HYDRAPRES [HPS] *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
zabujca
Starszy chorąży
Posty: 1454
Rejestracja: 06 paź 2008 22:42

Postautor: zabujca » 28 mar 2009 14:38

spoko kazdy wie co to za spolka i kto co tam ma kupic, jakis jedrzejewski czy ktos. ale po co zaklinacie rzeczywistosc- korekta byc musiala, licze ze bedzie glebsza i sie znow obkupie jakies 40% wiecej akcji.

i tak w kolo macieju do 1,20 :)
Otoz to... Mysle ze okolice 0,45 sa calkiem realne...
dokladnie tam stoje z kupnem :):):)

REKLAMA


toktok_76553
Podporucznik
Posty: 18614
Rejestracja: 02 maja 2006 13:18

Postautor: toktok_76553 » 28 mar 2009 15:56

spoko kazdy wie co to za spolka i kto co tam ma kupic, jakis jedrzejewski czy ktos. ale po co zaklinacie rzeczywistosc- korekta byc musiala, licze ze bedzie glebsza i sie znow obkupie jakies 40% wiecej akcji.

i tak w kolo macieju do 1,20 :)
Otoz to... Mysle ze okolice 0,45 sa calkiem realne...
dokladnie tam stoje z kupnem :):):)
i właśnie z tego powodu myślę że 0,45 jest nierealne :shock:
zresztą każdy widzi opory i wsparcia tam gdzie chce, ja widzę porządne wsparcie w okolicach 49-51, zakładając że rynki się nie zawalą powinno wytrzymać...

mimo wszystko mam nadzieje że obaj będziecie się starali wrócić na Hydrę (z wiadomych powodów :wink: )
pozdro

dami
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3021
Rejestracja: 12 mar 2007 15:18

Postautor: dami » 28 mar 2009 17:07

Myśle ze ponizej nie zejdzie 0,50... Sami widzieliscie ze niewiele potrzeba aby kurs wywindowac w niebiosy i pewnie bedzie to robione w przyszłym tygodniu. Obroty spore ale robione z pewnoscia przez grubsze ryby które nie zadowola sie kilku procentowym wzrostem tak jak Ci z piatku :D

z_banowany3
Chorąży sztabowy
Posty: 4430
Rejestracja: 12 lis 2008 20:16
Lokalizacja: dolna piwnica

Postautor: z_banowany3 » 28 mar 2009 17:10

rege was opuscil :lol: wraca na 40 :wink:

dami
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3021
Rejestracja: 12 mar 2007 15:18

Postautor: dami » 28 mar 2009 17:12

Ile on tego miał ze nawet nie skonczylismy na minusie :D ?? Ale ktos to ładnie zebrał

zabujca
Starszy chorąży
Posty: 1454
Rejestracja: 06 paź 2008 22:42

Postautor: zabujca » 28 mar 2009 17:40

spoko kazdy wie co to za spolka i kto co tam ma kupic, jakis jedrzejewski czy ktos. ale po co zaklinacie rzeczywistosc- korekta byc musiala, licze ze bedzie glebsza i sie znow obkupie jakies 40% wiecej akcji.

i tak w kolo macieju do 1,20 :)
Otoz to... Mysle ze okolice 0,45 sa calkiem realne...
dokladnie tam stoje z kupnem :):):)
i właśnie z tego powodu myślę że 0,45 jest nierealne :shock:
zresztą każdy widzi opory i wsparcia tam gdzie chce, ja widzę porządne wsparcie w okolicach 49-51, zakładając że rynki się nie zawalą powinno wytrzymać...

mimo wszystko mam nadzieje że obaj będziecie się starali wrócić na Hydrę (z wiadomych powodów :wink: )
pozdro
to 0,45 stoi i czeka na rozwoj wypadkow. w razie jakby co zapakuje sie wyzej,ale sadze ze zejscie ponizej 0,50 raczej nastapii inna sprawa, ze pewnie na niskich obrotach, ale ja nie rekin jak rage- mi niskie obroty starcza zeby sie zapakowac :)

pozdrawiam

Vasco1976
Sierżant
Posty: 62
Rejestracja: 31 paź 2008 08:07

Postautor: Vasco1976 » 28 mar 2009 18:19

Na dwoje babka wróżyła. Może być i 0,49 jak i 0,99.

Od początku było sypanie. Przysłowiowe łapanie noża było dla wielu bolesne Część wyrzuciła ze stratą. Część, co nadal jest stratna badź na minimalnym zyku będą trzymać.

Cieszy fakt, że ktoś tam kupował po 1,2. ALe nie popadajmy w zbytni optymizm. (sam z góry mówię że mam akcje).

WIele dzisiejszych spółek jest poniżej watości księgoej,emisyjnej itp. Wiemy więcej o ich strategii wynikajch zyskach itp - dają teoretycznie wikszą sansę na zarbek niż nasz Hydro.
Sam nie wyrzucłem - liczę na optymistyczny wariant :)

pchrobot
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2821
Rejestracja: 10 kwie 2007 11:43
Lokalizacja: Germany

Postautor: pchrobot » 28 mar 2009 21:58

Na dwoje babka wróżyła. Może być i 0,49 jak i 0,99.

Od początku było sypanie. Przysłowiowe łapanie noża było dla wielu bolesne Część wyrzuciła ze stratą. Część, co nadal jest stratna badź na minimalnym zyku będą trzymać.

Cieszy fakt, że ktoś tam kupował po 1,2. ALe nie popadajmy w zbytni optymizm. (sam z góry mówię że mam akcje).

WIele dzisiejszych spółek jest poniżej watości księgoej,emisyjnej itp. Wiemy więcej o ich strategii wynikajch zyskach itp - dają teoretycznie wikszą sansę na zarbek niż nasz Hydro.
Sam nie wyrzucłem - liczę na optymistyczny wariant :)

ja również optymistycznie spoglądam w przyszłośc ponieważ spółka nie wypóściła żadnych komunikatów jeszcze a z pewnością je posiadają więc w odpowiednim momencie wystrzelą a z nimi kurs powyżej 1 zł!!!
dlatego też w obrocie jest taka mała ilość akcji!!! :wink:

Kia!
Młodszy chorąży
Posty: 453
Rejestracja: 04 paź 2008 20:32

Postautor: Kia! » 28 mar 2009 22:48

:D

pchrobot
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2821
Rejestracja: 10 kwie 2007 11:43
Lokalizacja: Germany

Postautor: pchrobot » 28 mar 2009 22:56

Może ktoś nie wie!!!
Firma Hydrapres nabyła niemieckiego producenta pras

Polska firma Hydrapres kupiła niemieckiego producenta pras mechanicznych Heilbronn Maschienenbau.

Niemiecka firma została założona w 1854 r. i produkcją pras zajmuje się od 58 lat. Wytwarza m.in. prasy dla przemysłu motoryzacyjnego. Obecnie zatrudnia prawie 60 osób i realizuje sprzedaż na poziomie 10 - 12 mln euro rocznie. Jednak od jakiegoś czasu znajdowała się w niezbyt dobrej sytuacji finansowej. Pieczę nad zakładem sprawował syndyk. Od jesieni ubiegłego roku reprezentanci Heilbronn prowadzili rozmowy z Hydrapresem i dwoma innymi kontrahentami. Ostatecznie zdecydowali się na spółkę z Solca Kujawskiego. Wartość transakcji to 4,1 mln euro.

Zakup niemieckiej spółki oznacza dla Hydrapres kilka istotnych korzyści. Przede wszystkim nastąpi poszerzenie oferty polskiej firmy o prasy mechaniczne. Zwiększeniu ulegnie też liczba realizowanych przez Hydrapres projektów wykonywanych na zlecenie klientów z Niemiec. Zaistnieje również możliwość rozwijania sprzedaży pras hydraulicznych na rynkach Europy Zachodniej. Dodatkowym konkretem będzie też utworzenie wspólnego działu serwisu, który będzie obsługiwał klientów zarówno w Polsce jak i w Europie Zachodniej. Z kolei Heilbronn Maschienenbau będzie miał okazję wykorzystania doświadczeń Hydrapres w budowie automatycznych linii technologicznych wykorzystujących manipulatory i roboty.



Hydrapres to przedsiębiorstwo z doświadczeniem sięgającym blisko ćwierć wieku. Prowadzi swoją działalność w dwóch obszarach: produkcji elementów tłocznych z blachy stalowej oraz projektowania i budowy maszyn. Posiada dwie fabryki: tłocznię w Solcu Kujawskim na terenie tamtejszego Parku Przemysłowego oraz zakład budowy maszyn w Białych Błotach. Obecnie planuje wejście na rynek New Connect.

Firma jest znana również z produkcji seryjnej maszyn i urządzeń peryferyjnych do wtryskarek i wytłaczarek tworzyw sztucznych oraz z dostarczania globalnych rozwiązań technologicznych z ich wykorzystaniem. Jako największy krajowy producent dozowników ślimakowych wypracowała własne, opatentowane rozwiązanie napędu. Oferuje też urządzenia transportowe, suszarki, manipulatory do wtryskarek oraz plastometry.

pchrobot
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2821
Rejestracja: 10 kwie 2007 11:43
Lokalizacja: Germany

Postautor: pchrobot » 28 mar 2009 23:05

a to ich stronak chociaż jeszcze raportów nie wpisali a ja na to czekam!


http://www.hydrapres.pl

nawet niezła stronka :wink:

sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 28 mar 2009 23:24

To prawda...
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

toktok_76553
Podporucznik
Posty: 18614
Rejestracja: 02 maja 2006 13:18

Postautor: toktok_76553 » 29 mar 2009 09:45

Kryzys wzmocni branżę motoryzacyjną?


http://biznes.onet.pl/2,1942805,wiadomosci.html


czy Hydra ma coś wspólnego z motoryzacją :?: :D :D :!: :idea:

klipusz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3886
Rejestracja: 04 sty 2007 21:31
Lokalizacja: ja cie znam? Zawiasy: 2/5

Postautor: klipusz » 29 mar 2009 12:08

rege was opuscil :lol: wraca na 40 :wink:

chcialbys :lol: :lol: :lol:
Obrazek

pchrobot
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2821
Rejestracja: 10 kwie 2007 11:43
Lokalizacja: Germany

Postautor: pchrobot » 29 mar 2009 13:03

kto chętny niech sprzeda ja czekam właśnie na dodatkowe środki i dokupię troszku! :wink:
wiem czego się tutaj spodziewać 8) :D


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości