BIOMED LUBLIN [BML] księga I

wszystko na temat spółek publicznych
palacz2009
Chorąży
Posty: 938
Rejestracja: 18 kwie 2009 10:43

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: palacz2009 » 30 lis 2021 09:36

Na razie ugrzezlem w Biomedziku.. Pakiet kupiony wczoraj po 5,1 mam nadzieje na jakas akcje odbitkowa ale to juz jak sie grubemu zachce...Liczylem na lepszy kursik :mrgreen:
Jeszcze trochę potrząsną, bo wszystkie liście na zimę muszą spaść. Takie jest odwieczne prawo natury :lol:
:arrow: 3,6 tam mogę coś na odbicie zdechłego kota kupić :mrgreen:

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: dusigrosz » 30 lis 2021 09:43

Na razie ugrzezlem w Biomedziku.. Pakiet kupiony wczoraj po 5,1 mam nadzieje na jakas akcje odbitkowa ale to juz jak sie grubemu zachce...Liczylem na lepszy kursik :mrgreen:
Ja ucialem strate w okolicach 5,20 pod odbiciu.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: dryniol » 30 lis 2021 09:46



JAK KANALIE WKRĘCAŁY ...
kanalia to ty jestes *** forumowy ,mozesz mi buty czyscic głabie ,ZAWSZE pisałem ze to wał a ty duppppku naganiałes na badziew jakimis bredniami o leku ,osoczu ,gruzlicy itd, wklejasz mnie z mercatora a po tym poscie było znacznie wyzej ,ale wklejaj i*** forumowy swoje brednie a nie pisz ze ktos naganiał po za toba na badziew ,ten badziew jest wart około 1zł i wczesniej czy pozniej tam bedzie


...i po co się sprzeczać. Jat to mawiał Warren Buffet; Inwestuj w wartość ( “Cena jest tym, ile zapłacisz, a wartość to to, co dostaniesz. Nieważne, czy mówimy o akcjach, czy o skarpetkach.”) Jak ktoś kupuje spółkę z C/Z 300 i C/WK 30 to nie ma co się dziwić że straci i tylko kwestią czasu jest taki scenariusz. To tak jakbym za skarpetki o których wspomina Buffet zapłacił 300 zł i szukał głupszego, który da za nie 400 zł :oops:

....jeszcze może bym dodał, że te biomedowe skarpetki, mimo że cena ich sporo już spadła, dalej są warte 50 zł 8)
Nasuwa się pytanie, czy mimo że ich cena dosyć mocno spadła, warto jest już obecnie kupować te skarpetki po 50 zł, zamiast rok temu po 300 zł :?: :P Czy 50 zł to też oby nie jest kosmiczna cena za skarpetki i to jeszcze używane :?: :P
Ostatnio zmieniony 30 lis 2021 10:10 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: pazdzioch » 30 lis 2021 10:09

jak nieznani :oops: inwestorzy zaczna znowu brac po 1zł milion akcji zeby mieli na spłate długu to wtedy warto zakupic :P :P :P :P :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: dryniol » 30 lis 2021 10:23

Zastanawia mnie jeszcze fakt, co tak mała spółeczka z rocznymi przychodami ze sprzedaży rzędu 30 mln zł
i aktywami rzędu 100 mln zł robi w wigu40 :?: :oops: Jak dobrze się rok ułoży to i ja mam na swoim rocznym picie takie przychody ze sprzedaży, a i tak obrotu za często nie robię :P :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: NiKtoś » 30 lis 2021 10:37

Zatanwiasz sie bo jestes w najbardziej dym/anym miejscu handlu akcjami oraz panstwie ktore na pewno nie daje przykladu madrej polityki. W USA Tesla ma kapitalizje Bilion USD prawdziwych. To moze zastanawiac a nie jakis groszowy Biomedzik :mrgreen:
Zastanawia mnie jeszcze fakt, co tak mała spółeczka z rocznymi przychodami ze sprzedaży rzędu 30 mln zł
i aktywami rzędu 100 mln zł robi w wigu40 :?: :oops: Jak dobrze się rok ułoży to i ja mam na swoim rocznym picie takie przychody ze sprzedaży, a i tak obrotu za często nie robię :P :lol:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: dryniol » 30 lis 2021 10:50

Zatanwiasz sie bo jestes w najbardziej dym/anym miejscu handlu akcjami oraz panstwie ktore na pewno nie daje przykladu madrej polityki. W USA Tesla ma kapitalizje Bilion USD prawdziwych. To moze zastanawiac a nie jakis groszowy Biomedzik :mrgreen:
Zastanawia mnie jeszcze fakt, co tak mała spółeczka z rocznymi przychodami ze sprzedaży rzędu 30 mln zł
i aktywami rzędu 100 mln zł robi w wigu40 :?: :oops: Jak dobrze się rok ułoży to i ja mam na swoim rocznym picie takie przychody ze sprzedaży, a i tak obrotu za często nie robię :P :lol:

NiKtoś cenę ustala rynek, rynek stanowią ludzie. Jeżeli w USA 90% ludzi inwestuje w akcje lub fundusze akcyjne,
a w Polsce niecałe 5 %, to i wyceny są absurdalne i w USA i w Polsce, choć akurat Biomed dorównał wycenom w USA dzięki owczemu pędowi na tej spółce. Ale po tych statystykach widać, że w Polsce potencjał przyszłej hossy jest ogromny, i to mnie bardzo motywuje do kupowania obecnie tanich i dobrych spółek :twisted:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: NiKtoś » 30 lis 2021 11:13

Z tym sie zgodze.. Potencjal i wyceny sa dobre ale najpierw trzeba rozliczyc przeszlosc a potem wprowdzic prawdziwy nadzor.. Jak to jest ze kary u nas co chwilwe rosna , mandaty , oplaty a kar na GPW dla hochsztalperow jak nie bylo tak nie ma. Kto tu zainwestuje powazne pieniadze wiedzac ze to zwykla ruleta i ktos zostanie na koncu wydy/many. I TO BEZKARNIE !!!
Zatanwiasz sie bo jestes w najbardziej dym/anym miejscu handlu akcjami oraz panstwie ktore na pewno nie daje przykladu madrej polityki. W USA Tesla ma kapitalizje Bilion USD prawdziwych. To moze zastanawiac a nie jakis groszowy Biomedzik :mrgreen:
Zastanawia mnie jeszcze fakt, co tak mała spółeczka z rocznymi przychodami ze sprzedaży rzędu 30 mln zł
i aktywami rzędu 100 mln zł robi w wigu40 :?: :oops: Jak dobrze się rok ułoży to i ja mam na swoim rocznym picie takie przychody ze sprzedaży, a i tak obrotu za często nie robię :P :lol:

NiKtoś cenę ustala rynek, rynek stanowią ludzie. Jeżeli w USA 90% ludzi inwestuje w akcje lub fundusze akcyjne,
a w Polsce niecałe 5 %, to i wyceny są absurdalne i w USA i w Polsce, choć akurat Biomed dorównał wycenom w USA dzięki owczemu pędowi na tej spółce. Ale po tych statystykach widać, że w Polsce potencjał przyszłej hossy jest ogromny, i to mnie bardzo motywuje do kupowania obecnie tanich i dobrych spółek :twisted:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 03 gru 2021 02:34


Re: BIOMED LUBLIN [ :arrow: BML] księga I
Postautor: Czens » 12 kwie 2021 10:56 <----======¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

Grifols poległ ze swoimi immunoglobulinami na civid-19 a PLSMA ALIANCE się rozpadł


Prymitywni oszuści z Bankiera.pl pod przewodnictwem tzw. WRÓŻKI ZĘBUSZKI tak zmanipulowali kurs Biomedu Lublin, że osiągnął pułap 32 zł za akcje. TAK "WRÓŻYŁA" WRUSZKA ZĘBUSZKA I TAK PODĄŻAŁ KURS BIOMEDU...


A bylo 32 :arrow: ,
Teraz dobra cena na tej szmacie 8) :mrgreen: Dawno mnie tu nie było, ale doszły mnie słuchy, że o mnie piszesz, to bylem viekaw czy dobrze.
Pisałem Ci, że nigdy na Bankierze na temat Biomedu ne pisalem, jeżeli już to tylko tutaj na wątku Biomeda. Bankiera czytam tylko wiadomości z 1 strony i espi.
6. 3 :arrow: :mrgreen:


Czas na Kapitana Pompke :mrgreen:
Sz_mata na kiju bujamy

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: NiKtoś » 03 gru 2021 09:51

5,30 opylone.. Wole sie teraz za dlugo nie bawic bo slaby klimat banany... :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 03 gru 2021 11:34

5,30 opylone.. Wole sie teraz za dlugo nie bawic bo slaby klimat banany... :mrgreen:
Atak na 6 :arrow: patrzaj
Sz_mata na kiju bujamy

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 03 gru 2021 11:55




WRÓŻKA ZĘBUSZKA napisał:
Zwyczajnie patrze na wykres) zaczynalem tu na forum, uczylem sie, potem fx i wyszliwowalem oko do perfekcji i czucie tego co bedzie na rynkach, nie ma znaczenia gdzie, bo technika wszedzie jest ta sama.
Teraz to moze wydaje sie dla mnie proste, dla innych nie do osiagniecia, ale wszystko ma swoja cene, a mase czasuto zajelo, ba 2 grzywny za wspolprace z Falenta dostalem, mimo iz 70mln z Hawe zgarnal, Zwg 26 i inne zrzuty, czyli ze 130-140mln. Oczywiscie to byly jego pieniadze, ale nie dotrzymal slowa
Widac wiec, ze pasja, ktora z forumowicza zaprowadzila mnie do Falenty, bo sam zaprosil mnie na spotkanie, mozna rzec wyszla bokiem, ale ja uparte bydel jestem i jeszcze sie naprostuje. Sam sie czesto diwie, ze jestem tak precyzyjny a analize moze 1-2 minuty robie plus wazenie wszystkich okolicznosci na swiecie w glowie, aczkolwiek jestemsmy tylko ludzmi nie robotami i ciezko trafiac zawsze.
Co do 2 pytania nie wiem, pewnie zmieniono wartosc w trakcie

Nie mam licencji na doradztwo, za to dostalem grzywne min pierwsza, druga za manipulacje intrumntami fnansowymi, bo 183 mln na Hawe obrytu zrobilem, minmo iz obrotu miedzy soba tylko niecaly 1% byl i jak to mowi pan Braun z Konfederacji



Szczesc Boze Mafie Sluzby Loze
a i pozdrawiam sluzby i KNF co czytaja forum :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=3CPK_cc_QJs

Wyznania WRÓŻKI ZĘBUSZKI


Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja
Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 02 kwie 2019 10:42

Dwa dni przed wodospadem z ponad 20, bylem na konferencji i zadalem owemu prezesowi pytanie, co z wynikami finansowymi, czy nie obawia się umorzeń z powodu przeterminowanych dlugow, ze 90% dlugów jest przeterminowana, on do mnie, ze sa znakomicie zabezpieczone i sie nie obawia


viewtopic.php?f=1&t=224899&p=9243139#p9243139

W KONFERENCJI WZIELI UDZIAŁ PRZEDSTAWICIELE SEKTORA BANKOWEGO


https://www.getbacksa.pl/o-firmie/aktua ... elnosciami
ZĘBUSZKA A CO SŁYCHAĆ U MODERATORA BANKIERA.PL?
nie wiem, nie pisuje na bankierze, glownie tu i to rzadko, a na Konferencji Bankowej bylem przypadkiem z branza ta nie mam nic wspolnego
Biomed syf, wyiki obecne to mowia, warzyniaki maja lepsze wyniki


ZĘBUSZKA, NIE MOGŁEM SIĘ POWSTRZYMAĆ, ŻEBY CIEBIE NIE ZACYTOWAĆ...

WIELOLICOWE КАNALIE I ICH CYTATY.... TOTALNY SYF...

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 03 gru 2021 12:09

Niktoś napisal:
5,30 opylone.. Wole sie teraz za dlugo nie bawic bo slaby klimat banany... :mrgreen:

Niktoś, a gdzie się podział twój nieodłoczny kompan palacz2009... Nie dziwi cię jego nieobecność...? Stracił głos i dostał niedowładu kończyn od swoich ostatnich wpisów...?

palacz2009
Chorąży
Posty: 938
Rejestracja: 18 kwie 2009 10:43

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: palacz2009 » 09 gru 2021 16:00

Niktoś napisal:
5,30 opylone.. Wole sie teraz za dlugo nie bawic bo slaby klimat banany... :mrgreen:

Niktoś, a gdzie się podział twój nieodłoczny kompan palacz2009... Nie dziwi cię jego nieobecność...? Stracił głos i dostał niedowładu kończyn od swoich ostatnich wpisów...?

Nikt nie jest tak ***** jak ty klaunie, żeby pół życia na forum spędzić :mrgreen:

Ale do bazy już nie daleko :arrow: 1,00
Za te bzdury które tu od ostatniego roku wklejałeś powinni cię ***** :mrgreen:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: NiKtoś » 10 gru 2021 16:24

Pare złotych dał... nastepny zakup moze za tydzien :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości