuacją na szerokim i z pewnością od akcji trzyma się z daleka 8) 8) 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

fortel6
Starszy sierżant
Posty: 74
Rejestracja: 03 lip 2007 23:11

Postautor: fortel6 » 19 lis 2007 20:47

Coś mi się wydaje że siedzimy na minie z wielkim G w środku, a te niedojdy z zarządu nic nie robią żeby to zmienić. Kupili by chociaż po 5k papiera, przynajmniej wyglądało by że interesują się spółką :evil:
Taa...niech te mongoły zrobią ściepę i ratują tonącego IGRa :twisted: :twisted: :twisted:
Nie ma co na nich liczyć skoro, jak mówi Pemo, wiceprezes nawet nie zna aktualnego kursu. Natomiast kaskę z nowej emisji chcą pozyskać jak najbardziej. Niedawno Pemo pisał, że fundusze wezmą wszystko - jak widać po ostatnim sypanku nie wszystkie :? Bankowo funduszem, który sprzedaje kieruje fala umorzeń oraz perspektywa nowej emisji.
Ale z drugiej strony kto to odbierał ??? przecież nie drobnica, bo ta od paru sesji na kiblu mocno podenerwowana sytuacją na szerokim 8) 8) 8)
Jakoś nie pociesza mnie fakt odbierania akcji na coraz niższych poziomach nawet przez inny fundusz. Co innego jakbyśmy się osunęli z 15 na 12zł, a nie kur.. na 6zł - przecież to paranoja :? Ciekawi mnie również kto zasypał popyt podczas wybicia po wynikach za 2 kwartał w okolicach 10zł. Wiem, że to żaden wyznacznik, ale z ciekawości w tamtym okresie zerknąłem na superbyczka i pamiętam, że dużo osób ze ścisłej czołówki obstawiało IGR-a do największych wzrostów. A jednak wróciliśmy szybko na 8zł mimo, że sytuacja na rynku tymczasowo była względnie spokojna. Mam nadzieję, że krewni, znajomi królika nie zarobili sobie wtedy naszym kosztem.

sumin174
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 07 lut 2007 18:30

Postautor: sumin174 » 19 lis 2007 20:52

Kupując IGRa w którym siedzi tyle fundów, liczyłem na stabilizacje kursu. Okazało się że to bomba z opóźnionym zapalnikiem :(

Martyr
Kapitan
Posty: 44020
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 19 lis 2007 20:57


Jakoś nie pociesza mnie fakt odbierania akcji na coraz niższych poziomach nawet przez inny fundusz. Co innego jakbyśmy się osunęli z 15 na 12zł, a nie kur.. na 6zł - przecież to paranoja :? Ciekawi mnie również kto zasypał popyt podczas wybicia po wynikach za 2 kwartał w okolicach 10zł. Wiem, że to żaden wyznacznik, ale z ciekawości w tamtym okresie zerknąłem na superbyczka i pamiętam, że dużo osób ze ścisłej czołówki obstawiało IGR-a do największych wzrostów. A jednak wróciliśmy szybko na 8zł mimo, że sytuacja na rynku tymczasowo była względnie spokojna. Mam nadzieję, że krewni, znajomi królika nie zarobili sobie wtedy naszym kosztem.

Dla mnie osobiście wniosek jest jeden....okres trwania inwestycji IGRowej w moim przypadku uległ znacznemu wydłużeniu...ani myślę oddawać po tej cenie. Nie wiem jak długo będzie trwała ta sytuacja na rynku, ale jest pewne, że tak długo jak to będzie trwać, tak długo IGR będzie jeździł poniżej wskaźników...i trzeba się z tym oswoić. Z pewnością kiedys ktos poda IGRowi pomocną dłoń, może któryś lub kolejny fundusz....i gra się zacznie, bo zacząć się musi, gdyż ta inwestycja musi się co poniektórym zasiedziałym zwrócić z nawiązką...i to jest PEWNIK :wink:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

kulawy
Sierżant sztabowy
Posty: 172
Rejestracja: 17 cze 2007 22:24

Postautor: kulawy » 19 lis 2007 21:13

pytanie tylko ile to bedzie trwalo..?

tak jest jak kiedys pisalem, choc dumny z tego nie jestem, bylem sceptyczny jak ujawnil sie DB..
no i mamy to co mamy.

pytanie czy trzeba dzis kupic i czekac 2-3 lata na zarobek 200-300% i wiecej jak obecnie na nieruchomosciach?

moze tak trzeba podejsc..? w sumie jakos da sie wytrzymac :-)

sypal fund i co do tego nie ma watpliwosci, watpie by byl komunikat.
odbieral tez duzy, to pewne chyba dla kazdego, tu drobni nie kupuja na sesji ponad 150 kilo.
poza tym..... hmmm.... coraz blizej do wiosny kiedy spadaja lock-upy -
moze to jest jakies rozwiazanie?
Czytaj dziecku 20 minut dziennie. Codziennie!

tomek434
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2007 11:57

Postautor: tomek434 » 19 lis 2007 21:25

pytanie tylko ile to bedzie trwalo..?

tak jest jak kiedys pisalem, choc dumny z tego nie jestem, bylem sceptyczny jak ujawnil sie DB..
no i mamy to co mamy.

pytanie czy trzeba dzis kupic i czekac 2-3 lata na zarobek 200-300% i wiecej jak obecnie na nieruchomosciach?

moze tak trzeba podejsc..? w sumie jakos da sie wytrzymac :-)

sypal fund i co do tego nie ma watpliwosci, watpie by byl komunikat.
odbieral tez duzy, to pewne chyba dla kazdego, tu drobni nie kupuja na sesji ponad 150 kilo.
poza tym..... hmmm.... coraz blizej do wiosny kiedy spadaja lock-upy -
moze to jest jakies rozwiazanie?
na jaką ilość te lock-upy bo ja doczytałem 2*78 k a na crm i bcf nie wiem

pemo
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 28 sty 2006 22:22
Lokalizacja: Warszawa www.taniebanery.pl
Kontakt:

Postautor: pemo » 20 lis 2007 11:27

i kur..dalej ktoś wywala do jasnej cholery

wyglada to naprawdę beznadziejnie
„Profesjonaliści nigdy nie mają racji.” „Na giełdzie nic nie działa wiecznie.” „Większość inwestorów wypada z gry, nie wiedząc nawet dlaczego. ...

Martyr
Kapitan
Posty: 44020
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 20 lis 2007 17:17

IGR...mordo ty moja 8) utrzymałeś BAZĘ, to dobrze :wink:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Desperat
Chorąży
Posty: 890
Rejestracja: 13 lip 2006 18:04
Lokalizacja: Looondek Zdrój

Postautor: Desperat » 20 lis 2007 17:21

IGR...mordo ty moja 8) utrzymałeś BAZĘ, to dobrze :wink:
8) :lol:
w sumie z braku laku dobre i to :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Martyr
Kapitan
Posty: 44020
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 20 lis 2007 18:01

IGR...mordo ty moja 8) utrzymałeś BAZĘ, to dobrze :wink:
8) :lol:
w sumie z braku laku dobre i to :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=
Jak się nie ma co się lubi...to się lubi co się ma :wink: :wink: :wink:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

tomek434
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2007 11:57

Postautor: tomek434 » 20 lis 2007 18:38

Macie racje odlotu niema ale o 5,99 też raczej cięzko.

Może ktoś będzie tak miły i podpowie z tymi lock-upami -pytanie pare postów wyżej

pemo
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 28 sty 2006 22:22
Lokalizacja: Warszawa www.taniebanery.pl
Kontakt:

Postautor: pemo » 20 lis 2007 23:49

Macie racje odlotu niema ale o 5,99 też raczej cięzko.

Może ktoś będzie tak miły i podpowie z tymi lock-upami -pytanie pare postów wyżej
wejdz sobie na ich stronke tam jest prospekt emisyjny i wszystko tam jest
pozdro
„Profesjonaliści nigdy nie mają racji.” „Na giełdzie nic nie działa wiecznie.” „Większość inwestorów wypada z gry, nie wiedząc nawet dlaczego. ...

pemo
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 28 sty 2006 22:22
Lokalizacja: Warszawa www.taniebanery.pl
Kontakt:

Postautor: pemo » 20 lis 2007 23:50

przejmujcie do jasnej cholery to Call Center BO DO KOŃCA LISTOPADA KILKA DNI :evil:
„Profesjonaliści nigdy nie mają racji.” „Na giełdzie nic nie działa wiecznie.” „Większość inwestorów wypada z gry, nie wiedząc nawet dlaczego. ...

persephone
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 14 lis 2007 00:01

Postautor: persephone » 21 lis 2007 01:10

i kur..dalej ktoś wywala do jasnej cholery

wyglada to naprawdę beznadziejnie
ING?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości