Mostostal-Export [MSX] cz.XI

wszystko na temat spółek publicznych
Donek69
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2160
Rejestracja: 22 kwie 2008 12:29

Postautor: Donek69 » 09 cze 2008 23:13

proponuje WARIANT TOORA :shock:

czyli jak spada i czarujemy ze jest dobrze i zaraz odbije :lol:

REKLAMA


Cassini
Starszy plutonowy
Posty: 28
Rejestracja: 18 sty 2007 18:29

Postautor: Cassini » 09 cze 2008 23:33

Naprawde jesteś rzecznikiem spółki, bo można to zweryfikować b. szybko?
Ty nie *****,tylko pytania zadawaj :lol:
ja nie mam żadnych pytań swoje wiem :lol:
swinia :D
kiedy 20 PLN?
Może być? :lol:
znaczy 20 zł w promo paku za 10 szt msx?
bedzies zjutro kutalu bral o 10%-15% drozej niz dzis mogłes heheh :lol:
sam jestes kutal, 10-15% to jeszcze spokojnie w plery będziesz miał :D
Teraz mam już w sumie gdzies co się będzie działo z tym papierem, straciłem do tej spółki zaufanie i mnóstwo kasy... jezeli sprzedam po obecnym kursie...jak sobie pomysle ze rok temu można było go spokojnie za 12-13 a nawet 14 zł puścić to mnie szlag trafia. Ciągle mało było, miało być 20 ... no i już po mału się zbliża do ... 2.0

-argos-
Starszy chorąży
Posty: 1024
Rejestracja: 09 lip 2007 18:22

Postautor: -argos- » 09 cze 2008 23:34

Jak patrze na fora to chyba wszyscy mają mostka ciekawe dlaczego takie zainteresowanie :D

Przemo27
Starszy chorąży
Posty: 1640
Rejestracja: 28 kwie 2006 14:28
Lokalizacja: Miasto Smoka

Postautor: Przemo27 » 09 cze 2008 23:45

Naprawde jesteś rzecznikiem spółki, bo można to zweryfikować b. szybko?
Ty nie *****,tylko pytania zadawaj :lol:
ja nie mam żadnych pytań swoje wiem :lol:
swinia :D
kiedy 20 PLN?
Może być? :lol:
znaczy 20 zł w promo paku za 10 szt msx?
bedzies zjutro kutalu bral o 10%-15% drozej niz dzis mogłes heheh :lol:
sam jestes kutal, 10-15% to jeszcze spokojnie w plery będziesz miał :D
Teraz mam już w sumie gdzies co się będzie działo z tym papierem, straciłem do tej spółki zaufanie i mnóstwo kasy... jezeli sprzedam po obecnym kursie...jak sobie pomysle ze rok temu można było go spokojnie za 12-13 a nawet 14 zł puścić to mnie szlag trafia. Ciągle mało było, miało być 20 ... no i już po mału się zbliża do ... 2.0
Cassini spokojnie. Emocje puszczają juz nie jednemu "inwestorowi" w msx. Trzeba troche papierkiem obracac, a nie tylko trzymac.
Zasięg spadkow geometrycznie dobil do dna. Zobaczymy co przyniesie kolejny tydzien - ale jestem dobrej mysli ...
Tales był z Miletu a Sedes z Bakelitu;)
Obrazek

pitello
Podporucznik
Posty: 15404
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pitello » 09 cze 2008 23:48

NIŻEJ JUZ CHYBA NIE SPADNIE.
WG WYKRESU ZALICZYLO NAJGORSZY WARIANT WIĘC ODBICIE MUSI BYĆ
Obrazek

lubię uśrednianie w górę

Przemo27
Starszy chorąży
Posty: 1640
Rejestracja: 28 kwie 2006 14:28
Lokalizacja: Miasto Smoka

Postautor: Przemo27 » 09 cze 2008 23:53

Fajny art. z PB

Wzięliśmy pod lupę firmy z WIG20. Tylko co czwarta nie chce słyszeć o małym akcjonariuszu
Dwa tygodnie temu rozesłaliśmy e-maile do 20 największych i najpłynniejszych spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. By utrudnić zadanie, zatrudniliśmy fikcyjną postać. Nadawcą był niejaki Andrzej Utrata — drobny akcjonariusz, zatroskany dotkliwą przeceną na giełdzie. W e-mailu wyraził chęć lepszego poznania „swojej” spółki i ewentualnego spotkania się z jej przedstawicielami. Wyniki naszego testu okazały się lepsze, niż przypuszczaliśmy. Na e-maila zareagowało 15 spółek z WIG20. Niestety, pięciu emitentów nie przysłało odpowiedzi do dziś.


Już siedem minut po wysłaniu listu dotarła pierwsza odpowiedź:

„Dziękuję za zainteresowanie naszą spółką. Proponuję spotkanie w tym tygodniu (jeżeli jest to dla Pana wygodne) ewentualnie rozmowę telefoniczną. Proponuję również zapoznanie się z wynikami I kwartału, z prezentacją oraz zapisem spotkania kierownictwa banku z inwestorami. Pliki te dostępne są na stronie internetowej banku”. Autorem e-maila był Dariusz Choryło, dyrektor działu relacji inwestorskich (RI) w Pekao. Tak szybka reakcja była przyjemnym zaskoczeniem. „Może to błąd albo jakiś przeciek” — zastanawialiśmy się. Na wszelki wypadek umówiliśmy się z przedstawicielem Pekao na spotkanie.


Pomyslec, ze MSX nawet na e-maile nie odpowiada nie wspominajac o spotkaniu. Jedyne co to rozmowa tel....
Eh ta polityka informacyjna spolki ... Wszystkie infa pod ladą dla wybranych ....
Rzecznik ma pole do popisu (pewnie dlatego na dolku bylo info o kontrakcie).
Tales był z Miletu a Sedes z Bakelitu;)
Obrazek

-argos-
Starszy chorąży
Posty: 1024
Rejestracja: 09 lip 2007 18:22

Postautor: -argos- » 10 cze 2008 00:19

Przemku o takim traktowaniu małych inwestorów możemy tu tylko pom.........................................................................................
Zaczną podawać informacje jak będzie tu wszystko pozamiatane :?

bravo
Chorąży sztabowy
Posty: 6047
Rejestracja: 10 maja 2005 11:55

Postautor: bravo » 10 cze 2008 07:15

przy odbiciu oby sie nierozbic :lol: :lol: :lol: :lol:
bo wielu ubranych chętnych do sypania 8)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

kejcam1
Podporucznik
Posty: 14519
Rejestracja: 05 maja 2007 19:50

Postautor: kejcam1 » 10 cze 2008 07:23

dzisiejszym fundatorem jest .......ALL ORDINARIES i PSE



coraz wiecej nagród coraz wiecej promocji,jak w porzadnym sklepie.....jak dzis pójdzie z banka towaru to juz to przestanie byc smieszne i chyba sobie odpuszcze wogóle na razie .......

robinsoncruzoe
Starszy chorąży
Posty: 1728
Rejestracja: 11 kwie 2007 21:19
Lokalizacja: warmia

Postautor: robinsoncruzoe » 10 cze 2008 09:02

Fajny art. z PB

Wzięliśmy pod lupę firmy z WIG20. Tylko co czwarta nie chce słyszeć o małym akcjonariuszu
Dwa tygodnie temu rozesłaliśmy e-maile do 20 największych i najpłynniejszych spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. By utrudnić zadanie, zatrudniliśmy fikcyjną postać. Nadawcą był niejaki Andrzej Utrata — drobny akcjonariusz, zatroskany dotkliwą przeceną na giełdzie. W e-mailu wyraził chęć lepszego poznania „swojej” spółki i ewentualnego spotkania się z jej przedstawicielami. Wyniki naszego testu okazały się lepsze, niż przypuszczaliśmy. Na e-maila zareagowało 15 spółek z WIG20. Niestety, pięciu emitentów nie przysłało odpowiedzi do dziś.


Już siedem minut po wysłaniu listu dotarła pierwsza odpowiedź:

„Dziękuję za zainteresowanie naszą spółką. Proponuję spotkanie w tym tygodniu (jeżeli jest to dla Pana wygodne) ewentualnie rozmowę telefoniczną. Proponuję również zapoznanie się z wynikami I kwartału, z prezentacją oraz zapisem spotkania kierownictwa banku z inwestorami. Pliki te dostępne są na stronie internetowej banku”. Autorem e-maila był Dariusz Choryło, dyrektor działu relacji inwestorskich (RI) w Pekao. Tak szybka reakcja była przyjemnym zaskoczeniem. „Może to błąd albo jakiś przeciek” — zastanawialiśmy się. Na wszelki wypadek umówiliśmy się z przedstawicielem Pekao na spotkanie.


Pomyslec, ze MSX nawet na e-maile nie odpowiada nie wspominajac o spotkaniu. Jedyne co to rozmowa tel....
Eh ta polityka informacyjna spolki ... Wszystkie infa pod ladą dla wybranych ....
Rzecznik ma pole do popisu (pewnie dlatego na dolku bylo info o kontrakcie).

witam przemo ty tu jeszcze zabawiasz na tym papierze? skocz na innego mostostala , ja wczoraj znowu dobrałem i dzisiaj też jestem ustawiony , tam przynajmniej coś robią
pozdro

Falkos
Podporucznik
Posty: 13633
Rejestracja: 02 sty 2007 15:03

Postautor: Falkos » 10 cze 2008 09:32

ale wywalaja :shock: :evil: :evil:

-argos-
Starszy chorąży
Posty: 1024
Rejestracja: 09 lip 2007 18:22

Postautor: -argos- » 10 cze 2008 09:36

A wszyscy byli pewni, że dziś się to zatrzyma.
W drugiej części dnia powinniśmy być na zielono ale zobaczymy

Silek
Młodszy chorąży
Posty: 506
Rejestracja: 14 gru 2006 18:11

Postautor: Silek » 10 cze 2008 09:54

A wszyscy byli pewni, że dziś się to zatrzyma.
W drugiej części dnia powinniśmy być na zielono ale zobaczymy
Ja też liczyłem że sie odbijemy, chociaż brakowało mi takiego psychologicznego dotknięcia kodu 2,9X zł, po to żeby każdy wiedział że poziom ten został osiągnięty i nastąpił zbawienny powrót :) (to brzmi jak pisanie bajki hehe :D )
Najwyższa pora na kilka zielonych sesji, skoro już Bernake zrezygnował z głoszenia zagłady w USA i uważa że nie bedzie źle to na co czekamy? :P

A tak z czarnego humoru to na poziomie 3,30 zostałą nam luka spadkowa, to może wrócimy ją zamknąć przed dalszymi spadkami :lol:

Falkos
Podporucznik
Posty: 13633
Rejestracja: 02 sty 2007 15:03

Postautor: Falkos » 10 cze 2008 10:01

nawet na zielono wyszli :shock: :lol:

zapend
Starszy chorąży
Posty: 1835
Rejestracja: 15 gru 2006 08:43
Lokalizacja: Płock

Postautor: zapend » 10 cze 2008 10:03

nawet na zielono wyszli :shock: :lol:
Witaj

Widok wręcz "szokujący" ...
Zapomniałem już jak ten kolor wygląda :?
Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości