PETROLINVEST [Petruś] XVI

wszystko na temat spółek publicznych
qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 mar 2010 20:37

Nie jestem zbyt drobiazgowa, ale klimaty jak kiedyś na Elektrimie tu panują-dość szczegółowo się o wszystkim informujecie. :roll: Tam kiedyś jakaś Kobieta rządziła-samo zło potem zapanowało-kiedy odeszła oczywiście...A w Petrolu to chyba jakieś Gwiazdy nie swoimi statkami podniebnymi chcą latać :!: Czas opróżnić szufladki, oddać kluczyki, rozliczyć się z Akcjonariatem. :idea:

Marzycielka ze mnie. :roll: :arrow: 8)
Barbara Lundberg

Qgen

REKLAMA


scordia
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7894
Rejestracja: 14 wrz 2005 12:12

Postautor: scordia » 26 mar 2010 20:39

APEL

czy jest ktos kto jeszcze nie ma petrola ????????????????

duuuuza chmura oj duuuuza zobaczymy jaki deszcz bedzie :wink:
... jest :D
... w

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 mar 2010 20:41

Chodzą słuchy, że Qqen kupił Petrosmiecia ?
potwierdzam :oops:
radosc z ew. wtopy bedzie wielka!

Qgen

vito
Kapitan
Posty: 43242
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 26 mar 2010 20:42

Nie jestem zbyt drobiazgowa, ale klimaty jak kiedyś na Elektrimie tu panują-dość szczegółowo się o wszystkim informujecie. :roll: Tam kiedyś jakaś Kobieta rządziła-samo zło potem zapanowało-kiedy odeszła oczywiście...A w Petrolu to chyba jakieś Gwiazdy nie swoimi statkami podniebnymi chcą latać :!: Czas opróżnić szufladki, oddać kluczyki, rozliczyć się z Akcjonariatem. :idea:

Marzycielka ze mnie. :roll: :arrow: 8)
Barbara Lundberg

Qgen
to nazwisko każdy elefant zna bardzo dobrze :twisted:
zwłaszcza ten z średnią pow 40 PLN :wink:

RECEP IVEDIK
Starszy chorąży
Posty: 1255
Rejestracja: 19 lut 2010 17:31
Lokalizacja: TURKEY

Postautor: RECEP IVEDIK » 26 mar 2010 20:43

qgen za 5mln kupiles? ; - )
qgen sie napatrzył na żydków w juesej i zwarjował do końca :lol:
A us cos czerwienieje :oops: :oops: :oops:
s&p500 -0.02% :shock: :lol:

niaht
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 11 mar 2008 15:57

Postautor: niaht » 26 mar 2010 20:43

Chodzą słuchy, że Qqen kupił Petrosmiecia ?
potwierdzam :oops:
radosc z ew. wtopy bedzie wielka!

Qgen
dzieki a ostrzeżenie z tymi nożami można taniej daj znac kiedy pasuje zakupić większą ilość;

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 26 mar 2010 20:45

Chodzą słuchy, że Qqen kupił Petrosmiecia ?
potwierdzam :oops:
radosc z ew. wtopy bedzie wielka!

Qgen
kupiłeś....??? :lol: :lol: :lol: :lol:

nie wierzę :D

vito
Kapitan
Posty: 43242
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 26 mar 2010 20:46

Chodzą słuchy, że Qqen kupił Petrosmiecia ?
potwierdzam :oops:
radosc z ew. wtopy bedzie wielka!

Qgen
żebyś wiedział :lol:
cały antykwariat zarechoce, przez chwile zapominając o swojej sytuacji

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 mar 2010 20:47

nie wierzę :D
No jak pojde do prokuratora to nie bede mogl mowic w waszym imieniu, musze miec jakies akcje :lol: :lol: :lol: Trzy usmieszki dla trzech podmiotow.

a. zaniechanie czynnosci sluzbowych > :lol:
b. manipulacja informacja przez strone rynku czyli media > :lol:
c. niegospodarnosc na szkode spolki > :lol:

Qgen
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010 20:50 przez qgen, łącznie zmieniany 1 raz.

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 26 mar 2010 20:47

Chyba, że jako namiętność potraktujemy jakże piękne "poczucie mięty" do jego pieniędzy i majątku, który był uprzejmy pozostawić poza granicami kraju, kiedy zwyczajnie nie miał już siły tego ogarnąć.... A Umiłowani w Chrystusie Panu ochoczo się majątkiem zaopiekowali, nie patrząc na człowieka...
Stop! Kooro

Nie mieszaj spraw, tak nie wolno, on sam wyhodowal sobie swe otoczenie, ludzi bez kregoslupa moralnego, ludzi ktorzy wyszli z przecietnych rodzin a ktorzy zauroczeni mamona najzwyklej dali ulec pokusie. To on spotykal sie z ludzmi ktorzy w imie wolnosci czlowieka, wolnosci kraju, religii nie dosc ze smierdzieli jakimis wodami za ich plecami ukladali kable. To on zapomnial postawic na ludzi "wartosciowych" (nie mylic majetnych) ktorzy by codziennie stracali ze swiecznika mowiac: nie jestes sloncem. To wlasnie ludzie jak brac chamow ktorych sobie kupil wyporwadzala go na manowce. A teraz dotkne sedna sprawy i twych slow: nie miał już siły tego ogarnąć a dlaczego nie mial, bo jest moze taki jak ty mowiac sobie "nie ufaj" bo wiedzial ze wszystko musi kontrolowac sam bo wiedzial ze nauki jakie pobrali moga obrocic sie przeciwko mistrzowi, czesciowo mialo to chyba miejsce ale nie wnikajmy w to. A Umiłowani w Chrystusie Panu ochoczo się majątkiem zaopiekowali, nie patrząc na człowieka "Umilowani" to przeciez zwykli faryzeusze nic wiecej, a na czlowieka oboje patrzylismy zawsze czasami moze za wnikliwie ale tylko po to by zrozumiec: skad przychodzi i dokad idzie ale jak to mowi przyslowie herbrajskie:

Łatwiej poznać dziesięć krajów, niż jednego człowieka.

Pozdrawiam
Qgen
:D :D
Zrobię, jak karzesz Panie-zastopuję. :D Piękny to znak. :D I głowę popiołem posypię-tak na wszelki wypadek, cobym mogła się w Feniksa zabawić. :D A ludzie..."są, jacy są"-że powieszczę sobię nieco....Jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził....Dla jednych był pewnie zbyt dobry, dla innych zbyt ekscentryczny. :wink: A co do "ogarniania" majątku-czasami z daleka lepiej widać. :wink: Kiedy siedzisz w kieracie , prędzej czy później osiągasz postać "Zombie"-wegetujesz po prostu. :( Wiem, bo doświadczyłam takiego wypalenia w mikroskali. :( Ale Kumpli, Znajomych i Współpracowników to mu nie zazdroszczę-kto mu ich zatrudniał-z niewielkimi wyjątkami, z których dumna jestem. :idea:
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

sznuri
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7744
Rejestracja: 30 lis 2005 19:14

Postautor: sznuri » 26 mar 2010 20:47

Chodzą słuchy, że Qqen kupił Petrosmiecia ?
potwierdzam :oops:
radosc z ew. wtopy bedzie wielka!

Qgen
kupiłeś....??? :lol: :lol: :lol: :lol:

nie wierzę :D


Najlepsze jest to, że jQqen zalecał sprzedawanie w dniu infa o Eboir. Po czym odpuścił cały rajd i chwycił noża :shock: , amator.

danek199_295388
Podporucznik
Posty: 10134
Rejestracja: 20 mar 2010 11:23

Postautor: danek199_295388 » 26 mar 2010 20:47


samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 26 mar 2010 20:49



Otoz uwazam co wiele osob obseruje ze GEMY graja pelnym pakietem pana Krauze via krzak jakim jest Nihonswi ktory pozycza dalej. Dodatkowo kazdy z was wie ze licze transakcje pakietowe i wczoraj podczas sesji wychodzilo mi ze bedzie wymiana 1 mln akcji i ktora bedzie po sesji i byla w wysokosci 1,1 mln sztuk, czyli minimalnie wiecej co moglo swiadczyc ze GEM nie udalo sie jednak wszystkiego sprzedac i te 120K sztuk wymieniono dzis, po czym oddano po sesji czyli ten sam pakiet w pakietowce mogl byc obrocony dwukrotnie. 300K regularny pakiet GEM.

Na dzis tzn. po sesji nie jest wazne gdzie te akcje sie znajduja co uwiadaczniam na ac/di = 1,5 mln sztuk co stanowi 50% pozyczonych akcji ktorymi grano co stanowi pakiet jaki GEM'y nabyly via warranty po 19 zl za sztuke a srednia cena ~ liczac od topu "40" pietra tego wiezowca przy tej samej proporcji 50% daje 20 zl czym utrzymalo sie trend dla samej spolki.

Uwazam ze akt. GEM nie posiada zadnej akcji, Nihonswi posiada wystarczajaca ilosc (3 mln) by zwrocic akcje Krauzemu i "wiem" skad bedzie pochodzil kapital na nastepna gre, jak rowniez kapital gry ktorej I etap uwazam za zakonczony.

Ceny docelowej nie podaje jaka chcialbym uzyskac, poprostu dam znac, jezeli uznam ze "syf" robi sie niebezpieczny czy juz w przyszlym tygodniu wylece czy oddam w maju bo wtedy wyjezdam na tygodniowy urlop zobaczymy.

Milego weekendu

Qgen


Za przeproszeniem o kant tyłka te wyliczenia.
Dużą stroną pakietówek są same fundusze amarykańskie przewalając z jednego podmiotu na drugi i trzeci akcje. Nie wziąłeś tego pod uwagę.
Jeden lub dwa z nich są defensywne i sprzedają na rynku, trzeci jest ofensywny i wspomaga generowania obrotów odkupując na sesji daną ilość walorów.
Następnie to co odkupi na sesji oddaje w pakietówce defensywnemu funduszowi ( po cenie niższej aniżeli kupił na giełdzie i tym samym robi stratę podatkową)
A jaki wpływ ma na to leszcz kupjąc i sprzedając ? Poza tym opisałeś perpeetum mobile a w rzeczywistości skoro jeden traci to drugi zarabia i ma zysk do opodatkowania minus prowizje -gdzie oni zarabiają skoro potem winni zamienic sie rolami.

Gqen

Nie rozumiemy się i nie liczę się, iż zrozumiemy się nawet z tego względu, że nigdy nikomu nie przyznałeś tu racji. Nie mówię o jakimkolwiek wpływie na leszcza. Mówię, iż wszystkie transakcje pakietowe przypisujesz nie do końca tym podmiotom co trzeba, w związku z tym udowadnianie czy i ile akcji ma GEM ( + dwa fundusze) są błędne.
W swoich wyliczeniach przyjąłeś, iż zawsze jedną ze stron jest Nihons lub ktoś od Ryśka a nie przyjąłeś, że fundy między sobą wymieniają się pakietówkami.

To nie żadne perpetum mobile.
Większe pole manewru (generowanie sztucznych strat plus dołowanie kursu) posiada gdy gra się w trójkę w jednej drużynie.
Nie karm mnie kosztami prowizji, bo GEM nie gra od wczoraj i w strategii takie koszta przyjął i wyliczył. Wszak wszyscy wiedzą, że, to nie zwykły śmiertelnik i przy tak olbrzymich ruchach jakie wykonuje ma inaczej takową liczoną niż ja czy Ty.
Obrazek

ludwig40
Starszy chorąży
Posty: 1454
Rejestracja: 09 sty 2009 12:31
Lokalizacja: Cidade de Deus

Postautor: ludwig40 » 26 mar 2010 20:52

Od tej chwili przestaje byc obiektywny!

Qgen
dokoncz...
tzn. ze stracilem cnote i mam Petrolinvest!

trzy godzinowe doji sa wiec!

Qgen
Qgen why....? :lol: :lol: :lol:
:roll: Qgen,powaznie???? widac ,ze papierek posiada magie 8) no tylko Vitek jeszcze zostal dziewica ,ale on chyba jest nieugiety. teraz tylko czekac,gdy Vitek rzuci tobie targeta i haslo cierpliwosci :lol: :lol: :lol:
qgen tera w kosciele,
do kosciola na klecznik i wyspowiadac sie za naganianie na spadki :lol: :lol:

Obrazek
w niedziele do kościoła i modlić się pozostaje akcjonariuszom o jakiś cud nad wisłą bo jak nie to czeka nas 12.91 !!!!!
wez człowieku tu nie więcej nie pisz. Ugrałeś teraz na ruchu spadkowym 3 zł i strugasz cwaniaka.
Niestety w swoich analizach przy 15 zl pisałeś ze nie ma szans na finansowanie a na drugi dzien wszedl EBOR i ***** na 40 zł, tego już nie przewidziałeś :lol:
Weź się nie kompromituj i nie nakręcaj głupszych od siebie.

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 mar 2010 20:54

Najlepsze jest to, że jQqen zalecał sprzedawanie w dniu infa o Eboir. Po czym odpuścił cały rajd i chwycił noża :shock: , amator.
Prosze porownaj sobie cene otwarcia w dniu upublicznienia informacji z akt. Widzisz jakas roznice?

Jedyna jaka widze na forum, to fakt ze szuka sie wiecej racji po stronie dlaczego nie nalezalo tego dzis robic, tak samo jak bylo to przy topach gdy ja twierdzilem odwrotnie jak przy slynnym juz 40 pietrze

Ja cale zycie chyba bede w opozycji! #-o

Qgen
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010 20:56 przez qgen, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości