Forever Entertainment SA [FOR] *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
Leonardo.DA.Vinci
Starszy chorąży
Posty: 1353
Rejestracja: 12 cze 2013 09:58
Lokalizacja: z nicka danek.197

Postautor: Leonardo.DA.Vinci » 24 lip 2013 23:43

Lec do DUBAJU

tam dopiero jest schiza :lol: :lol: pomijając dostęp do trunkow wyskokowych

150 $ wstep na dicho :lol: :lol:

REKLAMA


patryk85
Chorąży sztabowy
Posty: 6622
Rejestracja: 01 paź 2007 22:33

Postautor: patryk85 » 24 lip 2013 23:43

[quote="palermo"][quote="Bazuka"][quote="Rafik-"]będzie pier/dolniecie na rynkach jak w 2008
i to niebawem
ale za 2 lata dopiero jak Polska wyjdzie z kryzysu :lol:
Najgorsze przed nami nic nas już nie uratuje .!

Grecja jak no-tsu pisze pewna,ale ja uważam,że jesteśmy w gorszej sytuacji i kryzys będzie nas poniewierał długie lata a kraj zostanie dosłownie sprzedany za dlugi.! Ciekawe gdzie w tym czasie będzie rezydować obecna ekipa rządząca? może Berlin? Bruksela w zasługi?

Po tym co napisał - to widzę, że faktycznie jakiś mitoman...przykro to mowic, ale posprawdzal pewnie jakieslast minute w biurze podróży...Ateny Stambułowi nawet do pięt nie sięgają...Rynki nie są głupie...

ALE PAMIĘTAJMY MAMY FOREVER A TO POTĘGA :D
A jak tam inne perliczki?

Ps. A gdzie teraz jesteś na wczasach? Pamiętam jak 2 lata temu bylem w Side na wiosnę i szumnie pisales, jak to byles tu i tam...zanczamm, że nie pytałem:D
Jestem w Polsce ,ale pod koniec sierpnia będę tu :D
http://www.google.pl/search?q=zakynthos ... 66&bih=599


Turcja niemodna taniocha dla wszystkich no i niebezpiecznie podobno trochę się robi.Będziesz chciał fotki to Ci kilka maila wyslę.
Za fotki wielkie dzięki...10 lat temu byłem na jednej z wysp jako szary pracownik na wyspie Skiatos...wcale mnie ten kryzys nie dziwi..

Niebezpieczeństwo w Turcji jest takie, jak Focie "grozi" 4-5 zł...
To ja myślałem ze szlachta sie buja na Bahama czy Hawaii lub bardziej w stronę egzotyku Tajlandia lub bliżej w imprezowni na IBIZIE a tu bida Grecka
:lol:

murgrabia mliony trzepie na gpw skalpujac na grosze na spolach hmm
widac ze kryzys dalej trzyma
Myślałem, ze zapoda Santorini, ale jednak nie...W sumie to i może dobry znak...bardziej mnie martwi, że Turcja to obciach vs. grecki kryzys...
No tak bo w Grecji juz hossa i po kryzysie :lol: :lol: :lol: :lol: a teraz o 10 mld EUR proszą UE bo znowu pustki :D
Z przykrościa to stwierdzam, ale to faktycznie jakis mitoman....Ateny Stambułowi do pięt nie sięgają...nawet rynki nie są głupie:P
pier.do.lita..tutaj chodzi o turystyke..takie seszele do piet malo komu dorownuja a wywczas tam jest zajebisty....bo jelsi chodzi o zycie ludnosci to niezbyt ciekawe jest bylem w tamim supersamie ichniejszym i kar.wa jak w PRL....jeden gatunek puchy z czyms pzrez cala dlugosc regalu ..

bylem tam w 2008 roku wiec moglo siem cos zmienic wtedy byli oficjalnie bankrutem....[/quote]

Aliczku, ale Grecja ma piekne wyspy...to bez watpienia...mnie jednak o co innego chodzii...Turcja to kraj młodych, kratywnych ludzi...Tam nawet islam, to jak w polsce rzymski katolicyzm...

Ja trochę Turcję zwiedziłem, więc zdaję sobie sprawe z dysproporcji, ale nie znam tak prężnie rozwijającego się kraju w Europie...Ma też bardzo ciekawe położenie geostrategiczne i sporo tam emigrantów z sąsiednich krajów...


Co do Seszeli - nie byłem, ale zazdroszczę :wink:[/quote]

iran jest jeszce mlodszy ..i w pewnym senscie pewnie bardziej kreatywny bo zakazow tam jest od pytonga ...wiec muszom sobie jakos radzic...

co nie znaczy ze chcialbym tam byczyc sie na wakacjach.... :lol: 8) :lol:[/quote]

Na temat tego państwa to chyba najwięcej stereotypów krąży a ponoć naród ciekawy i światły :wink:

O Turcji sobie złego zdania nie dam powiedziec, bo pamietam jeszcze dyskusje, czy Turcja powinna wstapic do UE...jak tam kilka razy byłem - to wiem, że to bardziej Turcja jest potrzena Unii, niż UE Turcji...ale benzyna droga jak ciort...co tez wydaje sie dziwne skoro ma tak blisko źródła...

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 24 lip 2013 23:49

tu chodzi o szalchte :lol: :lol: :lol:

a Meksyk to co :) porucz miejscowości typowo turystycznych - kompleksów (nie dla szlachty bo szlachta w tak niski progi nie wchodzi hahahah)

wyjdze gdzies poza kompleks pozwiedzać to możesz juz nie wrocic :lol: :lol: :lol: tak było dawniej :) lecz z tego co mi mówiła siora jest juz troche lepiej w tym temacie ale dalej na ryzyk fizyk :))) :lol: :lol: :lol:
nie bylo tak zle...bylem w mexico city..ogladalem piramide slonca i ksiezyca...

fakt ze tzreba sie trzymac srodmiescia tam na kazdym rogu stoja gliniarze ...czlowiek sie czuje jak w jakims stanie wyjatkowym ale wlansie dlatego jest bezpiecznie....czasmi cale kawalkady PICKUPOW pzrejezdzaly po 20 sztuk ...z zapakowanymi z tylu gliniazami na stojaco zeby wiecej sie ich zmiescilo... :lol: 8) :lol:

widok obledny....

cancun...( bo tam bylem) to dla mnie porazka...podobno takie drugie MIAMI( w usa nie bylem bo nie chcialo mi sie z nimi gadac zeby wize dostac)...ale sa fajne wycieczki poza ten mega komplex...takze fajne piramidki mozna zobaczyc i kawalek przyrody....ale bardziej polecam PERu...cusco..dawna stolica inkow.....niespladrowane pzrez konkwiste macchu picchu ...no jest co tam ogladac....

Leonardo.DA.Vinci
Starszy chorąży
Posty: 1353
Rejestracja: 12 cze 2013 09:58
Lokalizacja: z nicka danek.197

Postautor: Leonardo.DA.Vinci » 24 lip 2013 23:53

ALIK ale to jest wielki U..JJJJJ

przy tym wszystkim co piszemy

spróbuj wyjechać na WAKACJA do MROCZKA - DARA bez rodowodu szlacheckiego nie masz wstępu


podobno diw...y jakie chcesz czarnule, mulatki, azjatki, biale, czerwone, hinduski pelna paleta

napojow % do bolu za barem a po drugiej stronie worek tablet marychy i porobione krechy a przy kazdej 100 dolarowka

tak wyglada tam weekend w tygodniu basen - Korona, opalanko w solarium, masaże, plus zwiedzanie zabytkowej kamienicy

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 24 lip 2013 23:53


Na temat tego państwa to chyba najwięcej stereotypów krąży a ponoć naród ciekawy i światły :wink:

O Turcji sobie złego zdania nie dam powiedziec, bo pamietam jeszcze dyskusje, czy Turcja powinna wstapic do UE...jak tam kilka razy byłem - to wiem, że to bardziej Turcja jest potrzena Unii, niż UE Turcji...ale benzyna droga jak ciort...co tez wydaje sie dziwne skoro ma tak blisko źródła...
no niby potomkowie persow..tyle ze z persow pewnie maja tyle co Makaroniarze z imperum rzymskiego.... czyli historie...:lol: 8)

jakos mnie nie kreca juz bym wolal chyba gruzje poogladac...niz IRAN... :lol: 8) :lol:

patryk85
Chorąży sztabowy
Posty: 6622
Rejestracja: 01 paź 2007 22:33

Postautor: patryk85 » 24 lip 2013 23:55


Na temat tego państwa to chyba najwięcej stereotypów krąży a ponoć naród ciekawy i światły :wink:

O Turcji sobie złego zdania nie dam powiedziec, bo pamietam jeszcze dyskusje, czy Turcja powinna wstapic do UE...jak tam kilka razy byłem - to wiem, że to bardziej Turcja jest potrzena Unii, niż UE Turcji...ale benzyna droga jak ciort...co tez wydaje sie dziwne skoro ma tak blisko źródła...
no niby potomkowie persow..tyle ze z persow pewnie maja tyle co Makaroniarze z imperum rzymskiego.... czyli historie...:lol: 8)

jakos mnie nie kreca juz bym wolal chyba gruzje poogladac...niz IRAN... :lol: 8) :lol:
No ja też...tym bardziej, że w Gruzji jesteśmy jako Polacy nadzwyczaj mile widziani... :wink: A w Turcji poznalem fajne, gruzińskie animatorki hehe :wink:

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 24 lip 2013 23:57

ALIK ale to jest wielki U..JJJJJ

przy tym wszystkim co piszemy

spróbuj wyjechać na WAKACJA do MROCZKA - DARA bez rodowodu szlacheckiego nie masz wstępu


podobno diw...y jakie chcesz czarnule, mulatki, azjatki, biale, czerwone, hinduski pelna paleta

napojow % do bolu za barem a po drugiej stronie worek tablet marychy i porobione krechy a przy kazdej 100 dolarowka

tak wyglada tam weekend w tygodniu basen - Korona, opalanko w solarium, masaże, plus zwiedzanie zabytkowej kamienicy
ta o chcac kupic truskawki..musisz herbem blysnac... :lol: 8) :lol:

P.S no i wot kar.wa chyba z tym EFH ty miales racje...tak sie bredzlowali z tym twojkatem niby wybili ale cofali........no to chyab domykja luke z 50 gr.... :lol: 8) :lol:

Leonardo.DA.Vinci
Starszy chorąży
Posty: 1353
Rejestracja: 12 cze 2013 09:58
Lokalizacja: z nicka danek.197

Postautor: Leonardo.DA.Vinci » 24 lip 2013 23:59

ALIK ale to jest wielki U..JJJJJ

przy tym wszystkim co piszemy

spróbuj wyjechać na WAKACJA do MROCZKA - DARA bez rodowodu szlacheckiego nie masz wstępu


podobno diw...y jakie chcesz czarnule, mulatki, azjatki, biale, czerwone, hinduski pelna paleta

napojow % do bolu za barem a po drugiej stronie worek tablet marychy i porobione krechy a przy kazdej 100 dolarowka

tak wyglada tam weekend w tygodniu basen - Korona, opalanko w solarium, masaże, plus zwiedzanie zabytkowej kamienicy
ta o chcac kupic truskawki..musisz herbem blysnac... :lol: 8) :lol:

P.S no i wot kar.wa chyba z tym EFH ty miales racje...tak sie bredzlowali z tym twojkatem niby wybili ale cofali........no to chyab domykja luke z 50 gr.... :lol: 8) :lol:
ja ci pisalem ze to smiedzi bo to juz nad 1 zl powinno chodzic :)

ale to jakas spola wniosek zlozyla

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 25 lip 2013 00:03

ALIK ale to jest wielki U..JJJJJ

przy tym wszystkim co piszemy

spróbuj wyjechać na WAKACJA do MROCZKA - DARA bez rodowodu szlacheckiego nie masz wstępu


podobno diw...y jakie chcesz czarnule, mulatki, azjatki, biale, czerwone, hinduski pelna paleta

napojow % do bolu za barem a po drugiej stronie worek tablet marychy i porobione krechy a przy kazdej 100 dolarowka

tak wyglada tam weekend w tygodniu basen - Korona, opalanko w solarium, masaże, plus zwiedzanie zabytkowej kamienicy
ta o chcac kupic truskawki..musisz herbem blysnac... :lol: 8) :lol:

P.S no i wot kar.wa chyba z tym EFH ty miales racje...tak sie bredzlowali z tym twojkatem niby wybili ale cofali........no to chyab domykja luke z 50 gr.... :lol: 8) :lol:
ja ci pisalem ze to smiedzi bo to juz nad 1 zl powinno chodzic :)

ale to jakas spola wniosek zlozyla
no pzreca ze nie lone...ciekawie jutro tam byndzie jaka rakcja bedzie rynku...

Leonardo.DA.Vinci
Starszy chorąży
Posty: 1353
Rejestracja: 12 cze 2013 09:58
Lokalizacja: z nicka danek.197

Postautor: Leonardo.DA.Vinci » 25 lip 2013 00:07

ALIK ale to jest wielki U..JJJJJ

przy tym wszystkim co piszemy

spróbuj wyjechać na WAKACJA do MROCZKA - DARA bez rodowodu szlacheckiego nie masz wstępu


podobno diw...y jakie chcesz czarnule, mulatki, azjatki, biale, czerwone, hinduski pelna paleta

napojow % do bolu za barem a po drugiej stronie worek tablet marychy i porobione krechy a przy kazdej 100 dolarowka

tak wyglada tam weekend w tygodniu basen - Korona, opalanko w solarium, masaże, plus zwiedzanie zabytkowej kamienicy
ta o chcac kupic truskawki..musisz herbem blysnac... :lol: 8) :lol:

P.S no i wot kar.wa chyba z tym EFH ty miales racje...tak sie bredzlowali z tym twojkatem niby wybili ale cofali........no to chyab domykja luke z 50 gr.... :lol: 8) :lol:
ja ci pisalem ze to smiedzi bo to juz nad 1 zl powinno chodzic :)

ale to jakas spola wniosek zlozyla
no pzreca ze nie lone...ciekawie jutro tam byndzie jaka rakcja bedzie rynku...
pewnie jakis zrzut zrobia poranny zobaczyc trzeb jak zakończa

SKOCZEK
Chorąży sztabowy
Posty: 4799
Rejestracja: 20 lut 2012 16:00
Lokalizacja: Pustynia Gobi

Postautor: SKOCZEK » 25 lip 2013 00:21

No Pany i to mi sie podoba siedzę bez neta na piachu a to rośnie jak wściekłe gacie :lol: jutro znowu widły 8) bedzie grubo
FOR - tuna w zasięgu ręki - NR 1 na AppStore

http://www.topappcharts.com/search.php? ... &price=any

kątnik
Starszy chorąży
Posty: 1127
Rejestracja: 22 maja 2013 18:00

Postautor: kątnik » 25 lip 2013 01:13

No Pany i to mi sie podoba siedzę bez neta na piachu a to rośnie jak wściekłe gacie :lol: jutro znowu widły 8) bedzie grubo
Telepata pisze posty bez neta :shock:
I siedzi na piachu o wpół do pierwszej w nocy. Uciekaj, wilka dostaniesz.
*** na ***.

SKOCZEK
Chorąży sztabowy
Posty: 4799
Rejestracja: 20 lut 2012 16:00
Lokalizacja: Pustynia Gobi

Postautor: SKOCZEK » 25 lip 2013 01:21

No Pany i to mi sie podoba siedzę bez neta na piachu a to rośnie jak wściekłe gacie :lol: jutro znowu widły 8) bedzie grubo
Telepata pisze posty bez neta :shock:
I siedzi na piachu o wpół do pierwszej w nocy. Uciekaj, wilka dostaniesz.
*** na ***.
Patrz jak rośnie a nie dorabiasz sobie ideologię :lol: grzeje *** na płazy a ze szkoda czasu na urlopie na uzaleznienia a Net drogi to komunikacja mocno ograniczona 8) a dzięki temu jestem z papierem na pokładzie 8) bo nie wykluczone ze bym puścił kleksa :roll:
FOR - tuna w zasięgu ręki - NR 1 na AppStore

http://www.topappcharts.com/search.php? ... &price=any

kątnik
Starszy chorąży
Posty: 1127
Rejestracja: 22 maja 2013 18:00

Postautor: kątnik » 25 lip 2013 01:24

No Pany i to mi sie podoba siedzę bez neta na piachu a to rośnie jak wściekłe gacie :lol: jutro znowu widły 8) bedzie grubo
Telepata pisze posty bez neta :shock:
I siedzi na piachu o wpół do pierwszej w nocy. Uciekaj, wilka dostaniesz.
*** na ***.
Patrz jak rośnie a nie dorabiasz sobie ideologię :lol: grzeje *** na płazy a ze szkoda czasu na urlopie na uzaleznienia a Net drogi to komunikacja mocno ograniczona 8) a dzięki temu jestem z papierem na pokładzie 8) bo nie wykluczone ze bym puścił kleksa :roll:
A posty wysyłasz do parkietu gołębiem pocztowym. Co jeden to lepszy. :o

soros01
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 253
Rejestracja: 22 kwie 2013 10:59

Postautor: soros01 » 25 lip 2013 15:34



Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości