HUTMEN [HTM] cz XXXIII

wszystko na temat spółek publicznych
agieh
Chorąży sztabowy
Posty: 6143
Rejestracja: 24 sty 2006 01:50

HUTMEN [HTM] cz XXXIII

Postautor: agieh » 11 lut 2009 20:47

Witam
Link do poprzedniego wątku :
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... f1d8b66fa7
Fakty:
wzrost w ostatnich dwóch dniach ok 60% z największych dołków. Cena docelowa nieznana. Cena teoretycznego wezwania na dzień dzisiejszy ok. 2,66.
Marzec WZA a na nim ustawa o skupie akcji w celu umorzenia dalsze aspekty znane przekroczenie progów , ogłoszenie wezwania itp.
Wartość księgowa po 3q 2008r. niewiele ponad 12 PLN, cena na dzien 11 Luty 2009- 1,80PLN (po 60% wzrosćie)
Czy warto wchodzić każdy ma swój rozum a i tak czas pokaże.
Powodzenia :)
"...zwieść Cię może ciągnący ulicami tłum..."
aequam memento rebus in arduis servare mentem
feci, quod potui, faciant meliora potentes
ignorantia iuris nocet

REKLAMA



ZnawcaPorucznik
Starszy chorąży
Posty: 1690
Rejestracja: 14 paź 2008 16:25

Postautor: ZnawcaPorucznik » 11 lut 2009 21:01

...cena wezwania powinna wyniesc ...8zl...
POLNORD...PO 22ZL...SPEKULACYJNIE...

RUCH SA...6ZL...WEZWANIE...

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Re: HUTMEN [HTM] cz XXXIII (Pod wezwanie(m)?)

Postautor: mile » 11 lut 2009 21:02

Marzec WZA a na nim ustawa o skupie akcji w celu umorzenia dalsze aspekty
1. co to jest ustawa o skupie akcji? I nie WZA jak juz tylko NWZA.

2. dlaczego wprowadzasz w blad odnosnie ewentualnej ceny wezwania? Poczytaj sobie moze na poprzednim watku skad i jak sie cene wylicza.

3. Majac rozum warto sie zastanowic na co Romek potrzebuje pieniadze skoro akcje wywalane sa na potege, a szumem medialnym leszczowi próbuje przekazac ze pieniadze leza na ulicy.

p.s. do inwestoraq - teraz musisz o spolce pisac tylko dobrze bo bezstronny i obiektywny moderator forum ma akcje i jesli napiszesz cos w swoim stylu to dostaniesz ostrzezenia ( ja dostalem trzy, czy piec, potem cofal, kombinowal itp- wszystko w pare minut) tak jak ja swego czasu na innej spolce, ktora wspomniany moderator akurat mial. Trzy lata pisze na forum i trafilem wlasnie na taka nagrode za obiektywizm.

kudrys
Chorąży sztabowy
Posty: 6922
Rejestracja: 01 maja 2006 11:20

Postautor: kudrys » 11 lut 2009 21:13

mile jak zarobi na huciu ten moder to ci cofnie :lol:

ZnawcaPorucznik
Starszy chorąży
Posty: 1690
Rejestracja: 14 paź 2008 16:25

Re: HUTMEN [HTM] cz XXXIII (Pod wezwanie(m)?)

Postautor: ZnawcaPorucznik » 11 lut 2009 21:19

Marzec WZA a na nim ustawa o skupie akcji w celu umorzenia dalsze aspekty
1. co to jest ustawa o skupie akcji? I nie WZA jak juz tylko NWZA.

2. dlaczego wprowadzasz w blad odnosnie ewentualnej ceny wezwania? Poczytaj sobie moze na poprzednim watku skad i jak sie cene wylicza.

3. Majac rozum warto sie zastanowic na co Romek potrzebuje pieniadze skoro akcje wywalane sa na potege, a szumem medialnym leszczowi próbuje przekazac ze pieniadze leza na ulicy.

p.s. do inwestoraq - teraz musisz o spolce pisac tylko dobrze bo bezstronny i obiektywny moderator forum ma akcje i jesli napiszesz cos w swoim stylu to dostaniesz ostrzezenia ( ja dostalem trzy, czy piec, potem cofal, kombinowal itp- wszystko w pare minut) tak jak ja swego czasu na innej spolce, ktora wspomniany moderator akurat mial. Trzy lata pisze na forum i trafilem wlasnie na taka nagrode za obiektywizm.

...nie placz...ile ja mialem nickow zbanowanych...
POLNORD...PO 22ZL...SPEKULACYJNIE...

RUCH SA...6ZL...WEZWANIE...

agieh
Chorąży sztabowy
Posty: 6143
Rejestracja: 24 sty 2006 01:50

Re: HUTMEN [HTM] cz XXXIII (Pod wezwanie(m)?)

Postautor: agieh » 11 lut 2009 21:19

Marzec WZA a na nim ustawa o skupie akcji w celu umorzenia dalsze aspekty
1. co to jest ustawa o skupie akcji? I nie WZA jak juz tylko NWZA.

2. dlaczego wprowadzasz w blad odnosnie ewentualnej ceny wezwania? Poczytaj sobie moze na poprzednim watku skad i jak sie cene wylicza.

3. Majac rozum warto sie zastanowic na co Romek potrzebuje pieniadze skoro akcje wywalane sa na potege, a szumem medialnym leszczowi próbuje przekazac ze pieniadze leza na ulicy.

p.s. do inwestoraq - teraz musisz o spolce pisac tylko dobrze bo bezstronny i obiektywny moderator forum ma akcje i jesli napiszesz cos w swoim stylu to dostaniesz ostrzezenia ( ja dostalem trzy, czy piec, potem cofal, kombinowal itp- wszystko w pare minut) tak jak ja swego czasu na innej spolce, ktora wspomniany moderator akurat mial. Trzy lata pisze na forum i trafilem wlasnie na taka nagrode za obiektywizm.
nie napisałem nic czego byu nie było w artykule który został w tym tygodniu obuplikowany w gazecie "Parkiet" czyżbyś twierdził że są tam kłamstwa powypisywane jeśli chodzi o cenę wezwania a może nie czytasz fachowej prasy i wszelkie swoje informacje czerpiesz z własnego widzi mi się :) jeśli "Parkiet" napisze, sprotowanie i to co podawał w artykule jest nieprawdą wtedy zgodzę sie z Tobą. Pozdrawiam
"...zwieść Cię może ciągnący ulicami tłum..."
aequam memento rebus in arduis servare mentem
feci, quod potui, faciant meliora potentes
ignorantia iuris nocet

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 11 lut 2009 21:21

mile jak zarobi na huciu ten moder to ci cofnie :lol:
Wbijam w to, nie bede sie bardziej rozwijał na ten temat, bo juz nawet komentarze osob, które mnie nie znają na temat tamtego zdarzenia powinny dac do myslenia komus, aczkolwiek nie dały, widocznie aparat niesprawny :wink:

p.s. widział prezentacje ***** ***** na innej spolce, bum tarara :wink: :lol: :lol:

ZnawcaPorucznik
Starszy chorąży
Posty: 1690
Rejestracja: 14 paź 2008 16:25

Postautor: ZnawcaPorucznik » 11 lut 2009 21:24

...ciekawe czy kghm kupi to od karka...
POLNORD...PO 22ZL...SPEKULACYJNIE...

RUCH SA...6ZL...WEZWANIE...

bravo
Chorąży sztabowy
Posty: 6047
Rejestracja: 10 maja 2005 11:55

Postautor: bravo » 11 lut 2009 21:30

witka :lol: :lol: :lol:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Re: HUTMEN [HTM] cz XXXIII (Pod wezwanie(m)?)

Postautor: mile » 11 lut 2009 21:31

nie napisałem nic czego byu nie było w artykule który został w tym tygodniu obuplikowany w gazecie "Parkiet" czyżbyś twierdził że są tam kłamstwa powypisywane jeśli chodzi o cenę wezwania a może nie czytasz fachowej prasy i wszelkie swoje informacje czerpiesz z własnego widzi mi się :) jeśli "Parkiet" napisze, sprotowanie i to co podawał w artykule jest nieprawdą wtedy zgodzę sie z Tobą. Pozdrawiam
Po pierwsze gazeta Parkiet nie jest dla mnie fachową prasa. Niejednokrotnie ta właśnie spółka wnosiła o sprostowanie widzi mi się wypocin współautorów tej "fachowej" prasy.

Ja nie czerpie informacji na temat tej spolki z włanego widzi mi sie, moje informacje na temat tej spolki są tak rzetelne, ze samo sformułowanie "rzetelne" mogłoby by byc w tym przypadku definicja tego słowa w szerszym kontekscie.

p.s. przy okazji serdecznie pozdrawiam na nowym watku.... akcjonariuszy i niektórych pracowników społki.

Na koniec mala uwaga - prosze mnie tu nie szantazowac jak na innym watku banowaniem czy ostrzezeniami, prosze nadrabiac swoja niewiedze, braki, czy tez zwykle frustracje w inny sposob.

agieh
Chorąży sztabowy
Posty: 6143
Rejestracja: 24 sty 2006 01:50

Re: HUTMEN [HTM] cz XXXIII (Pod wezwanie(m)?)

Postautor: agieh » 11 lut 2009 21:47

nie napisałem nic czego byu nie było w artykule który został w tym tygodniu obuplikowany w gazecie "Parkiet" czyżbyś twierdził że są tam kłamstwa powypisywane jeśli chodzi o cenę wezwania a może nie czytasz fachowej prasy i wszelkie swoje informacje czerpiesz z własnego widzi mi się :) jeśli "Parkiet" napisze, sprotowanie i to co podawał w artykule jest nieprawdą wtedy zgodzę sie z Tobą. Pozdrawiam
Po pierwsze gazeta Parkiet nie jest dla mnie fachową prasa. Niejednokrotnie ta właśnie spółka wnosiła o sprostowanie widzi mi się wypocin współautorów tej "fachowej" prasy.

Ja nie czerpie informacji na temat tej spolki z włanego widzi mi sie, moje informacje na temat tej spolki są tak rzetelne, ze samo sformułowanie "rzetelne" mogłoby by byc w tym przypadku definicja tego słowa w szerszym kontekscie.

p.s. przy okazji serdecznie pozdrawiam na nowym watku.... akcjonariuszy i niektórych pracowników społki.

Na koniec mala uwaga - prosze mnie tu nie szantazowac jak na innym watku banowaniem czy ostrzezeniami, prosze nadrabiac swoja niewiedze, braki, czy tez zwykle frustracje w inny sposob.
no i dalej nie odpowiedział Pan na moje pytania, no ale nic to. I chciałem zauważyć zę nigdzie nie szantażuję nikogo ostrzeżeniami i banami jesli tylko nie obraża innych i nie pisze ewidentnych kłamst lub "rozwala" cały wątek. Czytałem końcówkę poprzedniego wątku i Twoje wypowiedzi też i dobrze wiesz że różnie można interpretować różne fakty i każdy ma do tego prawo i ja nie twierdzę ze ta spółka bedzie po 10 zeta ani po 5 nawet nie mówię że bedzie po 2,50 bo jakbym był tego pewien to bym brał kredty z banku i kupował kupował :) Kupiłem tyle ile uważam za rozsądne i osobiście wydaje mi się że spółka będzie rosła ale to nie znaczy że nie sprzedam jej za miesiąc ze stratą :) Pozdr. jeszcze raz :)
"...zwieść Cię może ciągnący ulicami tłum..."
aequam memento rebus in arduis servare mentem
feci, quod potui, faciant meliora potentes
ignorantia iuris nocet

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Re: HUTMEN [HTM] cz XXXIII (Pod wezwanie(m)?)

Postautor: mile » 11 lut 2009 22:16

no i dalej nie odpowiedział Pan na moje pytania,
w koncu wlasciwa forma Twojego zwracania sie do mnie.

Bardzo karkolomnie w twoich postach brzmi sformulowanie "interpretacja" strach pomyslec co ono dla ciebie znaczy. I nie pitol mi ze kogokolwiek obrazalem, poza twoim przekonaniem ze masz akce ktore tylko rosnac moga.

p.s. pytania nalezy konczyc znakami zapytania, skoro ich nie ma to nie ma pytan.

Zegnam, zaprzestaje pisania na tym watku do kiedy tu bedziesz sie udzielał, mysle ze spokojnie jestes w stanie merytorycznie uzupelnic ten brak - wszak jestes debesciak . Wszystkim tym ktorzy czerpali cos ode mnie na temat spolki mowie sorry - podziekujcie moderatorowi....


Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 11 lut 2009 22:42

Sorry, ale skąd taka cena 8 zł wam wyszła? :roll:
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond i 213 gości