MEWA [MEW] cz.III

wszystko na temat spółek publicznych
Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

MEWA [MEW] cz.III

Postautor: Generał » 09 lip 2008 18:01

zapraszam do nowej ksiegi :D

link do starej:

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=108218
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...


Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Re: MEWA [MEW] - CZĘŚĆ 3

Postautor: Generał » 09 lip 2008 18:02

dzisiejsze info:

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 61 / 2008
Data sporządzenia: 2008-07-08
Skrócona nazwa emitenta
MEWA
Temat
Ukonstytuowanie się Rady Nadzorczej VII kadencji
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
Zarząd Zakładów Dziewiarskich ,,Mewa" S.A. w Biłgoraju (Spółka), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 58/2008 z dnia 01.07.2008r. w sprawie powołania Rady Nadzorczej VII kadencji - informuje, że wybrana przez ZWZ Spółki w dniu 30.06.2008r. Rada Nadzorcza na swoim pierwszym posiedzeniu w dniu 07.07.2008r. ukonstytuowała się w następujący sposób:
Norbert Kozioł - Przewodniczący Rady Nadzorczej
Marek Winiarczyk - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Michał Dąbrowa-Karasiński - Sekretarz Rady Nadzorczej
Jan Czechowski - Członek Rady Nadzorczej
Jacek Drozd - Członek Rady Nadzorczej

Ponadto Zarząd Spółki przedstawia poniżej informacje o każdym z członków Rady Nadzorczej wymagane na podstawie § 28 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych, oraz zasady III.2 Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW.


Norbert Kozioł posiada wykształcenie wyższe. Ukończył Akademię Rolniczą w Krakowie oraz podyplomowe studia w zakresie rynku kapitałowego w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada licencję maklera papierów wartościowych. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał pracując od 1994 r. jako makler papierów wartościowych w Domu Maklerskim Penetrator S.A., pełniąc w nim następnie funkcję Kierownika Działu Operacyjnego, Zastępcy Dyrektora Oddziału Kielce, Szefa Maklerów Rekomendujących i Dyrektora Biura Maklerskiego. Od stycznia 2005 pracuje w Domu Maklerskim Polonia Net S.A. w Krakowie na stanowisku Wiceprezesa Zarządu. Działalność ww. spółki nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności Emitenta.
Norbert Kozioł nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym; nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, jak również nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.


Marek Winiarczyk posiada wykształcenie wyższe. Ukończył Akademię Górniczo - Hutniczą w Krakowie. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał w latach 1979 - 1990 jako Zastępca Dyrektora w Fabryce Maszyn w Janowie Lubelskim, zakładzie Huty Stalowa Wola. Od 1989 roku jako zastępca dyrektora i członek zarządu w INŻBUD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Janowie Lubelskim. Marek Winiarczyk jest także przewodniczącym Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Janowie Lubelskim. Działalność ww. spółki nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności Emitenta.
Marek Winiarczyk nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym; nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, jak również nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.


Michał Dąbrowa-Karasiński posiada wykształcenie wyższe. Ukończył Wydział Zarządzania i Podstaw Techniki na Politechnice Lubelskiej. Zdobywał doświadczenie zawodowe pracując od lipca 1999 r. do chwili obecnej jako Dyrektor Programowy w BKM Consulting. Ponadto od listopada 2001 r. pracuje jako Dyrektor Sprzedaży w Grupie Konsultingowej Alterna sp. z o.o. Działalność ww. spółek nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności Emitenta.
Od marca 2003 r. współpracuje również z Lubelską Szkoła Biznesu jako Wykładowca. Ponadto w okresie pomiędzy styczniem 2007 r. a listopadem 2007 r. pracował jako ekspert dla WYG International, w okresie pomiędzy grudniem 2005 r. a listopadem 2006 r. pracował jako Zarządzający Projektem dla LRPD Kantor Ltd, w okresie pomiędzy czerwcem 2002 r. a czerwcem 2004 r. pracował dla Lubelskiego Centrum Edukacji i Konsultingu jako Szef Biura Sprzedaży Usług, w okresie pomiędzy czerwcem 1999 r. a sierpniem 2001 r. pracował dla Biura Doradztwa Personalnego Consultor sp. z o.o. jako Kierownik Działu Doradztwa Personalnego. Pomiędzy październikiem 1999 r. a styczniem 2000 r. prowadził wykłady na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.
Michał Dąbrowa-Karasiński nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym; nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, jak również nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.


Jan Czechowski posiada wykształcenie wyższe techniczne. Ukończył Politechnikę Częstochowską. Ponadto ukończył liczne kursy w zakresie ekonomii i finansów oraz zarządzania w kraju i za granicą /Austria, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Japonia/.
Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w latach 1973-2004 w przemyśle,
w tym 14 lat jako Dyrektor Naczelny - Prezes Zarządu Famak S.A. Od 2004r. jest współwłaścicielem i wiceprezesem spółki FMK Sp. z o.o. specjalizującej się w projektowaniu urządzeń. Od 2005r. pracuje także jako Country Manager na Polskę i kraje sąsiadujące - przedstawiciel światowego koncernu AKER Solution MH z Norwegii. Działalność ww. spółek nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności Emitenta.
Jan Czechowski jest członkiem Forum ISO 9001 i Komitetu Polskiej Nagrody Jakości.
Jan Czechowski nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym; nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, jak również nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.


Jacek Drozd posiada wykształcenie wyższe. Ukończył Ekonomię na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Poza tym ukończył studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość Akademii Ekonomicznej im. O. Lange we Wrocławiu. Posiada licencję maklera papierów wartościowych. Zdał egzamin państwowy dla członków Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa. Jacek Drozd karierę zawodową rozpoczął pracując w Banku Depozytowo-Kredytowym S.A. w Lublinie na stanowisku referenta. W latach 1991 -1992 pracował jako makler papierów wartościowych w Domu Maklerskim Penetrator S.A. z siedzibą w Krakowie oraz Banku Depozytowo-Kredytowym S.A. w Lublinie, a następnie w latach 1992 - 1998 był Dyrektorem Biura Maklerskiego tego banku. W latach 1998 - 2000 pracował w Centralnym Domu Maklerskim Peako S.A. na stanowisku Dyrektora Oddziału Regionalnego. W latach 2000 - 2002 pełnił funkcję Prezesa Zarządu we Wschodnim Banku Cukrownictwa S.A. Następnie w latach 2002 - 2005 pracował na stanowisku Dyrektora Finansowego w Zakładach Azotowych w Puławach S.A. W latach 2005 - 2007 pracował w Banku Gospodarstwa Krajowego S.A. - Oddział w Lublinie na stanowisku Dyrektora Oddziału. Obecnie pracuje w OFP Optotelekomunikacja S.A., na stanowisku Wiceprezesa Zarządu. Działalność ww. spółki nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności Emitenta. Jacek Drozd zasiada w Radach Nadzorczych następujących spółek: LPEC Lublin, Piła Elbud Kraków, Renoma Sp. z o.o. Ponadto Jacek Drozd jest członkiem Społecznej Rady Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stanisława Wyszyńskiego w Lublinie.
Jacek Drozd nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym; nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, jak również nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Re: MEWA [MEW] - CZĘŚĆ 3

Postautor: Generał » 09 lip 2008 18:04

Obrazek

roczny
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

bargain
Sierżant sztabowy
Posty: 149
Rejestracja: 09 cze 2008 16:37
Lokalizacja: z okna

Re: MEWA [MEW] - CZĘŚĆ 3

Postautor: bargain » 09 lip 2008 18:07

jaka bedzie dywindenda?

robson_24599
Chorąży sztabowy
Posty: 5847
Rejestracja: 27 kwie 2005 12:04

Re: MEWA [MEW] - CZĘŚĆ 3

Postautor: robson_24599 » 09 lip 2008 18:12

jaka bedzie dywindenda?
najmniejsza z mozliwej czyli 1 gr :cry:

everest
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3947
Rejestracja: 26 maja 2006 23:59
Lokalizacja: West

Re: MEWA [MEW] - CZĘŚĆ 3

Postautor: everest » 09 lip 2008 18:16

jaka bedzie dywindenda?
:lol: :lol:

nud999
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3572
Rejestracja: 13 lip 2007 20:19

Re: MEWA [MEW] - CZĘŚĆ 3

Postautor: nud999 » 09 lip 2008 18:17

jaka bedzie dywindenda?
najmniejsza z mozliwej czyli 1 gr :cry:
chyba -1gr, bo ze straty się nie bardzo da wypłacić dywidendę

betinka6
Starszy chorąży
Posty: 1299
Rejestracja: 12 wrz 2007 14:22
Lokalizacja: z północy

Re: MEWA [MEW] - CZĘŚĆ 3

Postautor: betinka6 » 09 lip 2008 18:25

jaka bedzie dywindenda?
zeta dadzą
Fundamentem gmachu doskonałości jest pokora.

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Re: MEWA [MEW] - CZĘŚĆ 3

Postautor: Generał » 09 lip 2008 19:17

jaka bedzie dywindenda?
dobre pytanie :lol:
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Re: MEWA [MEW] - CZĘŚĆ 3

Postautor: Generał » 09 lip 2008 19:18

jaka bedzie dywindenda?
najmniejsza z mozliwej czyli 1 gr :cry:
to by bylo piekne, chyba zbyt piekne :-k
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

nud999
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3572
Rejestracja: 13 lip 2007 20:19

Postautor: nud999 » 09 lip 2008 19:18

w tv może znów dziś usłyszeć "najwięcej dziś zarobili akcjonariusze mewy której kurs się dziś podwoił" :-({|=

infiasz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 207
Rejestracja: 26 cze 2007 10:34
Lokalizacja: Dolce & Gabbana

Postautor: infiasz » 09 lip 2008 22:07

witam na nowym watku :) od 2 dni ktos skupuje wieksza ilosc akcji wczoraj 6mln dzisiaj 3mln,takie male zbieranie chociaz nic nie maleje nasz baton,ale cos sie dzieje pozdrawam

laptop_44270
Porucznik
Posty: 26558
Rejestracja: 05 lip 2005 11:08
Lokalizacja: Płock

Postautor: laptop_44270 » 09 lip 2008 22:25

mewa dobra na besse heheh nizej niz 1gr nie bedzie

KR0LDR0B1986
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3296
Rejestracja: 30 sty 2008 18:13
Lokalizacja: z Polic

Postautor: KR0LDR0B1986 » 09 lip 2008 23:14

mewa dobra na besse heheh nizej niz 1gr nie bedzie
mewa to obecnie najlepsza inwestycja najprawdopodobniej kupisz po groszu za pare lat sprzedasz za centa :D
Zbanowany za greenspana pierwotna rejstracja 30 listopada 2006

Obrazek

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Postautor: Generał » 09 lip 2008 23:17

euro raczej w 2016 :-k
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...


Wróć do „Akcje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości