Odp:CCC [CCC]

wszystko na temat spółek publicznych
patadeusz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 221
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: patadeusz » 15 maja 2006 19:00

Przecena do 40 całkiem realna
Obowiązkiem mężczyzny jest próbować

REKLAMA


Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 15 maja 2006 19:27

Panowie-moim zdaniem nie ma szans na przecene do 40zl.prognozowalem przecene do 44zl i pisalem, ze 43 to juz bedzie bardzo nisko.Teraz zmieniam zdanie i mysle, ze 43 nie powinno przekroczyc, i to bedzie dno naszej korekty.Troszke slabe wyniki podyktowane sa dluga zima!!!! I jestem pewien, ze nikt na tej inwestycji nie straci a CCC dalej bedzie szlo do gory! WIec proponuje dokupic papier puki tani jest,Ja osobiscie dzisiaj znowu dokupilem!!Jutro odreagowanie spadow!!!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

balcerek
Młodszy chorąży
Posty: 605
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: balcerek » 15 maja 2006 19:46

będzie dobrze panowie !

rynek będzie spadał a ccc nie ......

oregolac
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 27 kwie 2006 12:53
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: oregolac » 15 maja 2006 21:39

Panowie-moim zdaniem nie ma szans na przecene do 40zl.prognozowalem przecene do 44zl i pisalem, ze 43 to juz bedzie bardzo nisko.Teraz zmieniam zdanie i mysle, ze 43 nie powinno przekroczyc, i to bedzie dno naszej korekty.Troszke slabe wyniki podyktowane sa dluga zima!!!! I jestem pewien, ze nikt na tej inwestycji nie straci a CCC dalej bedzie szlo do gory! WIec proponuje dokupic papier puki tani jest,Ja osobiscie dzisiaj znowu dokupilem!!Jutro odreagowanie spadow!!!

oj coś często zmieniasz zdanie i to zazwyczaj post factum :D ciekawe co napiszesz,jak przebije 43zl, zgadzam się z patadeusz że może się zdarzyć, że kurs otrze się nawet o 40zl - jak cała giełda pójdzie w tym kierunku to ten scenariusz jest całkiem realny.Planowałem odkupić na spadku,ale się wstrzymam bo cała giełda dostała sporej zadyszki i jesze musi trochę odpocząć przed następnymi wzrostami.Nie ma się jednak co zamartwiać tymbardziej jak wierzysz w tą spółkę.Jak "buty" zaczną znowu iść do góry to pewnie przekroczą już te magiczne 50zl,ale na razie jest jak jest i trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 15 maja 2006 21:42

Pozyjemy, zobaczymy. A tak wogole to proponuje zalozyc nowy watek CCC bo ten juz sie skonczyl. Jak ostatnio zalozylem nowy watek o Biotonie to byl to bardzo optymistyczny watek i towarzyszyly temu same wzrosty!!!!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

photograph
Młodszy chorąży
Posty: 521
Rejestracja: 23 gru 2005 16:50

Postautor: photograph » 15 maja 2006 21:46

ja tu już kilka razy pisałem :) moja fima obsługuje 150 sklepów obuwniczych w całej polsce znam też CCC i ich politykę skoro wycofują sie z franczyzy i ładująw swoje sklepy to długiej przyszłości im nie wróżę na franczyzie to jescze mieli z kogo kase doić a tak to tylko koszty będą mieć. już na dzień dzisiejszy wyrywkowo sprawdziłem że ok 20 % towaru w ich sklepach to towar zeszłoroczny a to nie jest dobry znak. oczywiście po drugim i po czwartym kwartale zawsze będą mieli dobre wyniki bo jest tu duża sezonowość w tym sektorze ale zapraszam na to forum równiutko za 2 lata

oregolac
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 27 kwie 2006 12:53
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: oregolac » 15 maja 2006 21:46

będzie dobrze panowie !

rynek będzie spadał a ccc nie ......
może jakieś bardziej realne spojrzenie? jak rynek się zwali to i ccc się zwali...dzisiaj np.BORYSZEW miał dobre podstawy do wzrostu a spadł,niedużo ale jednak...

ja się tak "oszukiwałem" z BARLINKIEM i teraz na nim lekko wiszę,ale to też dobra Spółka więc na dłuższy termin pewnie wyjdę zarobiony -pytanie tylko kiedy, Pozdrawiam.

INWESTOR.SA
Starszy sierżant
Posty: 90
Rejestracja: 15 maja 2006 20:04

Postautor: INWESTOR.SA » 15 maja 2006 21:47

NIE ZAPOMINAJCIE O LUBAWIE PO DZISIEJSZYCH WYNIKACH
http://demo.e-pap.pl/espi?plik=dane/200 ... hyxq68qa41
NIE JESTEM INWESTORS.A

Mergan
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 14 lut 2006 17:55

Postautor: Mergan » 15 maja 2006 22:44

ja tu już kilka razy pisałem :) moja fima obsługuje 150 sklepów obuwniczych w całej polsce znam też CCC i ich politykę skoro wycofują sie z franczyzy i ładująw swoje sklepy to długiej przyszłości im nie wróżę na franczyzie to jescze mieli z kogo kase doić a tak to tylko koszty będą mieć. już na dzień dzisiejszy wyrywkowo sprawdziłem że ok 20 % towaru w ich sklepach to towar zeszłoroczny a to nie jest dobry znak. oczywiście po drugim i po czwartym kwartale zawsze będą mieli dobre wyniki bo jest tu duża sezonowość w tym sektorze ale zapraszam na to forum równiutko za 2 lata

Temu panu już dziękujemy! Kiedy CCC było po 36 zwiastowałeś że to koniec wzrostów i trendu więc jak wogóle możesz tu pisac. I dziwne że zawsze sie wypowiadasz kiedy jest korekta na CCC

balcerek
Młodszy chorąży
Posty: 605
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: balcerek » 16 maja 2006 09:42

Największy w kraju dystrybutor obuwia chce zwiększać sieć swoich sklepów. Zapowiada także poprawę wyników spółki


Spółka otworzy w tym roku w kraju 40 placówek pod marką CCC. Chce też uruchomić 15 nowych sklepów pod nową marką, w której będzie sprzedawać obuwie droższe. Obecnie firma ma w Polsce 111 własnych sklepów i dziewięć w Czechach, gdzie w tym roku chce otworzyć 10 nowych obiektów.

Na poniedziałkowym spotkaniu z dziennikarzami prezes CCC Dariusz Miłek przekonywał, że spodziewane lepsze wyniki spółki będą przede wszystkim rezultatem rozwoju sieci własnych sklepów. W kwietniu udział sprzedaży detalicznej w przychodach ogółem wyniósł już prawie 69 proc., a przed rokiem 53 proc. Handel poprzez własną sieć powoduje jednak, że trudniej przewidzieć wyniki sprzedaży w poszczególnych miesiącach. Zależą one od sezonowego popytu. W przypadku sprzedaży hurtowej łatwiej jest przygotować prognozy. Jednak sprzedaż detaliczna jest bardziej opłacalna,bo można zrealizować większe marże. W pierwszym kwartale 2006 r. średnia marża wyniosła w sklepach CCC 48,5 proc.

Firma zwiększa przychody nie tylko w wyniku otwierania nowych placówek, ale też dzięki wzrostowi sprzedaży w już istniejących. W czterech miesiącach 2006 roku obrót był w nich wyższy niż w analogicznym okresie 2005 r. o ponad 4 proc.

Do końca 2008 roku spółka chce zwiększyć sieć do 200 sklepów własnych CCC i otworzyć 65 salonów nowej marki. W Czechach ma być za 3 lata 40 placówek. Firma przymierza się też w 2007 roku do wejścia na rynek rosyjski.

nowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2438
Rejestracja: 31 lip 2005 19:02

Postautor: nowy » 20 maja 2006 00:17

W całej Polsce szybko przybywa sklepów CCC. Lider krajowego rynku obuwniczego chce w tym roku rozbudować sieć handlową, wprowadzić dwie nowe marki i wejść do Rosji. Ambitne plany już dzisiaj doceniają inwestorzy giełdowi/Gazeta Wyborcza/

miro
Chorąży sztabowy
Posty: 5975
Rejestracja: 21 cze 2005 13:48
Lokalizacja: poznan

Postautor: miro » 20 maja 2006 14:05

standartowe ruchy na CCC zryw do gory a pozniej odpoczynek


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości