SAKANA [SKN] cz.I *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
tofik
Starszy chorąży

Postautor: tofik » 10 maja 2011 00:21

dziwne się tu rzeczy dzieja oj dziwne..

:lol:
ObrazekhmmObrazek

Hush

Postautor: Hush » 10 maja 2011 07:05

odstrzał jak na polowaniu...a jak przyjdzie większy myśliwy to... :lol:

SM
Spam

Postautor: SM » 10 maja 2011 09:17

Ależ SM należy do tych, którzy nigdy, przenigdy nie tracą. On wyłącznie zarabia. Nawet założył dziś wątek poświęcony swoim inwestycjom, nam wszystkim ku nauce. 8)
Tracę w 2007r straciłem tyle,że wylądowałem w szpitalu :D

Wczoraj odkupilem Sakanę i dziś delikatnie dobrałem wszystko zakupione poniżej 1,2 :D nie oddam poniżej 2 :D

SM
Spam

Postautor: SM » 10 maja 2011 09:20

Ależ SM należy do tych, którzy nigdy, przenigdy nie tracą. On wyłącznie zarabia. Nawet założył dziś wątek poświęcony swoim inwestycjom, nam wszystkim ku nauce. 8)
Tracę w 2007r straciłem tyle,że wylądowałem w szpitalu :D

Wczoraj odkupilem Sakanę i dziś delikatnie dobrałem wszystko zakupione poniżej 1,2 :D nie oddam poniżej 2 :D
Czas chyba mocniej pozbierać Sakanę :D

Dziwi mnie taki wolumen wczoraj skąd tyle akcji było w obrocie :D :?:

menda_wroclawska
Sierżant sztabowy

Postautor: menda_wroclawska » 10 maja 2011 14:10

Menda nakupila,puscila w eter ,a teraz psom ujadac kazala zeby bylo komu opchnac.Podobno NC to smieci :lol:
Teraz zapytajcie mendy co dalej,pewnie nie bedzie widzial pytan odnosnie ,,perly'' :lol: Czlowiek czlowiekowi zgotowal ten los :lol:

martop
Starszy plutonowy

sakana

Postautor: martop » 02 cze 2011 17:31

co tu taki cisza a dobre info wyszło

http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html. ... -833009120

caro kikol
Starszy chorąży

Postautor: caro kikol » 02 cze 2011 19:10

SAKANA SA wygranie przetargu

02.06. Warszawa (PAP/EBI) - Nr: 9/2011

Spółka SAKANA S.A, wygrała przetarg nieograniczony na prowadzenie bufetów pracowniczych oraz bufetów recepcyjnych dla widzów usytuowanych w budynku Teatru Wielkiego - Opery Narodowej o czym zostaliśmy poinformowani 01.06.2011. Powyższa informacja została uznana za znaczącą z uwagi na fakt, iż realizacja oferty może mieć w przyszłości wpływ na wyniki finansowe Emitenta.

Podstawa Prawna:
§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

kom ebi abs
Martw się wtedy kiedy jest dobrze bo kiedy jest źle jest już za późno
Roman Karkosik

caro kikol
Starszy chorąży

Postautor: caro kikol » 02 cze 2011 19:12

SAKANA SA wygranie przetargu

02.06. Warszawa (PAP/EBI) - Nr: 9/2011

Spółka SAKANA S.A, wygrała przetarg nieograniczony na prowadzenie bufetów pracowniczych oraz bufetów recepcyjnych dla widzów usytuowanych w budynku Teatru Wielkiego - Opery Narodowej o czym zostaliśmy poinformowani 01.06.2011. Powyższa informacja została uznana za znaczącą z uwagi na fakt, iż realizacja oferty może mieć w przyszłości wpływ na wyniki finansowe Emitenta.

Podstawa Prawna:
§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

kom ebi abs

no to jutro macie dalszą jazdę , a zastanawiałem s ię czy nie wskoczyć , ale jutro też jest dzień , oczywiście jak za wysoko nie będzie
Martw się wtedy kiedy jest dobrze bo kiedy jest źle jest już za późno
Roman Karkosik

concept
Starszy chorąży

Postautor: concept » 02 cze 2011 20:01

Kto nie opchnął dzisiaj papieru na małej podbitce, zapewne będzie miał swój udział w zyskach. ;) Największe w historii tej spółki obroty w ostatnich dniach. Czas na solidne wybicie.

http://stooq.pl/q/?s=skn&c=mx&t=l&a=lg&b=1
Spójrzcie na wykres (ustawcie zakres na MAX)
Kłamstwo jest manipulacją troglodytów,
jest jak podryw za pomocą paralizatora. TM
(pozwalam cytować) ;)

http://forex-exchange.pl/

martop
Starszy plutonowy

Postautor: martop » 03 cze 2011 09:26

korekta w locie i dalej up

concept
Starszy chorąży

Postautor: concept » 06 cze 2011 10:23

Czerwień na indeksach ucięła popyt, ale indeksy wiecznie nie będą spadać, bessę szczęśliwie mamy już za sobą. Kto miał oddać papier to już oddał, nie licząc szczęśliwego posiadacza 250 akcji... ;)

Czytaliście raport roczny?

Jest całkiem dobry i co najważniejsze deklasuje ten za 2009rok. Do tego dochodzi planowana emisja dla "wybranego" inwestora, która tak naprawdę będzie oznaczała jakiegoś dużego inwestora branżowego co jest pozytywną informacją. Zwiększenie przychodów, zysków i ogólna poprawa fundamentów. Na tle powyższych informacji i mając na uwadze przychód netto za styczeń i marzec bardzo dziwię się, że kurs tej spółki nie spożył tych informacji trwale (nie licząc małych wybić w maju). Dziwi mnie, że dotychczas cena akcji nie wróciła w okolice połowy ceny wyjściowej sprzed 3 lat, czyli z czasów "wielkiego kryzysu".

Czy przeoczyłem coś, co hamuje wzrost ceny papieru?
(pozwalam cytować) ;)

concept
Starszy chorąży

Postautor: concept » 06 cze 2011 12:09

§ 1
1. PodwyŜsza się kapitał zakładowy Spółki o kwotę nie większą niŜ 500.000,00 zł (pięćset tysięcy
złotych) tj. z kwoty 673.300,00 zł (sześćset siedemdziesiąt trzy tysiące trzysta złotych) do kwoty
nie wyŜszej niŜ 1.173.300,00 zł (milion sto siedemdziesiąt trzy tysiące trzysta złotych).
2. PodwyŜszenie kapitału zakładowego Spółki, o którym mowa w ust. 1. zostanie dokonane w
drodze emisji nie więcej niŜ 5.000.000 (pięć milionów) akcji zwykłych na okaziciela serii C o
wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) kaŜda.
3. Cena emisyjna akcji serii C zostanie oznaczona przez Zarząd Spółki w formie uchwały przed
złoŜeniem oferty objęcia akcji serii C.
4. Akcje serii C mogą być pokryte wyłącznie wkładem pienięŜnym. Wpłaty na akcje zostaną
dokonane jednorazowo przed wpisem podwyŜszenia kapitału zakładowego do rejestru
przedsiębiorców na rachunek bankowy Spółki.
5. Akcje serii C będą uczestniczyć w dywidendzie począwszy od dnia 1 stycznia 2011 r., tj. od
wypłaty dywidendy za rok obrotowy 2011.
§ 2
Akcje serii C zostaną zaoferowane w ramach subskrypcji prywatnej do podmiotu (podmiotów)
wybranego (wybranych) przez Zarząd Spółki.
§ 3
W interesie Spółki pozbawia się w całości prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy w stosunku
do wszystkich akcji serii C. Opinia Zarządu uzasadniająca powody pozbawienia prawa poboru oraz
sposób ustalenia ceny emisyjnej akcji serii C sporządzona zgodnie z artykułem 433 § 2 kodeksu
spółek handlowych przedstawiona została Walnemu Zgromadzeniu.

Emisja do 5 milionów akcji (obecnie jest 6,7mln) nie może oznaczać zwykłego dokapitalizowania, ale może być przyczynkiem do przejęcia, lub emisji dla nowego głównego inwestora!!
(pozwalam cytować) ;)

concept
Starszy chorąży

Postautor: concept » 17 cze 2011 15:52

No to w poniedziałek chyba już ruszamy pod te walne i pod inwestora dla którego szykowana jest emisja. :)
(pozwalam cytować) ;)

xyz.
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: xyz. » 08 wrz 2011 15:54

strasznie zdołowana ta spółka - czy warto wejść w tą spółkę ??

perspektywy chyba obiecujące i wyniki niczego sobie :roll:

FranekBalwanek
Młodszy chorąży

Postautor: FranekBalwanek » 17 sie 2012 19:44

strasznie zdołowana ta spółka - czy warto wejść w tą spółkę ??

perspektywy chyba obiecujące i wyniki niczego sobie :roll:
Interesująco 8)

Wróć do „Akcje”