AMBRA [AMB] cz.II

wszystko na temat spółek publicznych
stockfire
Podporucznik
Posty: 13493
Rejestracja: 17 gru 2008 12:50
Lokalizacja: spoza układów :)

Postautor: stockfire » 20 lip 2010 22:30

obstawiam, że w tym ruchu zahaczymy o dyszkę.......no powiedzmy 9,85 :D
ta prognoza Arcybiskupa z 23 czerwca jak najbardziej aktualna.... :wink:
Episkopat niech lepiej powie do ilu się skorekci z tej dyszki :mrgreen:

REKLAMA


stockfire
Podporucznik
Posty: 13493
Rejestracja: 17 gru 2008 12:50
Lokalizacja: spoza układów :)

Postautor: stockfire » 21 lip 2010 12:47

:arrow: 9 :arrow: 8,xx :arrow: :?:
8)

prymASS
Młodszy chorąży
Posty: 476
Rejestracja: 27 cze 2010 23:03

Postautor: prymASS » 21 lip 2010 13:06

obstawiam, że w tym ruchu zahaczymy o dyszkę.......no powiedzmy 9,85 :D
ta prognoza Arcybiskupa z 23 czerwca jak najbardziej aktualna.... :wink:
Episkopat niech lepiej powie do ilu się skorekci z tej dyszki :mrgreen:
z krótkiego kanału ok. 9, z długiego w tej chwili jakieś 7,80....

stockfire
Podporucznik
Posty: 13493
Rejestracja: 17 gru 2008 12:50
Lokalizacja: spoza układów :)

Postautor: stockfire » 21 lip 2010 14:55

Cholernie duży rozrzut, Biskupie :twisted:
Pzdr.

prymASS
Młodszy chorąży
Posty: 476
Rejestracja: 27 cze 2010 23:03

Postautor: prymASS » 21 lip 2010 15:20

Cholernie duży rozrzut, Biskupie :twisted:
Pzdr.
etam zara duży.....zważając, że rok temu brałem po 2,20 to jest żaden rozrzut....zresztą obie linie idą w góre, co prawda w innym tempie i kiedyś ta szybka puści....pytanie czy już za tym razem....?

Przepraszam za głupotę
Sierżant sztabowy
Posty: 164
Rejestracja: 21 lip 2010 17:00

Postautor: Przepraszam za głupotę » 21 lip 2010 18:30

Spółką, która obecnie ma najwiekszy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe Komfortklima (NewConnect). Wtedy prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki spółki do przynajmniej 2,50zł., a być może nawet 3-4 złotych. Dlatego też nie może dziwić dzisiejszy, wczorajsze obroty ( małe ponieważ widać że ktoś skupuje ten papier, a widoczne jest że wystarczy około 100 tysiecy akcji zakupić, a kurs skoczy do 1 złoty) , bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu( i słusznie). Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich dniach,co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 27% w wolnym obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma). Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że bardzo prawdopodobne są ostre wzrosty o dużym zasięgu, dla których właściwie nie ma granic. Ostatnie pozytywne infa ze spółki, także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Następnie w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. Sprawdzcie, a uwierzycie !

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien byc traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

stockfire
Podporucznik
Posty: 13493
Rejestracja: 17 gru 2008 12:50
Lokalizacja: spoza układów :)

Postautor: stockfire » 21 lip 2010 18:45

Cholernie duży rozrzut, Biskupie :twisted:
Pzdr.
etam zara duży.....zważając, że rok temu brałem po 2,20 to jest żaden rozrzut....zresztą obie linie idą w góre, co prawda w innym tempie i kiedyś ta szybka puści....pytanie czy już za tym razem....?
Dziś coś Amberka nie chciała rosnąć - zapowiedź korekty ?
8)

rocoman
Starszy chorąży
Posty: 1006
Rejestracja: 08 maja 2006 21:45

Postautor: rocoman » 21 lip 2010 21:51

troszku może zlecieć zawsze można dobrać...

prymASS
Młodszy chorąży
Posty: 476
Rejestracja: 27 cze 2010 23:03

Postautor: prymASS » 21 lip 2010 22:11

Cholernie duży rozrzut, Biskupie :twisted:
Pzdr.
etam zara duży.....zważając, że rok temu brałem po 2,20 to jest żaden rozrzut....zresztą obie linie idą w góre, co prawda w innym tempie i kiedyś ta szybka puści....pytanie czy już za tym razem....?
Dziś coś Amberka nie chciała rosnąć - zapowiedź korekty ?
8)
ja połowę out.....najwyżej oddam drugie pół przy 9,85 :wink: ale obstawiam korektę do tych 9 conajmniej....
Ostatnio zmieniony 27 lip 2010 17:52 przez prymASS, łącznie zmieniany 2 razy.

casadivx
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 19 sty 2007 21:08
Lokalizacja: UE
Kontakt:

Postautor: casadivx » 21 lip 2010 22:27

a pomyśleć, że kupowałem po 2,2 i miałem tego 40kk;) a wszystko poszło po 4,4:) w sumie teraz było by 400% .... życie. Gratulacje dla wytrwałych!!!!
Dwie rzeczy są NIESKOŃCZONE :
To Wszechświat i ludzka głupota. Przy czym co do Wszechświata to nie ma pewności...
WWW.CASADIVX.PRV.PL

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8583
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: drex1 » 21 lip 2010 22:40

Cholernie duży rozrzut, Biskupie :twisted:
Pzdr.
etam zara duży.....zważając, że rok temu brałem po 2,20 to jest żaden rozrzut....zresztą obie linie idą w góre, co prawda w innym tempie i kiedyś ta szybka puści....pytanie czy już za tym razem....?
Dziś coś Amberka nie chciała rosnąć - zapowiedź korekty ?
8)
ja połowę out.....najwyżej oddam drugie pół przy 9,85 :wink: ale obstawiam korektę do tych 9 conajmniej....
co korekte wywalasz połowe...i dalej masz po 2,20 :lol:

prymASS
Młodszy chorąży
Posty: 476
Rejestracja: 27 cze 2010 23:03

Postautor: prymASS » 21 lip 2010 22:49

Cholernie duży rozrzut, Biskupie :twisted:
Pzdr.
etam zara duży.....zważając, że rok temu brałem po 2,20 to jest żaden rozrzut....zresztą obie linie idą w góre, co prawda w innym tempie i kiedyś ta szybka puści....pytanie czy już za tym razem....?
Dziś coś Amberka nie chciała rosnąć - zapowiedź korekty ?
8)
ja połowę out.....najwyżej oddam drugie pół przy 9,85 :wink: ale obstawiam korektę do tych 9 conajmniej....
co korekte wywalasz połowe...i dalej masz po 2,20 :lol:
a co ci się nie zgadza? :shock:

Pietrek33
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 22 kwie 2008 08:57

Postautor: Pietrek33 » 22 lip 2010 14:29

pożegnałem się ze spółką Ambra dzisiaj. To był naprawdę dobry rok...
Wg mnie działalność operacyjna jest już dobrze wyceniona. Liczyłem jeszcze cały czas na rozwiązanie się kwestii z nieruchomoscią w Bukareszcie, jednak wydaje mi się, że prędko to nie nastąpi. To byłby znakomity impuls do wzrostów, ale nie wiadomo kiedy. Być może czekają na następny cykl koniunkturalny w nieruchomościach.
niemniej jednak życzę akcjonariuszom dalszych wzrostów. Będę tutaj zaglądał raz na jakiś czas.

Grand Powrót.

Postautor: Grand Powrót. » 22 lip 2010 18:27

Spółką, która obecnie ma najwiekszy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe Maximus (NewConnect). Wtedy prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki spółki do przynajmniej 1,50zł., a być może nawet 2-3 złotych. Dlatego też nie może dziwić dzisiejszy, wczorajsze obroty ( małe ponieważ widać że ktoś skupuje ten papier, a widoczne jest że wystarczy około 100 tysiecy akcji zakupić, a kurs skoczy do 1 złoty) , bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu( i słusznie). Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich dniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 20% w wolnym obrocie z 5 milionów akcji 1 milion jest w obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma). Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że bardzo prawdopodobne są ostre wzrosty o dużym zasięgu, dla których właściwie nie ma granic. Ostatnie pozytywne infa ze spółki, także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Następnie w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. Wczoraj rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała wczoraj na zakończenie 0.71 groszy, a dzisiaj zakończyła 0.90 ( 27% ). Sprawdzcie, a uwierzycie !

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien byc traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

stockfire
Podporucznik
Posty: 13493
Rejestracja: 17 gru 2008 12:50
Lokalizacja: spoza układów :)

Postautor: stockfire » 23 lip 2010 17:17

No no ! :roll:
Widzę, że skoro nawet wytrwali akcjonariusze oddają 50 - 100 % Amberki na obecnych poziomach, to chyba faktycznie jakaś może nie dłuższa, ale głębsza korekta się szykuje w najbliższym czasie :roll:
PrymASS obstawia conajmniej do 9.
Obaczymy. Fakt, że mocno wzrosła od ostatniego załamania rynków z okolic 6,80 :shock:
Takie ładne np. 3/4 z 10 , czyli okolice 7,5 zł też byłyby miłe 8) :lol:
Pzdr.
PS. Ciekawe, który to za kwadrans czwarta wyrzucił dziś 15 kilo i za chwilę jeszcze 5 kg papiera po 9,50 bodajże ? 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości