KREZUS NFI [KZS] księga XI

wszystko na temat spółek publicznych
pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: pazdzioch » 12 kwie 2018 16:24

Raczej czapa na koniec sesji niż 4 zł, AT nie przemawia na korzyść wybicia a grubas lubi też grać pod kreskę :lol:
zobaczymy ,nie twierdze ze dzisiaj 4 ale gdyby utrzymali dzisiejszy mlotek to moze jutro

REKLAMA


welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: welts » 12 kwie 2018 16:54

Marazm :lol:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: pazdzioch » 12 kwie 2018 16:57

zobaczymy ,ale sadzilem ze romus ma wieksze jaja a nie marne 4zl

debryl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2707
Rejestracja: 25 sty 2010 15:22
Lokalizacja: Łódź

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: debryl » 12 kwie 2018 17:08

zaj.bi.sta świeczka podażowa się zrobiła, jutro 80 / 20, że dalsze spadki...
Jeszcze jak trump wyśle rakiety może być wesoło na całym bananie z rana :lol:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: pazdzioch » 12 kwie 2018 17:13

zaj.bi.sta świeczka podażowa się zrobiła, jutro 80 / 20, że dalsze spadki...
Jeszcze jak trump wyśle rakiety może być wesoło na całym bananie z rana :lol:
gdzie ty widzisz ta swieczke bez obrazy ale cały dzien jeczysz a tu moze wg ciebie gromnica ,a jak jutro putin napadnie na polske to co beda notowania ,chlopie ty chyba tylko kibicujesz z takim pesymizmem co tu robisz ,bez obrazy ale kazdy twój wpis to typu to sie nie uda troszke optymizmu

debryl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2707
Rejestracja: 25 sty 2010 15:22
Lokalizacja: Łódź

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: debryl » 12 kwie 2018 18:17

zaj.bi.sta świeczka podażowa się zrobiła, jutro 80 / 20, że dalsze spadki...
Jeszcze jak trump wyśle rakiety może być wesoło na całym bananie z rana :lol:
gdzie ty widzisz ta swieczke bez obrazy ale cały dzien jeczysz a tu moze wg ciebie gromnica ,a jak jutro putin napadnie na polske to co beda notowania ,chlopie ty chyba tylko kibicujesz z takim pesymizmem co tu robisz ,bez obrazy ale kazdy twój wpis to typu to sie nie uda troszke optymizmu
Optymistą to ja byłem w grudniu jak kupowałem przy cenie 1,5x odsprzedałem po 4 zł i dalej ostatnio jak spadło poniżej 3 zł o czym pisałem a dla niejakiego laptopa nawet skrina wklejałem z transakcji bo nie wierzył, że można na tym łajnie zarobić. Teraz nie ma podstaw do optymizmu. Świeczka z górnym cieniem, największa podaż w końcówce sesji mówi swoje. Srednie ruchomowe i kroczące dały wczoraj sygnały sprzedaży. Ogólnie handel wykazuje chęć dalszego zbicia kursu. Jednak zaawsze trzeba zostawić sobie te 20% szansy, że grubemu coś odje... i będzie chciał już z tego poziomu pompować dalej.

Do jutra do godziny 17 pazdziochu !:)

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: pazdzioch » 12 kwie 2018 19:39

zaj.bi.sta świeczka podażowa się zrobiła, jutro 80 / 20, że dalsze spadki...
Jeszcze jak trump wyśle rakiety może być wesoło na całym bananie z rana :lol:
gdzie ty widzisz ta swieczke bez obrazy ale cały dzien jeczysz a tu moze wg ciebie gromnica ,a jak jutro putin napadnie na polske to co beda notowania ,chlopie ty chyba tylko kibicujesz z takim pesymizmem co tu robisz ,bez obrazy ale kazdy twój wpis to typu to sie nie uda troszke optymizmu
Optymistą to ja byłem w grudniu jak kupowałem przy cenie 1,5x odsprzedałem po 4 zł i dalej ostatnio jak spadło poniżej 3 zł o czym pisałem a dla niejakiego laptopa nawet skrina wklejałem z transakcji bo nie wierzył, że można na tym łajnie zarobić. Teraz nie ma podstaw do optymizmu. Świeczka z górnym cieniem, największa podaż w końcówce sesji mówi swoje. Srednie ruchomowe i kroczące dały wczoraj sygnały sprzedaży. Ogólnie handel wykazuje chęć dalszego zbicia kursu. Jednak zaawsze trzeba zostawić sobie te 20% szansy, że grubemu coś odje... i będzie chciał już z tego poziomu pompować dalej.

Do jutra do godziny 17 pazdziochu !:)
czyli typowe polskie mialem zachecałem dobre ,sprzedalem to bede pisał same złe i jeszcze naprawde sadzisz ze at ma znaczenie ,czyli jestes milioner skoro at a ono ci mówi prawde szkoda ze po fakcie i wieszosc z tych co graja at ma straty,co do podazy w koncówce a widział tez podbitke w koncówce i te 100kilo zeby zbic kurs ,a jak bedzie zobaczymy papier daje zarabiac i tak bedzie ,i jeszcze nie twierdze ze nie spadnie tylko mnie denerwuja takie wpisy nie mam nie pisze zle jak miałes tez zle pisałes

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: zenek69 » 12 kwie 2018 21:23

Mam kupione poniżej 3 zł... będzie to jeszcze latać po 5 zł żebym spylił? :oops:

_QuQu_
Starszy chorąży
Posty: 1139
Rejestracja: 24 lis 2017 20:45

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: _QuQu_ » 13 kwie 2018 10:01

Trochę się tu pomięła tak myślę


Obrazek

_QuQu_
Starszy chorąży
Posty: 1139
Rejestracja: 24 lis 2017 20:45

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: _QuQu_ » 13 kwie 2018 10:08

https://www.bankier.pl/forum/temat_dzia ... 94649.html

Dziadek od naganiania za-kase,fra.jerów na akcje Plockiei szulernie NOVA


a po tamtej stronie zostanie rozliczony z krzywd ludzkich jakich dzieki niemu i naganianiu Piotrowiczowi ktory pod przekrety i manipulacje z słupami (Roczkowska i innymi) wywala akcje a ludzie traca pieniądze,

Każdy juz wie kim jest dziadek o nicku Laptop z Plocka i jaka ma prace na forach inwestorskich naganiac na akcje spolek Patrowicza i na wałkarnie zwana NOVA GIELDA gdzie graja slupy i Patrowicz sami ze sobą a brakuje im ludzi do skubania z pieniedzy."

SZCZEKAJ STARY PSIE PATROWICZA SZCZEKAJ :lol: :lol: :lol: TYLE CI PRZE POKRYCIEM PIACHEM LUB WCZEŚNIEJ WYLANSOWANIU W PROKURATURZE I NA DOLKU POZOSTAŁO :lol: :lol: :lol:

_QuQu_
Starszy chorąży
Posty: 1139
Rejestracja: 24 lis 2017 20:45

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: _QuQu_ » 13 kwie 2018 11:06

DO BUDY PSIE PATROWICZÓW BO WOŁAJĄ CIE NA SUCHA KARMĘ :lol: :lol: :lol:

cornollio
Podporucznik
Posty: 15748
Rejestracja: 27 sty 2006 18:12
Lokalizacja: poznań

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: cornollio » 13 kwie 2018 11:39

Wrzucili mi rano przy 3,6 ale po 3,7 odpadłem i pilnowałem innych pereł a tu najlepszy skok :oops:

debryl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2707
Rejestracja: 25 sty 2010 15:22
Lokalizacja: Łódź

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: debryl » 13 kwie 2018 11:40

Pazdzioch jednak nie zrobili tego o czym myślałem, musiałem gonić, wzięte po 3,83 :) Choc czekam do końca sesji... bo róznie to bywalo. Średnie i ruchome pokazują kupuj :)

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: pazdzioch » 13 kwie 2018 13:27

Pazdzioch jednak nie zrobili tego o czym myślałem, musiałem gonić, wzięte po 3,83 :) Choc czekam do końca sesji... bo róznie to bywalo. Średnie i ruchome pokazują kupuj :)
mam nadzieje ze sprzedales z zyskiem bo wg mnie mozemy skonczyc na czerwono

cornollio
Podporucznik
Posty: 15748
Rejestracja: 27 sty 2006 18:12
Lokalizacja: poznań

Re: KREZUS NFI [KZS] księga XI

Postautor: cornollio » 17 kwie 2018 08:03

To skoro wczoraj było zaniżenie na 4 to dziś otwarcie na 4,1 :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości