MIRBUD [MRB] 2016 Przełomowy rok w historii spółki

wszystko na temat spółek publicznych
dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: MIRBUD [MRB] 2016 Przełomowy rok w historii spółki

Postautor: dryniol » 18 sty 2023 09:42

Ja dalej czekam byś nam pokazał swój największy procent zysku na danej spółce inwestorze długoterminowy. Tylko jakoś się doczekać nie możemy, nie umiesz robić zrzutu ekranu?


trance "mistrzu" giełdowy, 2022 rok się skończył, więc skoro ma Cię tak "jarać" mój PIT to umówmy się, że w kwietniu pokażesz mi swój, a ja pokaże Ci mój i porównamy, mimo że tam nie wszystko widać, bo dużo mam na IKE, gdzie jest bez podatku :idea: Pojedynczych spółek Ci nie pokażę, bo jak mam możliwość zarobienia akcji, to je między sobą wymieniam w portfelu, np taki prosty przykład; jedną akcję Enei, za jedną akcję Energi :idea: Jak Enea była w 2022 roku po 10 zł, a Energa po 8 zł, to miałem więcej Energi,
a teraz jak Energa jest po 7 zł, a Enea po 6 zł, to wymieniałem na więcej Enei, a to tylko jeden z przykładów :idea:
A długoterminowym inwestorem jestem, bo mam cały czas 100% w akcjach od jakiegoś już czasu, a jeśli coś w portfelu wymieniam, to robię to od ręki, choć niekoniecznie wszystko na jednej sesji :idea: Kumasz w końcu, czy jesteś tę.py jak dochodzeniowy :?: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

REKLAMA


dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MIRBUD [MRB] 2016 Przełomowy rok w historii spółki

Postautor: dochodzeniowy » 18 sty 2023 13:28

Durniol ty masz jakąs obsesję . Nie zazdrość . :idea:

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MIRBUD [MRB] 2016 Przełomowy rok w historii spółki

Postautor: trance » 18 sty 2023 13:51

Inwestor długoterminowy, co robi kółka co tydzień i nie potrafi zrobić screena :lol:
Pokaż nam screena i procent z tego ranka chociaż, co to kupiłeś po 1,3 zł. i trzymasz.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości