INVEST-REMEX [ITX] cz.1 *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
piterj
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 330
Rejestracja: 18 lis 2009 12:09
Lokalizacja: z gdyni

Postautor: piterj » 18 lut 2011 11:43

o 10.40 ustawka 300 tys po 47 gr coś się dzieje czy animatorzy wymienili sie kartami :?

REKLAMA


lopez_266688
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3863
Rejestracja: 28 paź 2009 13:18

Postautor: lopez_266688 » 18 lut 2011 11:49

chyba trzeba pakowac do worka :roll:
SKT - tylko dla alpinistow

WDOA - zieleń to kolor nadziei

KCSP - sky's the limit

KPC - nie masz Kupiec bedziesz golodupiec


Obrazek

henr
Młodszy chorąży
Posty: 497
Rejestracja: 01 wrz 2005 08:05

Postautor: henr » 05 mar 2011 20:41

Odpowiedź Zarządu
Spółka planuje podwyższenie kapitału i uplasowanie akcji nowej emisji na przełomie pierwszego i drugiego półrocza. Potencjalnych nowych akcjonariuszy poszukujemy zarówno wśród inwestorów finansowych głównie funduszy inwestycyjnych ale również wśród inwestorów branżowych. Zainteresowane spółką są również zagraniczne firm z branży ochrony przed hałasem. Oczywiście, że część projektów, o które się staraliśmy nie zostały przez nas pozyskane , ale spółka uczestniczy w wielu nierozstrzygniętych jeszcze "starych" projektach jak również ofertujemy na bieżąco wszystkie kolejne projekty.
Uważamy, że nawiązane kontakty i spotkania które odbyliśmy z firmami podczas konferencji w Dortmundzie przyniosą spółce w dłuższej perspektywie wymierne efekty. Zaczynamy otrzymywać pierwsze zapytania od europejskich kontrahentów.
Prowadzimy również rozmowy dotyczące ewentualnego rozpoczęcia w oparciu o udzieloną spółce licencję produkcji materiałów akustycznych.
W kręgu naszego zainteresowania cały czas pozostaje również rynek rumuński i bułgarski, analizujemy i opracowujemy naszą strategię dla tych rynków. Spółka uczestniczy także w odbywającym się 17 marca, Polsko – Rumuńskim Forum Gospodarczym z udziałem ministrów gospodarki Polski i Rumuni i przedstawicieli rumuńskiego sektora budownictwa i kolei.

Heniek
Sierżant
Posty: 41
Rejestracja: 07 lut 2011 14:45

hahaha

Postautor: Heniek » 07 mar 2011 13:08

brak kasy, to i emisja jest. po wynikach widać ze na pewno będzie poniżej ceny emisyjnej, nie ma baranów, którzy to wezmą. dziadostwo!!!!!!!
a zarząd inwest....*** tylko kasuje posty z swojego blogu.

Heniek
Sierżant
Posty: 41
Rejestracja: 07 lut 2011 14:45

hahaha

Postautor: Heniek » 07 mar 2011 13:09

brak kasy, to i emisja jest. po wynikach widać ze na pewno będzie poniżej ceny emisyjnej, nie ma baranów, którzy to wezmą. dziadostwo!!!!!!!
a zarząd inwest....*** tylko kasuje posty z swojego blogu.

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 07 mar 2011 13:55

W takim razie czekamy na oferowaną cene emisyjną bo jak narazie w okolicach poprzedniej tj. 0,40 pies z kulawą noga nie jest zainteresowany zainwestowaniem swoich oszczednosci. Ba...nawet dwaj animatorzy akcji nie chca kupowac by robic "sztuczny" tłum - :lol: :lol: . Ale tak to jest jak spółka zamiast nowych kontraktów i zarabiania rozwadnia kapitał. :x

a na swoim pseudo blogu już mi zablokowali możliwosc umieszczania komentarzy :lol: :lol: żałośni sa chociaż ani 1 punktu regulaminu nie złamałem. :x no ale jaka spółka, taki zarząd taki moderator taki animator akcji i taki kurs :lol: :lol:

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 09 mar 2011 12:35

totalne dno a będzie jeszcze gorzej.

tak *** prowadzonej spółki dawno nie widziałem, dwaj animatorzy akcji jedynie co zrobili to uwalili kurs akcji albo spolka sie sypie bo koszty ma a kontaktów nie zdobywała przez ostatnie długie miesiące.

generalnie dróg do 2012 r ma byc mniej co za tym idzie, bedzie wieksza konkurencja i niższe ceny co przełozy sie na dostawców materiałów a jak jeszcze którys podwykonawca popłynie lub wywala go z tematu to czy taki InvestRemex odzyska pieniądze ? bedzie ciężko i długo :lol:

na stronie ITX już niektórym poblokowali mozliwosc pisania i zadawania pytań co świadczy nie najlepiej o spółce i poinformuje o tym tych którzy udzielili spółce pochwał w relacjach z akcjonariuszami bo teraz tych relacji nie ma albo kończą sie one na mało znaczących opisach, zdjęciach czy statystykach odwiedzic strony www :lol: :lol:

a zreszta szkoda czasu, płaci sie za członkowstwo w takim SEG to i sie tam jest oni i spółka mają w D*** drobnych inwestorów :lol:

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 09 mar 2011 12:41

totalne dno a będzie jeszcze gorzej.

tak *** prowadzonej spółki dawno nie widziałem, dwaj animatorzy akcji jedynie co zrobili to uwalili kurs akcji albo spolka sie sypie bo koszty ma a kontaktów nie zdobywała przez ostatnie długie miesiące.

generalnie dróg do 2012 r ma byc mniej co za tym idzie, bedzie wieksza konkurencja i niższe ceny co przełozy sie na dostawców materiałów a jak jeszcze którys podwykonawca popłynie lub wywala go z tematu to czy taki InvestRemex odzyska pieniądze ? bedzie ciężko i długo :lol:

na stronie ITX już niektórym poblokowali mozliwosc pisania i zadawania pytań co świadczy nie najlepiej o spółce i poinformuje o tym tych którzy udzielili spółce pochwał w relacjach z akcjonariuszami bo teraz tych relacji nie ma albo kończą sie one na mało znaczących opisach, zdjęciach czy statystykach odwiedzic strony www :lol: :lol:

a zreszta szkoda czasu, płaci sie za członkowstwo w takim SEG to i sie tam jest oni i spółka mają w D*** drobnych inwestorów :lol:
i mamy nowe minima na spółce :lol: :lol: :lol: :lol:

Winnie_The_Pooh
Plutonowy
Posty: 19
Rejestracja: 13 lip 2010 10:15

Postautor: Winnie_The_Pooh » 09 mar 2011 12:48

Stary jak czytam Twój język to nic dziwnego, że moderują komentarze. Też bym nie chciał takiego języka z rynsztoku widzieć na swojej stronie :)

Co do kursu to jest lipa ale cały czas liczę, że to się zmieni. Ale przy tej płynności to tylko dobre infa ze spółki mogą dźwignąć kursik.

PS - staryznajomy - pisałeś, że wyszedłeś ze spółki to po co się tak udzielasz - zawiść ? :)

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 09 mar 2011 13:20

po pierwsze na blogu nie używałem takiego języka. a po drugie ten śmiec kosztował mnie tyle nerwów i czasu ze ten jezyk w stosunku do tego co robi ta spółka jest i tak za łagodny :lol:

poza tym nie tylko ja tam pisałem i inni równiez mają o to pretensje ze zarzad w spółce nic nie robi i nie odpowiada na pytania a po to stworzyli ten blog i takie miały byc zasady. pytanie odpowiedź...

no a ze pytania sa niewygodne typu: jakie kontakty spółka pozyskała w ostatnich miesiącach itp. itd. to nie dziwię ze odpowiedzi nie ma skoro ostatni kontakt spółka podpisała 30 lipca 2010 za 3,2 mln. zł później długoi gługo długo nic az koleny 30 listopada 2010 r za 0,97 mln zł i długi długo długo nic az do dzisiaj czyli mijają kolejne 3 miesiące :lol: :lol:

cóż jest to czego sie obawiałem, weszli na rynek ściagneli kase z rynku a konkurencja ich kosi bo nie ma takich kosztów jak chociazby opłacanie jakis stowarzyszen eminentów giełdowych co jest robione na pokaz by ...własnie nie wiem co pokazac bo w nowych kontraktach to oni nie mają za wiele do pokazywania :lol:

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 09 mar 2011 13:26



PS - staryznajomy - pisałeś, że wyszedłeś ze spółki to po co się tak udzielasz - zawiść ? :)
nie zawisc.

wkurwie.... zachowaniem spółki, zarządu, kursu i zablokowaniem mi mozliwosci pisania na blogu. to wszystko spowodowało to, ze tutaj moze ich olac z góry na dół :lol:

a kase z ITX już dwa razy obróciłem i na czysto ok.17% zarobiłem :lol: i zainwestowałem czesc w spółkę GPF CAUSA 8)

Winnie_The_Pooh
Plutonowy
Posty: 19
Rejestracja: 13 lip 2010 10:15

Postautor: Winnie_The_Pooh » 09 mar 2011 13:40

heheh - każdy ma prawo do lekkich nerwów czasem :)
Tak na poważnie to kontraktami się nie stresuje w ogóle gdyż portfel jest - historycznie patrząc to zawsze robili tylko kilka tematów w roku. Bardziej mnie męczy ta płynność - bo jak już chcesz wyjść to musisz sprzedać ze sporym dyskontem - jak chcesz kupić to windujesz mocno kurs.
Na blogu fakt zarząd raczej nie spieszy się z odpowiadaniem.
Na pewno nie jesteś zablokowany na blogu bo tam się nigdy nie rejestrowałeś. Komentarze pojawiają się z opóźnieniem bo musi być czas na moderacje :)

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 09 mar 2011 15:39

heheh - każdy ma prawo do lekkich nerwów czasem :)
Tak na poważnie to kontraktami się nie stresuje w ogóle gdyż portfel jest - historycznie patrząc to zawsze robili tylko kilka tematów w roku. Bardziej mnie męczy ta płynność - bo jak już chcesz wyjść to musisz sprzedać ze sporym dyskontem - jak chcesz kupić to windujesz mocno kurs.
Na blogu fakt zarząd raczej nie spieszy się z odpowiadaniem.
Na pewno nie jesteś zablokowany na blogu bo tam się nigdy nie rejestrowałeś. Komentarze pojawiają się z opóźnieniem bo musi być czas na moderacje :)
nie no własnie, że nie. wcześniej po napisaniu komentarza pojawiał sie on natychmiast po odświerzeniu strony. teraz próbowałem ostatnio pisac kilka komentarzy i ani jednego nie ma.

Winnie_The_Pooh
Plutonowy
Posty: 19
Rejestracja: 13 lip 2010 10:15

Postautor: Winnie_The_Pooh » 10 mar 2011 14:54

Chyba się pospieszyłeś tak w ogóle. Zobacz to :

Informacja o wyborze oferty Invest Remex S.A.
Zarząd Spółki Invest Remex S.A. informuje o wyborze oferty spółki i wpłynięciu w dniu dzisiejszym tj 10.03.2011, umowy od Mostostal Warszawa S.A. Zakres kontraktu obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksową realizację ekranów akustycznych dla części drogowej i mostowej zadania: "Rozbudowa drogi krajowej nr 8 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku granica województwa mazowieckiego/łódzkiego - Radziejowice"

Wartość umowy opiewa na kwotę netto: 15.161.181,40 PLN

Zakończenie kontraktu przewidziane jest w roku 2012.

W ocenie Zarządu Emitenta przedmiotowe zlecenie będzie miało pozytywny wpływ na wyniki finansowe uzyskane w kolejnych raportowanych okresach.

Podstawa prawna: paragraf 3 ust.2 pkt.2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu-Informacje Bieżące i Okresowe

lopez_266688
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3863
Rejestracja: 28 paź 2009 13:18

Postautor: lopez_266688 » 10 mar 2011 14:57

o karva pakowac do wora :shock:
SKT - tylko dla alpinistow

WDOA - zieleń to kolor nadziei

KCSP - sky's the limit

KPC - nie masz Kupiec bedziesz golodupiec


Obrazek


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości