PETROLINVEST [Petruś] XVI

wszystko na temat spółek publicznych
koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 26 mar 2010 21:20

z niewielkimi wyjątkami, z których dumna jestem. :idea:
bo to sa kobiety :lol:

Qgen
Znałam kiedyś więcej świetnych Mężczyzn, niż Kobiet-ale to dawno było...Czasami lubię popatrzeć, jak się niektórym szybko poglądy zmieniają :!:
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

REKLAMA


qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 mar 2010 21:23

Zapomniałabym-czasami jak *** się "uczonym" dysputom niektórych aspirantów do śmietanek intelektualnych świata, zaczynam rozumieć, dlaczego wiele cywilizacji nie przetrwało a niektórzy światli sięgają bruku. :!: Świetnie jest wejść w cudze buciki, poużywać i porzucić. A potem zmienić firmę, przez pół roku się znów przyuczać, nic nie robiąc-wydoić, szefa opluć, okraść, sponiewierać...To takie ludzkie...
a w zyciu jest inaczej? faceci rzucaja zony dla mlodszych modeli i vice versa, wszystko sprowadzane jest do przedmiotowosci a nie podmiotowosci, a przeciez codziennie musimy udawadniac ze jestesmy atrakcyjni albo zlomowani. Zycie Kooro, zycie

Qgen

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 26 mar 2010 21:24

Zapomniałabym-czasami jak *** się "uczonym" dysputom niektórych aspirantów do śmietanek intelektualnych świata, zaczynam rozumieć, dlaczego wiele cywilizacji nie przetrwało a niektórzy światli sięgają bruku. :!: Świetnie jest wejść w cudze buciki, poużywać i porzucić. A potem zmienić firmę, przez pół roku się znów przyuczać, nic nie robiąc-wydoić, szefa opluć, okraść, sponiewierać...To takie ludzkie...
Wszystkim Twórcom wielkich imperiów, którzy polegli w walce z pracownikami, których zatrudniali-post ten dedykuję...Ze szczególnym uwzględnieniem spółek giełdowych, ale nie tylko. :!: :!: :!:
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 mar 2010 21:29

Znałam kiedyś więcej świetnych Mężczyzn, niż Kobiet-ale to dawno było...Czasami lubię popatrzeć, jak się niektórym szybko poglądy zmieniają :!:
kiedys sie mowilo ze im sie w D*** przewraca, dzis sie mowi ze maja nowy pomysl na zycie :wink: panta rhei .

Qgen

TIV5
Chorąży sztabowy
Posty: 6380
Rejestracja: 09 paź 2007 01:34
Lokalizacja: Tasmania
Kontakt:

Postautor: TIV5 » 26 mar 2010 21:31


koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 26 mar 2010 21:32


a w zyciu jest inaczej? faceci rzucaja zony dla mlodszych modeli i vice versa, wszystko sprowadzane jest do przedmiotowosci a nie podmiotowosci, a przeciez codziennie musimy udawadniac ze jestesmy atrakcyjni albo zlomowani. Zycie Kooro, zycie

Qgen
Jest inaczej. Kobiety też kiedyś odchodzą...Sama musiałam się ewakuować, bo którz by ze mną wytrzymał...Tu ikonka turlająca się ze śmiechu... :D :D :D Mój Mąż jest ze starszą od siebie partnerką i -mam nadzieję-jest szczęśliwy. :) Mnie to się nawet kilku starszych podoba-ale są przeczuleni na punkcie swoich portmonetek. W razie czego-okna lubię myć-jakoś ich utrzymam. :roll: Aaa-kilku młodszych też mam na oku-Ci będą musieli się dołożyć-Rodzina wymaga ofiar. 8)

A poważnie-jeśli poznajesz człowieka wypolerowanego i nieskazitelnego, bywasz rozczarowany...Kiedy poznasz człowieka, kiedy sięga bruku-bo takiego go chcesz-to Bóg nie dopuszcza. :P Skaranie boskie z tą ludzkością. 8) A zezłomować się jest bardzzo łatwo-fakt. Tylko nie tędy droga...
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 mar 2010 21:33

Wszystkim Twórcom wielkich imperiów, którzy polegli w walce z pracownikami, których zatrudniali-post ten dedykuję...Ze szczególnym uwzględnieniem spółek giełdowych, ale nie tylko. :!: :!: :!:
Kooro! moze dosc tej dekandencji i czas pomyslec o tym co jednak cieszy!

Qgen

beelick
Chorąży sztabowy
Posty: 4499
Rejestracja: 19 kwie 2007 22:28

Postautor: beelick » 26 mar 2010 21:33

Znałam kiedyś więcej świetnych Mężczyzn, niż Kobiet-ale to dawno było...Czasami lubię popatrzeć, jak się niektórym szybko poglądy zmieniają :!:
kiedys sie mowilo ze im sie w D*** przewraca, dzis sie mowi ze maja nowy pomysl na zycie :wink: panta rhei .

Qgen
Nareszcie watek robi sie normalny :lol: Kolego ale sie postarzales :wink:

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 26 mar 2010 21:35

Znałam kiedyś więcej świetnych Mężczyzn, niż Kobiet-ale to dawno było...Czasami lubię popatrzeć, jak się niektórym szybko poglądy zmieniają :!:
kiedys sie mowilo ze im sie w D*** przewraca, dzis sie mowi ze maja nowy pomysl na zycie :wink: panta rhei .

Qgen
Wiesz, co do przewracania w D*** się nie wypowiem...A co do tego, co niektórzy pracownicy wyprawiają w nieswoich rachunkach bankowych, maklerskich itp. to możesz sobie popatrzeć...A potem idą i kolejnych "golą", aż miło...Wywalać na pysk, a nie klepać po pleckach...

Wredna jestem-wiem...
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

TIV5
Chorąży sztabowy
Posty: 6380
Rejestracja: 09 paź 2007 01:34
Lokalizacja: Tasmania
Kontakt:

Postautor: TIV5 » 26 mar 2010 21:37

Znałam kiedyś więcej świetnych Mężczyzn, niż Kobiet-ale to dawno było...Czasami lubię popatrzeć, jak się niektórym szybko poglądy zmieniają :!:
kiedys sie mowilo ze im sie w D*** przewraca, dzis sie mowi ze maja nowy pomysl na zycie :wink: panta rhei .

Qgen
Wiesz, co do przewracania w D*** się nie wypowiem...A co do tego, co niektórzy pracownicy wyprawiają w nieswoich rachunkach bankowych, maklerskich itp. to możesz sobie popatrzeć...A potem idą i kolejnych "golą", aż miło...Wywalać na pysk, a nie klepać po pleckach...

Wredna jestem-wiem...
Cóż, wiek robi swoje.

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 26 mar 2010 21:38


Kooro! moze dosc tej dekandencji i czas pomyslec o tym co jednak cieszy!

Qgen
Powiedziałabym, że secesyjność by mnie ucieszyła, ale wrodzona skromność i nabyty bagaż doświadczeń nie pozwala mi marzyć...

Przyjdzie mi umrzeć, pogrążoną w marzeniach. :roll:
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

no-tsu_209297
Porucznik
Posty: 26979
Rejestracja: 02 gru 2008 22:07

Postautor: no-tsu_209297 » 26 mar 2010 21:39

Tytus Romek i Atomek
na Petrolu stawia domek ,
każdy papier ma w portfelu
kamikadze tutaj wielu...
Rysiek skalpy sobie zbiera ,
leszcz na infa się nabiera ,
od tygodnia kurs nurkuje
tam na górze wredne chu.je
sypią *** na potęgę
każdy tu przechodzi mękę ,
wtomek kreski pokazuje
kurs je jednak ignoruje ,
śmiech przeplata się tu z płaczem
jebnij Mroczka pogrzebaczem ,
On obiecał nam tu wzrosty
od patrzenia mamy krosty
w poniedziałek się okaże
czy nas Rychu znów ukarze






:wink:
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010 21:41 przez no-tsu_209297, łącznie zmieniany 1 raz.

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 26 mar 2010 21:40


Cóż, wiek robi swoje.
Twój, czy mój czy XXI ? Znów siedzę w twierdzy szyfrów-trochę mi zejdzie. :D
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

Trader S.A.
Starszy chorąży
Posty: 1729
Rejestracja: 17 sty 2010 11:14
Lokalizacja: ************ Zbanowany: 19/20

Postautor: Trader S.A. » 26 mar 2010 21:41

Od tej chwili przestaje byc obiektywny!

Qgen
dokoncz...
tzn. ze stracilem cnote i mam Petrolinvest!

trzy godzinowe doji sa wiec!

Qgen
Qgen why....? :lol: :lol: :lol:
:roll: Qgen,powaznie???? widac ,ze papierek posiada magie 8) no tylko Vitek jeszcze zostal dziewica ,ale on chyba jest nieugiety. teraz tylko czekac,gdy Vitek rzuci tobie targeta i haslo cierpliwosci :lol: :lol: :lol:
:arrow: 17,90
cierpliwości :!:

:lol: :lol: :lol: kup pare sztuk,poczuj sie przez chwile Twardzielem 8)
zeby kupic, to trza spełnić jeden podstawowy warunek
trza miec kase

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 mar 2010 21:41

Znałam kiedyś więcej świetnych Mężczyzn, niż Kobiet-ale to dawno było...Czasami lubię popatrzeć, jak się niektórym szybko poglądy zmieniają :!:
kiedys sie mowilo ze im sie w D*** przewraca, dzis sie mowi ze maja nowy pomysl na zycie :wink: panta rhei .

Qgen
Wiesz, co do przewracania w D*** się nie wypowiem...A co do tego, co niektórzy pracownicy wyprawiają w nieswoich rachunkach bankowych, maklerskich itp. to możesz sobie popatrzeć...A potem idą i kolejnych "golą", aż miło...Wywalać na pysk, a nie klepać po pleckach...

Wredna jestem-wiem...
Chyba domyslam sie kogo i nawet kiedy masz na mysli.

Qgen


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości