Apolonia Medical [APO] cz.1 *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
ipaq2005
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3950
Rejestracja: 09 sty 2006 21:19

Postautor: ipaq2005 » 16 lip 2012 11:03

Alicja Szulc wygląda na kogoś kto wie co robi, mało kto pamięta jazdę na MWTRADE,.....
ale wszystkie wcześniejsze inwestycje Alicji okazały się bankructwem,
i tu będzie podobnie
stąd ta żałosna nagonka na tą wydmuszkę z przychodami rocznymi poniżej pół miliona złotych
Możesz podać przykłady jej nieudanych inwestycji.

Lubię konkrety, odniosłem się do MWTRADE, bo to była jej ostatnia inwestycja, na której zarobiła grube miliony, dodatkowo pozwalając na to samo akcjonariuszom mniejszościowym.

REKLAMA


.sena9
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 203
Rejestracja: 25 sty 2012 07:33

Postautor: .sena9 » 16 lip 2012 11:05

Alicja Szulc wygląda na kogoś kto wie co robi, mało kto pamięta jazdę na MWTRADE,.....
ale wszystkie wcześniejsze inwestycje Alicji okazały się bankructwem,
i tu będzie podobnie
stąd ta żałosna nagonka na tą wydmuszkę z przychodami rocznymi poniżej pół miliona złotych
Możesz podać przykłady jej nieudanych inwestycji.

Lubię konkrety, odniosłem się do MWTRADE, bo to była jej ostatnia inwestycja, na której zarobiła grube miliony, dodatkowo pozwalając na to samo akcjonariuszom mniejszościowym.
proszę, pierwsze trzy...

- Pia Pasecki
- Ebi
- Softbank

wszystkie pobankrutowały i wyleciały z GPW

Anankofan3
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7014
Rejestracja: 14 gru 2011 13:37

Postautor: Anankofan3 » 16 lip 2012 11:05

Alicja Szulc wygląda na kogoś kto wie co robi, mało kto pamięta jazdę na MWTRADE, ja akurat tam byłem, więc wiem jak to wyglądało, wystarczy spojrzeć na wykres.

Tylko tutaj jest podejrzanie tanio, nikt nie schodzi poniżej progu, a kurs ostatnio konkretnie poleciał w dół, czemu? Ktoś wie? Okazja inwestycyjna?

Wartość księgowa 2,3mln rynkowa 1,15mln ... więc c/wk 0,50 przy tak małej kapitalizacji, aż trudno w to uwierzyć.
dane za I kwartał 2012 przychody 90 tyś koszt dwa razy większe to trup :lol: skup za co nerkę sprzedadzą

ipaq2005
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3950
Rejestracja: 09 sty 2006 21:19

Postautor: ipaq2005 » 16 lip 2012 11:08

Alicja Szulc wygląda na kogoś kto wie co robi, mało kto pamięta jazdę na MWTRADE,.....
ale wszystkie wcześniejsze inwestycje Alicji okazały się bankructwem,
i tu będzie podobnie
stąd ta żałosna nagonka na tą wydmuszkę z przychodami rocznymi poniżej pół miliona złotych
Możesz podać przykłady jej nieudanych inwestycji.

Lubię konkrety, odniosłem się do MWTRADE, bo to była jej ostatnia inwestycja, na której zarobiła grube miliony, dodatkowo pozwalając na to samo akcjonariuszom mniejszościowym.
proszę, pierwsze trzy...

- Pia Pasecki
- Ebi
- Softbank

wszystkie pobankrutowały i wyleciały z GPW
A więc jednak Inwestor S.A. vel. Tomasz Mroczek ...

Właśnie zastanawiałem się, czy tego nie skupujesz i widzę, że chyba psuję Ci plany, wystarczy napisać na priv i przestanę tu pisać, chciałem zwyczajnie się zorientować w sytuacji.

patryczeq
Młodszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 13 sie 2012 15:34

Postautor: patryczeq » 02 lis 2012 13:35

Zapoznaj się z naszą analizą techniczną kursu Apolonia Medical S.A. i dowiedz się, co może czekać jej notowania w przyszłości:

http://www.debiutync.pl/strefa-rynku/15 ... -02112012r

Consierge
Starszy chorąży
Posty: 1714
Rejestracja: 03 sty 2013 19:26
Lokalizacja: Rycerz Fortuny

Postautor: Consierge » 03 lut 2013 22:15

Alicja Szulc wygląda na kogoś kto wie co robi, mało kto pamięta jazdę na MWTRADE, ja akurat tam byłem, więc wiem jak to wyglądało, wystarczy spojrzeć na wykres.

Tylko tutaj jest podejrzanie tanio, nikt nie schodzi poniżej progu, a kurs ostatnio konkretnie poleciał w dół, czemu? Ktoś wie? Okazja inwestycyjna?

Wartość księgowa 2,3mln rynkowa 1,15mln ... więc c/wk 0,50 przy tak małej kapitalizacji, aż trudno w to uwierzyć.

no i co tam z p Ala? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek
chcesz polecic mi jakas społeczke?PRIV;)

kropla
Chorąży
Posty: 819
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: kropla » 03 kwie 2013 12:40

Ciekawa umowa z siecią Dent a medical:
Zarząd Dent-a-Medical SA informuje, iż 2 kwietnia 2013 roku zawarł umowę o współpracy z Apolonia Medical SA dotyczącą pośrednictwa Spółki w sprzedaży asortymentu Apolonia Medical SA gabinetom stomatologicznym zrzeszonym w sieci Dent-a-Medical.

Współpraca będąca następstwem przedmiotowej umowy polegać będzie na oferowaniu gabinetom partnerskim Dent-a-Medical za pośrednictwem Spółki mebli i elementów wyposażenia w atrakcyjnych cenach niedostępnych dla podmiotów spoza sieci.

Przedmiotowa umowa zapewnia Spółce udział w przychodach ze sprzedaży oferowanego przez Apolonia Medical SA asortymentu w gabinetach partnerskich sieci Emitenta.

W opinii Zarządu podpisanie przedmiotowej umowy istotnie wpłynie na wyniki finansowe osiągane przez Emitenta w przyszłości.
Dent a medical to ponad 300 placówek, więc rynek jest. Spółka ma kapitalizację ok.650tys. pln, ponad 2mln wartości księgowej i niewielkie zadłużenie 0.77mln. Ciekawe czy ta umowa łącznie z nowymi produktami jak "asystor stomatologiczny" coś zmienią?

kropla
Chorąży
Posty: 819
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: kropla » 04 kwie 2013 14:49

Podpisanie umowy z Dent-a-Medical SA.
Zarząd Spółki informuje, że 02 kwietnia 2013 podpisana została umowa o współpracy z firmą DENT-A-MEDICAL SA z siedzibą we Wrocławiu.
Współpraca polegać będzie na szerokim oferowaniu przez DENT-A-MEDICAL kilkuset gabinetom partnerskim tej firmy wyrobów APOLONII MEDICAL.
Istotą i atrakcyjnością tej oferty będzie cena wyrobów niższa o ok. 15% w stosunku do cen oferowanych podmiotom spoza sieci Dent-a-Medical.
Ważną korzyścią wynikającą z tej współpracy dla Apolonii Medical jest rozległa i bardzo aktywna działalność ofertowa i akwizycyjna partnera, co pozwala rokować znaczący wzrost zamówień i realizowanej sprzedaży. Wzrost ten powinien korzystnie skompensować zastosowaną obniżkę cen i ostatecznie pozytywnie wpłynąć na wyniki finansowe firmy.

Osoby reprezentujące spółkę:

Krzysztof Trzaska - Prezes Zarządu
___________________________________________________________

Informacja Apolonii o wczorajszej umowie. Powyższa plus informacja z lutego:
Zarząd spółki Apolonia Medical S.A. (Spółka) z siedzibą w Wojnowie informuje, iż APOLONIA MEDICAL S.A. zawarła umowę ze STOMATOLOGICZNĄ GRUPĄ ZAKUPOWĄ (SGZ) w zakresie promowania produktów Spółki wśród gabinetów i ośrodków stomatologicznych stowarzyszonych wokół SGZ.
SGZ stowarzysza ok. 700 gabinetów i ośrodków stomatologicznych, które kumulując zapotrzebowania uzyskają znacząco korzystniejsze warunki handlowe w realizowanych zakupach.
Partnerska umowa pomiędzy SGZ i APOLONIĄ MEDICAL S.A. otwiera realną szansę znaczącego
rozszerzenia obszaru rynku zbytu Spółki, co powinno przełożyć się na poprawę wyników finansowych firmy.
___________________________________________________________

.... powinny na dobre poprawić słabiutkie wyniki Apolonii. Ponad 1000 gabinetów stomatologicznych to całkiem sporo.

bauc1
Chorąży sztabowy
Posty: 6473
Rejestracja: 07 paź 2008 13:09

Postautor: bauc1 » 25 wrz 2013 11:42

no nieźle tu daje rakieta :o


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości