INVEST-REMEX [ITX] cz.1 *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
lopez_266688
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3863
Rejestracja: 28 paź 2009 13:18

Postautor: lopez_266688 » 21 lip 2010 13:14

ja czekam i czekam i nic mi nie wpada :lol: chyba czas podbierac z prawej :-k

REKLAMA


lopez_266688
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3863
Rejestracja: 28 paź 2009 13:18

Postautor: lopez_266688 » 21 lip 2010 13:55

dobra mozna liznac i zobaczymy co dalej :D

sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 21 lip 2010 14:01

lizać ? :shock:
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

lopez_266688
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3863
Rejestracja: 28 paź 2009 13:18

Postautor: lopez_266688 » 21 lip 2010 22:51

lizać ? :shock:

Kota masz w podpisie a się dziwisz, miałem na myśli siorbnac trochę z 067.
Wyglada ze już się wyskakali i jutro powinnismy zamknąć się na 072

el.commandante
Starszy chorąży
Posty: 1695
Rejestracja: 31 lip 2009 10:13

Postautor: el.commandante » 22 lip 2010 14:24

wypsztykali się już z papiera??
to może czas podjechać wyżej?? :lol:

Grand Powrót.

Postautor: Grand Powrót. » 22 lip 2010 18:02

Spółką, która obecnie ma najwiekszy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe Maximus (NewConnect). Wtedy prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki spółki do przynajmniej 1,50zł., a być może nawet 2-3 złotych. Dlatego też nie może dziwić dzisiejszy, wczorajsze obroty ( małe ponieważ widać że ktoś skupuje ten papier, a widoczne jest że wystarczy około 100 tysiecy akcji zakupić, a kurs skoczy do 1 złoty) , bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu( i słusznie). Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich dniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 20% w wolnym obrocie z 5 milionów akcji 1 milion jest w obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma). Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że bardzo prawdopodobne są ostre wzrosty o dużym zasięgu, dla których właściwie nie ma granic. Ostatnie pozytywne infa ze spółki, także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Następnie w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. Wczoraj rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała wczoraj na zakończenie 0.71 groszy, a dzisiaj zakończyła 0.90 ( 27% ). Sprawdzcie, a uwierzycie !

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien byc traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

piterj
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 330
Rejestracja: 18 lis 2009 12:09
Lokalizacja: z gdyni

Postautor: piterj » 23 lip 2010 11:22

Wróćmy jeszcze do 55gr to dobiorę

Winnie_The_Pooh
Plutonowy
Posty: 19
Rejestracja: 13 lip 2010 10:15

Postautor: Winnie_The_Pooh » 23 lip 2010 15:26

Blogujący Wiceprezes :) rzadkie zjawisko
http://www.investremex.pl/blog

Nie wiem co piszę
Sierżant sztabowy
Posty: 181
Rejestracja: 09 lip 2010 22:04

Postautor: Nie wiem co piszę » 25 lip 2010 15:43

Spółką, która obecnie ma najwiekszy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe Zakupy (NewConnect). Wtedy prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki spółki do przynajmniej 1,50zł., a być może nawet 2 złotych. Dlatego też nie może dziwić dzisiejszy, wczorajsze obroty ( małe ponieważ widać że ktoś skupuje ten papier, a widoczne jest że wystarczy około 60 tysiecy akcji zakupić, a kurs skoczy do 1 złoty) , bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu( i słusznie). Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich dniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 19% w wolnym obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma). Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że bardzo prawdopodobne są ostre wzrosty o dużym zasięgu, dla których właściwie nie ma granic. Ostatnie pozytywne infa ze spółki, także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Następnie w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. 21 Lipca 2010 roku rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała wczoraj na zakończenie 0.71 groszy, a 22 Lipca 2010 roku zakończyła 0.90 ( +27% ). 22 Lipca 2010 roku rozpisywałem o Maximus spółka kosztowała na zakończenie dnia 0.41 groszy, a w piatek zakończyła 0.51 groszy ( +24% ). Sprawdzcie, a uwierzycie !

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien byc traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

Winnie_The_Pooh
Plutonowy
Posty: 19
Rejestracja: 13 lip 2010 10:15

Postautor: Winnie_The_Pooh » 25 lip 2010 16:10

Czyżby fundusz się interesował spółką ?
Wpis z bloga Invest Remex
www.investremex.pl/blog

Spotkanie z IPOPEMA TFI

To mój pierwszy wpis, ciągle brakuje czasu. Planowałem zacząć od innych tematów którymi chciałem się podzielić na naszym blogu , ale napiszę o tym później;nadchodzi weekend może się uda :). Na początek o czymś innym .Wczoraj razem z Prezesem Borowskim spotkaliśmy się w Warszawie z analitykami IPOPEMA TFI.

Zaprosili nas na spotkanie ponieważ jak napisano w mailu poszukują ciekawych tematów inwestycyjnych i chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o spółce Invest Remex , poznać model biznesowy i dalsze plany rozwoju.

Byłem trochę zaskoczony ; fundusze póki co omijają New Connect szerokim łukiem. Przed spotkaniem poszperałem trochę w Internecie i znalazłem ,że mają w swoim portfelu dwie spółki z NC Black Point i Biomaxima.

Opowiedzieliśmy o naszej spółce , branży w której pracujemy , odniosłem wrażenie że słuchają z zaciekawieniem , a może wcale nie -nie mnie to oceniać.

W sumie spotkanie bardzo sympatyczne ; miło że instytucja typu fundusz zainteresowała się naszą spółką.

Będę się starał pisać regularnie w miarę możliwości .Ciekawe czy ktoś zagląda na ten blog.

Autor: TK

Nie wiem co piszę
Sierżant sztabowy
Posty: 181
Rejestracja: 09 lip 2010 22:04

Postautor: Nie wiem co piszę » 25 lip 2010 16:12

Spółką, która obecnie ma najwiekszy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe Zakupy (NewConnect). Wtedy prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki spółki do przynajmniej 1,50zł., a być może nawet 2 złotych. Dlatego też nie może dziwić dzisiejszy, wczorajsze obroty ( małe ponieważ widać że ktoś skupuje ten papier, a widoczne jest że wystarczy około 60 tysiecy akcji zakupić, a kurs skoczy do 1 złoty) , bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu( i słusznie). Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich dniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 19% w wolnym obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma). Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że bardzo prawdopodobne są ostre wzrosty o dużym zasięgu, dla których właściwie nie ma granic. Ostatnie pozytywne infa ze spółki, także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Następnie w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. 21 Lipca 2010 roku rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała wczoraj na zakończenie 0.71 groszy, a 22 Lipca 2010 roku zakończyła 0.90 ( +27% ). 22 Lipca 2010 roku rozpisywałem o Maximus spółka kosztowała na zakończenie dnia 0.41 groszy, a w piatek zakończyła 0.51 groszy ( +24% ). Sprawdzcie, a uwierzycie !

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien byc traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

piterj
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 330
Rejestracja: 18 lis 2009 12:09
Lokalizacja: z gdyni

Postautor: piterj » 26 lip 2010 12:32

Widzę że jeszcze dobiore po taniości - zapraszam skoczków :D

Grand_Prawdziwy

HIT SPÓŁKA

Postautor: Grand_Prawdziwy » 26 lip 2010 17:46

Spółką, która obecnie ma najwiekszy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe BGS Energy (NewConnect). Obecnie bardzo prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki spółki do przynajmniej 3,50zł, a być może nawet 4,5 zł. Dlatego też nie mogą dziwić ubiegłotygodniowe obroty ( małe ponieważ widać że ktoś trzyma ten papier, a widoczne jest że wystarczy kilkanaście tysiecy akcji zakupić, a kurs skoczy o blisko 1 złoty), bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu (i słusznie). Obecnie jest tu najlepszy czas, po ostatnich korektach widać silne odbicie na wysokim wolumenie. Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich tygodniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 24% w wolnym obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma). Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że spółka jest w silnym trendzie wzrostowym i bardzo prawdopodobne jest ostre wybicie, dla którego właściwie nie ma granic. Wystarczy spojrzeć na wykres oby samemu się przekonać. Ostatnie pozytywne infa ze spółki oraz z sektora energii odnawialnej także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Także w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. 21 Lipca 2010 roku rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała na zakończenie 0.71 groszy, a 22 Lipca 2010 roku zakończyła 0.90 ( +27% ). 22 Lipca 2010 roku pisałem o Maximus kosztowała na zakończenie dnia 0.41 groszy, a w piatek zakończyła 0.51 groszy ( +24% ). Również dziś, polecana przeze mnie spółka Zakupy zakończyła 0.52 zł ( +26% ). Sprawdzcie, a uwierzycie !
Uważajcie też na innych „doradzających” którzy podszywają się pode mnie.

Wszelkie wpisy (poza tymi dotyczącymi wyżej wymienionych spółek), które ostatnio pojawiają się na forum, a nie są mojego autorstwa, są jedynie oszustwem.

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien byc traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

GrandReal

Postautor: GrandReal » 26 lip 2010 21:14

Spółką, która obecnie ma najwiekszy potencjał do wzrostu jest niewątpliwe PGSOFT (NewConnect). Wtedy prawdopodobny jest wzrost wartości tej spółki spółki do przynajmniej 1,00zł. Dlatego też nie może dziwić dzisiejszy, wczorajsze obroty ( małe ponieważ widać że ktoś skupuje ten papier, a widoczne jest że wystarczy około 40 tysiecy akcji zakupić, a kurs skoczy do 1 złoty) , bowiem zapobiegliwi wolą kupować już teraz i mieć walory spółki w portfelu( i słusznie). Bardzo pozytywnym impulsem jest wzrost obrotów w ostatnich dniach, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu spółką. Ponadto wzrostom sprzyja b. niski free-float (ok. 7% w wolnym obrocie i przy obecnych cenach wystarczy niewielka ilość kasy, ażeby wykupić wszystkie akcje, a wtedy hulaj duszo- piekła nie ma),a także bardzo niskie RSI. Nie bez znaczenia jest wykupienie i w ogóle cała AT, wg. której widać, że bardzo prawdopodobne są ostre wzrosty o dużym zasięgu, dla których właściwie nie ma granic. Ostatnie pozytywne infa ze spółki, także determinują oraz uzasadniają coraz wyższą wycenę akcji.
Chcecie zarobić dobrą kasę, przyjrzyjcie się w/w spółkom, możecie nie ufać moim analizom, ale sprawdzcie na forum wcześniej pisałem o Fastfinie w niedziele 10.01 i od tego momentu cena akcji rośnie. Następnie w sierpniu i wrześniu 2009r. na forum umieściłem analizy dot. Spółki Zastal, wtedy kosztowała ona 1,40-1,50, po czym szybko wzrosła do 2,70, następnie skorygowała, a aktualnie ponownie testuje 3,00. 21 Lipca 2010 roku rozpisywałem o spółce Komfortklima spółka kosztowała wczoraj na zakończenie 0.71 groszy, a dzisiaj zakończyła 0.90 ( +27% ). W Czwartek 22 Lipca 2010 rok pisałem o spółce Maximus kurs na czwartkowej sesji zakończył 0.41 groszy, a w piątek spółka poszybowała w górę zakończyła 0.51 groszy ( +24% ). Dnia 25 lipca 2010 roku rozpisywałem spółkę Zakupy dzisiaj spółka poszybowała aż do 0.52 groszy ( +27% ) Sprawdzcie, a uwierzycie !

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedaży papierów wartościowych).

Tomik
Młodszy chorąży
Posty: 577
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Tomik » 27 lip 2010 11:00

http://www.newconnect.pl/?page=raporty_ ... t_id=10524

Treść raportu:
Zarząd Invest Remex S.A. informuje o otrzymaniu w dniu 26.07.2010 zawiadomienia w trybie art.160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r o obrocie instrumentami finansowymi od Członka Zarządu Spółki. Zawiadomienie dotyczy nabycia przez Wiceprezesa Zarządu Pana Tomasza Kowalika w dniach od 12 lipca 2010 r. do 23 lipca 2010 r. łącznie 45.000 akcji Invest Remex S.A. po średniej cenie 0,61 zł za jedną akcję..

ZARZAD KUPUJE;) I to po obecnej cenie.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości